Aasta foorumlane 2009

Filmiveebi aasta tegijate hääletustulemused ja kommentaarid.

2009. aasta meeldejäävaim Filmiveebi foorumlane on?

Hääletus lõppes 11. Jaanuar 2010, 15:41

IlseV
6
11%
Jolt
20
38%
Ralf
20
38%
Hau
6
11%
Garli
1
2%
 
Hääli kokku : 53

PostitusPostitas rauls » 31. Detsember 2009, 18:03

Andsin seekord Joltile. Kaader filmist oli väga kõva ja ta üldse ajab enamasti arukat juttu.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas KikuPrintsess » 31. Detsember 2009, 21:36

Annan oma h22le Ralfile kuna ta on m6istliku mulje j2tnud. :)) :)) (Y)
Kasutaja avatar
KikuPrintsess
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 9
Liitunud: 12. Detsember 2009, 21:06

PostitusPostitas eerik » 31. Detsember 2009, 21:46

KikuPrintsess kirjutas:Annan oma h22le Ralfile kuna ta on m6istliku mulje j2tnud. :)) :)) (Y)

Palun eemaldada Ralf küsitlusest varikontodega enda poolt hääletamise eest.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Ralf » 31. Detsember 2009, 21:51

eerik kirjutas:
KikuPrintsess kirjutas:Annan oma h22le Ralfile kuna ta on m6istliku mulje j2tnud. :)) :)) (Y)

Palun eemaldada Ralf küsitlusest varikontodega enda poolt hääletamise eest.

No shit, et see on mu varikonto. Old news.

Paneme su selle avastuse eest hääletusse sisse. (Y)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas JazZ- » 31. Detsember 2009, 21:53

Well-well-well. Kuna on aastalõpp ja kokkuvõtete tegemise aeg ja puha, siis ka minu poolt väike kokkuvõte nominentide hulka jõudnud foorumlaste kohta. Jap, uuel aastal enam niiviisi heitama ei hakka.

Lisaks filmimängu juhtimisele on Jolt silmapaistnud ka küllaltki põhjalike ja huvitavate postituste ning mõnusa jutu -või noh, kirjutusstiiliga.

IlseV on mulle kindlasti üks sümpaatsemaid foorumlasi. (See on kindla peale piisav põhjendus, pole mõtet üldse mainima hakatagi arukaid postitusi ja muud sellist teisejärgulist värki. ;-) )

Ralf on niizama vinge. Tähendab, mulle tundus, et kui Ralf pärast veidi pikemat eemalviibimist jälle foorumisse tagasi tuli, läks sellele nagu uus elu sisse. "Selle" all pean silmas foorumit, mitte Ralfi. (Y)

Hau on mulle meelde jäänud eelkõige oma lühikeste ja tabavate kommentaaridega. (Nende poolest võiks muide ära mainida ka eeriku ja Gang-pae.)

'nd last but not least- Garli
Nii kõigepealt peaks ütlema, et Filmiveebi sai endal algselt regatud põhiliselt sarjade pärast. Jaaa mis mu lemmiksari siis oli ja on? Supernatural ofc. Ja muidugi oleks mul väga kurb, kui siin foorumis poleks Garli't, kes "Supernatural'i" teemasse mu topeltpostidele vahelduseks ka mõne korra tsipa kirjutada on suvatsenud.

Niisiis, ka minu arvates väärib Filmiveebi aasta foorumlase tiitlit Jolt, siiski minu hääl läheb praegu hoopis Garlile.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas CM-Girl » 01. Jaanuar 2010, 11:17

IlseV sai minu hääle . ;-)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas Jolt » 01. Jaanuar 2010, 12:55

Wow... aitäh kõikide komplimentide ja häälte eest. Ise avaldaks, sarnaselt IlseV'le, tunnustust Sopranole. Kaadrimängu jaoks sain inspiratsiooni suuresti just tema poolt koostatud mängust. Veidi paneb muigama mõte, et kas nominentide nimekiri oleks ikkagi päris sama, kui meie mängud oleks aegruumis kohad vahetanud. Umbes nagu kõik need raadiojaamade poolt koostatavad muusika top'd. Kaader filmist 2009 - meelelahutuslik ettevõtmine või salakaval strateegia, esimene samm haaramaks kontrolli kogu universumi kõiksuse üle? :)

Igatahes, minu hääle sai IlseV ja mitte liiga üllatuslikult on teinegi (ka) minu poolt esitatud nominent jõudnud lõppnimekirja. Kui ma oleks hääle temale andnud, siis oleks aasta foorumlase esikoht momendil jagamisel.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas JazZ- » 01. Jaanuar 2010, 18:08

Jolt kirjutas:Kaader filmist 2009 - meelelahutuslik ettevõtmine või salakaval strateegia, esimene samm haaramaks kontrolli kogu universumi kõiksuse üle? :)


Ha-ha-haa. Ma sain kohe selle mängu tegelikust tagamõttest aru- korruptsiooni maik immitses lihtsalt igast pildist välja. Olen kindel, et Hitler ja Stalin alustasid täpselt samamoodi. Heil Jolt!
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 01. Jaanuar 2010, 19:48

hau kirjutas:Yes! Võitsin just Forzalt kinopileti.


jolt


Pole sa midagi võitnud veel. Aega on.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hau » 01. Jaanuar 2010, 20:08

yeah riight
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 02. Jaanuar 2010, 00:51

Kas hau dominatsioon on tõepoolest lõppend?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Ralf » 02. Jaanuar 2010, 00:54

Päris koomiline/kummaline, et praktiliselt kõik, kes teemasse postitasid, valisid Jolti ja ainult Rain (ning KikuPrintsess) minu ning mina juhin. Ma arvan, et viik oleks meeldiv. Mul niigi hea meel nominentide hulgas olla.

Kui te näete mõnes mu postituses, et ma ütlen "hääletage minu poolt" või "mina pean võitma", siis see on ainult sarkastiline võltsnartsissism, mis käib mu imago juurde. Teen seda "ma olen kõikvõimsaim" asja igal pool ning seda ei maksa tõsiselt võtta! ;-)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 02. Jaanuar 2010, 00:56

Ralf kirjutas:Kui te näete mõnes mu postituses, et ma ütlen "hääletage minu poolt" või "mina pean võitma", siis see on ainult sarkastiline võltsnartsissism, mis käib mu imago juurde. Teen seda "ma olen kõikvõimsaim" asja igal pool ning seda ei maksa tõsiselt võtta! ;-)


Old news
Aga sellisena me sind armastame ja selline imidž sulle sobib, peab tunnistama. Teeb sind oluliselt koloriitsemaks.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas JazZ- » 02. Jaanuar 2010, 01:04

Forza kirjutas:Kas hau dominatsioon on tõepoolest lõppend?

Tahtsin juba öelda, et "It's Jolt's turn to be somebody now!!!", aga tundub, et Ralf on hoopis vahepeal ette rebinud. Ja mitte ainult tänu KikuPrintsessile.
Ralf kirjutas:"hääletage minu poolt!"

Hm, ma usun, et ainult selle propaganda peale need hääled tulidki. See on nagu pärast valimisi valimislubaduste tagasivõtmine. :?
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas rauls » 02. Jaanuar 2010, 02:02

Ralf kirjutas:Päris koomiline/kummaline, et praktiliselt kõik, kes teemasse postitasid, valisid Jolti ja ainult Rain (ning KikuPrintsess) minu ning mina juhin.

Keegi ei julge avalikult tunnistada, et sulle hääle andis :D.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

EelmineJärgmine

Mine Aasta tegijate valimine 2007-2018

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist