Aasta pettumus 2015

Filmiveebi aasta tegijate hääletustulemused ja kommentaarid.

Aasta pettumus 2015?

Hääletus lõppes 08. Veebruar 2016, 09:27

"Avengers: Age of Ultron"
8
47%
"Inside Out"
2
12%
"Terminator Genisys"
5
29%
"The Revenant"
2
12%
 
Hääli kokku : 17

Aasta pettumus 2015

PostitusPostitas Soprano » 01. Veebruar 2016, 09:27

Hääletus kestab nädal aega.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Aasta pettumus 2015

PostitusPostitas CM-Girl » 01. Veebruar 2016, 11:42

"Avengers: Age of Ultron"

Ootused olid liiga kõrgeks aetud. Polnud küll väga halb, üle keskmise minu jaoks, aga esimese osaga ei anna võrreldagi. Uuesti vaatamisel võib rohkem meeldida, aga esimese osa vastu niikuinii ei saa.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Aasta pettumus 2015

PostitusPostitas LiveForThis » 01. Veebruar 2016, 16:23

Ootasin Whedonilt ja Disney/Marvel rahamasinalt midagi asjalikumat, aga tulemuseks oli miskine vastik toode, millel polnud otsa ega äärt. Hääl Ultronile.

Nomineerisin ka Hateful Eighti, aga kahjuks ei pääsenud see sisse.

See Genisis ei olnud pettumus ju? Seda oli juba kaugelt näha, et pask.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Aasta pettumus 2015

PostitusPostitas Forzelius » 01. Veebruar 2016, 17:01

LiveForThis kirjutas:Nomineerisin ka Hateful Eighti, aga kahjuks ei pääsenud see sisse.


Vbla sellepärast, et tegemist ühe aasta parima filmiga, idk
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Aasta pettumus 2015

PostitusPostitas LiveForThis » 01. Veebruar 2016, 17:25

Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Aasta pettumus 2015

PostitusPostitas ruut » 01. Veebruar 2016, 17:35

Suht kehvad kandidaadid imo.

Minu hääle sai Terminator: Genisys. Jah, me kõik /välja arvatud Rassu) teadsime, et see saab olema saast, aga ta ei olnud isegi selline lõbus "nii halb, et on hea" saast. Ta oli lihtsalt igav. Ja see on filmi puhul kõige halvem näitaja.

LiveForThisi The Hateful Eighti nominatsioon lihtsalt näitab kui halb filmimaitse tal on viimasel ajal. Tundub, et Spell on topeltkontode alt postitamise lõpetanud.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Aasta pettumus 2015

PostitusPostitas Forzelius » 01. Veebruar 2016, 19:46

Imelik list. Genisys oleks nagu doomed to fail siin. Aga kuna näinud pole ja teised kolm mu jaoks väga suured pettumused polnud (Avengersi suur fänn pole kunagi olnud, nii et ma teadsin, mis sealt tuleb), siis ei hääleta. Aga ruuduga nõus, jah. Kesine valik.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Aasta pettumus 2015

PostitusPostitas Soprano » 01. Veebruar 2016, 20:27

See oli jah kõige üllatavam kategooria nominatsioonide-wise. Oli mitmeid üksikuid pakkumisi filmidele, millega ma ka ise nõustuks nt. Chappie, Love jms. Kui Revenant'i teemast võis veel välja lugeda meh arvamusi, siis Inside Out selline "edu" siinses kategoorias tuli ikka väga vasakult.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Aasta pettumus 2015

PostitusPostitas Ralf » 01. Veebruar 2016, 20:29

"Terminator Genisys", ootused olid niigi madalal ja ikka pettusin rängalt. "Age of Ultron" oli minu jaoks vastupidi just suur üllataja.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Aasta pettumus 2015

PostitusPostitas Rasmus » 01. Veebruar 2016, 20:43

Nomineerisin "Ant-Mani" ja "Inside Outi", ehkki kaalusin põgusalt ka "Age of Ultronit". Otsustavaks sai see, et "Avengersist" ma isegi ei oodanud midagi head, kuid "Ant-Mani" puhul oli kerge võimalus, et Marvel vähemalt proovib midagi originaalset teha. Kuna "Ant-Man" lõplikusse hääletusse ei jõudnud, andsin oma hääle "Inside Outile", kuna selle filmi kohta oli pikalt enne Eesti esilinastust kuulda, et tegu on animatsiooniga, mis täiskasvanudki nutma ajab, aga tegelikult oli see oodatust hoopis lapsikum ja pealiskaudsem. Pettumus missugune.

ruut kirjutas:Minu hääle sai Terminator: Genisys. Jah, me kõik /välja arvatud Rassu) teadsime, et see saab olema saast, aga ta ei olnud isegi selline lõbus "nii halb, et on hea" saast.
Tee oma faktid sirgeks, mina olin üks esimesi, kes treilerit nähes välja ütles, et tulemas on tõenäoliselt täielik katastroof. Minu hilisem arvamus oli muidugi hoopis vastupidine, aga see ei puutu otseselt asjasse.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Aasta pettumus 2015

PostitusPostitas Zinera » 01. Veebruar 2016, 22:23

"The Revenant" suudeti küll hämmastavalt igavalt teha.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Aasta pettumus 2015

PostitusPostitas Jolt » 02. Veebruar 2016, 12:31

Soprano kirjutas:See oli jah kõige üllatavam kategooria nominatsioonide-wise. Oli mitmeid üksikuid pakkumisi filmidele, millega ma ka ise nõustuks nt. Chappie, Love jms.


Oh snap, ma täiesti unustasin ära, et selline film nagu Chappie üleüldse eksisteerib. Või veel enam, et see ilmus möödunud aastal ja ka mina olen seda näinud. Muidu oleks ilmselt pidanud seda täiesti vääriliseks konkurendiks peaauhinnale, aasta pettumuse kategoorias. Märgid ja vibe oli hea, film ise aga mitte. See oli Chappie miss Columbia hetk, sest diara ja lint lähevad siiski Ultronile.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Aasta pettumus 2015

PostitusPostitas JazZ- » 07. Veebruar 2016, 18:08

Nomineeritute hulgast on mul küll "Terminaatori" uusim film nägemata, aga kuna selle suhtes polnud mul nagunii erilisi ootusi, siis kahtlen sügavalt, et "Genysisel" auväärne "aasta pettumuse" tiitel endale krabada oleks õnnestunud. "The Revenanti" nominatsiooniks esitamist kaalusin isegi, aga siis sain aru, et peale karudega kaklemise ma Leonardo Oscari piletist nagunii midagi oodata ei osanud ja see kriteerium sai filmis koguni nii hästi täidetud, et ei mõelnud grisliga madistamiseks kulunud 5 minuti jooksul kordagi, et õpiksin parema meelega algebra õpikut pähe. "Inside Out" poleks mul iseseisvalt vast pähe tulnud, aga praegusest nimekirjast oleks pettumuse-wise mu üsna kindel runner-up - filmi idee oli kohutavalt hea, aga kahjuks juurutatakse mu juhtimiskeskuses järjepidevalt mõtet, et selle teostus oleks võinud kordades lahedam olla.

Nüüd aga mu selge favoriidi juurde - palju õnne, "Avengers: Age of Ultron"! Kuigi Marveli toodangusse olen sarnaselt Rassule juba ammu usu kaotanud, olid Whedoni tõttu mu ootused siiski pisut kõrgemal kui keskmise koomiksi ekraniseeringu juures olema kipuvad. Igal juhul olen nõus kellegi todd8901ga, kes sarnaselt minule arvab, et Joss needs a GAINT break from Marvel. Olen alati olnud arvamusel, et tema kujutlusvõimet ja kirjutamisoskust arvestades on Marveli jaoks orjamine lihtsalt kuritegu. Tahtsin "Marveli jaoks orjamise" asemel esialgu öelda "varem eksisteeriva materjali filmilindile mugandamine", aga siis sain aru, et sellega mul tegelikult probleeme pole, sest "Much Ado About Nothing" meeldis mulle ju väga. Igal juhul loodan, et nüüd, kus Whedon mõneks ajaks tasujatega lõpparve teinud on, jõuab ta lõpuks "Dr. Horrible 2" ja teiste samaväärselt ebakohutavate asjadega tegelemiseni (kuigi olen teadlik, et "Dr. Horrible"-i teise osa valmimine ei seisa ainult tema taga kinni ning süüdistada tuleks tervet ta perekonda ja lisaks veel neid inimesi, kes "Castle"-ile siiani cancel'it pole andnud).
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Aasta pettumus 2015

PostitusPostitas Ronet » 08. Veebruar 2016, 07:27

"Inside Out"

Ei vastanud ootustele. Eesti oli jälle muust maailmast eraldatud ja meieni jõudis see teos hiljem koos suure haibiga.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40


Mine Aasta tegijate valimine 2007-2018

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

cron