Aasta foorumlane 2012

Filmiveebi aasta tegijate hääletustulemused ja kommentaarid.

2012 foorumlane oli ...

Hääletus lõppes 02. Veebruar 2013, 13:34

0ll
7
22%
JazZ-
4
13%
Rassu
10
31%
Soprano
6
19%
uLtImAtEcRiTiC
5
16%
 
Hääli kokku : 32

Re: Aasta foorumlane 2012

PostitusPostitas Kadii » 27. Jaanuar 2013, 15:53

Nii raske valik. Jats ja Oll on vaieldamatult ägedad nii postitajatena kui inimestena, a Rass väärib vist seda töövõitu. Pluss ta mõtles välja hüüdnime ultiasi, niiet miks mitte.

E: Oh snap, viisin Rassi juhtima.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Aasta foorumlane 2012

PostitusPostitas 0ll » 28. Jaanuar 2013, 21:58

Ma lähtusin nominentide esitamisel seekord puhtalt sellest, kes on kõige tihedamad arvajad olnud (ja filmimänge korraldanud ;-) ) Nii et Rassu ja ulti.
Lõplik hääl siiski Rassule, kes oli möödunud aastal eriti tubli.
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

Re: Aasta foorumlane 2012

PostitusPostitas JazZ- » 28. Jaanuar 2013, 23:49

Nojah noh... Alustan ikka endast!

Kohe, kui enda nime siin listis nägin, teadsin, et selle põhjuseks peab olema lisaks eeriku välja toodud "julges Soprano sünnipäevale tulla" üks järgnevatest:

a) Need seitse seriaalimängu pilti, millest pealtnäha mu viimase aasta postcount koosnebki, olid väga hästi valitud
b) Keegi avastas tänu mu tüütule propagandale Merlini
c) ONUPOJAPOLIITIKA!

Võite kolm korda arvata, milline variant (kahjuks) tõene on. Aga et sellesse korrumpeerunud foorumisse natukenegi õiglust tuua, pean shout-out'i tegema foorumlastele, kes seda kohta tunduvalt rohkem väärinud oleks:

ZeMonsta - 0lli mängu kommentaaridest välja tulnud positiivne tagasiside "Buffyle" ja "Angelile" moodustab selle valiku tegemise ajenditest tegelikult vaid väikese osa! ZeMonsta on foorumlane, kelle võib postituste sisu ja ülesehituse poolest liigitada eliitsesse 0ll-Jolt-IlseV klubisse, mille iseloomulikud tunnused on:

1) Vastava kasutaja uue postituse ilmumisega kaasaskäiv automaatmõte "Jess!"
2) Traditsioonilise arvustusvormile pisut teise nurga alt lähenemine
3) :)) - umbes selline näoilme

ZeMonsta postitusi lugedes tekib mul alati nostalgiline (minu) Filmiveebi algusaegade tunne, kui lisaks "Mis lugu praegu mängib?" ja "Mille peale kulutasid täna raha?" teemadele käis foorumis huvitav arutelu näiteks ka mõne seriaali üle. Erinavalt siis praegusest ajast, kus suurem osa diskussioonist on taandunud umbes järgmises vormis IRC'i:

(18:09:08) <Kasutaja_1> np: Supernatural.S08E06.HDTV.x264.LOL
(18:22:05) <Kasutaja_1> lol, see Dean seal surnuaias
(23:45:00) <Kasutaja_2> kuidas uus spn oli?
(02:13:02) <Kasutaja_1> <Kasutaja_2> kuidas uus spn oli? - 5/10
(02:14:15) <Kasutaja_2> ok


+ Hea maitse filmide ja seriaalide osas!

LiveForThis ja Spellbound - (ah, ma isegi enam ei ürita...)
Pilt

Kaksikute põhjalikud arvustused moodustavad ju väga suure osa filmiveebi kõigi postituste kogutervikust! ;-)

Forza - Mul on tunne, et Forza on nagu 18. sajandi helilooja, keda omal ajal ei osata hinnata ja siis umbes 2174. aastal leitakse vanadelt diskidelt tema postitused ning üsna peatselt hakatakse Forzakvootidestst uurimistöid kirjutama ja koolides Forzeliuse seminare lugema.
Nagu eelmine aasta vastavas teemas juba mainisin, teeb Forza oma jõhkra otsekohesuse ja vaenuliku olekuga mul pea alati tuju rõõmsaks. Lisaks on meil ju vaja kedagi, kes selle pagana Hendriku. paika paneks!

Juhul kui Hendrik seda viimast lauset lugema sattus ja hingepõhjani solvus, siis:
Spoiler :
Pilt


Ehk teisisõnu oleks ma üsna kurb, kui Forza jälle mõnda veidrasse kohta magama jääks ja seekord mõne hilisõhtuse bemarivennaga kokkupuute leiaks. (Mitte küll nii kurb nagu pärast Merlini viimast osa, aga ikkagi.)

Ja nüüd konkurentide juurde!

Soprano - Hall kardinal, kelle reeturilikku IRC'st IRL'i liikumist ma küll kunagi andestada ei kavatse! Vahet pole, kui tore inimene ta ka päriselt poleks...

Ultiasi - Nagu üsna mitmed juba maininud on, siis on ulti (koos Zinera ja eerikuga) täpselt see vajalik kriitik (ülbik), keda filmiveeb mingigi aktiivse arutelu üleval hoidmiseks vajab. Kohati tundub mulle ka, et ta võib isegi tore inimene olla... Aga selles viimases pole ma veel päris kindel.

0ll - Siinkohal on mul segased tunded. Olgu, teoreemi 0lli postituste lõbususest ja huvidusest pole ma kuidagi võimeline ümber lükkama. Lisaks on 0ll mulle natuke nagu virtuaalne vanem vend ja ma loodan, et kui ma sama vanaks elan, olen ka umbes sama lahe! Ok, loodetavasti ikka natuke lahedam.
Aga no see filmimuusikamäng, tuntud ka nime all "Kell on 4 öösel ja mul on nelja tunni pärast tähtis kontrolltöö, aga MA EI SAA IKKA ARU, KUS KURADI KOHAST SEE 6. LAUL ON?!" ... Ehk nende muhedate postituste taga varjab ennast ühtlasi ka kõikide mu akadeemiliste ebaõnnestumiste alatu süüdlane!

Rassu - OKEI, kust ma alustan???

Olen omanud privileegi (loe: jõudu, et rüperaali algupärane omanik sealt eest tõugata) Rassu eakaaslaste MSN'i vestluste lugemiseks ja enne noore Clipti välja ilmumist olin veendunud, et kõnealune põlvkond on leiutanud mingi oma keele, mis koosneb ainult emotikonidest ja sõnast "lol". Ehk Rassu võiks vabalt rulapargis nargomanidega tutvust sobitada selle asemel, et Filmiveebi andmebaasi kõigi Titanicu osadega täiendada, luukide mänge korraldada, päevad läbi IRC'is endast poole vanemate inimestega juttu vesta või "Mõrvari päevikuid" produtseerida.

Kindlasti ei saa mainimata jätta ka uLtImAtEcRiTiC'u nime reformi, mis on lugu, mida ma ka ilmselt enda lastelastele jutustada kavatsen:

Elas kord üks kuri moderaator, kelle nimi oli nii keeruline, et ka foorumi vapramad ja südikamad kasutajad seda eksimishirmus copy-paste'ima pidid. Kuigi administraatorid olid uLtImAtEcRiTiC'ule juba korduvalt teinud arglikke ettepanekuid nime parandamiseks, lükkas põikpäine must isand kõik pakkumised tagasi. Terror kestis mitmeid kuid, kuni lõpuks ilmus välja keegi julge uljaspea, kes oma staatust kaalule pannes võttis riski ja pöördus uLtImAtEcRiTiC'u kui lihtsalt "kriitiku" poole. Rahvas ohkas kergendatult, kuid valusad mälestused kogemata vale tähe juures shift'i kasutamisest jäid foorumlaste kollektiivsesse alateadvusse püsima... Kuni päevani, mil Filmiveebi leidis oma tee noor Rassu, kes segadust külvanud tähekombinatsiooni trotsides nimetüranni lihtsalt "ultiasjaks" hüüdma hakkas. Ja kui nad veel bännitud pole, kutsuvad foorumlased kriitilist moderaatorihärrat tänapäevani "ultiks".


Ja kui kõik see "Aww, ta on nii väike ja oskab kirjavigadeta kirjutada!" välja jätta, on Rassu lihtsalt naljakas (ja minuga veidral kombel üsna sarnase mõtlemisega) foorumlane, kelleta Filmiveebis väga igav oleks.

Hääl lähebki ilmselt Rassule (aga olen avatud altkäemaksudele!)

Siinkohal tänud veel kõikidele teistele filmiveeblastele, kes nimetamata jäid! Igal juhul oleks mu elu umbes 10 korda nukram, kui ma ei saaks iga päev lugeda, miks Defexeri süda järjekordselt murdunud on või mida Level mõnest uuest pasteedimargist arvab või millist Backstreet Boysi lugu CM-Girl hetkel kõige rohkem armastab või Ralfi ja Forza viimase wordzi mängu pingelisematest situatsioonidest või...

Vähemalt pääsesite seekord "...Jesus, does anyone?" tsitaadist.

Võtke heaks!
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Aasta foorumlane 2012

PostitusPostitas Hendrik » 29. Jaanuar 2013, 00:30

Andke mulle ka teada, kui Forza mind lõpuks paika pannud on.
Hendrik
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 16
Liitunud: 15. August 2012, 23:38

Re: Aasta foorumlane 2012

PostitusPostitas Forzelius » 29. Jaanuar 2013, 00:38

lol
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Aasta foorumlane 2012

PostitusPostitas Hendrik » 29. Jaanuar 2013, 00:44

Ootan ikka veel.
Hendrik
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 16
Liitunud: 15. August 2012, 23:38

Re: Aasta foorumlane 2012

PostitusPostitas Sten » 29. Jaanuar 2013, 15:21

Rassu, šampused külma!
Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 516
Liitunud: 12. September 2010, 20:48

Re: Aasta foorumlane 2012

PostitusPostitas ZeMonsta » 29. Jaanuar 2013, 19:54

Tahtsin midagi seoses Jazzi postitusega öelda, aga jäin hoopis totra näoga naeratama -
Spoiler :
Pilt

- ja nüüd on see midagi täitsa meelest läinud. Aga see midagi oli kindlasti väga originaalne, sisukas ja vaimukas. Trust me. Niipaljukest ma ikka mäletan.

Mis siis ikka. Aitäh lahkete sõnade eest, Jazz -
Spoiler :
Pilt

- oled üks vähestest foorumlastest, kelle postitusi lugedes valdab mind alati vastupandamatu soov rusikaga vastu lauda virutada ja käratada: “This post, I like it! ANOTHER!”

Jumal tänatud, et 0ll oma ülimegasupermõnusa muusikamängu ja muidu toredate mõttemõlgutustega aasta foorumlase valiku minu jaoks vähegi lihtsamaks muutis.
Kasutaja avatar
ZeMonsta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 419
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 01:05

Re: Aasta foorumlane 2012

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 01. Veebruar 2013, 15:13

Loen ka mina mõne kasutaja postitusi suurema huviga, samas päris eelpool nimetatud reaktsiooni see endaga kaasa ei too. Eks kõigil ole oma stiil.

Rassu pärjaksin hea meelega aasta uue tulija aunimetusega, tema parimad ajad siin foorumis on kindlasti alles ees. Lisaks kiidaksin raulsi, JazZ-i (hea töö keskmise hinde arvutamisel!), Sopranot, CM-Girl-i ja paljusid teisi.

Olles nüüdseks ka irl veendunud, et tegu on meeldiva inimesega ja pidades silmas eelmise aasta hääletust, ei saa kuidagi sel korral mitte 0ll-i poolt hääletada. Kiitust ka juba korduvalt nimetatud muusikamängu vedamise eest. Also ei taha, et see juhtuks.

Aitäh ka kõigile neile, kes leidsid võimaluse mulle mõned (ootamatud) hääled anda. 3-4-5 koht terve foorumi peale on samuti väga hea, tänud.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Aasta foorumikasutaja 2012

PostitusPostitas Soprano » 02. Veebruar 2013, 04:11

eerik kirjutas:Hääl läks Sopranole FV mitte-ametliku kokkutuleku korraldamise eest.

Tänud! P.S. Bänn oli üks nädal, jäängi seda sulle vist korrutama.

Ja suured tänud veel neile viiele salapärasele Fv-lasele, kes minu poolt hääletasid. Olen ühest küljest meelitatud ja teisalt segaduses, et millega küll selle ära teenisin. Eelmise aasta sügisest on jah "elu" suure osa mu ajast võtnud ja seetõttu Filmiveebi jaoks aega napiks jäänud, mida reedab kasvõi see, et ei jõua isegi igakuiseid päevikute kokkuvõtteid enam (õigeks ajaks) teha. Üritan sel aastal tublim olla, üritan...

Anyway, teate küll, kelle poolt siin olen ja paraku hetke seisu vaadates jätate mulle ainult ühe valiku:
Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Aasta foorumlane 2012

PostitusPostitas Defexer » 02. Veebruar 2013, 17:00

Foorumi põhjal hääletades sai hääle uLtImAtEcRiTiC ja puhtalt sellelpärast, et ta on ainukesena silma jäänud foorumi paremaks muutmisel, vähemalt üritab. Ma nüüd ei pea silmas ainult filmide lisamist aga ka kõike muud. Tuleb ka tõdeda, et tema korraldatud jalka mäng on/oli väga huvitav, et keep going! (Y)

Teisena oleks hääle saanud Rassu, poiss on ikka järjekindel ning täiendab ikka üsna aktiivselt. Samuti postituste põhjal ei ütleks ka, et sa nii noor oled aga ehk sellel aastal tõestad end rohkemaga, kui ainult filmide lisamisega. Jõudu ja jaksu sullegi!

Samuti ei saa chati mainimata jätta ning sealne seltskond on alati super ja õhtune Sxode time on omamoodi omapärane.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Eelmine

Mine Aasta tegijate valimine 2007-2018

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist