Filmipäevik arutlus

Foorumlaste filmi- ja seriaalipäevikud.

Re: Filmipäevik arutlus

PostitusPostitas Kadii » 01. Veebruar 2018, 20:58



No okei, touchée :D
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Filmipäevik arutlus

PostitusPostitas Ronet » 01. Jaanuar 2019, 01:34

2018. aastal vaatasin 166 filmi, millest 76 olid ka antud aastal välja tulnud. Kordusvaatamisi oli 5 ja kinoskäike lausa 72! Sarjaepisoode sel korral 676. Loobusin filmide hindamisest määramata ajaks ja 2019 üritan icheckmovies'ega paralleelselt letterboxdi täita, sest ICMi haldus ja arendus on kuidagi soiku jäänud ja see sait ei pruugi igavesti püsti seista.

Head uut hooaega kõigile!
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Filmipäevik arutlus

PostitusPostitas Soprano » 01. Jaanuar 2019, 04:25

Spoiler :
Soprano kirjutas:Kuna ma jällegi aasta jooksul arvet ei pidanud, siis praegu oli kerge hasart sees oma päevikuid Excelisse copy'des, et näha seda lõpptulemust. Filmidega tundus juba visuaalselt, et panin veidi "hullu" (põhiliselt PÖFFil) ning 127 on igati tubli tulemus minu kohta. Ennustan, et 2018 vaatan sellest vähem, sest rohkem ei julge küll lubada. Kinos käisin 111 korda ehk jätkub see trend, et ma vaatan kodus väga harva filme. Oli muidu päris kirju aasta, sest lisaks tavapärastele kohtadele vaatasin filme Karlovy Vary ja Montevideo kinodes ning näiteks ka lennukis.

Seriaalid jäid väga samasse auku ehk 452, mis on vaid 7 vähem kui 2016. Äkki see ongi mu sweet spot?
Tegelikult on see number suurem, sest panin seriaalipäeviku lõppu ühe lause:
Soprano kirjutas:
    Lisaks terve aasta vältel öövahetuses olles Rootsi TV6 kanalilt "poole silma/kõrvaga" vaadatud persetäis seriaale nagu American Dad!, Family Guy (kahjuks jah), My Name Is Earl, Seinfeld, Scrubs, Community, Married with Children jt.

Neid ma aga ei pannud päevikusse, sest ei vaata neid 100%-liselt.

Lauamängud valmistasid kerge pettumuse, kuid pole ka midagi hullu: 105 ehk 12 vähem kui 2016. Nendega ma annan küll lubaduse, et proovin seda ületada. 2018 on plaanis teha kindlalt iga kuu 2 lauamänguõhtut + muud mängimised sinna juurde. Kui me lõpuks leiaks ühise aja, et alustada Pandemic Legacy: Season 1 ja 2'ga, siis ainuüksi neid mängukordi tuleks minimaalselt 24 (kui peaksime väga halvasti mängima, siis topelt sama palju).

Tuleb välja, et ennustada ma küll ei oska. Üllataval kombel vaatasin filme just rohkem: 142, millest rekordiliselt 121 kinos!

Seriaalidega nägin juba aasta vältel, et sweet spot jääb mägede taha: kokku tuli vaid 240 episoodi. Ei teagi täpselt, mis see põhjus oli, et nii vähe seriaale vaatasin. Youtube on kindlasti üks süüdlane.

Lauamängupäevikut olen pidanud 3 aastat ja 2018 tegin tubli rekordi: 142 (+2 Monster of the Week mängu ja 1x pokker). Pandemic Legacy: Season 1 ja 2 said mõlemad mängitud, mis kindlasti aitasid rekordile kaasa. Plaanist 2x kuus lauamänguõhtuid teha ei tulnud midagi välja. Pigem oli aasta lõpus paar kuud, kus ei teinud ühtegi (süüdistan osaliselt PÖFFi).

Teemaliuna võib mainida, et muusika kuulamises tegin ka tubli tõusu võrreldes paari viimase aastaga. Kuulasin peaaegu sama palju kui 2016 ja 2017 kokku ehk 1875 lugu. Samas on see vaid kuskil 10% oma rekordist 2009. aastast: 18066 lugu.

Oli hea aasta, kui seriaalid välja arvata. Uueks aastaks mingeid lubadusi ja ennustusi andma ei hakka. Tuleb mis tuleb.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Filmipäevik arutlus

PostitusPostitas rauls » 01. Jaanuar 2019, 18:48

Minu number on väga tagasihoidlik. 2018. aastal vaatasin kõigest 65 täispikka filmi. Nendest 34 olid 2018. aasta omad. Kinoskäike kogunes 53.

Soprano kirjutas:121 kinos!
Sinu ees võtan ma küll mütsi maha, eriline kinohull! 8) See on ikka väga suur arv! Enda rekord on 105.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

Re: Filmipäevik arutlus

PostitusPostitas Ronet » 01. Jaanuar 2020, 12:48

Pohmelli ei ole, saab jälle aastavahetuse lemmiktegevuse ehk statistikaga tegeleda! 2019. vaatasin kokku 162 täispikka filmi. 2019. väljalaske aastaga filme oli kokku 63 ja kordusvaatamisi 8. Kinoskäike oli samuti 63. Arvasin, et see viimane number tuleb oluliselt väiksem, kuna kino jäi suht unarusse mingi hetk. Sarjaepisoode kokku 710.

Üldjoontes võib igati rahule jääda. Ahjaa, hakkasin ju hindama ka uuesti. I just can't quit you, Ennis! Uskumatu, et 10. aastat seda asja teinud.

Nagu ikka, head uut hooaega kõigile!
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Filmipäevik arutlus

PostitusPostitas Soprano » 03. Jaanuar 2020, 07:04

Pilt

Sain oma põhjaliku statistika valmis. It was a very good bad year jne. Eriti kurvaks teeb, et 2019 tuli seriaalide vaatamisega täielik mõõn. Andsin juba uue aasta lubaduse, et hakkan seda kindlasti parandama (nt. söögi kõrvale ei vaata enam YouTube'i vaid seriaale nagu vanasti). Eva ütles tegelt hästi, et äkki meil oligi vaja nö. puhkust seriaalidest. Tuli vähemalt kinos käimise rekord ja muusika kuulamine on veidi tõusuteel, mis vajus 2016 ikka täitsa ära. Eelmine aasta võtsin Spotify premiumi ja ostsin lõpuks JBL juhtmevaba kõlari, et nüüd on lausa lust musa kuulata.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Filmipäevik arutlus

PostitusPostitas Rasmus » 03. Jaanuar 2020, 14:57

2019. aastal vaatasin 102 filmi, 20 neist olid 2019. aasta filmid ja 45 kordused. Kinoskäike (sinna hulka arvestan ka festivalidel nähtud filmid) tuli kokku 27. Kui plaan läheb paika, siis 30ndaks eluaastaks ei peagi enam ühtegi uut filmi vaatama, vaid on piisavalt palju asju nähtud, et alati nende seast valida.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Filmipäevik arutlus

PostitusPostitas Ronet » 01. Jaanuar 2021, 00:27

Oli omapärane aasta.

Filmivaatamisi tuli 206, mis on 2016. aasta järel parim tulemus. Kerge elu ümber struktureerimine on abiks tulnud ja see pandeemia periood on justkui mingi filmikire minus uuesti sütitanud. Hakkasin nt ette võtma filme, mis olid pikki aastaid TO DO listis. Kinoskäike tuli ainult 35, kuid see eest sai aasta alguses ennetavalt soetatud omale 65" teler, mis on filmielamuste osas suureks abiks olnud. Kordusvaatamisi viisakad 14 tükki. Seriaaliepisoode tuli vaid 468 ja sellega sai "ületatud" ka eelmine isiklik halvim, milleks oli 676 episoodi 2018. aastal. Eks kusagilt peab ju kärpeid tegema ja vanusega olen rohkem kvaliteeti kvantiteedile eelistama hakanud. Ja eks muidugi hingamispause tuleb ka teha.

10/10 jagasin kahel korral, millest esimene oli The Dark Knighti kordusvaatamine Coca Cola Plaza suures saalis. See oli ühtlasi esimene kord, mil seda suurelt ekraanilt näha õnnestus ja see oli ikka puhas nauding! Teine 10/10 läks Charlie Kaufman'i I'm Thinking of Ending Things'ile, mis on praeguse seisuga ka minu 2020. aasta lemmikfilm.

Ühtlasi tuleb tõdeda, et tegu oli tegelikult väga hea filmiaastaga. Lihtsalt kassafilme oli olematult vähe. Aga on ka selliseid aastaid olnud, kus suure eelarvega filme tuleb üksjagu ja enamus kui mitte kõik on parimal juhul keskpärased.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Filmipäevik arutlus

PostitusPostitas Soprano » 02. Jaanuar 2021, 08:06

Numbrid on kokku löödud. Võib vist rahule jääda. Ümardatult vaatasin siis ühe filmi või seriaali päevas.

Pilt
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Eelmine

Mine Päevikud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron