Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

Filmiveebi aasta tegijate hääletustulemused ja kommentaarid.

Aasta Filmiveebi kasutaja 2015?

Hääletus lõppes 08. Veebruar 2016, 09:31

JazZ-
13
52%
Jolt
1
4%
Level
3
12%
Ralf
3
12%
Rassu
5
20%
 
Hääli kokku : 25

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas Jolt » 03. Veebruar 2016, 12:11

Tuusla jõudis sama tähelepanekuga napilt ette. Teaduse ajalugu on täis olukordi, kus kaks teadlast jõuavad maakera erinevates punktides teineteise uurimustöödest sõltumata samade järeldusteni. Ja siiani on (peaaegu) kõik need tõestused tõeseks osutunud. Esitan seega oma mõttekäigu muutmata kujul.

Kuna ma olen vaadanud tervelt kaht House of Cardsi hooaega ja vähemalt ühte poliitilise alatooniga teatrietendust tean ma poliitikast väga palju, kui mitte kõike. Seega pole nii selge liidri eest ära rebimine minu jaoks sugugi üllatav. Markeerisin enda jaoks ära mitmed JazZ-i populistlikud avaldused, mis on üsna kindlasti selle edu aluseks. Põhiliselt pean muidugi silmas seda, hetkel ka laiemal poliitilisel maastikul, väga trendikat häälekate ja muul moel tüütute vähemuste represseerimisele kutsumist ja saatana jüngriteks nimetamist.
Nimetades kedagi teist sellises seisus aasta foorumlaseks näitaks, et ma pole Underwoodide MOst midagi õppinud.


Mälu järgi ütleksin, et olen peaaegu igal eelneval aastal üheks fv aasta kasutajaks pakkunud JazZ-i. Sellel samal põhjusel, mida siin juba korduvalt nimetatud - ka minu jaoks on tema postitused läbinisti muhe lugemine. Seega on selle teise nominendi leidmine mingis mõttes huvitavam ülesanne. Sellel aastal kuulub minu poolehoid ja tänu Rassule. Samuti põhjusel, mida siin on korduvalt juba nimetatud. Väga suur ja selge panus sellesse, et filmiveeb püsiks aktiivne ja tegus ka algses foorumi formaadis. Nii et kui JazZ-i postitused annavad filmiveebile selle muheduse mida võiks nimetada ka fv hingeks, siis Rassu toimib südametunnistusena.

Kõige tänamatuma osa panusest on eelmisel aastal nähtavasti andnud Rain, Soprano ja evatsikk. Aitäh.
Eraldi esiletõstmist väärib minu silmis ka eerik-isiksusetüüp-koleerik. Sinu muusikaviktoriini teemas valitud lood pole kunagi ilmsed ja lihtsad, kuid reeglina siiski mingit pidi tuttavad ja kuidagi lahendatavad. Palun jätka (kvaliteetpostitustega).
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas Rasmus » 03. Veebruar 2016, 18:22

Nomineerisin Ralfi ja Leveli ehk siis need ainukesed kaks inimest, kes minu kõrval veel 2015. aasta aktiivsete foorumlaste hulka kvalifitseeruvad. Seetõttu on mul äärmiselt hea meel näha, et ka teised nende pidevat ja rasket tööd hindavad ning see ka siinses hääletuses kajastub. Jolti pääsemine lõplike nominentide hulka on samuti igati ootuspärane, kuna ta on lihtsalt niivõrd hämmastavalt sümpaatne inimene, et suudaks ilmselt ka aasta jooksul kordagi foorumisse jalga tõstmata nominatsiooni saada. Nimekirja viiendale kohale oleksin oodanud tegelikult hoopis Sopranot, kes seekordse kokkutuleku korraldamise tervikuna (peaaegu?) enda kanda võttis ning Filmiveebi eksistentsi jaoks üldse suhteliselt märkimisväärset rolli mängib, aga on rõõm näha, et foorumlased ikkagi normaalseid inimesi eelistavad ja nominentide sekka eelnimetatud isiku asemel Jazi valisid.

Nii et esimest korda Jazi eduseisu märgates olin väga pettunud päris üllatunud (vt Leveli postitus). Tõepoolest, tema postitused on reeglina keskmisest põhjalikumad ning kipuvad endas sisaldama vähemalt üht nalja, mis ei ole väga forced ja ka objektiivselt adekvaatseks huumoriks kvalifitseerub, kuid Jazi kahjuks mängib pidevalt see "kvaliteet üle kvantiteedi" faktor, mis kõnealuse filmiveeblase kontekstis pikki ebaaktiivseid perioode tähendab. Aga kuna märkimisväärne osa Jazi postituste koguhulgast on minu pideva ergutamise (loe: sõimamise) tagajärg, on raske end väga petetuna tunda. Lisaks on Jaz vaieldamatult parim asi (tean, et asi=ese, aga vahet pole), mille enda jaoks Filmiveebist üldse leidnud olen.

Niisiis: kuna kolme väga hea sõbra (ja Jolti) seast parimat kandidaati valida on paras katsumus, võtan Sopranole sarnaselt appi Jazi poolt üle-eelmisel aastal populaarseks tehtud keerulised meetmed, millega oma valikut ratsionaliseerida püüan.
Spoiler :
Teiste inimeste tehtud vigaste postituste parandamine*
(1 parandatud postitus - 1 punkt)
Jaz: 0
Jolt: 0
Level: 217
Ralf: 45
Rassu: 603

Teiste tehtud vigaste, ebavajalike või tühjade postituste kustutamine*
(1 kustutatud postitus - 1 punkt)
Jaz: 0
Jolt: 0
Level: 4
Ralf: 16
Rassu: 62

Postitused, mis ületasid 15 000 tähemärgi piiri
(iga postitus - 100 000 punkti)
Jaz: 0
Jolt: 0
Level: 0
Ralf: 0
Rassu: 1 x 100 000

Valest alafoorumist õigesse liigutatud teemad*
(iga liigutatud teema - 1 000 000 punkti)
Jaz: 0
Jolt: 0
Level: 0
Ralf: 0
Rassu: 12 x 1 000 000

Vigaste, ebavajalike või tühjade teemade kustutamine*
(iga kustutatud teema - 1 000 000 000 punkti)
Jaz: 0
Jolt: 0
Level: 0
Ralf: 0
Rassu: 16 x 1 000 000 000

Postituste arv foorumi vaieldamatult kõige paremas teemas
(iga postitus - 5 000 000 000 punkti; null postitust - karistuseks 1000 punkti maha)
Jaz: 0 (-1000)
Jolt: 0 (-1000)
Level: 0 (-1000)
Ralf: 0 (-1000)
Rassu: 9 x 5 000 000 000

Ammendatud teemade sulgemine*
(iga suletud teema - 1 000 000 000 000 punkti)
Jaz: 0
Jolt: 0
Level: 0
Ralf: 0
Rassu: 4 x 1 000 000 000 000

Valest/ebasobivast teemast õigesse liigutatud postitused*
(iga liigutatud postitus - 1 000 000 000 000 000 punkti)
Jaz: 0
Jolt: 0
Level: 0
Ralf: 0
Rassu: 98 x 1 000 000 000 000 000

Kokku
Rassu: 9 804 061 012 100 665 punkti
Level: -779
Ralf: -939
Jaz: -1000
Jolt: -1000

*Märgitud kategooriate puhul on arvulised väärtused saadud kümne logilehekülje alusel välja arvutatud aasta keskmiste põhjal ja ümardatud ühelisteni

Ilmselt võiks siis öelda nii, et Ralf väärib võitu foorumlasena, Level meeskonnaliikmena ja Jaz inimesena. Nagu eelnev analüüski tõestab, olen objektiivselt parim ikkagi mina, aga seda ei ole vist eriti viisakas kõva häälega välja öelda. Kuna nüüd on selge, et olete kõik mulle räiget ülekohust teinud, pakun tekitatud moraalse kahju hüvitamiseks välja võimaluse see eksimus rahaliselt heastada. Kontonumbrit küsige privaatsõnumiga. Peaksin äkki brixxxi kombel Hinnavaatlusesse üle minema ‒ ehk osatakse seal mind paremini hinnata.

Soprano kirjutas:See on samamoodi nn. elutööauhind nagu mullu läks Levelile.

Need on küll täielikud pettekujutelmad, Soprano. Level võitis, kuna oli valimiste eel ropu järjepidevusega andmebaasi täiendanud, hoopis sina said üle-eelmisel aastal toonases situatsioonis küllalt põhjendamatu võidu, mida võib ehk tõesti teatud tingimustes elutööauhinnaks nimetada. Jajah, mäletan küll, et sul õnnestus konkurendiks saada üks vihatumaid filmiveeblasi ja andsin endagi hääle just sulle, aga mõte jääb samaks.

Jolt kirjutas:Kõige tänamatuma osa panusest on eelmisel aastal nähtavasti andnud Rain, Soprano ja evatsikk.

Raini muhedad jutustused meeldivad mullegi, aga muus osas jääb küll hetkel selgusetuks, miks just Rain kõige tänamatumat tööd teinud filmiveeblaseks kandideerima peaks. Kui pead silmas Aixi vigaste sisututvustuste parandamist, siis selles osas on Rain tõesti esirinnas olnud.

Aga see pole veel kõik! Leidsin oma isiklikest arhiividest üles postituse, mille kirjutasin algselt 2013. aasta tegijate valimise tarbeks. Põhjused, miks ma seda siis avaldada ei suutnud, jätan parema meelega enda teada, aga nüüd on kirjutatud sõnadel piisavalt väike isiklik tähendus, et seda ka laiema avalikkusega jagada. Lisasin rohelise värviga mõned märkused. Kena lugemist!
Spoiler :
Kuna ma eelmisel aastal selle ürituse võitsin, aga ei jõudnud isegi kedagi korralikult tänada ega kiita, siis üritan end sel aastal redeemida ja mingi pisut pikema postituse kirjutada. Jazi geniaalsust ma niikuinii mitte ühegi nipiga tabada ei suuda, kuid proovin selle põhjalikkuse ja aususega tasa teha. Katsun rääkida enamvähem kõigist, mitte ainult selle aasta viiest „parimast“ kasutajast. Loodetavasti ei saa see postitus koheselt „tl;dr“ labeliga märgistatud ja kui saabki, siis loodan, et loete vähemalt enda kohta käivad lõigud läbi (ja te olete filmiveeblased, nii et seda te kindlasti teete).

Alustuseks peaksin midagi selle „Aasta foorumlane 2012“ tiitli kohta ütlema... nope, ei oska midagi sellist öelda, mis mind väga ülbena ei näitaks, nii et liigume parem edasi. (tänud)

uLtImAtEcRiTiC ei meeldinud mulle alguses kohe üldse. Esiteks on tal nii loll nimi, mida ilma tab’i abita on õudselt tüütu kirjutada ja teiseks on ta hirmus kuri. Praeguseks olen aru saanud, et see teine väide päris tõele ei vasta, sest olgugi, et ta filmide hindamiseks kasutab pigem kümnest numbrist viite väiksemat, on ta muus osas päris sõbralik tegelane. Lisaks saab teda niisama ulti(asja)ks või kriitikuks kutsuda, nii et see lahendab ka esimese probleemi. Ja kuna ma juba lubasin postituse alguses ausust, siis ütlen esimest korda ka välja, et ultimatecritic (miks sa oma nime nii ei võinud kirjutada????) on üks neist kasutajatest, kelle arvamust ma väga respekteerin ja kes on meeskonnast kahtlemata mu suurim eeskuju. Sest paremat balanssi kurjuse ja heatahtlikkuse vahel on raske leida. Ulti ei kaota kunagi oma cooli, on irl täitsa normaalse inimese moodi, täiendab hoogsalt FV andmebaasi ja... lõpetan selle loetelu siin, enne kui liiga imelikuks läheb, sest tegelikult ma pole ultiga eriti palju suhelnudki.

Kirjutan ühe hooga Zinera kohta ka ära – oled mind paar korda päris kurvaks teinud, aga nüüdseks olen avastanud, et sinu ainukeseks oskuseks polegi kriitiku järel headele filmidele madalaid hindeid laduda. Kui oled eelmise lause tekitatud põletushaavadest paranenud (miks ma nüüd jälle sina-vormi kasutan?), siis võin lisada, et ulti mitmekuune (mitmeaastane, niuts-niuts) ircust eemale hoidmine on päris alatu tegevus ja „Piranha“ ei ole kohe kindlasti 1/10 film. Aga irl pole Zineral (jep, tagasi kolmandas isikus) häda midagi ja mul on siiani meeles, kuidas ta kokkutulekul „MacGruberi“ vaatamise ajal küsis, et kas Rassu üldse inglise keelt oskab...

Forzelius (näed, ma ei kutsunud sind Forzaks!) ei meeldinud mulle alguses kohe üldse. Või tegelikult ei meeldinud vist mina talle. Noh, arvestades, et ma ei meeldinud alguses kellelegi, siis ei saa seda eriti ka pahaks panna. Pealegi polnud tal siis veel ju aimugi, et Rita sureb...
Aga tegelikult on Forza ikkagi päris lahe. Mingit ratsionaalset seletust selle väite põhjendamiseks ma välja ei oska käia, kuid, noh, filme kommenteerib ta ju päris põhjalikult? Ja tema kiire närvi minemine, ircust rage-quitimine ja kohati pisut lapsik käitumine võivad nii frustratsiooni kui lõbu pakkuda. Selle peal #filmiveeb ju elabki!

Ja kus on Forzelius, sealt ei puudu ka Hendrik. Hendrik ei meeldinud mulle alguses kohe üldse ja tegelikult on mul tema kohta endiselt pisut mikserdatud tunded. Ma julgeks arvata, et tegu on FV kõige kurjema kasutajaga, ehkki ta ise peab ennast mingil põhjusel hoopis naljakaks... Tegelikult on Hendrik päris tore tegelane, kes oma pideva tögamisega muudab ircu palju värvikamaks ning oma ohvrid palju närvilisemateks. Lisaks olen ma vist end sellest tema „väiklaste idiootide“ kastist välja murdnud, nii et võin teda ülistada küll.
<Hendrik> aga ma pole ju kuri tegelt : (

Mõtlesin, et kuhu on Hendriku juurest loogiline edasi liikuda, aga kuna ta kõiki inimesi vihkab, siis on see pisut keeruline. Võtame näiteks lostinthemisti (tervitused Koreasse!!!). Lost on oma kergeusklikkuse ja rõõmsameelsusega täpselt vajalikuks vastukaaluks filmiveebi üldisele negatiivsusele. Peale selle näeb ta ka irl täitsa inimese moodi välja ning tänaval vastu tulles ei oskaks ilmselt pakkuda, et ta sellises õudses foorumis käib. Tahaks midagi veel öelda, aga lost pole minu jaoks sugugi kontroversiaalne isik (erinevalt eelmistest ja suure tõenäosusega ka järgmistest kasutajatest) ning ainult kiidusõnu oleks ka igav jagada.

Üks stiilinäide kahe eelmainitud FVlase vestlusest:
<lostinthemist> neli pakki kondoomi on kohvris
<Hendrik> lostinthemist, neli mitmest pakki?
<lostinthemist> kolmest
<Hendrik> kas üks 12ne pakk poleks odavam tulnud?
<Hendrik> korea tüdrukud naeravad sind välja nii halva matemaatilise oskuse peale : (

Soprano – ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
... aga noh, tänks, et meeskonda võtsid ... (ma lihtsalt ei taha selles postituses kellelegi midagi väga pahasti öelda)

Level. Hmm, otseselt ma teda ei tunne ega eriti suhelnud ei ole (jee, see ei vasta enam tõele! Level on lahe!), aga #filmiveebi jumalana on ta küll silma jäänud ainult positiivsega. Kui teda jututoas ei ole, siis on ilmselgelt midagi valesti, tegu on voodi peal istujate kroonimata kuningaga. Ning juhul, kui eelmine lause solvanguna kõlas, siis sorry, aga võtke mind opiks.
<Level> I never had any virtual friends later on like the ones I had when I was on filmiveeb. Jesus, does anyone?

CM-Girl on viimasel aastal (minu arust) küll veidi ebaaktiivsemaks muutunud, aga kokkuvõttes on ta ikkagi peale minu ja Ralfi üks tihedamaid postitajaid. Mulle meeldib ta minu omale pisut sarnane mentaliteet kommenteerida kõike, mida ta näeb. Sest kui mõni guugeldaja satub FV-sse otsides filmi kohta infot, et olla kindel selle vaadatavuses, siis loeb ta esimese asjana ikka läbi mõnerealised kokkuvõtlikud kommentaarid kui novodi ülipõhjalikud arvustused. Lisaks on lahe, et keegi veel eesti muusikuid fännab ja tema pühendumus filmimängudes on ka päris impressive. Räägiks pisut veel, aga säästan häid sõnu pärastiseks.

Juhul kui filmiveebi filmivennad minu eelnevate kurjade sõnade peale solvusid, siis üritan end nüüd kiiresti nende igavesest vihkamisest päästa. LiveForThisi ja Spellboundi arvustused moodustavad tähtsa osa FV postituste kogutervikust ja kuigi ma pean tõesti tunnistama, et mina neid suuremas osas lugeda ei viitsi, siis olen kindel, et minu pisut pikemad kommentaarid jäävad ka enamusel lugemata juba puhtalt sellepärast, et ma vaatan üsna imelikke filme. Samas ma olen üsna kindel, et LFT ja Spell tunnevad end samamoodi nagu mina, ehk siis nende põhieesmärk on lihtsalt oma mõtted selgelt üles kirjutada, mitte kellelegi muljet avaldada. Ja kui see nii tõesti on, siis lähevad need 500 ja rohkema sõnalised postitused täitsa asja ette.
Tho nüüd meenus mulle, et te lasite julmalt FV kokkutuleku üle, nii et pole ime, et te järjekordselt tegijate valimise lõpphääletusele ei pääsenud. Tuletan ka meelde, et „White House Down“ EI OLE 1/10 film! Ning kui juba hindamissüsteemi juurde jõudsin, siis FILMIVEEBLASED EI OLE RUMALAD ja saavad aru, et te hindate kõiki filme ühesuguselt, OLENEMATA sellest, et üks kasutab hindamiseks viite ja teine kümmet punkti.

Et saaksin uuesti traditsioonilist lause algust kasutada, siis võtan järgmiseks eeriku, kes mulle alguses, usu või ära usu, kohe üldse ei meeldinud. Praeguseks on mul aga olnud võimalus veenduda, et ta on ka päriselus sama hirmuäratav inimene (selles „inimese“ osas pole ma muidugi päris kindel). Nüüd peaks tulema see osa, kus ma ütlen, et tegelikult on eerik ikka päris tore filmiveeblane... kuid samas ma pole kindel, kas ma seda tegelikult üldse arvan. Tõsi on aga see, et eeriku teravus ja enesekindlus on üheks Filmiveebi edasiviivatest jõududest.

Garli. Jah, te näete õigesti, ma üritan kirjutada isegi nii väheolulisest tegelasest nagu Garli, kes ei suutnud end isegi iigevalt Filmiveebi kokkutulekule lohistada. Okei, tegelikult mul polegi ta kohta rohkem midagi öelda... Aga kui juba irc-over-foorum-filmiveeblastest rääkima hakkasin, siis mainiks ära ka Fursi ja Pxi, kes on minust üsna kauged, aga toodavad igapäevaselt päris head fillerit. Wolle saab ka ühe special mentioni oma vaniga kokkutulekule sõitmise eest, kuid kuna tal foorumis kasutajat ei ole, siis ei hakka pikemalt jaurama.
<Px> kui nüüd päris aus olla siis filmiveeb ja see jututuba on üldse päris valgustavalt mõjunud mulle

tuusla... tema ei meeldinud mulle alguses kohe üldse. Esiteks tegi ta selliseid sõnavõtte, mida ainult mehed tohiksid teha ja teiseks pani ta „Metsamajakesele“ 1/10. Kusjuures sel hetkel ei olnud ma „Metsamajakest“ isegi veel näinud, aga ma olin ta peale ikka pahane... Enivei, tuusla tundub ikka veel veidi kahtlane, aga jutukas uuemaid kasutajaid näha on alati tore ja kui ta seal samas tempos lällamist jätkab, siis on filmiveebil lootust veel mõned aastad elus püsida. Tema õudukate vihkamisest ma küll aru ei saa ja ilmselt ei hakkagi saama, aga muidu saab ta minu poolt küll „tegelikult päris tore tegelane“ märgistuse. Ja kokkutulekule tulemise eest ka kudos.
<tuusla> tst:) oleme sõbrad edasi, ma ei mõtle midagi halba, sa oled lahe tüüp

Kadii kohta kasutatavad sõnad võtan otse tuusla suust: <tuusla> olles nüüd kadii ära näinud, võiks ta pärjata FV päikeselisima inimese tiitliga vmt. Ja tõsi see ongi, rõõmsameelsuses ja päikeselisuses ei alista Kadiit küll mitte keegi. Ning seda mitte ainult irl, vaid ka arvuti taga olles. Ei tea, kas ma seda tegelikult teha tohin, aga libiseks Kadii juurest kohe madratsi teisele poolele, kus lamab minu eelmise aasta suurim konkurent ja Soprano lemmik filmiveeblane – loomulikult on selleks 0ll! Kui nüüd suurejooneline sissejuhatus tehtud, võin päris ausalt öelda, et 0llist ei tea ma tegelikult eriti midagi, peale selle, et ta igal suvel mitmeks kuuks salapäraselt ära kaob. Paljudele on ta ilmselt pisut suurema tähtsusega, aga minu jaoks üks nendest filmiveeblane-enne-minu-aega tüüpi tegelastest, kelle vastu mul absoluutselt midagi ei ole, kuid kes mulle isiklikult ka midagi ei tähenda. Ja et keegi mind väga kurjaks ei peaks, siis lõpetan ulti sõnadega: <uLtImAtEcRiTiC> 0ll'i enamjaolt mahukaid postitusi on küll reeglina huvitav lugeda, aga paar korda aastas ilmuvate ülevaadete alusel kedagi aasta foorumlaseks valida oleks silmakirjalik.

Hakkan nüüd vaikselt lõppu jõudma. Ralf. Peale selle, et tegu on vaieldamatult Filmiveebi kõige vajalikuma isikuga andmebaasi täiendamise osas, on tal ka minu omaga valdavalt kattuv filmimaitse (talle meeldivad õudukad, jee!) ning ta pole kunagi mu vastu liigselt kuri olnud. Hiljuti olen avastanud, et lisaks tema arvamusele, mis mulle üsnagi korda läheb, mõjutavad mind ka Ralfi tujud ehk siis kui Ralf on masenduses, on masenduses ka #filmiveeb. Sest kui teie järgneva jutu peale kurvaks ei muutu, siis võite olla kindlad, et hing on te seest ammu kadunud: <Ralf_s3> No kurat ja põrgu, loksusin suure väsimusega siia Nõmmele ja Pappa Pizza SULETUD... Ma nii unistan, et ma võiks vähemalt korra elus tunda, et see maailm ei ürita mulle lihtsalt taha väänata iga kuradi päev.
Tahaks tegelikult Ralfi kohta veel häid asju öelda, sest ta on kahtlusteta üks minu kolmest lemmikust FVlasest, aga ei oskagi kohe kuidagi... (mul pole aimugi, keda ma kolme lemmiku FVlase all silmas pidasin. Ralfi, Jazi ja iseennast?)
<Ralf> aga noh minu jaoks te olete mu ainsad sõbrad

On aeg... Jätsin viimaseks endale 100-protsendiliselt kõige [...]* inimese ning selleks on loomulikult Jaz. Ma millegi pärast arvasin ekslikult, et tema kohta on mul kõige lihtsam kirjutada, aga tooksin siinkohal ühe paralleeli filmidega: kui film on halb, siis seda on kohutavalt kerge igal võimalikul viisil maatasa teha ja materdada, aga kui film saab 10/10, siis pole ta mitte midagi muud kui lihtsalt 10/10 film. Ma ei taha küll öelda, et ma inimesi kümne punkti süsteemis hindaksin, kuid häid sõnu on paratamatult raskem loopida.
Tulen esmakordselt välja avaldusega, et Jazi foorumi kasutajanimi on päris ÕUTNE, eriti kui seda mingis lauses kasutama peab. Oleks siis lihtsalt suur ja väike Z kõrvuti, aga selle lõpus on ka sidekriips! Milleks?!?!? Pealegi on Jazi pärisnimi peaaegu sama armas kui mu õe oma, nii et mina küll ei mõista, miks ta nii hirmsat nicki kasutab.
See oli niisama loba, üritan nüüd midagi tähenduslikumat ka kirja panna. Jaz on üks neist vähestest FVlastest, kes on mind välja vihastanud vähem kui 10 korda (see on nii vale, et ajab lausa naerma). Tal on ülimalt äge huumorimeel (mis minule, erinevalt mõnest teisest, ei tundu kunagi õelana) ja... eh... see võtabki päris hästi kokku, miks ta mulle nii palju meeldib. Mul pole õrna aimu, millega ma tema soosingu ära teeninud olen, sest olen sündind tapja ja täitsa võimalik, et minuga suhtlemine on hoopis mingi kuri nali, aga ma olen endiselt arvamusel, et <Rassu> ma poleks enam ammu filmiveebis, kui sind siin ei oleks, isegi kui see sai algselt öeldud vähe teistel põhjustel. Ning kui mõni tegelane jääb ikka oma „oh come on, Jaz on vägagi õel“ (nimesid nimetamata olid need Hendriku sõnad) arvamuse juurde, siis... ma ei hakka sulle seda üldse tõestama, niikuinii sa minust kunagi aru ei saa. Lisaks on Jaz ka irl normaalne inimene, erinevalt näiteks eerikust.
Ja et ka foorumlastele selge oleks, millest ma räägin, siis ütlen saladuskatte all, et ircus on teil pea igal õhtul võimalus näha RÄÄKIVAT Jazi! (täna ütlen saladuskatte all hoopis seda, et tegu on täieliku valega) Tema panus foorumisse on nüüdisajal tõesti kurvastavalt väike, aga kui ta midagi postitab, on see üldjuhul päris põhjalik.
<Jaz> sa oled mos def mu lemmikinimeste top3's või midagi
- Suurepärane näide Jazi teravast huumorist

Nii, siit ma ka lõpetan. Kui keegi pole veel minu postituse mõttest aru saanud, siis tahtsin lihtsalt öelda, et Filmiveeb on mulle selle viimase (peaaegu) kahe aasta jooksul nii palju andnud ja õige oleks midagi ka vastu pakkuda. Teiega on väga tore olnud. Aitäh, head ööd.

*omadussõna eemaldatud arusaamatuste vältimiseks

Minu hääle saab Jolt. Palju õnne sünnipäevaks!

Olete lõpetanud Filmiveebi ajaloo pikima postituse lugemise.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas tuusla » 03. Veebruar 2016, 18:45

Ei tahaks teemat mingi jamaga risustada, aga ma ei tea, kus Kuu peal sa, Rassu, elanud oled:

/.../Enivei, tuusla tundub ikka veel veidi kahtlane, aga jutukas uuemaid kasutajaid näha on alati tore ja kui ta seal samas tempos lällamist jätkab, siis on filmiveebil lootust veel mõned aastad elus püsida./.../

Sellise arvamuse peale ütleks, et jutukat ootab siis küll päris kiire, aga see-eest piinarikas SURM!
Umbes 1,5 a tagasi hakkasin ircus käima keskmiselt korra kuus ja nüüd pole ma sinna juba mingi 3 kuud asja olnud. Edaspidi on plaanis seda korra aastas teha, mis võib heal juhul asenduda kiirsammul läbiastumisega nii korra kvartalis.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas Forzelius » 03. Veebruar 2016, 18:52

Väga humoorikas ja asjalik monsterpostitus.

Üks küsimus tho

Teiste inimeste tehtud vigaste postituste parandamine*
(1 parandatud postitus - 1 punkt)
Jaz: 0
Jolt: 0
Level: 217
Ralf: 45
Rassu: 603


Kas see tähendab, et moded muudavad tihtipeale kellegi postitusi täiesti suvaliste asjade pärast? A'la komad, suured algustähed, õiged liited?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas Rasmus » 03. Veebruar 2016, 18:56

tuusla kirjutas:Ei tahaks teemat mingi jamaga risustada, aga ma ei tea, kus Kuu peal sa, Rassu, elanud oled...

Nagu öeldud, kirjutasin selle osa postitusest 2013. aastal (augustis), mil sa veel võrdlemisi uus kasutaja olid.

Forzelius kirjutas:Kas see tähendab, et moded muudavad tihtipeale kellegi postitusi täiesti suvaliste asjade pärast? A'la komad, suured algustähed, õiged liited?

Ei, enamik neist muudetud postitustest tuleb filmide, näitlejate, sarjade ja lavastajate vigaste sisututvustuste parandamise arvelt. Lisaks veel spoilerite varjamine, vana foorumi täpitähtede taastamine, funktsioonide (eelkõige [spoiler]- ja [list]-tagid) vigane kasutamine jne. Teiste õigekirjavigu reeglina ei parandata.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas tuusla » 03. Veebruar 2016, 19:46

Rassu kirjutas:
tuusla kirjutas:Ei tahaks teemat mingi jamaga risustada, aga ma ei tea, kus Kuu peal sa, Rassu, elanud oled...

Nagu öeldud, kirjutasin selle osa postitusest 2013. aastal (augustis), mil sa veel võrdlemisi uus kasutaja olid.


Kasutan hagimäluõigust ehk ei mäleta, mida keegi millalgi võidab, et selle järgi postitust tuvastada.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas Ronet » 03. Veebruar 2016, 20:10

Peaks mainima, et kui ma selle 2008. a suures foorumiga liitumise laines osalesin, oli samuti Jaz üks mu suurtest lemmikutest. Nüüdseks ei oskagi konkreetseid High Fidelity laadseid tabeleid foorumlastest oma peas kokku panna, sest igaüks teist annab mulle mingil määral midagi. Erinevate inimestega erinevad teemad jne. Elementaarseks elu osaks saanud.

Pilt
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas evatsikk » 03. Veebruar 2016, 20:48

ära muretse Rassu, sa küll ei pruugi see aasta kasutaja tiitlit võita, aga mul on sulle kui "objektiivselt kõige paremale filmiveebi kasutajale" lohutusauhind - oled bännitud edaspidistelt filmiveebi kokkutulekutelt B) congratz
Kasutaja avatar
evatsikk
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 19
Liitunud: 21. Juuni 2010, 22:40

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas Soprano » 03. Veebruar 2016, 20:48

evatsikk kirjutas:ära muretse Rassu, sa küll ei pruugi see aasta kasutaja tiitlit võita, aga mul on sulle kui "objektiivselt kõige paremale filmiveebi kasutajale" lohutusauhind - oled bännitud edaspidistelt filmiveebi kokkutulekutelt B) congratz

Pilt
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas Rasmus » 03. Veebruar 2016, 20:52

Eh, arvasin, et olen paar viimast aastat olnud Sopranoga piisavalt heades suhetes, et kunagise vaenu üle pisut nalja heita, aga järelikult eksisin. Mis siis ikka.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas Forzelius » 03. Veebruar 2016, 21:02

Lolwat, mis te draamatsete nüüd.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas Ronet » 03. Veebruar 2016, 21:16

klge, ärge nüüd paneb mind kurb.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas Ralf » 03. Veebruar 2016, 21:21

Kui viia nüüd jutud palju olulisemale teemale ehk SÖÖK, siis pean väljendama oma kahetsust, et ei esitanud CM-Girli nominendiks, sest tänu temale ei ole ma ainus postitaja teemas "Söök".

Also...
Spoiler :
Pilt

TAKE IT EASY!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas Hendrik » 03. Veebruar 2016, 21:26

Forzelius kirjutas:Lolwat, mis te draamatsete nüüd.


kardad konkurentsi?
Hendrik
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 16
Liitunud: 15. August 2012, 23:38

Re: Aasta Filmiveebi kasutaja 2015

PostitusPostitas Rasmus » 03. Veebruar 2016, 21:38

Kuulge, tasa nüüd. Kui nii jätkate, saan Sopranolt jälle intriigide algatamise eest bänni.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

EelmineJärgmine

Mine Aasta tegijate valimine 2007-2018

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron