Pärast tunde - Teeme üheskoos Tallinna koolielu korda

Siin räägime seriaalidest, tv-showdest jms.

Moderaator: Meeskond

Pärast tunde - Teeme üheskoos Tallinna koolielu korda

PostitusPostitas MartSults » 06. Veebruar 2013, 18:07

Tere, Olen Tallinna Kunstigümnaasiumi direktor (juba 17 aastat), Märt Sults ja olen alustanud uue saatesarjaga "Pärast tunde" Saatesari „Pärast tunde“ viib teid kurssi Tallinnas toimuva hariduselu, tavainimesele mittenähtavate ja toimuvate kombinatsioonidega ning mahhinatsioonidega.

Tavainimene arvab, et kool toimibki nii nagu Tootsi ajal Paunveres. Saatetegijate ja Minu, Märt Sults`i professionaalse kõrva ja pilgu alt ei jää välja ükski oluline komponent, mis ei lase tagada õppuritel võimalikku parimat ja kõrgeimat tulemust hariduse ja harituse omandamisel Tallinna linnas, olenemata süvaõppe suunast ja õpilaste rahvusest.

Meie oleme alati kohal, kus on „kuum“, me püstitame probleemi, analüüsime tekkepõhjusi ja pakume võimalikke tegevusi ja lahendusi, mis viiksid Tallinna hariduselu ja hariduskultuuri Eestile omaselt kõrgeimale tasemele. Meie arutelud ja informatsiooniallikad on otse „pudrukatlast“ ja saatesarjas pole kohta demagoogial. Ekspertarvamusteks saavad sõna sekka öelda omaala professionaalsed ja isiklikku kogemust omavad tipptegijad.

Juhul kui Teil on häid mõtteid või näete probleemi mida tuleks kindlasti järgnevates saadetes kajastada andke meile nendest kindlasti teada edastades info lehele:
http://www.facebook.com/p2rasttunde

Järgmine saade on 15. veebruaril 2013 Tallinna TV-s kell 19.30 ja teemaks on "Õpetajate palgatõus", kust ta tekib?, kellele sellist sahkerdamist vaja on?" Juba ära olnud saateid saab vaadata Facebook lehelt.

Teeme üheskoos Tallinna koolielu korda!

Märt Sults
Tallinna Kunstigümnaasiumi direktor
MartSults
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 06. Veebruar 2013, 18:04

Mine Telejutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

cron