Viimane seriaal, mida vaatasite (mis puudub FV andmebaasist)

Siin räägime seriaalidest, tv-showdest jms.

Moderaator: Meeskond

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Forzelius » 25. September 2012, 00:30

Studio 60 on the Sunset Strip S01E21

Väga-väga hea sari ikka. Julgelt räägitakse poliitikast nii nagu see on, peites teravad arvamused enamasti kavalate naljade taha. Sümpaatseid tegelasi on palju ning "Tõus tuhast" auhinna 2006. aasta eest läheb kindlasti Jack Rudolphile, keda alguses üldse ei sallinud, kuna tundus olevat ülbe exec., kuid nüüd on ta vägagi karja sisse sulandunud. Sorkinlik ausus ja kiire dialoog on vist mainly see, miks ta suuremale arvule peale ei läinud, kuid las ta siis olla. Kurb, aga vähemalt ei tapnud see tema karjääri. Mina jätan igatahes sarja viimase osa vaatamata ja teesklen, et Studio 60 tehakse endiselt ning Matt & Danny näevad tänapäevalgi kurja vaeva, et oma tegemistega reedeks valmis saada.
Miks ma jätan viimase osa vaatamata? Sest seal on nagunii selline lõppakordi meeleolu ning see raskendaks illusiooni hoidmist. Käntseldatud sarju, mis tõsiselt südamesse lähevad, tulebki eriliselt kohelda. Oleks Fireflyga sama teinud, kui ta filmi poleks saanud.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas 0ll » 25. September 2012, 01:13

Jou jou jou, kerge hilinemisega Sügispiloodid 2012 esimene osa.
Suvel väga suurt eeltööd ei teinud, seetõttu tuli suure üllatusena fakt, et kaabelkanalid ei paku vaatajatele algaval sügishooajal ühtegi uut sarja. Selle aasta uus mood on varajased piloodid, mida netis mitu nädalat enne ametlikku esilinastust vaadata saab. Loodetakse, et nii ei kao uued sarjad vanade lemmikute vahele ära.
Näiteks NBC tegi seda kõigi oma uute komöödiatega (kokku 4):
Pilt
Guys with Kids - siin ei ole millestki rääkida - pilt peaks kõik ütlema. Mehed bitchivad, naised bitchivad natuke vähem kui mehed, lapsed on lihtsat rekvisiidid. Ei mäleta ühtegi nalja, kuigi elus publik naeris mõnuga.

Pilt
Animal Practice - sisu: loomakliinik.
See ei ole just igapäevane nähtus, et sarja suurim staar ja tõmbenumber... ning esimese osa põhjal ka naljakaim element on väike pärdik. Crystal on vaatajatele tuttav filmist "Hangover" ja seriaalist "Community" (Annie's Boobs) Inimpeaosas "Weedsi" Justin Kirk, kes mängib misantroobist staarveterinaari. Tyler Labine (Tucker and Dale vs Evil) lööb samuti kaasa. Paar päris tumedat nalja (looma suitsiidikatse, vestlus tüdrukutega, loomaomaniku hirmutamine), aga kokkuvõttes on see ikkagi pärdikuga loomakliinukusari (<- uus sarjaliik). Mitte minule.

Pilt
The New Normal
Geipaari ja neile last ootava asendusema ning tema perekonna mured ja rõõmud.
Ei ole saladus, et ma ei ole just kõige suurem Ryan Murphy austaja. Kõigel, mida ta teeb, on mingi ilge "vaata, kuidas nüüd alles panime" aroom juures: pidevalt ootamatult nurga tagant välja hüppavad stereotüüp-tegelased, ülepingutatud näitlejatöö, dialoog ja tegevuspaigad. Ka siin on see kõik olemas, aga kokkuvõttes jäi üllatavalt hea mulje. Eriti kui võtta arvesse kogu seda negatiivset kõmu, mis sarja netiavarustes saatis. Vaatasin ära kõik kolm osa lootes leida midagi tõeliselt jubedat, aga tegelikult läksid nad aina paremaks. Kolmanda osa põhiteemaga (homofoobia) tuldi väga kenasti toime. Sarja suurim pluss on suurepärane valik näitlejad, kes kohati lausa solvavalt stereotüüpsed tegelased meeldivaks mängida suudavad. Krt, hakka kas või Murhpy sarja vaatama... Arvatavasti proovingi paar osa veel.

Pilt
Go On
Oma naise kaotanud (lein mofos!) spordireporterit sunnitakse liituma tugigrupiga. Uued (imelikud) sõbrad, uued seiklused. Peaosas Matthew Perry.
Mul on kahtlane tunne, et hetkel üritatakse täita nišši, mida peaaegu kellelgi vaja pole. Need, kes tahavad poolmasendavat draamakomöödiat, leiavad endale sobiva "Enlighten", "The Big C" ja "Nurse Jackie" hulgast. Vähemalt kahes esimeses jaos hiilib "Go On" n-ö tõsistest teemadest mööda. Naljade poolest hõljutakse samuti kusagil vahepeal. Mitte piisavalt teravad ega ka nii lihtsad/labased, et "2,5 mehe" vms publikut võluda. Kokku tulebki üks lahja ja hambutu "Community" kloon. Hetkel on vaatajanumbrid korralikud, samas konkurents sisuliselt puudub. Pakun, et üle ühe hooaja välja ei venita. Aga igaks juhuks proovin veel.


Pluss 2 Foxi komöödiapilooti, mis jätsid mõlemad üsna hea mulje, aga samas ei saanud selget ettekujutust, millega täpselt tegemist s.t mida tegelased järgmistes osades tegema hakkavad.
Pilt
Ben and Kate - Kate on noor üksikema, Ben tema muretu vanem vend. Hetkel sisu sellega piirdubki.
Selline mõnus kodune tunne - kergelt krobeline, ei oldud üle mõeldud, dialoogi liiga täpseks lihvitud ega asjatute kordusvõtetega kogu energiat välja imetud. Kate'i mängiv Dakota Johnson on minu arust jube armas - selline lihtne tüdruk kõrvalmajast, kena naeratuse ja murduva häälega. Venna-õe omavaheline suhtlus tundus loomulik.
Sarja loojaks ja peategelase prototüübiks on Elizabeth Meriwetheri (New Girl) sõbranna Dana Fox (super nimi muide). Ei tulnud üllatusena.
Tegi südame soojaks. Ootan järgmisi osasid.

Pilt
The Mindy Project - pisut kergemeelne varastes 30ndates naistearst käib kohtamas? Hetkel sisu sellega piirdubki x2. Aga kes ei tea Mindy Kalingut, see ei tea ka USA Office'it, nii et... misasja?
Nautisin Mindy ja toriseva doktori (Chris Messina) omavahelisi stseene. Lahe meta-nali kasututest/tüütutest lapstegelastest. Parima sõbranna rollis Anna Camp, kes mulle The Good Wife'ist positiivselt silma jäi. Tõsi, esialgu tal midagi suurt teha pole. Tahaks teada, kuhu sari edasi liigub. Kaling lubas, et igavat armukolmnurka ei tule.

Positiivse mulje jätnud Foxi komöödiate juurest sama kanali jubeda draamani
Pilt
The Mob Doctor - vähemalt hea konkreetne pealkiri :-/ Kui selle sarja esimest (ja ainsat) hooaega kunagi Eesti telekanalites näitama hakatakse, siis huvitav kuidas see meie keelde tõlgitakse. Kumb kõlab paremini: maffiaarst või allilmadoktor. Mõlemad on võrdselt halvad. Igav jura, kohutav dialoog.
Kirjutasin üles:
Kanderaamil raskes seisundis haige veereb sisse. Erinevad hääled: Give me an echo, stat! - Pressure's not coming up! - Gotta move, Grace! - You're cutting a pericardium? - Ready to push epinephrine! - Two more units, he could stabilize. - And the Cubs could win the Worlds Series, there is no time. - Hold it steady. - Got it, come on. - Holy crap. - And he's back. - Clean him up and get him to SICU. Pahane vanemarst lahkub operatsioonitoast.
Aaaaand scene!

Pilt
Elementary (CBS) - järjekordne Sherlock Holmes. Ja siin ei ole "järjekordne" negatiivse kõlaga. Ma ei mõista absoluutselt seda viha, mis seda sarja pikalt enne linastumist saatnud on. Selge see, et idee kaasaegseks Sherlockist saadi briti BBC sarjast, aga lõpptulemus on täiesti erinev. Vaadake enne ära ja siis vihake.
Samas esimese osa põhjal midagi põhjapanevat arvata ei saa. Pappi on kulutatud, näeb ilus välja ja peategelased klapivad. Mõlemad näitlejad on sümpaatsed - Jonny Lee Miller ja Lucy Liu (kes tõusis minu silmis kvaliteetnäitlejate seltskonda alles tänu "Southlandile") Aga kahjuks on piloodis lahendamist vajav mõrvajuhtum väga nõrk. Kindlasti mitte Sherlocki vääriline. Vaatan mõned osad veel: kas taandub standardseks CBSi krimkaks või peidab endas midagi enamat.


---
Elu on näidanud, et nendel "laevas/saarel lõksus, vales ajas, võõral planeedil, peale tuumapommi või tulnukate invasiooni" tüüpi sarjadel üks selge ühine omadus: pilootosa paneb paika sarja kvaliteedi ülempiiri. Minu arust on algusest peale näha, kas tegijatel on kindel ettekujutus, millist lugu rääkida tahetakse, kas nad tunnetavad oma tegelasi ja suudavad õigustada nende valikuid. Väike osa sarju suudab piloodi taset hoida, suuremale osale jääbki esimene osa (peamiselt tänu oma värskusele) tugevaimaks. Seda arvesse võttes ei ole mul põhjust NBC Revolutioni järgimisi osi oodata.
Pilt
Maailmast kaob elekter. Iseenesest intrigeeriv idee, minu meel on sellistele lollustele alati avatud. Kahjuks ei läinud maailm tagasi elektrieelsesse aega, mingil kummalisel põhjusel maanduti kuskile kodusõja-aastatesse, kus vaesemad matsid kasutavad musketeid ja mõõku. Ei ühtegi auru- või tuunitud diiselmootoriga sõidukit, ainult hobused jne. Aga ok, lepin ka sellega, äkki pakutakse hiljem isegi mingi "geniaalne" seletus. Tegelik probleem on idiootses dialoogis ja tegelastes ning ebaloogilistes/igavates olukordades... Ja pidevalt varieeruvas postapokalüptilises make-upis. Põhimõtteliselt oli ainus rahuldav element Giancarlo Esposito, samas tema tegelaskuju käitumine ajas mind kogu osa juures kõige rohkem närvi
Spoiler :
Tuled täitma tähtsat ülesannet, vahistama konkreetset inimest -> see inimene saab haavata, võtad kaasa tema mõttetu poja, samal ajal isegi ei püüa inimest päästa -> inimene elab piisavalt kaua, et tütrele mingi hale kõne pidada. What the shit?
Hiljem oli üks poolkõva mõõgavõitlus.
Pilt
olge veel igavamad
Also, sarja kesksed tegelased õde ja vend... on sigaigavad. Isegi nende näod on igavad. Tõsiselt, vaatasin nädal aega tagasi ja ma ei suuda hetkel kumbagi meenutada. Prooviks lasin peast läbi ka kõigi teiste uute seepide tegelased ja sellist probleemi ei tekkinud. Siin oli mul muidu veel paar solvangut ja "Sorry, I'm not sorry" catchphrase, aga kulutasin selle eile jutukas ära... ja nagunii ainult JazZ- oleks pihta saanud.

Pilt
Ja viimasena ABC ja Shawn Ryani ambitsioonikas Last Resort, mille puhul ei soovita isegi sisutuvustust lugeda - see on ühtlasi esimese osa spoiler.
Spoiler :
Allveelaev USS Colorado, mis on varustatud 18 tuumalõhkepeaga raketiga, saab kahtlasest allikast käsu hävitada osa Pakistanist. Asjaga viivitades ja selgitusi nõudes ründab n-ö sõbralik allveelaev Coloradot! Whaa? Ahjaa, Pakistan hävitatakse samuti. Kapten otsustab viimases hädas okupeerida väikesaare ja kogu maailma oma tuumapommidega hirmu all hoida. Ikka selleks, et tõde päevavalgele tuua :)

Üle võlli stsenaarium, juustune dialoog, veider sexposition stseen ja palju muud jubedat. Ühesõnaga selline madal meelelahutus, mille peale intelligentsed inimesed oma aega ei kuluta. Ühtlasi minu sellesügisene lemmikpiloot. Tundub, nagu Ryan lõi sarja spetsiaalselt kõigile neile, kes 90ndatel koos Bruckheimeri hullude märulitega üles kasvasid. Crimson Tide + The Rock + Enemy of the State ja veel üht-teist ning kokku tulebki "Last Resort". Mõnda kohta üle vaadates olin natuke pettunud, kui taipasin, et taustaks ei kõlagi Hans Zimmeri muusika (esimesel vaatamisel mõtlesin selle ilmselt ise juurde) Üks sarja protsentidest reklaamis seda kui "Losti" (saar, suhted ja saladused) ja "24" (märul ja reetmised) kombinatsiooni - ei ole ka paha võrdlus. Hea tahtmise korral saab tõmmata paralleele ka BSG-ga. Kanal ja eetriaeg (ABC kell 8) seavad küll teatud piirangud, aga loodame, et algidee jõuab vaatajani.
Kontrast "Revolutioniga" on meeletu. Igava dialoogi asemel badass onelinerid. Hallide kujude asemel koheselt meeldejäävad alfaisased/emased. Andre Braugher on nähtus omaette. Mis veel... Autumn Reeser aluspesus khmm...
Teatud asjad teevad ettevaatlikuks. Näiteks kuidas eri paikades toimuv omavahel sujuvalt siduda (tundsin, et esimeses osas oli sellega pisut probleeme). Aga üldiselt väga lõbus. Avengers on vist ka üsna hea mõõdupuu. Kui nautisite Avengersit, peaks ka Last Resort peale minema.
Poster ka:
Pilt
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas LiveForThis » 25. September 2012, 21:14

Parks and Recreation S05,E01
Vana hea hõrk maius, mis töötab nagu valatult. Ära palun kunagi muutu! Parimad killud Roni ja Andy/Aprili combo.

How I Met Your Mother S08,E01
Oh jah, mõningad huvitavad sisukäänakud, aga taaskord jätkub tuim tammumine :? Ajaga mängimine ei ole ka eriti kihvt. Eriti veel siis kui see annab vastuseid, mida me juba ammuilma teame. Palju mugavaid sisukäänakuid ka seekord. Ja kollase vihmavarjuga kurikuulsa emaga peibutamine võiks seekord ka kuskile välja jõuda. Tedi mulin on muutumas üha tüütumaks.
"And then I realized..." tüüpi lausete järel on küll väike kuul pähe tunne. (N)

The Last Resort S01,E01
Tänud Ollile, sest ei teadnudki, et Ryan ka sellel aastal möllama asub. Esimese 10 minuti jooksul tundub kõik ikka üsna juustune. Jah, onelinerid on ka ekstra juustuga üle valatud. Aga kui sisu käima lükkus, olin haaratud kuni päris viimase minutini. Ka kõige viimane dialoogistseen ajas kõvera irve näole (Y)
Spoiler :
Ryani taotlus luua efektsete ja üllatavate põhjus-tagajärg seoste abil ühe tuumaallveelaeva võitluse oma kodumaaga on igati kiiduväärne.
Blockbusteri tundega visuaal ja tempo ja üheselt mõistetavad karakterid on kastetud pidevate ja põnevate sisukäänakute suppi, mis ei luba ühelgi igaval tegelasel liiga kaua areneda. Vägagi aktuaalne teema ja USA vastane hoiak on õnneks piisavalt terav. Crimson Tide ja The Rock kargasid kohe ka silme ette. Viimased minutid üllatasid Ryani taotluse laia haardega. See mees lihtsalt oskab näha kaugele, pigistada meelelahutust ja pinget otsiva vaataja mune ning liikuda tasakaalus tempoga ühelt arenguetapilt teisele nii, et kõige lõpuks ei ole "meh" tundest midagi alles jäänud. Tahan veel näha.

Revolution S01,E01
Et jah, Kripke ja Abrams tõstsid ootused kõrgele, aga õnnetuseks vajusin magama hetkel kui Hunger Games`i tšikki meenutav peategelanna oma eepilisele rännakule suundus. Igav juust, no ikka täielik juust. Production quality on sobilikult suureks paisutatud, aga ikka on kogu piloodi lugu nagu halb teismeliste romaan. Räägivad, et 2. episood peaks parem olema. Aga enne uue kallale asun, peaksin 1. episoodi siiski lõpuni vaatama, oeh.

The New Normal S01,E01
Need USA tolerantsus ja gay teemalised draamakomöödiad on oma labasuses ääretult eemaletõukavad. Ennasttäis ja täiega in your face jutud ja teod. Pole midagi vaadata. Igav ja õpetav jutt USA-st ja selle kirevast Issanda loomaiast. Panin umbes 10 minuti pealt kinni. Oeh :pööritus:

Partners S01,E01
Head näitlejad (osa neist), aga taaskord eemaletõukav in your face teemakäsitlus. Väga halb ja liiga teatraalne sitcom. Kas need ajad juba möödas ei olegi? Panin vist 8 minuti pealt kinni.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas ZeMonsta » 25. September 2012, 23:39

Nii tore, kui inimesed viitsivad vaadatud seriaalidest pikalt ja seejuures huvitavalt kirjutada (I’m looking at you, Oll).
Okei, tegelikult ikka teised ka. Kohe näha, kui keegi on natuke mõttetööd teinud ja vaevunud tulemust ka kirja panema. (Y)

Ise ma muidugi oma sõnade järgi ei talita ning piirdun siin sarjadest kirjutades lühikese kommentaariga.
Doctor Who 7. hooaeg - hetkel ei hakka kolmiku seiklusi üksipulgi lahti harutama, küll hiljem (st nädala pärast, kui Amy ja Rory minekut teevad) vastavas teemas sellevõrra rohkem muljetatud saab. Jep, seniks hoian end tagasi. Et mitte päris selliseks tüütuseks muutuda.

Garth Marenghi’s Darkplace - mõtlesin tükk aega, kuidas seda nähtust kirjeldada… ja no ei oska. 80ndate seebi-ulmekate (ulmeseepide?) absurdsust pilav must huumor? Ei kõla just eriti veenvalt. Aga võite proovida ja paari väljavalitud stseeni põhjal ise otsustada, millega tegu on.
Esiteks äärmiselt liigutav ja tundeküllane surmastseen... ja sellele järgnev sündmusterohke matus.

Ainuüksi dialoog on juba top-notch:
I'm sure we all feel that he exploded too young, but, the Lord moves in mysterious ways. Sometimes, he'll come in at an angle. Other times, he can hover, then swoop. Sometimes he can even come in from beneath, like a worm, or mole. The Lord, it's his call how he chooses to manoeuvre.

Aamen.
Kasutaja avatar
ZeMonsta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 419
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 01:05

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Forzelius » 26. September 2012, 00:18

Boardwalk Empire 3.2

Suhteliselt rahulik osa, tõepoolest. Nii palju uusi ja huvitavaid liine, aga mis mind kõige rohkem köidab, on loomulikult Nucky. Põnev näha, kuidas see
Spoiler :
maadiiliga huiamine neid Margaretiga kaugendanud on. Ja hea ongi, paras õige aeg uue võtmiseks.

Too uus badass on ka muidugi spot-on valik. Tore oli Chalkyt ka uuesti näha, loodan, et ta roll ei ole ses hooajas pisike.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Garli » 26. September 2012, 09:32

Seinfeld 4x23-24, 5x01-03
Neljanda hooaja finale oli nii meta, geniaalne.

Pilt
"Nothing!"
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Forzelius » 26. September 2012, 10:22

Garli kirjutas:Seinfeld 4x23-24, 5x01-03
Neljanda hooaja finale oli nii meta, geniaalne.

Pilt
"Nothing!"


Kui sa kunagi curbi vaatama peaks hakkama, siis tahaks teada, mida sa 7. hooaja kohta arvad :P
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas CM-Girl » 26. September 2012, 17:17

The King of Queens 1x01-06

Pilt
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Kadii » 26. September 2012, 18:20

ZeMonsta kirjutas:Doctor Who 7. hooaeg - hetkel ei hakka kolmiku seiklusi üksipulgi lahti harutama, küll hiljem (st nädala pärast, kui Amy ja Rory minekut teevad) vastavas teemas sellevõrra rohkem muljetatud saab. Jep, seniks hoian end tagasi. Et mitte päris selliseks tüütuseks muutuda.


Ma enne lingile vajutamist juba kartsin korra, et see link viib meie DW teemasse ja sa viitad minule : D Aga see video on suhteliselt hea kokkuvõte minust viimase aasta jooksul. Ainult, et mul ei ole vahtplastist Dalekimütsi. Tahaks tho.
Ma kolin ise ka siis DW teemasse, kui teisedki sõna võtavad, aga praeguse seisuga ma ei ole väga rahul uue hooajaga. Aga rantin seal teemas.

HIMYM uus osa 8x01 oli nagu mother ikka, same old, same old, näitame korra ema ja ta kollast vihmavarju ja tuhanded inimesed on jälle lollitatud mõtlema, et 'Oh, ma ikka vaatan edasi, ÄKKI see hooaeg lõpuks tuleb ema ka'. Ja nii juba kaheksandat aastat.

Raising Hope 3x01 oli ka samasugune, nagu alati, ÜLIEBIN. See on ikka meeletult mõnus sari, väga väärt järeltulija Earlile, mis siiamaani üks mu lemmikuid.

Vaatasin ära ka selle The New Normal'i piloodi ja mulle täitsa meeldis. Vaatan veel. Siis ütlen täpsemalt. Rassismi ja homonaljad lähevad mulle alati peale.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas adi » 27. September 2012, 20:12

Vegas piloot
1960 ameerika. Kauboid on head, pintsakutes kiilakad kutid on halvad.
Anyway, James Mangoldi TV ponnistus paraku failis päris mitmel tasandil. Oleks nagu tõsisem draama, samas alahindab vaatajat ikka väga lihtsates asjades. Tahaks olla sääne kergelt lõbus moderne vestern, aga jällegi ... kui ikka screenwriterite silmades seda sädet pole siis saadki sellise asja.
Pilt
Hea ja halb.


Revolution piloot +1
Selle aasta "Kes suudab hea idee veel rohkem persse keerata" rändkarikas on kindlustatud. Üle annab Terra Nova sõbralik ja töötu perekond. Nuff said.

Treme kolmanda piloot
Noh mis seal ikka öelda. Ei ole Treme maailmas vahet hooaja lõpul ega algusel. Ega ühe episoodi lõpul ega teise algusel. New Orleansi flow on konstantne.
Pilt
Järgneb minu aus ülestunnistus:
Palun HBO, cancelda see sari! Palun! Ma hindan head muusikat ja reaalset olustiku nagu iga teine, aga ma tahan, et TV kuningas David Simon tegeleks millegi muuga. Wire 2.0 please? Please?

Boardwalk Empire kolmanda piloot +1
Ma kahtlustan, et 90% TV produtsentidest üle maailma unistavad magama minnes mihuke nende seep välja näeks kui see oleks sama meeskonna käe alt välja tulnud.

Pilt
Pilt
BE 3x02 _______________ 02:50-06:30
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas rauls » 02. Oktoober 2012, 19:37

ENSV 5x04 "Disko ja kodusõda"
5. hooaja parim osa!

How I Met Your Mother 1x11-16
Stabiilselt head osad.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas Spellbound » 02. Oktoober 2012, 19:54

Omakohus - jube jama.
Kord kuus ikka satun televiisori ette ja nagu näha pole endiselt põhjust aega raisata (N)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas CM-Girl » 02. Oktoober 2012, 23:03

Arrested Development 3x06, 3x07, 3x09-13
The Newsroom 1x07-10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas 0ll » 04. Oktoober 2012, 00:39

Tegin eile õhtul seda, mida ma paaril korral aastas ikka teen - mekkisin FOX vanu animatsioone. Täpsemalt uue hooaja esimesi osi.
Simpsonite vaatamine on nagu mingi tüütu rutiinne töö - kuidagimoodi hambad ristis lõpuni. Mitte ühtegi uut ideed, veel vähem nalja. Ma ei saa tõesti aru, kellele seda tehakse. Järgmisest testvaatamisest jätan üldse välja.
Family Guy on umbes sama igav ja kulunud. Stewie halva topeltnalja idee tõi naeratuse näole.
American Dad - traditsiooniliselt selle kolmiku tugevaim. On reaalselt mingi lugu (või isegi 2), mida rääkida tahetakse. Lõpus liiga palju tarbetut vägivalda (samas Rogeri VS rotid stseen oli omal kohal). Mitte piisavalt hea, et regulaarselt jälgima hakata.
Rachael MacFarlane'il on fantastiline hääl. Andis eelmisel nädalal oma esimese albumi välja: Hayley Sings
Lootsin, et Bob's Burgers näitab, kuidas head multikat tehakse. Aga sattus üks BB nõrgemaid jagusid. Krt :(

Pilt
Homeland päästis õhtu. Nii palju häid stseene/vestlusi/näitlejaid. Baccarinile anti ka lõpuks võimalus särada - tuli kenasti toime. Pluss ideaalne pealkiri (Smile) ja sellele vastav kaader.
Palun hoia taset, Homeland!
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

Re: Viimane seriaal, mida vaatasite!

PostitusPostitas LiveForThis » 07. Oktoober 2012, 23:43

Fringe
S04, E20-22 - They really did it (Y)
S05, E01-02 - Töötab küll. Ootamatu ja harjumist nõudev, aga siiski töötab.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Telejutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 26 külalist