Parim seriaal

Siin räägime seriaalidest, tv-showdest jms.

Moderaator: Meeskond

Re: Parim seriaal

PostitusPostitas Soprano » 13. November 2015, 19:21

Zinera kirjutas:Soprano, mis on sinu praegusel hinnangul Parim seriaal!, mis Eesti kanalitelt jooksnud?

Sain siis sellise ülesande.

Esmalt pidin igaks juhuks üle küsima, mis seriaalid arvesse lähevad ja mis on täpselt Eesti kanalid. Kuna ma telekast enam midagi ei vaata, siis pidin veidi meenutama. Esimesena tulid pähe Black Books, The IT Crowd ja The Office (UK), mida kõiki näitas kunagi ETV, kui mu mälu ei peta. Huvitav on see, et läbivaks teemaks on Inglise seriaalid, sest sekundid hiljem tuli meelde ka veel Monty Python's Flying Circus. Kui veidi veel meenutada, siis ETV näitas ju kunagi ka Sopranosid... Juba nende üksikute nimetatute hulgast on lemmikut raske valida, sest kõik on südames soojal kohal.
Ütleme siis algupärane The Office, sest see on tervikuna kõige tugevam ja tõi mockumentary formaadi seriaalidesse, mida hiljem kopeerisid muidugi USA Office, Parks and Recreation jt. Näiteks IT Crowd ajas vanasti küll väga LOLima, aga aastaid hiljem ilmunud viimane hooaeg oli oma kunagise sära kahjuks kaotanud. Also, minu kasutajanime inspireerinud seriaali valimine oleks vist liiga... lihtne?
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Eelmine

Mine Telejutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

cron