Filmipäevik arutlus

Foorumlaste filmi- ja seriaalipäevikud.

PostitusPostitas hau » 31. Jaanuar 2009, 22:18

6/10 on 3/5 ehk rahuldav, mitte hea.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 31. Jaanuar 2009, 23:16

Ma vaatasin ka seda et mul oli kuidagi väike hinne sellel ja imestan et miks. Ma ei tea miks, ma olen sõnatu, tegelt ka :pööritus: . Ma muudan küll hinde ära... "Die Hard" on raudselt 8 vähemalt väärt...
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Hülss » 21. Veebruar 2009, 21:02

See filmipäeviku pidamine hakkab vaikselt piinlikust valmistama, veebruar pole veel läbigi ja mul umbes 90 filmi nähtud.

Enda õigustuseks võin öelda, et ei tööta 5 päeva nädalas ja õpingud on ka hetkel pooleli. Kevadel loodan töökohta vahetada, siis peaks vaatamise hoog aeglustuma. :))
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 21. Veebruar 2009, 21:08

Sul peab küll siis kodus VÄGA igav olema :)), ma küll ei kujuta ette mis sa kodus teed, sa ainult filme vaatadki vist.:irw:
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas LiveForThis » 21. Veebruar 2009, 22:19

Ma ei usu eriti, et filmide vaatamiseks peaks VÄGA igav olema. :pööritus:
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 21. Veebruar 2009, 22:31

LiveForThis kirjutas:Ma ei usu eriti, et filmide vaatamiseks peaks VÄGA igav olema. :pööritus:

Ega ei olegi igav, ma mõtlesin selle all seda, et ta jutust saab nii aru, et ainuke tegevus, mis ta kodus teeb, ongi filmide vaatamine ja arvatavasti ka allalaadimine. :))
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Hülss » 21. Veebruar 2009, 22:38

Rain93 kirjutas:Sul peab küll siis kodus VÄGA igav olema :)), ma küll ei kujuta ette mis sa kodus teed, sa ainult filme vaatadki vist.:irw:


Päris igav nüüd pole, aga laiskuse varna saab ikka ühtteist riputada. Tavaliselt vaatan päevas ühe või paar filmi ära ja väga palju aega sellele ei kulu, sest tihti on ka filmid 1.25 - 1.30 pikad (lühikesed) miinus lõputiitrid (4-6 min). Töö on ka hetkel selline, mille peale palju aega ei kulu. Kui töö oleks 5 päeva nädalas 9-5ni, siis selge see, et filmide vaatamiseks oleks aega vähem. Ma televiisorit ei vaata üldse ja kui näiteks terve nädal pole tööd oodata, siis mis mul muud paremat ikka teha selliste ilmadega.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 21. Veebruar 2009, 23:09

Mul on pmtlt sama case nagu Hülsil, erinevuseks ainult, et ei käi tööl. Vaba aega on palju, aga blogi kirjutamine pärsib mul kõvasti filmide vaatamist. Keskmiselt kulub 1h ühe arvustuse peale. Mõned pikemad, mõned lühemad. Piltide otsimine on sinna juurde arvestatud. Praegu ainult 48 filmi vaadanud... Ümardatult üks päevas.

Muidugi on mul sarjadega kõvasti tegemist. Hetkel jälgin 12 sarja...
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Hülss » 21. Veebruar 2009, 23:11

Rain93 kirjutas:Ega ei olegi igav, ma mõtlesin selle all seda, et ta jutust saab nii aru, et ainuke tegevus, mis ta kodus teeb, ongi filmide vaatamine ja arvatavasti ka allalaadimine. :))


Kindlasti ei saa oletada minu postituse põhjal, et see on ainuke asi, mida ma päeva jooksul teen ehk siis filmide vaatamine. Nii igav mu elu ka nüüd pole. :))

Inimene vaatab päevas keskmiselt 3-5 tundi televiisorit, kui kõik minutid kokku lüüa. Umbes 85% minu vaadatud filmidest on venna allalaetud, kes elab mujal. Kui külla lähen, põletan paar plaati ja siis vahin nagu "normaalsed" inimesed vahivad televiisorit. Ise laen filme alla suhteliselt harva, Oscarite lähenedes tahtsin siiski põhifilmid ära vaadata enne tseremoonia algust.

Jaanuaris 2009 vaatasid Eesti elanikud televiisorit keskmiselt 4 tundi ja 20 minutit päevas, mis on 7 minutit vähem kui detsembris.

http://www.emor.ee/arhiiv.html?id=1975

Kordan veelkord, ma ei vaata televiisorit. ;-)

Kuigi pean tunnistama, et Rocky Balboa't sai vaadatud, kui too hiljuti TV3'est jooksis. :))
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 21. Veebruar 2009, 23:52

Nii, uuendasin ka siis üle pika aja filmipäeviku postitust. Osad olid puhta kaotsi läinud vahepealse foorumi maasolekuga.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Spellbound » 22. Veebruar 2009, 00:07

Hülss kirjutas:
Kordan veelkord, ma ei vaata televiisorit. ;-)

Kuigi pean tunnistama, et Rocky Balboa't sai vaadatud, kui too hiljuti TV3'est jooksis. :))


Sama siin. Televiisorit eriti ei vaata. Ainult siis kui tuleb tõesti selline film, mida olen tahtnud kogu aeg näha. Ise püüan nii palju filme vaadata kui saan aga kooli kõrvalt on see natuke keeruline. Vähemalt iga õhtu üks film. Kui vaba aeg siis vaatan muidugi rohkem, et oma vajakajäämisi rahuldada. Kuna aeg on piiratud siis üritan filme just nii rihtida, et kas juba tean ette, et on hea või olen varem näinud ja tahan lihtsalt õhtu hea filmi seltsis lõpetada.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas rauls » 22. Veebruar 2009, 01:13

Aasta esimese 2 kuuga 36 filmi vaadatud ja ise olen sellise tulemusega rahul, missiis et mõnel juba ligi 100 kirjas. Ise käin küll 5 päeva nädalas tööl (eelmine nädal küll erijuhtumina 7 ja see nädal 6) ja seega aega pole nii palju. Kõige rohkem vaatan filme eelmisel õhtul enne puhkepäevi ehk siis enne nädalavahetust. Hoopis teine tunne on, kui tead et järgmine päev on vaba. Täna õhtul vaatasin mõnuga 2 filmi ära.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Forzelius » 22. Veebruar 2009, 10:56

1 tund Soprano? Shocker. Kui ma veel 1000-sõnalisi kirjutasin, siis kulus mul kolmveerand tundi. Nüüd, säästukaid tehes mingi pool tundi.
Sa ei kirjuta ju nii pikalt, et selle peale tund peaks minema.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Soprano » 22. Veebruar 2009, 19:10

Ma ei kirjuta säästukaid Forza. Enne ikka mõtlen, mida kirjutan. Järelikult pole nii suur geenius kui sina.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas rauls » 22. Veebruar 2009, 20:05

Ma olen üldse megaaeglane. Tavaliselt kipub filmiarvustuse tegemine aega võtma kuskil 2 tundi, kuigi ma ei kirjuta ju teab-mis pikalt. Järelikult olen pika mõtlemisega ja lause konstrueerimine ei ole just kõige tugevam külg. Frost/Nixoni kirjutamine võttis küll ime kombel aega napilt üle tunni.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

EelmineJärgmine

Mine Päevikud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

cron