Aasta draamaseriaal 2017

Filmiveebi aasta tegijate hääletustulemused ja kommentaarid.

Aasta draamaseriaal 2017?

Hääletus lõppes 08. Veebruar 2018, 23:22

Big Little Lies
4
18%
Fargo
1
5%
Game of Thrones
6
27%
Legion
3
14%
Mindhunter
4
18%
Stranger Things
4
18%
 
Hääli kokku : 22

Aasta draamaseriaal 2017

PostitusPostitas Soprano » 01. Veebruar 2018, 23:22

Hääletus kestab nädal aega.

Ülejäänud said 1 nominatsiooni.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Aasta draamaseriaal 2017

PostitusPostitas Ronet » 01. Veebruar 2018, 23:50

Big Little Lies on ehk mingi hetk kavas ja Mindhunterini pole veel kahjuks jõudnud.

Nomineerisin Agents of SHIELDi ja Legioni. AoS on jätkuvalt parim näide sellest, kui hästi saab üks koomiksisari teleekraanil toimida. MCU sündmused surusid stsenaristid nurka ja nad suutsid sellest välja rabeleda ning teha Team Knight Rideri tasemel olevast sarjast suurepärase ulmeka. Hääle saab eelmise aasta üks mõnsamaid sarju, Legion. ^^


Stranger Things ilmselt võidab. Täiesti soliidne ajaviide jne, kuid nagu Devindragi Slashfilmcastis ütles, selle sarja juures jääb häirima see mahhineeritud nostalgia - tegu oleks nagu mingisuguse Netflixi algoritmi järgi välja töötatud sarjaga, mis n-ö "tickiks kõik boxid" vaataja jaoks.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Aasta draamaseriaal 2017

PostitusPostitas Ralf » 02. Veebruar 2018, 01:56

No loomulikult ma pole s***agi vaadanud, aga "Mindhunteri" esimene hooaeg ikkagi nähtud ja meeldis väga. Annan siis sellele hääle.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Aasta draamaseriaal 2017

PostitusPostitas adi » 02. Veebruar 2018, 20:27

Mindhunters. Mitte, et see oleks olnud kõige parem tehniliselt või stoory'lt või teostuselt või näitlemiselt, aga kui mingi sari naelutab mind nädalateks wikipeedia mass-murder rattasse siis on see saavutus rohkem väärt kui mõne parema sarja kuues hooaeg.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Aasta draamaseriaal 2017

PostitusPostitas Zinera » 03. Veebruar 2018, 17:32

Nomineerisin Legion'i ja Big Little Lies'i, hääle saab viimane.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Aasta draamaseriaal 2017

PostitusPostitas JazZ- » 07. Veebruar 2018, 20:52

Mina nominentide nimekirja lugemas:
Spoiler :
Pilt


Ehk kuhu küll jäi siit nimekirjast "13 Reasons Why"? Saan aru, et inimesed "pole seda näinud" ja arvavad, et "see oli halb sari", aga kumbki nendest pole suurem asi põhjus, sest need kaks lauset võtavad mu tunded üsna paljude praeguste nominentide osas suurepäraselt kokku ja ometi on nad siin.

Kui mind aga nende hädiste variantide seast valima sunnitakse, siis loomulikult "Mindhunter: The Texas Hold'en Massacre". Tunnistan, et sarnaselt adile motiveeris see mindki Wikipedia lahti lööma ja tunde mõttekaaslaste pahade inimeste kurjade tegude kohta lugemisele kulutama.

Spoiler :
Pilt


Huvitav trivia: Jonathan Groff on ainus, kes selle video meesvokalistidest veel elus on.

Ronet kirjutas:Stranger Things ilmselt võidab. Täiesti soliidne ajaviide jne, kuid nagu Devindragi Slashfilmcastis ütles, selle sarja juures jääb häirima see mahhineeritud nostalgia - tegu oleks nagu mingisuguse Netflixi algoritmi järgi välja töötatud sarjaga, mis n-ö "tickiks kõik boxid" vaataja jaoks.


See on päris tabavalt öeldud - olen tükk aega üritanud aru saada, mis mulle selle sarja juures vastukarva käib ja sain vist nüüd lõpuks vastuse. AITÄH!
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Aasta draamaseriaal 2017

PostitusPostitas Soprano » 07. Veebruar 2018, 23:03

Pilt

Lihtne kategooria, sest ainult Big Little Lies suudab näiteks ühe lapse sünnipäeva muuta sama põnevaks kui *insert mis iganes Tom Cruise'i kaskadööritrikk Mission: Impossible seerias* vms. GoT on nagu GoT ikka. Stranger Things 2. hooaeg oli meh ning ega tegelikult ei fännanud esimest ka nii väga. Mindhunterist on mul ainult piloot vaadatud hetkel. Fargot plaanin edasi vaadata, Legionit mitte kunagi.

Edit: Oluline punkt jäi mainimata, et lisaks on Big Little Lies'il mõnus soundtrack. Näiteks avatiitrites olev lugu Michael Kiwanuka - Cold Little Heart või Leon Bridges - River olid mulle enne tundmatud artistid/lood. Sarjas kasutatakse muidugi ka väga tuntuid lugusid a la Jefferson Airplane - White Rabbit, aga need ei karju nii näkku/kõrva kui nt. I, Tonya's.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Aasta draamaseriaal 2017

PostitusPostitas Garli » 08. Veebruar 2018, 21:14

Big Little Lies. Teine valik oli Fargo. Mindhunteri peale mõtlesin ka, aga nagu näha, siis sellel isegi ilma minu hääleta piisavalt fänne.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Aasta draamaseriaal 2017

PostitusPostitas CM-Girl » 08. Veebruar 2018, 22:08

GoT on ainuke sari millel rohkem kui 1 osa näinud. Fargo meeldib valikust kõige rohkem, aga ei tea kui hea viimane hooaeg oli. Arvestan hääletamisel nende sarjadega, mis tulid eelmine aasta välja. Legion sai hääle.


Nomineerisin sarjad Midnight, Texas ja APB. Raske valida 1 nähtud osa põhjal. Esimene valik oli ainus millel terve üks hooaeg nähtud. Samas olen kindel, et on sarju mis meeldivad rohkem kui edasi vaadata. APB valisin kuna kui ma sarju kirja panen lisan juurde mingi märksõna mille järgi tean mis sarja kõigepealt edasi vaadata. Ja enamus sarju sellised enam-vähem. Mingeid suuri positiivseid elamusi ei tekitanud ükski nähtud sari..esialgu.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide


Mine Aasta tegijate valimine 2007-2018

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist