Doctor Who ühisvaatamine

Siin räägime seriaalidest, tv-showdest jms.

Moderaator: Meeskond

Doctor Who ühisvaatamine

PostitusPostitas Kadii » 15. Märts 2013, 22:22

Eniveis mõtlesime, st mina mõtlesin ja Jaz nõustus, et võiks Tartus teha uue DW osa ühisvaatamise. Osa tuleb välja 30.märtsil, ma ei ole kindel, kuidas kõigil nädalavahetused on, seega kuupäev on veel mõtlemisel. Aga võimalikult vara, sest muidu ei saa internetis olla, kõik spoilitakse ära kohe.

Ilsev? ZeMonsta?
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Doctor Who

PostitusPostitas IlseV » 15. Märts 2013, 22:53

Meeldib küll see mõte. Seega, 31. oleks vist mõeldav kuupäev ?
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

Re: Doctor Who

PostitusPostitas JazZ- » 16. Märts 2013, 02:56

Selle teemaga peaks ilmselt kuhugi mujale kolima, aga: 31. märts tundus esialgu väga OKEI kuupäev, aga siis avastasin, et sellel nädalavahetusel on ju jänkupühad ja nüüd ei julge enam pead anda, et siis Tartust ära ei sõida. Sellest järgmine oleks juba liiga hilja?
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Doctor Who

PostitusPostitas Kadii » 16. Märts 2013, 16:32

See on mul küll töövaba nv, a jõuan enamasti pühapäeviti seitsmeks Tartusse tagasi, seega pärast saaks. Küll aga tänu pühadele võiks kaaluda ka äkki esimest? Kui niikaua kannatab.
Also, pakun lahkelt ühisvaatamiseks oma korterit, sest asun kesklinnas. inb4 prizoner zero või the lodger. (Jazz ükskord käis ja jäi ellu)
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Doctor Who

PostitusPostitas ZeMonsta » 16. Märts 2013, 21:57

Et siis pühapäev või esmaspäev? Hmm. Hmm.. HMMM. Suure tõenäosusega viibin antud nädalavahetusel Tallinnas, aga pühapäeva õhtuks olen kindlasti Tartus tagasi, seega ei tohiks sellest erilist probleemi tekkida. Samas võib minu poolest ka millalgi hiljem Who'd vaadata.
Kadii kirjutas:Also, pakun lahkelt ühisvaatamiseks oma korterit, sest asun kesklinnas. inb4 prizoner zero või the lodger. (Jazz ükskord käis ja jäi ellu)

Pilt
Kõik see mees Kadii poole! Pane aga kalapulgad vanillikastmega sooja, küll banaanid toob igaüks ise, sest ilma ei kõlba ju peole ilmuda! Õunad ja pirnid peida parem silme alt ära. Ja jogurti võid üldse ära visata (it just stuff with bits in).


PS. Uus trailer: http://www.bbc.co.uk/programmes/p016dy23
Esimese hooga mõtlesin, et härrasmehed Buffyverse’ist (The Gentlemen) on viimaks leidnud tee Doctor Who maailma, aga siiski mitte. Vist näen sarnasusi seal, kus neid tegelikult pole.
Kasutaja avatar
ZeMonsta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 419
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 01:05

Re: Doctor Who

PostitusPostitas Kadii » 17. Märts 2013, 21:40

Ma ei vaata igaksjuhuks mitte ühtegi trailerit.

Aga see on täiega armas, et te mu plaaniga niimoodi kohe aktiivselt kaasa tulete (: . Teeme siis kuupäevaks 31., aga kellaaega võiks mõelda veel, kellel mis rongbussauto kuskilt tuleb.
Ütlen ette ära, et minsas saab vaadata ainult 15'ekraanilt, niiet kui keegi omab mingit suuremat ekraani, siis ma võin oma korterivõimalused loovutada.
Jazz lubas oma DW tassi kaasa võtta ja mul on enda oma alati korteris, niiet kui teil on midagi sarnast, siis miks mitte, ei ole mõtet poolkõvatada :D (kui ei ole, aga tahate ja tellida ei jõua, siis T-särgipoes saab teha ~6euriga)
E: Võib-olla saab korterikaaslane projektorit laenata, siis on pmst nagu kino juba.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Doctor Who

PostitusPostitas IlseV » 17. Märts 2013, 23:34

Topsi veel ei luba, aga võin oma T(ennanti)-särgi kapist välja otsida. Samas kui tassi puudumine on nagu pilet, mis garanteerib Kadii ukselävelt sissepääsu, peaks homme kohe T-särgipoest läbi käima.

Ajaliselt - võib väga hästi ka millalgi õhtul, as in õhtul õhtul kohtuda. Või siis lükata esimeseks, kui Tallinnast tulijad ikkagi pühapäeval Tartusse ei jõua.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

Re: Doctor Who

PostitusPostitas Ronet » 18. Märts 2013, 05:28

Las kadii paneb mitmeks päevaks uue DW osa loopi peale ja siis hakkavad külalised läbi käima, kuidas kellegile parasjagu sobib.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Doctor Who

PostitusPostitas Kadii » 18. Märts 2013, 20:43

Õhtu õhtuga olen nõus, ei viitsinudki mingi seitsmest seda teha. Tegelikult meeldiks mulle vist esimene ka natuke rohkem, sest pühapäeva õhtud on alati hästi laisad kuidagi. Ja siis ka õhtu õhtu mingi üheksa vms?
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Doctor Who

PostitusPostitas Kadii » 29. Märts 2013, 19:03

Okei, update! Plaan on jõus ikka?! Teeks siis esimesel kell kaheksa või üheksa, kuidas teile parem on? Saadan oma numbri ja aadressi privasse.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Doctor Who

PostitusPostitas JazZ- » 31. Märts 2013, 12:46

Heh, ma olin kuni tänase hommikuni veendunud, et see asi toimub ikkagi täna õhtul. Anywho, homme on siis ikka jõus?
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Doctor Who

PostitusPostitas IlseV » 31. Märts 2013, 14:49

Minugi pärast ning Kadii mainitud ajad sobivad samuti mõlemad.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

Re: Doctor Who

PostitusPostitas Kadii » 31. Märts 2013, 14:51

Ma ei tea täpselt, aga isegi kui Ilsev ja ZeMonsta ära ütlevad, siis sa tuled ikka eksole? Muidu on mu enese tagasihoidmine nii tellimise kui tumblri kohapealt kõik asjata raisku läinud! Saadan neile privasse nüüd oma andmed, eks siis homme näeb, kes ilmub kohale :D

E: A, Ilsev jõudis vahepeal vastata, jee.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Doctor Who

PostitusPostitas Ronet » 31. Märts 2013, 15:03

Märkuseks, et ZeMonsta oli viimati foorumis 16 Märts 2013 20:58. Pead kuskilt mujalt lähenema.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Doctor Who

PostitusPostitas Kadii » 31. Märts 2013, 15:14

Level kirjutas:Märkuseks, et ZeMonsta oli viimati foorumis 16 Märts 2013 20:58. Pead kuskilt mujalt lähenema.


Ma loodan, et ta pole linnukest ära võtnud, mis saadab maili, kui keegi siin privaatselt häirib. Kui on, siis ma ei oska midagi teha, sest anonüümne ZeMonsta on anonüümne.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Järgmine

Mine Telejutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron