Aasta draamaseriaal 2018

Filmiveebi aasta tegijate hääletustulemused ja kommentaarid.

Aasta draamaseriaal 2018?

Hääletus lõppes 08. Veebruar 2019, 21:08

Better Call Saul
6
50%
The Americans
2
17%
The Haunting of Hill House
4
33%
 
Hääli kokku : 12

Aasta draamaseriaal 2018

PostitusPostitas Soprano » 01. Veebruar 2019, 21:08

Hääletus kestab nädal aega.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Aasta draamaseriaal 2018

PostitusPostitas CM-Girl » 04. Veebruar 2019, 00:26

Arvasingi, et kui mingi uus sari jõuab siia nimekirja, siis on selleks just "The Haunting of Hill House". Hääletada mina ei saa kuna ükski ei meeldi.

Olen sarjade vaatamisega häbiväärselt hätta jäänud, aga sai eelmine kuu mõnda veel vaadatud, mis väheke aitas. Seriaale nomineerides arvestan ma täiesti uusi sarju, mis said alguse 2018.

Titans - Olin väga skeptiline, aga meeldis koheselt.
Instinct (US) - Loved it. Suurepärane Alan Cumming.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Aasta draamaseriaal 2018

PostitusPostitas JazZ- » 05. Veebruar 2019, 13:51

Pilt

Kuigi see fotomaterjal võtab mu elu suurepäraselt kokku, oli mul sarjade nomineerimisega tõsiseid probleeme, sest tean, et Filmiveebil on heade sarjade vaatamisega tõsiseid probleeme. Aasta parim draamaseriaal on "You", mida Ronet jõudis juba "lolliks tiinekate sarjaks" vms kutsuda, mida ma talle siiani täielikult andestanud pole, olgugi et ta seda (vähemalt tol hetkel) näinud polnud ja seega ei ole süüdiv või mis iganes see sõna "rumalate inimeste, kes annavad asjadele hinnanguid neid nägemata" kohta ka poleks (mina?). Kuigi IMDb määratleb "You" žanriliselt draama alla, on see minu meelest pigem nagu romantiline komöödia väga mustas võtmes ühe (ekstreemse) r/niceguy pilgu läbi. Meenutas mulle nii toonilt kui peategelaste mõttemaailma poolest paljuski "Gone Girli" - KAS SEE ON SINU MEELEST KA LOLL TIINEKATE FILM, RONET? :vihane:

Kuna finaali pääsenud nominentide nimekirjast olen näinud ainult pool osa "The Haunting of Hill House'i", siis müün oma hääle kümpa eest maha.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Aasta draamaseriaal 2018

PostitusPostitas Jolt » 08. Veebruar 2019, 00:01

Hääletasin "The Americansi" poolt. Olen sellest sarjast jõudnud ära vaadata küll suuresti vaid ühe hooaja, aga Forza lubas mulle, et "The Americans" hoiab väga ühtlast taset. Niisiis pikendasingi esimese hooaja kvaliteedi nivoojoont kuuenda hooajani ja hääl oli lukus. Samas, pole ka teiste nomineeritud sarjade vaataja. Kuigi mõlemad on kavas.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02


Mine Aasta tegijate valimine 2007-2018

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist

cron