Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

Filmiveebi aasta tegijate hääletustulemused ja kommentaarid.

Aasta Filmiveebi kasutaja 2015?

Hääletus lõppes 08. Veebruar 2016, 09:31

JazZ-
13
52%
Jolt
1
4%
Level
3
12%
Ralf
3
12%
Rassu
5
20%
 
Hääli kokku : 25

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas Jolt » 03. Veebruar 2016, 21:41

Veel mõnda aega tagasi arvasin ma aru saavat, mis on iroonia. Hetkel näib, et tean sellest - ja kõigest muust mis foorumis toimub - täpselt sama palju kui Jon Snow.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas Soprano » 03. Veebruar 2016, 21:43

Mina naudin praegust olukorda ikka täiega. Veel rohkem intriige!
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas Forzelius » 03. Veebruar 2016, 22:24

Hendrik kirjutas:
Forzelius kirjutas:Lolwat, mis te draamatsete nüüd.


kardad konkurentsi?


https://www.youtube.com/watch?v=gM4DkF2rQ4U
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas tuusla » 04. Veebruar 2016, 09:16

Ralf kirjutas:Kui viia nüüd jutud palju olulisemale teemale ehk SÖÖK, siis pean väljendama oma kahetsust, et ei esitanud CM-Girli nominendiks, sest tänu temale ei ole ma ainus postitaja teemas "Söök".



Ära algata intriigi, mees

Spoiler :
Pilt

Pilt


Kui nüüd tagasi teemasse tulla, siis... eelnev näitab, et Filmiveeb jätkab vanas headuses. Arvestage, et järgmise aasta valimistel kaevatakse vana kompra välja ja siis ei pruugi ka strateegiliselt paigutatud kampaania või bitcoinides altkäemaks aidata.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas Rasmus » 04. Veebruar 2016, 18:36

Kuna ma pole endiselt päris kindel, mis täpsemalt Sopranole (või evatsikile, vahet pole) minu postituses ette jäi, siis otsustasin oma eelneva jutu kriitiliselt üle vaadata ja ehk ka mõne täpsustava kommentaari lisada. Devalveerin küll algse postituse väärtust, aga tühja sellest.

Rassu kirjutas:Nimekirja viiendale kohale oleksin oodanud tegelikult hoopis Sopranot, kes seekordse kokkutuleku korraldamise tervikuna (peaaegu?) enda kanda võttis ning Filmiveebi eksistentsi jaoks üldse suhteliselt märkimisväärset rolli mängib, aga on rõõm näha, et foorumlased ikkagi normaalseid inimesi eelistavad ja nominentide sekka eelnimetatud isiku asemel Jazi valisid.
Nojah, see oli mu tagasihoidlik viis öelda, et minu silmis oleks Soprano tänavu seda nominatsiooni Jazist pisut rohkem väärinud. "Normaalse inimese" all viitasin oma postituse lõpuosale, kus ütlen, et "Lisaks on Jaz ka irl normaalne inimene". Ei olnud ju nii mitmetasandiline kompliment, et raske mõista oleks?

Rassu kirjutas:
Spoiler :
Teiste inimeste tehtud vigaste postituste parandamine*
(1 parandatud postitus - 1 punkt)
Jaz: 0
Jolt: 0
Level: 217
Ralf: 45
Rassu: 603

Teiste tehtud vigaste, ebavajalike või tühjade postituste kustutamine*
(1 kustutatud postitus - 1 punkt)
Jaz: 0
Jolt: 0
Level: 4
Ralf: 16
Rassu: 62

Postitused, mis ületasid 15 000 tähemärgi piiri
(iga postitus - 100 000 punkti)
Jaz: 0
Jolt: 0
Level: 0
Ralf: 0
Rassu: 1 x 100 000

Valest alafoorumist õigesse liigutatud teemad*
(iga liigutatud teema - 1 000 000 punkti)
Jaz: 0
Jolt: 0
Level: 0
Ralf: 0
Rassu: 12 x 1 000 000

Vigaste, ebavajalike või tühjade teemade kustutamine*
(iga kustutatud teema - 1 000 000 000 punkti)
Jaz: 0
Jolt: 0
Level: 0
Ralf: 0
Rassu: 16 x 1 000 000 000

Postituste arv foorumi vaieldamatult kõige paremas teemas
(iga postitus - 5 000 000 000 punkti; null postitust - karistuseks 1000 punkti maha)
Jaz: 0 (-1000)
Jolt: 0 (-1000)
Level: 0 (-1000)
Ralf: 0 (-1000)
Rassu: 9 x 5 000 000 000

Ammendatud teemade sulgemine*
(iga suletud teema - 1 000 000 000 000 punkti)
Jaz: 0
Jolt: 0
Level: 0
Ralf: 0
Rassu: 4 x 1 000 000 000 000

Valest/ebasobivast teemast õigesse liigutatud postitused*
(iga liigutatud postitus - 1 000 000 000 000 000 punkti)
Jaz: 0
Jolt: 0
Level: 0
Ralf: 0
Rassu: 98 x 1 000 000 000 000 000

Kokku
Rassu: 9 804 061 012 100 665 punkti
Level: -779
Ralf: -939
Jaz: -1000
Jolt: -1000

*Märgitud kategooriate puhul on arvulised väärtused saadud kümne logilehekülje alusel välja arvutatud aasta keskmiste põhjal ja ümardatud ühelisteni
Evatsiki sõnavõtt viitab vist eelkõige sellele, et ta ei jäänud mu koostatud statistika tulemustega päris rahule, seega pean vajalikuks põhjendada ka seda. Valisin sihilikult kategooriad, kus ainult minul võimalus punkte skoorida oleks (Jolt ja Jaz pole isegi meeskonnas), ja muutsin hindamissüsteemi silmnähtavalt tobedaks. Soprano oli päev varem teinud enamvähem sama (valides hindamise aluseks näiteks saadud kingitused), ehkki ta ei olnud oma valikus vist päris nii eneseteadlik kui mina. "Teen Wolfi" teemaga üritasin tõesti mingil määral imiteerida Soprano kiindumust lauamängudesse, aga see oli imo küll liiga sõbralik nali, et ärrituda.

Rassu kirjutas:Nagu eelnev analüüski tõestab, olen objektiivselt parim ikkagi mina, aga seda ei ole vist eriti viisakas kõva häälega välja öelda. Kuna nüüd on selge, et olete kõik mulle räiget ülekohust teinud, pakun tekitatud moraalse kahju hüvitamiseks välja võimaluse see eksimus rahaliselt heastada. Kontonumbrit küsige privaatsõnumiga. Peaksin äkki brixxxi kombel Hinnavaatlusesse üle minema ‒ ehk osatakse seal mind paremini hinnata.
Seda tundub juba ausalt öeldes pisut tobe lahti seletada, kuna peaks olema ilmselge, et ma ei mõelnud öeldut tõsiselt. Panin igaks juhuks isegi "kontonumbri" ja "Hinnavaatluse" laused juurde, et sarkasm oleks üheselt mõistetav.

Rassu kirjutas:
Soprano kirjutas:See on samamoodi nn. elutööauhind nagu mullu läks Levelile.

Need on küll täielikud pettekujutelmad, Soprano. Level võitis, kuna oli valimiste eel ropu järjepidevusega andmebaasi täiendanud, hoopis sina said üle-eelmisel aastal toonases situatsioonis küllalt põhjendamatu võidu, mida võib ehk tõesti teatud tingimustes elutööauhinnaks nimetada.
See kukkus võib-olla tõesti natuke liiga kurjalt välja, aga ei viitsinud tõtt ilustada. 2013. aastaks oli Soprano selgelt oma aktiivsemad foorumiaastad minetanud ja filmiarvustus oleks objektiivselt hinnates ju tõepoolest seda võitu väärinud, aga kuna filmiveeblased teda nii kirglikult vihkasid, valiti aasta kasutajaks just nimelt Soprano. Tsiteerin Sopranot ennast:
Soprano kirjutas:Olen täpselt samamoodi nagu eelmisel aastal meeldivalt üllatunud enda nime siin nähes, sest kõik teised nomineeritud on ju selgelt aktiivsemad andmebaasi täiendajad ja/või kommenteerijad.
Nii et hoidke oma viha ja hobuseid, parafraseerisin lihtsalt su enda sõnu.

Rassu kirjutas:
Spoiler :
Soprano – ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
... aga noh, tänks, et meeskonda võtsid ... (ma lihtsalt ei taha selles postituses kellelegi midagi väga pahasti öelda)
Seda ei viitsi isegi põhjendada, kuna kirjutasin selle 2013. aastal. Solvu nii palju, kui tahad.

Nii et ma ei teagi, võib-olla olen hoopis mina rumal, et pealtnäha tühjalt kohalt tulnud vihapursetest loogikat leida püüan, aga tunnen end lihtsalt pisut kurvalt, et minu otse südamest kirjutatud siiras ood Filmiveebile kelleski nii agressiivseid tundeid võis tekitada. Loodetavasti nautisid siis seda ka täiega, Soprano.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas Kadii » 04. Veebruar 2016, 19:04

Rassu kirjutas:
Nii et ma ei teagi, võib-olla olen hoopis mina rumal, et pealtnäha tühjalt kohalt tulnud vihapursetest loogikat leida püüan, aga tunnen end lihtsalt pisut kurvalt, et minu otse südamest kirjutatud siiras ood Filmiveebile kelleski nii agressiivseid tundeid võis tekitada. Loodetavasti nautisid siis seda ka täiega, Soprano.


Ma ei saa enam aru, kes on sarkastiline ja kes mitte. Kas see on sarkasmile vastatud topeltsarkasm ja mingi kõrgem level? Või pole keegi sarkastiline? :(

Also, häältasin Jatsu poolt (tegelt juba mitu päeva tagasi, olin teine, boom), sest noh, girlpower ja mul on veits girlcrush ta pihta, paremalt põhjendatult vastust mul pole.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas Soprano » 04. Veebruar 2016, 19:48

1. "Normaalse inimese" kommentaarist ei loe ma siiani mitte kuidagi komplimenti välja, sorry.

2. Statistika oli sul selgelt huumoriga tehtud, sellest oli mul suva. Mina enda oma tegin ka huumoriga, kui keegi veel aru pole saanud. Kusjuures, ma ei hõõrunud tegemisel käsi kokku, et kuidas saaks Rassule hästi vähe punkte panna. Absoluutselt mitte. See lihtsalt kujunes nii, sest mu ainus eesmärk oli jõuda tulemuseni, et JazZ- lõpuks juhiks ja siis nuputasin endale kordaminevaid teemasid, kus tema peamine konkurent Jolt (kes oli mu teine valik) napilt teise tulemuse saaks. Lahtiseletatult rikub nüüd kogu asja ära, aga no mis seal ikka.

3. "Põhjendamatu võidu" kommentaar tegi aga küll kurvaks. Ma tean isegi, et pole mitu aastat enam nii aktiivne olnud nagu vanasti. Sellepärast ise pakkusingi, et see ootamatu võit võis tulla kokkutuleku organiseerimise eest, kuid tõde teavad vaid tol aastal minu poolt hääletajad. Kusjuures filmiarvustus polnud nii vihatud imo, selline mixed feelings tüüp rohkem, sest selgelt tal ju oli ka palju pooldajaid. Ma isiklikult võtan seda ikkagi ühest küljest ka elutööauhinnana (enda puhul eriti). Õigemini tekib hääletajates igal aastal tavaliselt mingi konsensus nagu Level varem hästi ütles: "Year of the JazZ-". Tänavu tema, järgmine aasta juba keegi teine jne.

Muud asjad mind ei kottinudki vist.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas Zinera » 04. Veebruar 2016, 20:00

Pilt
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas Defexer » 04. Veebruar 2016, 20:03

Rahvas on otsustanud, et 2015 aasta filmiveebi kasutajaks on Jaz oma omapäraste ja huvitavate sõnavõttudega. Aitäh kõigile kes otsutasid hääletada ja topelt aitäh nendele kes veel põhjalikult põhjendasid oma valikut.

2016 aasta suvel äkki kohtume? Kes teab.

Tegelikult olete kõik tublid olnud, kes viib irl meid kokku, kes hoiab foorumit aktiivsena, kes teeb põhjalike ja omalaadseid postitusi ja üleüldine aktiivsus mida siin viimasel ajal ikka on.

Seni, aga paugutage edasi ja olge coolid.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas CM-Girl » 04. Veebruar 2016, 20:05

Ei tohi seda teemat enam lugeda vist. Teeb meele päris nukraks. Lähen vaatan videosid kiisupoegadest parem.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas Ronet » 04. Veebruar 2016, 20:36

Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas Garli » 04. Veebruar 2016, 22:08

Ma valisin ka Jazi, sest see üks kord, kui ma ise sellele lõpphääletusele kuidagimoodi jõudsin, valis ta ainsana minu ja ma olen selle kohutava võlaga juba viimased kuus aastat elama pidanud. Võta heaks!
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas Ralf » 08. Veebruar 2016, 07:47

Aitäh neile, kes mulle hääle andsid (ja avalikult välja ei julgenud öelda!) ning muidugi palju õnne Jazile ilmselge võidu puhul! 8)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas JazZ- » 08. Veebruar 2016, 08:18

Olen nüüdseks juba nädal aega üritanud siia kirja panna midagi, mis võtaks kuidagi kokku mu tänusõnad kõikidele, kes mulle hääle on andnud ja ühtlasi väljendaks lootust, et kõik teised põrgutules põlevad õpivad ühel päeval oma hinge eest hoolt kandma. Lisaks Jumalale on mu katsete tunnistajaks ka 4 väga segast notepadi draft'i, millest mõned venivad õigest teemast kõrvale kaldumise tõttu nii pikaks, et enne nendega ühele poole jõudmist lõigataks mu vihatänukõne tõenäoliselt muusikaga ära.

Üritan kuskilt otsast siiski pihta hakata ja mis oleks selleks parem viis kui viimasele tulisemale intriigile veel õli juurde valada. Kuitahes humoorikas ja (tagasihoidlikult öeldes) geniaalne Rassu postitus ka poleks olnud, külvas see vahepeal põhjendamatut segadus selle suhtes, kas Soprano (sarnaselt Eesti suusatajatele) oli oma paariaastataguse võidu ikkagi ära teeninud. Aasta kõige auväärsema filmiveeblasena tunnen endal lasuvat kohustust selles osas sotid selgeks teha. Dopinguproove ma võtma hakata ei viitsi, aga lühike vastus sellele küsimusele on igatahes "jah". Soprano tolleaastast põhikonkurenti vihatuks nimetada on kindlasti suur liialdus, kuna foorumi aktiivsemaks muutmisel tegi filmiarvustus ju siiski head tööd. Minu jaoks oleks tema aasta foorumlaseks saamine olnud häiriv ainult ühel põhjusel - kui filmiarvustuselt oleks küsitud: "Mida teeksid, kui homme ärgates oleks kõik Filmiveeb kadunud", siis on mul üsna tugev kahtlus, et ta vastus sellele oleks olnud väga sarnane ZeMonsta mõtteviisiga seoses kuulsuste surmadega: "Võtan teadmiseks ja lähen oma eluga edasi". Sama ei saaks aga ilmselt väita Soprano ja ka väga paljude teiste filmiveeblaste kohta. Selge asitõendi selle kohta leidsin oma vana kõvaketta pildiarhiivis sobrades, mis sai tehtud äkki umbes sellel ajal, kui Filmiveeb lehe uuendamise tõttu mõnda aega maas oli (kuigi pead pakule ega ühelegi teisele räpasele pinnale ma panema ei hakka):

Spoiler :
Pilt


Lisaks toredale tõsiasjale, et näen Sopranos potentsiaali hullumajja minna, arvan ka, et esimese (ametliku) kokkutuleku korraldamine oli Filmiveebi jaoks üsna tähtis samm ja aitas tugevasti kaasa IRC/IRL barjääri murdmisele. Seetõttu on paljud ju ka päriselus head sõbrad ja kui nad surnud pole, siis saavad endiselt ühe korra aastas kokku, et üksteisega mitte rääkida. Mainimata ei saa ka jätta Soprano (ja tegelikult kogu meeskonna) musta tööd, mis on veidi nagu palgalõhe - sellest räägitakse igal aastal, aga rääkimisega kõik enamjaolt piirdubki. Negatiivsest küljest võiks Soprano mind lauamängudes natuke vähem võita, aga üritan jääda professionaalseks ja oma isiklikku Hiina kabe turniiridest tekkinud viha siin mitte välja valama hakata.

Kuna hääletuse lukku minemiseni on aega tervelt 2 tundi, mis on täiesti piisav selleks, et kõik 7000 seni oma häält mitte andnud kasutajat jõuaks tabeliseisus drastilisi muudatusi teha, üritan veel konkurentide mustamisest viimast võtta.

Ka mina olen Jolti esitanud nominendiks vist pea igal aastal, kui ta foorumis mingitki aktiivsust üles näidanud on ja nii läks ka seekord. Põhiliselt muidugi seetõttu, et ta kinkis mulle kunagi Snickersit ja tunnen ennast pisut süüdi, et vastutasuks endiselt "Close Encountersit" vaadanud pole. Väikest rolli mängib aga ka tõsiasi, et Jolti sõnaseadmisoskus on mulle kogu aeg piinavat kadedust valmistanud muljet avaldanud ja seetõttu ootan ta kirjatükke alati suure huviga. Kui Jolti sõnavara erakogus vargil käia, siis on vast "muhe" sõna, mis nii ta postitused kui ta isiksuse kenasti 4 tähemärgiga kokku võtab.

Lisaks kaalusin ka nii Ralfi kui ka Leveli nimede esitamist - nagu Rassu juba mainis, on nad mõlemad foorumi aktiivsena hoidmisel aastaringselt tublit tööd teinud ja lisaks ei saa mainimata jätta, et nad ka niisama sümpaatsed inimesed on. Ja seda, et Level minult ikka aeg-ajalt küsib: "Kaugel Surv on?" ja vajaduse korral vastavaid linke jagab, mis järele mõeldes vist tegelikult sümpaatse inimese definitsioon ongi. Ralf mulle küll "Survivori" linke jaganud pole, aga see-eest on tal tore huumorimeel ja peale selle sain tema raha eest süüa, mis ehk mõnes sõnaraamatus samuti meeldivale isiksusele viitavad omadused on.

Oma teiseks selleaastaseks nominendiks esitasin ilma pikema mõtlemiseta Rassu. Erinevalt eelnimetatud konkurentidest pole "sümpaatne" just sõna, mis Rassule mõeldes esimeste hulgas pähe hüppaks - "vaenulik", "kohutavalt ebasõbralik" ja "peaaegu kurjem kui Zinera" järel ei mahu see isegi Top10-sse. Siiski ei saa kuidagi mööda vaadata sellest vähemalt 100 EAP'i väärtuses tehtud töö hulgast, mida Rassu möödunud aastal foorumisse panustanud on. Lisaks meeskonna räpastele asjaajamistele on Rassu terve aasta jooksul Filmiveebi elustada üritanud sama püüdlikult kui arstid teispoolsusesse vajuvaid patsiente. Näiteks võib tuua nii põhjalikud postitused (absoluutselt igas alafoorumis), kurikuulsast foorumlaste eemaldamise mängust pisut sõbralikuma foorumi aktiivseks muutmise mängu kui ka agiteerivad väljaütlemised, millele vähemalt mõni vihasem disukussioon järgnenud on (põhiliselt pean muidugi silmas seda raevukat arutelu, mis "Teen Wolfi" teemas aset leiab). Lisaks oleks siinkohal sobilik tsiteerida Rassu kohta käinud lõiku mu 2013. aasta vastava teema postitusest:

JazZ- kirjutas:Ja kui kõik see "Aww, ta on nii väike ja oskab kirjavigadeta kirjutada!" välja jätta, on Rassu lihtsalt naljakas (ja minuga veidral kombel üsna sarnase mõtlemisega) foorumlane, kelleta Filmiveebis väga igav oleks.


Seda, et Rassu keskmisest foorumlasest umbes poole noorem on, ei taju vist küll enam keegi (kui ehk Kermitos välja arvata), mis on üsna märkimisväärne saavutus, sest paljud loeksid ilmselt parema meelega mõne traktori manuaali kui oma 17-aastaselt tehtud postitusi. Mis aga kirjavigadeta kirjutamisesse puutub, siis toonane süütu remark on nüüdseks kujunenud omamoodi füürerluseks, mille tõttu olen oma postitusi koostades suurema pinge all kui eesti keele lõpukirjandi ajal, sest juhul kui kuskil eksin, on mõne hetke pärast postkastis hoiatus "sul on seal sõnakordused", mille tähelepanuta jätmise tagajärg oleks tõenäoliselt umbes seesugune. Kuigi Rassu mustapoolset huumorimeelt hindan siiani, siis sarnase mõtlemise osa enam vist väga tõeseks lugeda ei saa, pigem kipub see just kardinaalselt erinev olema, mille kinnituseks on meie arvamused nii "Star Warsi", "Game of Thronesi" kui ka hea muusika definitsiooni suhtes. Kahtlemata oleks Rassuta aga Filmiveebis praegugi väga igav - kes veel suudaks külvata sellises mastaabis tülisid, et inimesed, kes algsesse vastasseisu absoluutselt mitte kuidagi ei puutu, sellest üksteisega sõdimiseks uut inspiratsiooni saavad (jep, jutt käib teist, Forzelius ja Hendrik - te pole Ross ja Rachel). Kokkuvõttes respekteerin igatahes väga, et Rassu jõuab niigi väsitava kooli kõrvalt ERR'ile filmiarvustusi kirjutada, vankumatu järjekindlusega Robot Unicorn Attacki ja Gunbloodi teemasid vale alamfoorumi alla tõsta ja kõige selle juures veel kohutavalt ebameeldivalt käituda.


Kuna juba "Väike merineitsi" õpetas, et hääle andmisesse ei tohiks kergelt suhtuda, on see mu mõtetes Rassu ja Jolti vahel liikunud samamoodi nagu ameerika jalgpalli pall "The Roomi" tegelaste käes. Kuna Jolt kadus viimati pärast tema aasta foorumlaseks kuulutamist Filmiveebist aga täiesti ära, suhtun talle hääle andmisesse väga suure ettevaatlikkusega ja kardan, et kui talle neid juba kokku tervelt 2 koguneb, võib see olla piisavalt suur hulk, et ta foorumist jälle aastateks minema peletada. Seetõttu on siinkohal väga sobilik tsiteerida Forzeliuse kõigi aegade lemmikloo sõnu: "This year, to save me from tears, I'll give it to someone retarded special" -
Palju õnne, Rassu!

Kuna tõenäoliselt kahtlustavad juba kõik, et mu hääle saamise võtmeteguriks oli tegelikult hoopis "Buffy" kõikide episoodide ära vaatamine, siis selguse huvides ütlen kohe, et täpselt nii see oligi. Kes järgmiseks aastaks minu häält osta soovib, olen avatud ka "Angeli", "Veronica Marsi" ja "Merlini" maratonidele. Aktsepteerin valuutana ka sularaha, kassipoegi ja "Buffy" koomikseid.


Mis aga minu suurejoonelisse triumfi puutub, siis nagu tuusla juba (pisut teistsuguse sõnastusega) mainida jõudis, on tänavused valimistulemused suur samm feminismi ajaloos, mis negatiivsemast küljest ilmselt kuidagi traditsioonilisi pereväärtuseid ohustavad. Igal juhul peaks järgnev fotoseeria mu panuse Filmiveebi vast suhteliselt hästi kokku võtma:

Spoiler :
Pilt


Soprano kirjutas:Õigemini tekib hääletajates igal aastal tavaliselt mingi konsensus nagu Level varem hästi ütles: "Year of the JazZ-". Tänavu tema, järgmine aasta juba keegi teine jne.


Isiklikult kutsun rahvast üles Soprano sõnu mitte tähele panema ja mind ka järgnevatel aastatel maailma parimaks inimeseks valima. Seejuures loodan sügavalt, et Kadii ja 0ll avastavad enda jaoks oma uue kodukandi ossikultuuri, Audrey on endiselt farmakoloogiaga hõivatud, CM-Girl teeb tööl ka edaspidi väsitavaid 12-tunniseid vahetusi, tuusla elab rohkem enda jaoks, ulti ja Zinera on inimeste kohtus süüdistamisega (või mida iganes nende uued tööülesanded ka ei nõuaks) ametis, Garlil pole endiselt postitamiseks juustu ning et Rassu suudab terve foorumirahva vanal viisil nii välja vihastada, et oma suurest tööhulgast hoolimata vaid mõni üksik hääl teenida.

TL;DR - AITÄH!!!!!! :-)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas Rasmus » 08. Veebruar 2016, 14:18

diskussioon*
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

EelmineJärgmine

Mine Aasta tegijate valimine 2007-2018

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist