Palume lavale!

Siin räägime seriaalidest, tv-showdest jms.

Moderaator: Meeskond

Re: Palume lavale!

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 30. Märts 2014, 22:40

Kurb tunnistada, aga pärast tänast saadet tekkis tunne, et kas on mõtet järgmine nädal üldse vaadata. Minu jaoks seni kõige nõrgem (ja igavam) episood. KOHUTAV ülemängimine. Saate idee on väga hea, aga teostus... :(

CM-Girl kirjutas:Ouyeah..RAKVERE! Head näitlejad. Peeter oli kõige tublim. :)

Ma ei taha halvasti öelda, kodu- (ja lemmik- ?) teater ikkagi, aga nad ei olnud ikka üldse naljakad. Tõsi, see mees oli kolmest kõige etem.

CM-Girl kirjutas:Ülle oli väga tubli selles mängus kus ekraan seljataga ja tuleb ära arvata mis ekraanil toimub. Ta vähemalt ei seisnud tervet seda aega paigal nagu tavaliselt kipub juhtuma. Tiidul läks ka päris hästi seekord.

Ei saaks öelda, et tal hästi läks. Terve esimese poole ta ei saanud mitte midagi aru, kus ta on ja mida tegema peaks. Hoidis kuskilt kinni ja piinles tuule käes, samal ajal kui panda vaikselt selja taga sõi. Õnneks kaasnäitlejad ütlesid siis ette, et loomaga tegemist. Samas Tiidul läks üllatavalt hästi.

CM-Girl kirjutas:Samas abikäed mängus mängis Ülle küll üle. : /

Rakvere abistavad käed (mis võitis?!?????) oli kohutav, söögitegemise asemel tants ja kraaklemine.

Ei tahaks kuidagi mingit sugudevahelist teemat mängu tuua, aga täna oli küll nii, et kui Kadri või Rakvere naised ohjad enda kätte said, siis kiskus kraavi ka. Nii abistavates kätes, dubleerimises jm. Eriti jäi see silma Ülle puhul; samas Aibel jokutas ja mökutas ka igal võimalusel — ei tule neid (häid) ideid nii ruttu.

CM-Girl kirjutas:Rakvere teater oli siiski parim selles mängus. Esimene kord kui 1 võistleja on terve selle aja laval. :)

Oleme ausad, see sai võimalikust tänu sellele "mis.... öööööööö" stiilis küsimustele, kus nad ühte ja sama küsilauset korrutasid ja siis pärast mõttepausi midagi juurde üritasid lisada. Sama toimus ka numbrimängus, kus 4-5 korda kasutati mitte just kõige rohkem loovust nõudvat lisandit aastat. 11 aastat, 12 aastat tagasi, 13 aastat ...

Viimast "mängu" eriti süvenenult enam ei vaadanud, sest see häda pärast "laulmine" mitte ei lahuta meelt, vaid rikub tuju.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Palume lavale!

PostitusPostitas CM-Girl » 30. Märts 2014, 23:12

Kus nüüd tulistas. Nimevääriline. :irw:
uLtImAtEcRiTiC kirjutas:
CM-Girl kirjutas:Ouyeah..RAKVERE! Head näitlejad. Peeter oli kõige tublim. :)

Ma ei taha halvasti öelda, kodu- (ja lemmik- ?) teater ikkagi, aga nad ei olnud ikka üldse naljakad. Tõsi, see mees oli kolmest kõige etem.

No milleks see küsimärk. Obv, et lemmik ju. :))

Anyway..ega jah, Rakvere teatri kohapealt ma väga kriitline olla ei suuda.

Kuigi jah, meie näitlejad on päris krampis selles saates. Isegi püsimeeskonna näitlejad, kes osalevad igas kord. Kummaline. Arusaadav, et juhe võib kokku joosta..üks asi on etenduseks valmistuda, õpid teksti pähe, teine asi kui pead kohapeal midagi välja mõtlema ja kiiresti. Ja nii mitu vooru. Improvisatsiooniga Eestis on lood sellised nagu nad on..
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Palume lavale!

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 06. Aprill 2014, 23:27

Erinevalt eelmisest korrast oleksin tänast osa kirjeldades lühidam ja positiivsem.

Endiselt on külalised ja viimane joru vaataja jaoks täielik agoonia, aga esimesed 7 mängu olid hästi valitud (tegelikult 6, sest see tantsimine punkti eest — mis nagunii täiesti suvaliselt antakse — ei ole ka eriline nauding). Püsivõistkond oli sel korral tugevam, eriti hästi läks neil pildimiimis, reportaažis, abistavates kätes. Jan tundis hästi tantse ära. Suudeti rohkem olukordi naljaga lahendada ja Kadri ei olnud niivõrd pealetükkiv.

Külalisvõistkonnast oli parim too kiilakas.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Palume lavale!

PostitusPostitas Rasmus » 07. Aprill 2014, 16:17

Nõus ultiga, seekord päris nii jube ei olnud kui Rakvere teatriga. Halb saade ikkagi.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Palume lavale!

PostitusPostitas CM-Girl » 13. Aprill 2014, 21:38

Eelmist saadet nägin liiga vähe, et kommenteerida.

Tänane saade oli super. Vanemuise seltskond oli vaieldamatult parim. Kõige parem külalisteater siiamaani. See lõpp..jamamine auhinnaga. :D :D
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Palume lavale!

PostitusPostitas Rasmus » 13. Aprill 2014, 21:58

Tundus olema selline viimane üritus saate päästmiseks ja tegelikult tuldi sellega isegi päris hästi toime. Vanemuise numbrimäng oli üks hilaarimaid asju terve hooaja jooksul. Püsivõistkond jäi täna alla, see on ka mõistetav - ega iga nädal saagi tippvormis olla. Karol Kuntsel Pilt!
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Palume lavale!

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 13. Aprill 2014, 22:26

Tänane saade oli tõesti senini üks parimatest. Vanemuine oli eri tubli pildimiimis (mis esimest korda külaliste poolt võideti) ja tantsukavas. Enam-vähem võrdsed olid võistkonnad abistavates kätes (Kadri pakub endiselt üle :(), välireporteris (nii Tiit kui Ott said hästi hakkama, esimene veidi paremini) ja 2-D mängus (mõlemad okei). Dubleerimises meeldis püsivõistkond rohkem, eriti hea oli lõpp.

Rassu kirjutas:Tundus olema selline viimane üritus saate päästmiseks ja tegelikult tuldi sellega isegi päris hästi toime.

Ma väga täpselt ei tea, aga kas need saated üsna pikalt ette ei ole lindistatud?

Aga ühes kohas ma ei ole sinuga nõus, Rassu.
Rassu kirjutas:Vanemuise numbrimäng oli üks hilaarimaid asju terve hooaja jooksul.

Vanemuise numbrimäng oli imo nende poolt kõige halvem mäng. Kui püsivõistkond oli lõpuks mängu selgeks saanud, siis teised jooksid kinni ja tegid liiga lihtsaid lahendusi. Ei pea esimese sõnana numbrit ära ütlema, rohkem loovust!
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Palume lavale!

PostitusPostitas CM-Girl » 13. Aprill 2014, 22:38

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Tänane saade oli tõesti senini üks parimatest. Vanemuine oli eri tubli pildimiimis (mis esimest korda külaliste poolt võideti) ja tantsukavas. Enam-vähem võrdsed olid võistkonnad abistavates kätes (Kadri pakub endiselt üle :(), välireporteris (nii Tiit kui Ott said hästi hakkama, esimene veidi paremini) ja 3-D mängus (mõlemad okei). Dubleerimises meeldis püsivõistkond rohkem, eriti hea oli lõpp.


Mõtlesingi, et see vist esimene kord kui püsimeeskond ei võida pildimiimis. Jess. Püsimeeskonna tantsukava läheb saatest saatesse järjest igavamaks, kordavad ennast. Abikäed on vaieldamatu lemmik igakord. Ja tõesti, Kadri pakub üle. Meeldis, et Karol väga ei lobisenud, Kadri võtku õppust. Also..see lõpp. Vaene Karol. :D Välireporteri osas nõustun. Tiit oli parem. Also, pigem 2D mäng siiski. :) Vanemuise esitus meeldis rohkem, ema mul mainis, et püsimeeskond oli parem 2D mängus. Mnjah. :) Dubleerimise osas ka nõustun.

uLtImAtEcRiTiC kirjutas: Aga ühes kohas ma ei ole sinuga nõus, Rassu.
Rassu kirjutas:Vanemuise numbrimäng oli üks hilaarimaid asju terve hooaja jooksul.

Vanemuise numbrimäng oli imo nende poolt kõige halvem mäng. Kui püsivõistkond oli lõpuks mängu selgeks saanud, siis teised jooksid kinni ja tegid liiga lihtsaid lahendusi. Ei pea esimese sõnana numbrit ära ütlema, rohkem loovust!


Nõustun Rassuga! Jäime korraks emaga rääkima ja järsku nägime, et juba number 9 juures. Neil läks väga ladusalt, lõpp oli so-so. Püsimeeskond siiamaani selles mängus venib liialt. Ei pea alati endale asja hullult keeruliseks ajama.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Palume lavale!

PostitusPostitas MovieManiac » 19. Aprill 2014, 23:06

Abistavad käed on kõige mõttetum osa seal.. ja seda pole vist kordagi välja jäetud. :shokeeritud: Täiesti nõme voor, ma ei näe seal midagi naljakat.. iga kord tehakse süüa ka ja naljad korduvad. See käte lakkumine ja bla bla on nii igav lihtsalt… alati kui see nõme voor hakkab ma lähen teleka eest ära..
Muud voorud on ok aga no need abistavad käed. (N) rikuvad minu jaoks saate ära
MovieManiac
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 6
Liitunud: 14. Veebruar 2014, 00:57

Re: Palume lavale!

PostitusPostitas CM-Girl » 19. Aprill 2014, 23:42

Taapal kirjutas:Abistavad käed on kõige mõttetum osa seal.. ja seda pole vist kordagi välja jäetud. :shokeeritud: Täiesti nõme voor, ma ei näe seal midagi naljakat.. iga kord tehakse süüa ka ja naljad korduvad. See käte lakkumine ja bla bla on nii igav lihtsalt… alati kui see nõme voor hakkab ma lähen teleka eest ära..
Muud voorud on ok aga no need abistavad käed. (N) rikuvad minu jaoks saate ära


Üks voor ja rikub terve saate ära? :shokeeritud:
Oled üks neist inimestest kes leiavad, et toiduga mängimine peaks keelatud olema vms?
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Palume lavale!

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 20. Aprill 2014, 15:10

Taapal kirjutas:Abistavad käed on kõige mõttetum osa seal.. ja seda pole vist kordagi välja jäetud. :shokeeritud:

1 kord on ka ilma selleta olnud.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Palume lavale!

PostitusPostitas MovieManiac » 20. Aprill 2014, 20:08

CM-Girl kirjutas:
Taapal kirjutas:Abistavad käed on kõige mõttetum osa seal.. ja seda pole vist kordagi välja jäetud. :shokeeritud: Täiesti nõme voor, ma ei näe seal midagi naljakat.. iga kord tehakse süüa ka ja naljad korduvad. See käte lakkumine ja bla bla on nii igav lihtsalt… alati kui see nõme voor hakkab ma lähen teleka eest ära..
Muud voorud on ok aga no need abistavad käed. (N) rikuvad minu jaoks saate ära


Üks voor ja rikub terve saate ära? :shokeeritud:
Oled üks neist inimestest kes leiavad, et toiduga mängimine peaks keelatud olema vms?


Toiduga mängimises pole asi, tehku seda või toidupanga toiduga, kui naljakas on. Minu arust oli Jõekalda saates munade pähe löömine naljakas näiteks. :))
Aga rikub saate ära, sest neid voore on tegelikult vähe ja käte osa võtab väga kaua aega. Alati tehakse süüa seal osas, ja alati need naljad korduvad. Segatakse kogu möga kokku ühte kaussi ja siis inimesed naeravad. Ja alati topib tagumine ees seisvale oma näpud suhu ja inimesed on naeru kätte suremas. Minu arust lihtsalt lapsik. (N) Esimesed korrad võisid naljakad olla, aga kaua võib?
Ka dubleerimine on üpris igav, kahjuks vahetab see vahel Reisile Sinuga välja.
Aga jah, kuna inimestele see Abistavad Käed nii väga meeldib, siis seletage, mis seal nii naljakat on? Tahaks teada.
MovieManiac
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 6
Liitunud: 14. Veebruar 2014, 00:57

Re: Palume lavale!

PostitusPostitas CM-Girl » 20. Aprill 2014, 20:15

Taapal kirjutas:Aga jah, kuna inimestele see Abistavad Käed nii väga meeldib, siis seletage, mis seal nii naljakat on? Tahaks teada.


No kuidas seda seletada.On lihtsalt asju mis osade jaoks on naljakad, aga teiste jaoks mitte. Selles saates on mäkerdamist ikka tagasihoidlikult, aga WLIIA saates on seda kordades rohkem ja on tunduvalt naljakam. Jah, ma naeran kui tehakse mingi möks valmis ja siis 1 peab seda sööma (nägu koos möksiga pärast) või siis sülitab toidu teise mängija kätte või hoopis võetakse lonks ja selgub, et tegu päris alkoholiga vms. Teiste reakstioone on väga huvitav jälgida. :) Mida hullem seda parem/naljakam.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Palume lavale!

PostitusPostitas Forzelius » 20. Aprill 2014, 20:35

Appi, pange põlema oma "aparaat lae all". Beyond totrus juba. Eriti täna selles mängus, kus ainult küsimustega suhelda võib. No h*i oligi külalisvõistkonnal kõvem aplaus selle ajal. Igasuguse kredibiilsuse kaotanud ikka. Kui tahate lihtsalt pulli teha, sest seda saab siin saates päris palju, siis tehke seda. See võistluse-element on totaalselt ajuvabaks muutunud.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Palume lavale!

PostitusPostitas CM-Girl » 20. Aprill 2014, 20:47

See "aparaat lae all" sucks so much.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

EelmineJärgmine

Mine Telejutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron