Soovitage seriaale

Siin räägime seriaalidest, tv-showdest jms.

Moderaator: Meeskond

Soovitage seriaale

PostitusPostitas brixxx » 26. Veebruar 2013, 10:35

Hetkel on seriaalide vaatamise vaimustus. Järjekorras hetkel on: Touch (2 hooaeg), Deception ja Dallas 2012 (2 hooaeg). Kuna nende osade vaatamine läheb suht kiiresti, siis soovitage mõnda seriaali, mis oleks sarnase sisuga kui on seriaalid: Raines, Eli Stone ja Awake.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Soovitage seriaale

PostitusPostitas Ralf » 26. Veebruar 2013, 14:42

"The Mentalist" vist läheb nendega ühte patta? Ja äkki "Lie to Me" pakuks ka huvi.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Soovitage seriaale

PostitusPostitas brixxx » 27. Veebruar 2013, 02:17

''Lie to me'' isegi vaataks, aga siiski väga huvi ei paku. Kuna mul on hetkel huvi pakuvad seriaalid otsa saanud. Täna uurisin ise ka veidi seriaale ja ühe leidsin ''Person of Interest'', aga sellel jääb personaalsusest puudu, pigem pakuks huvi, et keskendutakse ühe inimese probleemidele ja tema perele. Tahaks taoliste sisuga kui oli ''Alias'', ''Raines'', ''Blue Bloods'' ja ''Eli Stone''. Seriaal peaks olema reaalne, mitte ulme. Või peaks vaatama UK seriaalide poole?

Seni seriaale uurides olen seisukohale jõudnud, et suht ühesuguseid ja igavaid seriaale toodetakse. Ja need, mis on enam vähem huvitavad, nende tootmine lõpetatakse ära, nagu ''Alcatraz'', ''Awake'', ''Raines'' ja ''Missing''. ''Raines''le mõjus seriaali tootmise lõpetamine kõige halvemini kuna viimane osa oli liiga tavaline, pigem oleks tahtnud veidi rohkem draamat ning seriaali mõtte kokkuvõtet.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Soovitage seriaale

PostitusPostitas Ronet » 27. Veebruar 2013, 11:33

Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Soovitage seriaale

PostitusPostitas brixxx » 27. Veebruar 2013, 16:10

Level kirjutas:Life on Mars siis.

Mul on see juba läbi vaadatud, vaatasin siis kui oli Philip Glenisteri ja ''Ashes to Ashes'' vaimustus.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Soovitage seriaale

PostitusPostitas hint » 07. Märts 2013, 19:41

Mega raske on sulle midagi soovitada teades sinu väga spetsiifilist ja minu jaoks mõnevõrra müstiliseks jäävad maitset. Sellise theme'i peale tulevad eelkõige pähe pigem ulmekad, aga ulmet sa ju ei taha (samas tõid välja Aliase, mis on üks teleajaloo absurdsemaid ulmeseebikad üldse. Ja teised on ju samuti kõik bordeline). Mul käisid peast läbi just 10kond sarja, mis kõik mõnevõrra pikema mõtlemise korral hakkasid siiski täiesti mööda tunduma sinu poolt soovitust. Ehk siis mida sa täpsemalt selle "sisu" all mõtled siin? Too veel mõned näited, ellkõige rohkem tuntud sarjadest mis sulle ei meeldinud, ehk siis ma oskaks paremini aru saada mida vaja.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Soovitage seriaale

PostitusPostitas brixxx » 07. Märts 2013, 21:03

Kuna hetkel on huvi politsei ja krimi seriaale vaadata, siis hetkel lahkan selliseid seriaale. Mulle eriti 'CSI'd, 'NCSI', 'Kondid' jne. sellised tavalised politsei tööd lahkavad seriaalid ei meeldi. Pigem huvitavad sellised eksentriliste (v.a 'Sherlock') ja depressiivsete tegelastega seriaalid. Hetkel just lõpetasin 'Person of Interest' vaatamise, päris põnev oli, kindlasti jätkan selle jälgimist. Pigem meeldibki seriaalides vaadata inimeste vahelisi emotsioone. Viimasel ajal olen mõelnud, et võiks ka mõnda häkkeritega seriaali vaadata, aga hetkel endale tuleb ainult üks komöödia meelde, aga pigem tahaks midagi tõsist. Vahepeal vaatasin 'Numbers', aga see kisus suht igavaks. Täna hakkasin vaatama 'No Ordinary Family', aga veidi igav tundub, ilmselt võtan teiseks seriaaliks kõrvale 'Lie to Me'. Mulle nt. 'Kondid' ja 'Castle' juures ei meeldi ka huumor. Minu jaoks on liiga tavalised ja igavad siiski 'CSI', 'NCSI', 'Kondid', 'Castle' jne. seriaalid, kuigi 'Vahelevõtjad' ma ikka aegajalt jälgin, aga seda viitsin küll ainult telekast vaadata. 'Alias't ja 'Person of Interest' jälgides olen mõelnud, et seriaali teeb ka veel huvitavaks kui seal on mingi saladus, mis tuleb tasapisi välja või üks vaenlane, kes ajab peategelasi taga. Kindlasti peaks peategelased olema head, selletõttu ei meeldi ka 'Dexter'.

Ausalt öeldes ei saa ma aru, et kõik kiidavad '24', aga 'Alias't peavad täiesti mõttetuks. Mulle meeldivad mõlemad, aga pigem siiski 'Alias'. '24' oli isegi liiga palju inimeste vahelist emotsioone, selles suhtes, et mindi veidi liiale Jack Baueri elu keeruliseks ajamises. Aga mõlema seriaali kaks viimast hooaega olid hoopis teistsugused ja pigem igavamad kui esimesed hooajad.

Jah, minu seriaalide maitse on küll väga spetsiifiline, olen seisukohale jõudnud, et ma olen seriaalide suhtes veelgi kriitilisem kui filmide suhtes. Filme leian ma küll päris palju, mis mulle väga meeldivad ja mille eest saan 10 punkti anda, aga lemmik seriaalidele ei saa ma maksimaalselt punkte anda, ikka tunnen, et midagi on puudu. Ja ma hetkel tunnen, et on väga raske seriaale otsida, mis mulle meeldivad. Siin isegi ei aita see kui vaatan vanemaid seriaale.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Soovitage seriaale

PostitusPostitas hint » 07. Märts 2013, 22:00

Ma tulistan siin suht puusalt, aga anna minekut siukse sarja piloodile nagu "Boss". See on räigelt üle võlli keeratud krimi/politiiline kaabel-draama hulluks minevast üli-võimukast Chicago linnapeast. Vähe ehk natuke teist tüüpi võrreldes sinu tavaliste sarjadega, aga lihtsalt huvitaks su arvamus.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Soovitage seriaale

PostitusPostitas Ralf » 08. Märts 2013, 19:13

brixxx kirjutas:ilmselt võtan teiseks seriaaliks kõrvale 'Lie to Me'

Pilt

Jei!

Kui sulle meeldivad köitvad peategelased, siis "Lie to Me" on hea valik, Lightman on minu arust väga huvitav tegelane ja läbi esimese hooaja on näha, kuidas Tim Roth ja stsenaristid üritavad teda aina mitmekülgsemaks ja omapärasemaks ja etteaimamatuks muuta.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Soovitage seriaale

PostitusPostitas brixxx » 13. Märts 2013, 14:33

Ralf kirjutas:
brixxx kirjutas:ilmselt võtan teiseks seriaaliks kõrvale 'Lie to Me'

Pilt

Jei!

Kui sulle meeldivad köitvad peategelased, siis "Lie to Me" on hea valik, Lightman on minu arust väga huvitav tegelane ja läbi esimese hooaja on näha, kuidas Tim Roth ja stsenaristid üritavad teda aina mitmekülgsemaks ja omapärasemaks ja etteaimamatuks muuta.

Ma vaatasin 3 esimest osa ära, aga minu jaoks jääb see siiski igavaks, selliseks mida viitsin mõned üksikud osad korraga vaadata, mitte terve seriaal jutti. Aga kindlasti ajaviiteks aegajalt vaatan veel, kui tekkib jälle tühimik kui ei leia seriaali mida vaadata, siis kindlasti vaatan 'Lie to Me', aga hetkel on 2 hooaega 'Sanctuary' vaadatud ja veel on 2 hooaega vaadata.

Hetkel ei ole veel seriaali 'Bossi' vaatama hakkanud kuna need veebi playerid ei tööta ning ei viitsi ka arvutisse neid hankida. Aga ilmselt leian mingi lahenduse.

Ma leidsin lahenduse, kuidas erinevaid krimi seriaale leida. Veebileht, kus ma seriaale ja filme vaatan, on väga palju abiks otsing.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Soovitage seriaale

PostitusPostitas hint » 13. Märts 2013, 22:51

Ma olin vist ikka konktreetses deliiriumis või miskit kui ma sulle Bossi soovitasin, hetkel küll ei enam ei näe võimalustki, et see võiks sulle meeldida :P
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Soovitage seriaale

PostitusPostitas brixxx » 14. Märts 2013, 10:20

hint kirjutas:Ma olin vist ikka konktreetses deliiriumis või miskit kui ma sulle Bossi soovitasin, hetkel küll ei enam ei näe võimalustki, et see võiks sulle meeldida :P

Kui sisu tutvustust lugeda, siis tundub päris huvitav poliitiline-krimi, kuigi tegelaskuju võib selle sisu muidugi nullida. Kuigi mulle poliitiline-krimi teema meeldib, nt. 'Kelgukoertes' on parimad osad need, kus on poliitika sisse topitud.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Soovitage seriaale

PostitusPostitas Loop » 28. Aprill 2013, 20:49

brixxx kirjutas:
hint kirjutas:Ma olin vist ikka konktreetses deliiriumis või miskit kui ma sulle Bossi soovitasin, hetkel küll ei enam ei näe võimalustki, et see võiks sulle meeldida :P

Kui sisu tutvustust lugeda, siis tundub päris huvitav poliitiline-krimi, kuigi tegelaskuju võib selle sisu muidugi nullida. Kuigi mulle poliitiline-krimi teema meeldib, nt. 'Kelgukoertes' on parimad osad need, kus on poliitika sisse topitud.


:))
seljuhul ma soovitan sulle sellist seriaali nagu *the brotherhood* 2006-
mitte just päris kelgukoerad , aga seal on poliitikat , veel rohkem krimi , ja kõike muud . lugu on kahest vennast kellest üks on poliitik ja teine kriminaal . ja just see kriminaal on kaua aega kodukohast eemal olnud , ja ühel päeval ta naaseb kodukanti , ja möll hakkabki sellest pihta mida tema tulek tähendab sellele teisele vanale ehk poliitikule ja nende perele, kui tema vend on gängster kes tahab linna allilma üle võtta . kindlast soovitan brixxx !
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Soovitage seriaale

PostitusPostitas lostinthemist » 29. Aprill 2013, 01:22

Oodake nüüd, kas te räägite ikka sellest Bossist vä? Muhe vaatamine oli.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Soovitage seriaale

PostitusPostitas Forzelius » 29. Aprill 2013, 04:08

Ei, Kelsey Grammeriga.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22


Mine Telejutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist