Kellega sarnaned seriaalist "Lost"

Siin räägime seriaalidest, tv-showdest jms.

Moderaator: Meeskond

Ja kes siis tuli ?

Boone
1
5%
Charlie
6
29%
Claire
1
5%
Ethan
1
5%
Hurley
0
Pole hääli
Jack
2
10%
Jin
0
Pole hääli
Kate
2
10%
Locke
3
14%
Michael
1
5%
Sawyer
3
14%
Sayid
1
5%
Shannon
0
Pole hääli
Sun
0
Pole hääli
Walt
0
Pole hääli
 
Hääli kokku : 21

PostitusPostitas Priit » 26. Detsember 2006, 13:50

Forza kirjutas:
Weirdo kirjutas:Charlie

Aga selles testis oli küsimusi, millele polnud sobivat vastust minu jaoks.


Sama siin, näiteks see X-meeste küsimus, kuna pole ühtegi osa näinud...


Tegelikult kui sa ei tea neid tegelasi ka, siis oled sa küll maa all elanud.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Forzelius » 26. Detsember 2006, 14:11

Priit kirjutas:
Forza kirjutas:
Weirdo kirjutas:Charlie

Aga selles testis oli küsimusi, millele polnud sobivat vastust minu jaoks.


Sama siin, näiteks see X-meeste küsimus, kuna pole ühtegi osa näinud...


Tegelikult kui sa ei tea neid tegelasi ka, siis oled sa küll maa all elanud.


Ma tean nende tegelaste nimesid ja see on ka kõik. Miks mind peaks kottima mingi x-meeste sari. Igal inimesel on oma maitse...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas trintsu111 » 26. Detsember 2006, 14:53

Your Results:
Claire
You are Claire You are very sweet, but you carry the spawn of Satan.
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas Weirdo » 26. Detsember 2006, 18:46

Cochrane kirjutas:Ma polegi veel eriti teste näinud, kus ma küsimuste või vastusevariantidega 100% rahul oleks. Aga nalja pärast hea teha mõnikord.

Mina samuti mitte. Kuigi mõtlesin, et selles konkreetses testis on küsimusi, millele ma lihtsalt ei saagi vastata, kuna ükski variant ei kõlba üldse.
Priit kirjutas:Tegelikult kui sa ei tea neid tegelasi ka, siis oled sa küll maa all elanud.

Ma olen täielik mullamutt sel juhul, sest ei tea isegi tegelasi. Pole ausalt öeldes kunagi sellisele mõttele tulnudki, et mingeid X-mehi vaadata, kuna ulme on minu arvates täielik p*sk.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Priit » 26. Detsember 2006, 21:21

Weirdo kirjutas:
Cochrane kirjutas:Ma polegi veel eriti teste näinud, kus ma küsimuste või vastusevariantidega 100% rahul oleks. Aga nalja pärast hea teha mõnikord.

Mina samuti mitte. Kuigi mõtlesin, et selles konkreetses testis on küsimusi, millele ma lihtsalt ei saagi vastata, kuna ükski variant ei kõlba üldse.
Priit kirjutas:Tegelikult kui sa ei tea neid tegelasi ka, siis oled sa küll maa all elanud.

Ma olen täielik mullamutt sel juhul, sest ei tea isegi tegelasi. Pole ausalt öeldes kunagi sellisele mõttele tulnudki, et mingeid X-mehi vaadata, kuna ulme on minu arvates täielik p*sk.


Selle all mõtlesin ma seda, et see X-Men on üks kuulsamaid koomiksifrantsiise üldse ning isegi maa all elanud inimene peaks ära tundma kasvõi Wolverine.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas sutsaki » 27. Detsember 2006, 00:19

Priit kirjutas:Selle all mõtlesin ma seda, et see X-Men on üks kuulsamaid koomiksifrantsiise üldse ning isegi maa all elanud inimene peaks ära tundma kasvõi Wolverine.


No ei saa nõustuda. See jutt on tegelikult absurde. Ma panen oma pea panti et 70 % eesti inimestest ei tea ühtegi x-men i tegelase nime. Mitte muidugi mina aga no mõtleme loogiliselt. Filmiveebi seltskond ( seal hulgas ka rutiinsete filmi vaatajate seltskond ) väga väike, veel väiksem on koomiksi fännide seltskond. Seega oletada, et inimene, kes x-men i tegelasi ei tunne, elab maa all, on ulmeline.
Kasutaja avatar
sutsaki
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 393
Liitunud: 30. Aprill 2006, 02:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Priit » 27. Detsember 2006, 02:00

sutsaki kirjutas:
Priit kirjutas:Selle all mõtlesin ma seda, et see X-Men on üks kuulsamaid koomiksifrantsiise üldse ning isegi maa all elanud inimene peaks ära tundma kasvõi Wolverine.


No ei saa nõustuda. See jutt on tegelikult absurde. Ma panen oma pea panti et 70 % eesti inimestest ei tea ühtegi x-men i tegelase nime. Mitte muidugi mina aga no mõtleme loogiliselt. Filmiveebi seltskond ( seal hulgas ka rutiinsete filmi vaatajate seltskond ) väga väike, veel väiksem on koomiksi fännide seltskond. Seega oletada, et inimene, kes x-men i tegelasi ei tunne, elab maa all, on ulmeline.


No kui nii võtta...kuigi isegi mu ema teab kes on Wolverine.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Forzelius » 27. Detsember 2006, 18:18

Ses suhtes, et loomulikult ma tean nende tegelaste nimesid, kuid sellega minu teadmised X-Meeste saagast ka lõppevad...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Weirdo » 06. Jaanuar 2007, 23:18

Priit kirjutas:Selle all mõtlesin ma seda, et see X-Men on üks kuulsamaid koomiksifrantsiise üldse ning isegi maa all elanud inimene peaks ära tundma kasvõi Wolverine.

Noh jeh...siis ma ei tea ütõesti, uks m elanud olen, sest ma ei tweafigi mitte midagi neist. Maatuumas vist, irh.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

Eelmine

Mine Telejutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist