Aasta naisosatäitja 2015

Filmiveebi aasta tegijate hääletustulemused ja kommentaarid.

Aasta naisosatäitja 2015?

Hääletus lõppes 08. Veebruar 2016, 09:34

Alicia Vikander ("Ex Machina")
5
28%
Charlize Theron ("Mad Max: Fury Road")
2
11%
Emily Blunt ("Sicario")
4
22%
Jennifer Jason Leigh ("The Hateful Eight")
5
28%
Jennifer Lawrence ("Joy")
2
11%
 
Hääli kokku : 18

Aasta naisosatäitja 2015

PostitusPostitas Soprano » 01. Veebruar 2016, 09:34

Hääletus kestab nädal aega.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Aasta naisosatäitja 2015

PostitusPostitas CM-Girl » 01. Veebruar 2016, 11:50

Jennifer Jason Leigh.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Aasta naisosatäitja 2015

PostitusPostitas Jolt » 01. Veebruar 2016, 14:54

Alicia Vikanderi Ex Machinaga. Väga nõudlik roll, mis eeldas Vikanderilt täpset taju, mis omadusi millise määrani ta välja mängib. Millegagi üles doseerides võinuks väga vabalt langeda kuhugi uncanny valley'sse ja see film oleks kaardimajana laiali lagunenud. Õnneks olid efektid ja tolle tegelase visuaalne kujutamine ning osatäitmine omavahel harmoonias ning toetasid teineteist. Täpselt piisavalt nurklik ja kunstlik ning kõike sarnast.

Teine suurim lemmik oli Emily Blunt, Sicarios. Sellise segaduses ning teatud maani ka kasutu tegelase, kes triivib filmis abituna ringi, mängimine on kindlasti tänamatu ülesanne. Kui filmi lõpuks loksub ka vaataja jaoks kõik paika ja saab selgeks miks maapind peategelase all pidevalt kõikus ei ole see hetk, kus sümpaatia pöörduks Emily Blunti suunas. Elasin talle kaasa läbi filmi ning ta frustratsioon mõjus alati selgelt ning põhjendatult, mitte jonnimisena.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Aasta naisosatäitja 2015

PostitusPostitas LiveForThis » 01. Veebruar 2016, 15:35

Jolt kirjutas:Alicia Vikanderi Ex Machinaga. Väga nõudlik roll, mis eeldas Vikanderilt täpset taju, mis omadusi millise määrani ta välja mängib. Millegagi üles doseerides võinuks väga vabalt langeda kuhugi uncanny valley'sse ja see film oleks kaardimajana laiali lagunenud. Õnneks olid efektid ja tolle tegelase visuaalne kujutamine ning osatäitmine omavahel harmoonias ning toetasid teineteist. Täpselt piisavalt nurklik ja kunstlik ning kõike sarnast.

Teine suurim lemmik oli Emily Blunt, Sicarios. Sellise segaduses ning teatud maani ka kasutu tegelase, kes triivib filmis abituna ringi, mängimine on kindlasti tänamatu ülesanne. Kui filmi lõpuks loksub ka vaataja jaoks kõik paika ja saab selgeks miks maapind peategelase all pidevalt kõikus ei ole see hetk, kus sümpaatia pöörduks Emily Blunti suunas. Elasin talle kaasa läbi filmi ning ta frustratsioon mõjus alati selgelt ning põhjendatult, mitte jonnimisena.


(Y) (Y) (Y) (Y)

Ise nomineerisin samuti Vikanderi. Fantastiline roll absoluutselt. Aga igati kiiduväärt Blunt jäi minu meelest minu teise nominendi Theroni ääretult füüsilisele, kurnavale ja emotsionaalsele rollile alla. Seega jäigi võistlus Vikanderi ja Theroni vahel, aga krt olen sunnitud siiski viimase valima. Sest krt, see oli hämmastav.

Üldsegi kõik kandidaadid on siin väga tugevad. Nagu päris hea aasta oli vist ;)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Aasta naisosatäitja 2015

PostitusPostitas ruut » 01. Veebruar 2016, 17:46

Vist ainuke kategooria, kus mõlemad mu nommid esindatud on (leigh ja Theron). Hääl Leigh'le.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Aasta naisosatäitja 2015

PostitusPostitas Forzelius » 01. Veebruar 2016, 19:49

Taaskord standout TH8 tegelane. Teised ei olnud mu jaoks nii imetlusväärsed. Parim naistegelane QT filmis alates Pruudist.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Aasta naisosatäitja 2015

PostitusPostitas Ralf » 01. Veebruar 2016, 20:24

Pilt

Aga olgu, Jennifer Lawrence oli ka suurepärane ja sai minu hääle.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Aasta naisosatäitja 2015

PostitusPostitas Zinera » 01. Veebruar 2016, 20:30

Emily Blunt ("Sicario") on nimetatud valikust kindlasti parim. Nomineerisin Rosamund Pike'i ("Return to Sender") ka, selle aasta "Gone Girl" ikkagi.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Aasta naisosatäitja 2015

PostitusPostitas Rasmus » 01. Veebruar 2016, 20:32

Nomineerisin Rooney Mara ja Alicia Vikanderi ning hääle saab neist see, kes lõpphääletusele pääses, ehkki oleksin võimaluse korral Marat eelistanud. Kaalusin ka Emily Blunti nomineerimist, aga tema roll ei olnud "Sicarios" nõnda põhjapanev kui Vikanderi oma "Ex Machinas". Leigh' võit oleks samuti teenitud.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Aasta naisosatäitja 2015

PostitusPostitas Ronet » 02. Veebruar 2016, 01:35

Nomineerisin Blunti ja Theroni, kellest esimesele läheb ka minu hääl.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Aasta naisosatäitja 2015

PostitusPostitas rauls » 02. Veebruar 2016, 22:49

Ainus kategooria, kus on mõlemad minu esitatud nominendid - Vikander ja Lawrence. Hääle saab Alicia.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

Re: Aasta naisosatäitja 2015

PostitusPostitas Kickflick » 02. Veebruar 2016, 23:40

Jennifer Jason Leigh.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Aasta naisosatäitja 2015

PostitusPostitas JazZ- » 07. Veebruar 2016, 19:44

Ralf kirjutas:Pilt

Aga olgu, Jennifer Lawrence oli ka suurepärane ja sai minu hääle.



Cate Blanchetti (ja ka Rooney Mara) soorituse tähelepanuta jätmine on tõesti piinlikkust valmistav. Kuigi Rassu arvab tõenäoliselt, et viitan ühele konkreetsele alastistseenile, räägin endiselt siiski mõlema näitlejanna osatäitmisest üldisemas võtmes. Enda jaoks vabandan filmiveeblaste inetu kõrvale vaatamise välja sellega, et "Carol" oli paljudel ehk nominentide üles seadmise ajal veel nägemata. Siiski on selleaastasi hääletustulemusi vaadates üsna selge, et minu arvamusega ei ühtita ka teistes kategooriates, nii et võimalik, et püüd hullumeelsusele kalduva foorumirahva tegusi ratsionaliseerida on täiesti tarbetu energia raiskamine. Ise esitasin "Caroli" näitlejaskonnast nominendiks küll ainult Blanchetti, kuna nad on Maraga natuke nagu Novodid - mõlemat korraga nomineerida paistaks pisut ühekülgne. Seega valisin oma teiseks küljeks hoopis Jennifer Lawrence'i, kes tundub lihtsalt niisama sümpaatne inimene olevat ja kuna oma hääli jagan ma suhteliselt sarnaselt Dumbledore'iga, siis oleks JLaw minu oma saanud ka ilma oma võimsa rollisoorituseta "Joy"-s.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn


Mine Aasta tegijate valimine 2007-2018

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

cron