Eesti tippmodell

Siin räägime seriaalidest, tv-showdest jms.

Moderaator: Meeskond

Re: Eesti tippmodell

PostitusPostitas eerik » 22. Oktoober 2013, 15:21

Zinera soovitas vaadata. Vaatasin. Hea soovitus. Kuna Riigimehed sai just läbi ja FAKi sel hooajal polegi, siis on selle saate näol tegemist hetkel parima kodumaise huumoriprogrammiga. (Y)
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4856
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Eesti tippmodell

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 19. November 2013, 00:25

Miks see Kairi seal on?? :?
Kahju, et Grete koju läks, oli huvitav vähemalt.

Sooviksin veel lisada alandliku vabanduse, et ma Filmiveeb.ee meeskonnaliikme staatusest hoolimata viimase kuu jooksul kordagi Filmiveeb.ee andmebaasi täiendanud pole!
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Eesti tippmodell

PostitusPostitas CM-Girl » 19. November 2013, 01:20

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Miks see Kairi seal on?? :?
Kahju, et Grete koju läks, oli huvitav vähemalt.


Kairi sugused löövad modellimaailmas läbi. Ameerika versioon on hea näide kui edukad temasugused on.

Kuigi eesti neiud jäävad oma arengult võrreldes ameerika tsikkidega ikka väga maha.Pubekad. Kristine hakkab aina rohkem ja rohkem meeldima..ja tema on lätlane..Hoian vist talle enim pöialt. Esimese saate põhjal sai Olga kohe lemmikuks, aga ta lihtsalt selline ilus tsikk, ei muud. Ei paista enam millegagi silma.

Tänast saadet ei vaadanud, vaatan homme kordust. Vaatan seekord kordust rõõmsalt, teades, et Grete lahkus. HALLELUJAH. Isegi üllatavalt vara saadeti koju, aga kui tal kõigest pohhui, siis pole mõtet saates hoida. Tuima näoga piltidel..eks üks neist tüdrukutest, kes arvab, et ainult ilusast välimusest piisab.
Vaatasin neid pilte mis tegid..Kristine on superr! Teised suht meh..ei osata poseerida üldse. Kairi poos oli nii paganama tavaline..
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Eesti tippmodell

PostitusPostitas eerik » 19. November 2013, 11:59

Huumorit ja intriige on väheks jäänud viimastel nädalatel, kuigi kahe viimase väljalangeja rekatsioonid on üsna naeruväärsed olnud.

Kairi on väga puine. Kõik senised catwalki ülesanded on seda kinnitanud. Ta on kuskilt pealt õppinud mõned stamppoosid, mida ta püüdlikult järgi üritab teha aga see kõik on väga võltsi ilmega. Mitte mingisugust loomulikkust temas ei ole. Praegu ma ei näe enam ühtegi põhjust, miks ta järgmises saates koju ei peaks minema.

Grete on tõesti väike loll pubekas. Olid mõned helgemad hetked, kui temast potentsiaali paistis, kuid iseloomult on ta ikkagi täielik ära hellitatud laps. Muidugi on oma osa selles kindlasti ka saate režiil ja hoolikalt valitud montaažil aga see eilne "mind üldse ei huvita need kohtinukud, ma ei tunne neid, kelleks nad ennast peavad" stiilis kommentaar oli küll viimane nael kirstus. Kahju, sest pärast seda vene keele püänti muutus ta veidi sümpaatsemaks, kahjuks sellele kaardile rohkem ei mängitud.

Ahjaa, see oli ka produtsentide poolt huvitav käik, et finalistid näidati juba kolmandas saates ära...

Spoiler :
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4856
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Eesti tippmodell

PostitusPostitas Pixie » 26. Veebruar 2016, 22:09

Eelmisi hooaegasid pole teadlikult jälginud, aga käesoleva pea kõik osad on truult ära vaadatud. Sest see saade ongi nii halb, et peaaegu hea. :irw: Osalejad ajavad nii random juttu, ei saa isegi aru, kas nad teevad nalja või räägivad tõsiselt. Mulle ei meeldi muudatus, et pole korralikku piltide hindamist ega modellihakatistele tagasiside andmist. Suvalisel hetkel saadetakse koju ära ja see koolitamise osa on nagu tahaplaanile vajunud.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Eesti tippmodell

PostitusPostitas CM-Girl » 26. Veebruar 2016, 22:21

Esimest kaht hooaega jälgisin, rohkem pole viitsinud. Erilised pubekad saates ikka. Praeguse hooaja 1 osa sattusin pikemalt nägema. Mingi vahevõistlus Tartus kus paar kes võistluse kaotas pidid 1 kuju pesema, aga kutt hakkas jonnima ning tüdruk ka seejärel keeldus. Ainuõige otsus, et lõpus nemad koju läksid.
Isegi kui episoode ei vaata, siis vahepeal olen FB lehelt neid pilte ikka vaadanud. Kuttidest on German kindlasti kõige sobivama välimusega ja tsikkidest Kätlin. Võiks isegi öelda, et Kätlin kõige modellilikum osaleja selle saate ajaloos. Tal pidavat ka modellileping juba olemas olevat. Nice!


Pixie kirjutas:Mulle ei meeldi muudatus, et pole korralikku piltide hindamist ega modellihakatistele tagasiside andmist. Suvalisel hetkel saadetakse koju ära ja see koolitamise osa on nagu tahaplaanile vajunud.


Ei viitsita vaeva näha. Kahju.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Eesti tippmodell

PostitusPostitas Defexer » 27. Veebruar 2016, 01:02

Vägev, eelmisi hooaegu pole jälginud kuid praeguses kõik osad nähtud. Ehtne jersey või geordie shore ainult ilma alkoholita v.a paar episoodi. Mina, kes väga modellindusest huvitatud pole on just huvitav seda kogu elu ja mölisemist jälgida samas neile, kes vaataksid seda kui inspiratsiooni mõttes siis neile kindlasti ei sobi jah. Puhas show ja ehtsalt hea meelelahutus.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Eelmine

Mine Telejutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist