Salmonid

Siin räägime seriaalidest, tv-showdest jms.

Moderaator: Meeskond

Salmonid

PostitusPostitas raevutsev pull » 05. Mai 2011, 15:19

Igatsen vana eesti klassikat, seriaali Salmonid, mida ei leidu mitte üheski arhiivis. Kas kellelgi on juhuslikult kodus maha lindistatud Salmonite osad? Või oskab keegi midagi soovitada?
raevutsev pull
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 05. Mai 2011, 15:15

Re: Salmonid

PostitusPostitas brixxx » 29. Oktoober 2012, 16:57

Ma kunagi lugesin, et Toomas Kirssi kommentaari, miks ei näidata ''Salmoni'' korduseid, kaks põhjust, esiteks kui oli ETV lindikriis, siis lindistati ''Salmonite'' peale uut materjali ja teiseks, enam ei ole see seriaal kaasaegne.

Teise põhjusega ma väga nõus ei oleks, kui ma olen seni veidi ''Salmonite'' kohta lugenud, siis ''Salmonid'' oli versioon ameerika rikaste elu kirjeldavate draama seriaalidest ''Dallas'' ja ''Vaprad ja ilusad''. Hiljuti lõpetasin just ''Dallase'' (1978-1991) vaatamise, kui võtta seda samamoodi, et praegu vaadates, ei ole seriaal väga kaasaegne, siis vaidleks sellele vastu kuna seal kajastatakse siiski suht universaalseid teemasid, mis aja jooksul nii palju ei muutu, pere- ja ärisuhted.

Kahjuks ei saa seda seriaali enam kuskil vaadata, tahaks ise küll uuesti näha kuna ma olin siis liiga noor, et seal midagi mäletada, ainult mõnda väikest asja mäletan.

Aarne Ükskülal oli seal kaksik vend, Lembit Ulfsak oli seal abiellus Ülle Kaljustiga ning tal oli jalg kipsis, Eino Baskin oli mingi professor, kes leiutas mingi kloonimis masina ning Ita Everi turvamees oli Tõnu Kark, aga seriaali sisu üldse ei mäleta.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Telejutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

cron