Aasta foorumikasutaja 2011?

Filmiveebi aasta tegijate hääletustulemused ja kommentaarid.

Aasta foorumikasutaja 2011?

Hääletus lõppes 26. Jaanuar 2012, 23:22

CM-Girl
5
12%
uLtImAtEcRiTiC
13
32%
Soprano
7
17%
0ll
12
29%
rauls
4
10%
 
Hääli kokku : 41

Re: Aasta foorumikasutaja 2011?

PostitusPostitas Soprano » 17. Jaanuar 2012, 02:29

Pilt

Eelnevat postitust on võimatu ületada, aga ütlen ka paar pikemat sõna, kuigi olen tõesti old ja lihtsalt laisk, et foorumis alati pikalt kirjutada.
0ll ja JazZ- on minu jaoks mõlemad kvaliteet > kvantiteet kategoorias esikohal. Toon lihtsa näite... loen alati kõiki JazZ-i postitusi suure huviga isegi kui need on nt. Superlooduslike teemas, millest ma midagi ei jaga. Mõnus omapärane kirjutamisstiil ja huumor on JazZ-i trumbid.
0ll on aga lihtsalt brother from another mother ehk lisaks tema legendaarselt põhjalikele postitustele on meil küllaltki sarnane filmi-, seebi- ja muusikamaitse. Erinevusi hinnetes jms. tuleb ikka ette, aga harvemini kui teistega. Level on kohe ta kannul selles osas.
Also, kõige keerulisema nimega foorumlase meeskonda võtmine tasus end ära, poiss võttis asja tõsiselt. (Y)
Lõpetuseks shout-out muidugi ka CM-Girl ja rauls'le, kelleta oleks Fv palju igavam. Aktiivseid kasutajaid on meil ikka vähevõitu kahjuks. Loodetavasti IlseV ja Jolt leiavad ka tee tihedamini tagasi.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Aasta foorumikasutaja 2011?

PostitusPostitas Forzelius » 17. Jaanuar 2012, 06:54

JazZ-i postitused panevad mindki alati muigama ning see ei erinenud eelnevatest karvavõrdki. Ma olen sellegipoolest seda meelt, et võiks mingisugune Au kategooria ka olla ning nimetada selle näiteks Kaido Kuke nimeliseks auhinnaks ning selle inauguraalne variant võiks minna mulle kui keeleuuendajale (sest oleme ausad, veteranid enam aasta foorumlase tiitleid ei võida).
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Aasta foorumikasutaja 2011?

PostitusPostitas IlseV » 17. Jaanuar 2012, 11:13

Isegi kui ühiseid sarja ja filmihuvisid on meil vähe, siis CM-Girl on mu üks lemmikfoorumlasi juba teist aastat järjest ja seda nii juba mainitud põhjuste pärast ("Vaatan/ostan/prügisse" mängu jätkamise pärast kõigi filmide vaatamine) kui ka seetõttu, et ta on pikka aega ja pidevalt suutnud foorumisse oma panust anda ning seda mitte ainult teemades "Mis lugu hetkel mängib" või "Viimane film, mida vaatasite". Seepärast (ja Sirius Blacki ning Severus Snape'i avatarideks valimise pärast) sobiks CM-Girl kõige paremini aasta FOORUMIkasutajaks 2011, minu hääl igatahes talle.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

Re: Aasta foorumikasutaja 2011?

PostitusPostitas Garli » 17. Jaanuar 2012, 16:38

Mina andsin oma hääle kriitikule, sest kes muu minuga ikka jalgpalliteemadel kogu aeg vaielda viitsib. Aga loomulikult väärivad seda tiitlit kõik, kes siin hääletuses on.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Aasta foorumikasutaja 2011?

PostitusPostitas rauls » 18. Jaanuar 2012, 00:52

JazZ- kirjutas:12. klassi füüsika õpikus on täiesti olemas selline termin nagu kaksikute paradoks ja olgugi, et seal on see lahti seletatud õige pisut teisiti, siis LFT ja Spell jäävad ilmselt just selle tõttu pidevalt nominentide hulgast välja - sest kui mõlemad on foorumisse panustanud enam-vähem võrdselt, siis kumba kandidaadiks valimisel eelistada??? Võiks küll ka mõlemad esitada, aga see oleks ju ka igav... Ja nii jäävadki LFT ja Spell igal aastal topist välja, kuigi kohta seal igati vääriksid. :(
Ma arvan ka, et ei taheta esitada mõlemat korraga, aga samas kumba valida? LFT-i ja Spelli suhtutaksegi vist rohkem kui kaksikutesse, mitte kui eraldi kasutajatesse, mis on muidugi vale suhtumine. Samas nad on ikkagi sarnased. Loodame, et järgmine aasta vähemalt üks kahest saab nominentide sekka. Paradoks tuleb lahti murda! Ma kusjuures seekord esitasin nominendiks LFT-i (teiseks oli Soprano).
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

Re: Aasta foorumikasutaja 2011?

PostitusPostitas 0ll » 20. Jaanuar 2012, 00:06

Vapper oled, rauls! Ma tahtsin ka LFT/Spelli ära märkida, aga JazZ- oli juba ees ja ei osanud ühte teisele eelistada. Tegelikult ei suutnud isegi teie maitseid eristada, sest minu peas sulavad teie postitused automaatselt üheks. Vabandust, aga nii on. Või mälu petab ja on teil mõne filmi/sarja koha pealt kardinaalselt erinev arvamus olnud? Pange kirja, aidake seoseid luua :)
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

Re: Aasta foorumikasutaja 2011?

PostitusPostitas Soprano » 20. Jaanuar 2012, 01:24

Meenus veel üks põhjus, miks ma 0ll'i poolt olen: Filmiveeb+ ehk peaaegu uus filmiveeb! Väga kasulikuks osutunud jubin. Näiteks /Film feed on mul ilusti ära paigutatud nö. tühjale kohale...
Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Aasta foorumikasutaja 2011?

PostitusPostitas Ronet » 25. Jaanuar 2012, 15:39

Jätsin kõige raskema viimaseks. Eeldasin, et 0ll või kriitik juhib mingi pika puu või oksaga... siis oleks saanud underdog'i poolt hääletada.
Kriitik on tohhuijaa filme mingi poole aastaga lisanud. See on väga nüri tegevus ja seetõttu on ta suure aplausi ära teeninud.
0ll'i ülevaateid loen alati suure huviga.
Kvaliteet vs. kvantiteet (must töö), lihtsurelik vs moderaator.

Maybe next year, UlTiMaTeCrItIc. Hääletan siis südametunnistuse järgi ja valin 0ll'i. Teine vist vana mees ka juba?:p
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Aasta foorumikasutaja 2011?

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 28. Jaanuar 2012, 22:59

Aitäh kõigile, kes minu poolt hääletasid. Kuigi teadsin, et kui sel aastal võitu ei tule, siis ei tule seda nähtavasti kunagi, ei oleks siiski uskunud, et nii ka läheb. Enda arust ei panustanud küll ainult kvantitatiivselt, aga üritame siis taset tõsta. Igal ühel omad teemad, kellel muusika, kellel sport.

Õnnitleksin tihedas rebimises osalenud konkurente, kellest üks kindlasti ka järgmisel aastal võidu koju viib. Three times a lucky charm. Aitäh.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Eelmine

Mine Aasta tegijate valimine 2007-2018

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist

cron