Eesti telekanalite arutlus

Siin räägime seriaalidest, tv-showdest jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Forzelius » 03. Oktoober 2005, 10:51

Kaido kirjutas:TV3-ga olen siiani küll rahul olnud. Täiesti häid filme on sealt tulnud.
TV1000 on m6ttetu, häid filme näeb sealt arva. Kanal2 filmivalik mulle ei meeldi, kuigi sealtki tuleb vahel (siiski arva) häid filme. ETV-st näeb sammuti asjalikke filme vahetevahel.
M6ttetud on seriaalid, mis eesti kanalitelt tulevad, eriti reality showd. Kuigi saan aru, miks neid nii palju on: rahvale läheb peale ja pole teab kui kallid ka.
Üldiselt pole eesti kanalitel midagi väga viga, 1-2 kanalit v6iks rohkem olla aint.


Ei saa aru, miks sa Tv3-ga rahul oled. Näitavad samu filme ju mitu korda aastas. Aga kanaleid võiks küll rohkem olla jah.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Cochrane » 03. Oktoober 2005, 12:26

Ei ole üldse rahul ja peapõhjuseks on reklaam. Ega filmivalik kah midagi geniaalset ei ole. Aga kõige rohkem segab see, et näidatakse vahele pikki reklaame, milles suurem osa on üliidiootlikud hügieenivahendite reklaamid. Näiteks see mees, kes peegli ees hambapastat kaifib, ekstreemselt tobe. See on rohkem, kui ma välja suudan kannatada.
Vaatan põhiliselt saksa kanaleid, just äsja pandi üks uus kanal käima "Das Vierte", mis näitab põhiliselt vanemaid klassikalisi filme. Näitavad praegu Psühho 1 - 4. Ka saksa kanalites on pikad reklaamipausid, kuid need on vaadatavad, mitmekesised.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Taavi » 03. Oktoober 2005, 15:25

Reklaame on tõesti haledalt palju. Minu teada on mõlemad meie erakanalid saanud lubatud reklaamiprotsendi ületamise eest ka mitmeid kordi trahve. Kohati on reklaamid vist lausa 10 min pikad ... ülemõistuse
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Robert » 03. Oktoober 2005, 15:34

Üks pikemaid oli 14 minutit, mida ma näinud olen. TV3 pealt tuli. Aga samas peate ka aru saama, et erakanalid peavadki reklaami näitama, sest muidu nad ei saakski näidata neid suurfilme, mida te tahaksite. Hakake ise telekanalit üleval pidama ja näete, et ei ole nii lihtne 2 minutilisi vaheaegu. Ja reklaami ajal saabki ju peldikus käia või võileiva teha. Aga nõustun Cochranega, Saksamaa kanalitel on paremad reklaamid. Rohkem sisukamad jne.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Cochrane » 03. Oktoober 2005, 16:01

Jah, ega reklaamide kui sellise vastu otseselt polegi midagi. Aga selle vastu, millised nad meil on.
Ilma reklaamideta saated tunduvad kah täitsa toredad, aga mõni kahetunnine film ETVst ei pruugi näiteks eriti tore olla, kui oled õllet võtnud ja loodus oma nõuab.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Forzelius » 03. Oktoober 2005, 19:11

Cochrane kirjutas:Ei ole üldse rahul ja peapõhjuseks on reklaam. Ega filmivalik kah midagi geniaalset ei ole. Aga kõige rohkem segab see, et näidatakse vahele pikki reklaame, milles suurem osa on üliidiootlikud hügieenivahendite reklaamid. Näiteks see mees, kes peegli ees hambapastat kaifib, ekstreemselt tobe. See on rohkem, kui ma välja suudan kannatada.
Vaatan põhiliselt saksa kanaleid, just äsja pandi üks uus kanal käima "Das Vierte", mis näitab põhiliselt vanemaid klassikalisi filme. Näitavad praegu Psühho 1 - 4. Ka saksa kanalites on pikad reklaamipausid, kuid need on vaadatavad, mitmekesised.


Nõustun täiesti, et on idiootlike reklaame. Aga Psühho kohta, et mis saksa kanaleid põhiliselt jälgid ja kust need Psühhod tulevad, sest mul osad saksa kanalid on, aga mitte kõik. Nii, et anna teada.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Cochrane » 03. Oktoober 2005, 21:12

See tuleb "Das Vierte" nimelisest kanalist. Kui sul saksa kanalid kaabel-tv kaudu tulevad, siis sa seda ilmselt ei näe. Neist vist ei pakuta vähemtuntud ja regionaalkanaleid. Ma vaatan satelliidi pealt, Astra 1C-2C 19,2 E

Vaatamaks, mida satelliidikanalid pakuvad, on väga hea lehekülg
http://www.lyngsat.com
Astra kanalid siis siin
http://www.lyngsat.com/astra19.html
Näen valgega tähistatud kanaleid (analoog)
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Kaisukaru » 04. Oktoober 2005, 22:07

Üks väga nõme reklaam on ka see Orbit arbuusi oma. Mees suure rõõmuga toob ei tea kust naisele arbuusi ja see oma nätsuga seal..
See on minu arvamus ja keegi ei solvu ;)
Kaisukaru
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 12. August 2005, 11:50
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Taavi » 05. Oktoober 2005, 00:26

Vähemalt te vaatate neid reklaame. :P Minu jaoks on reklaam selline hingetõmbepaus pigem (kas just alati õllejoomise ajal hobuste jootmise eesmärgil aga millegi järgi tekib ikka vajadus).
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 05. Oktoober 2005, 17:21

Kõige pikem reklaam, mida mina näinud on, oli umb 6 aastat tagasi, vaatasin, ei mäleta eriti mida, ja järsku reklaam. Mõtlen, et ok, vaatan vahepeal kanal 2-te. Ja uskuge või mitte. Reklaam kestis 30 MINUTIT!!!
See nagu minu kõige halvim kogemus sedasorti värgist.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Robert » 05. Oktoober 2005, 17:24

No way. Ma saaks aru, et 20 minutit, aga 30 minutit reklaami Eesti telekanalitel on lihtsalt võimatu. Muideks, mis kanalilt sa seda "30-minutilist reklaami" nägid?
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 05. Oktoober 2005, 17:25

TV 3, nagu ütlesin umb 6 aastat tagasi. See oli tõesti 30 minutit.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Honiara » 20. Oktoober 2005, 20:20

eesti telekanalid on v6rreldes nt. soome kanalitega tunduvalt filmirohkemad, seet6ttu ses suhtes ma neid küll ei kiruks, sest nüüd olen hulga nigelamas seisus.
Honiara
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 25
Liitunud: 20. Oktoober 2005, 19:29

PostitusPostitas Taavi » 22. Oktoober 2005, 22:01

ETV-s on kohati tüütav see, et ühtegi hingetõmbepausi ei ole. Kodus keegi üldjuhul ei valmista end ette, et näiteks kaks tundi ühe koha peal istuda. Siiski päris kinokülastus see ei ole. Ma arvan, et enamus inimesi nõustuvad minuga. Näitaks kasvõi saatetutvustusi või loosiks lotonumbreid kuskil keskel.
ETV on teinud enda valiku üldjuhul küllaltki haruldastele väärtfilmidele - need on kõik vaadatavad. Mõnede juurest ei saagi pilku ära. TV3 ja üldjoontes ka Kanal 2 näitavad üksnes Hollywoodikaid ja neid igaühte kolm korda järjest ...
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kaisukaru » 11. Jaanuar 2006, 21:07

6 aastat tagasi nii pikk reklaam? Hehh, ma just hiljuti vaatasin üht videokasetti kus mul oli üks film lindistatud ja seal olid küll reklaamid nii mega lühikesed, ma ei tea kas nad üldse minut kestsidki
See on minu arvamus ja keegi ei solvu ;)
Kaisukaru
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 12. August 2005, 11:50
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Telejutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist