Aasta seriaal 2011?

Filmiveebi aasta tegijate hääletustulemused ja kommentaarid.

Aasta seriaal 2011?

Hääletus lõppes 26. Jaanuar 2012, 22:56

Breaking Bad
3
10%
Homeland
3
10%
Game of Thrones
19
63%
Suits
5
17%
 
Hääli kokku : 30

Re: Aasta seriaal 2011?

PostitusPostitas Jolt » 17. Jaanuar 2012, 12:32

0ll kirjutas:Minu aasta on kummalisel kombel möödunud täiesti "Breaking Badi" vabalt, pole isegi kolmanda hooaja kallale jõudnud. Tahaks kõik järjest ära vaadata, aga lihtsalt ei leia sellist hetke.


Hmm... Vaatamisjärge ootavate sarjade nimekiri - mis praeguseks lõppenud - kattub päris hästi, kuigi minul on see 5x pikem. Seepärast ma väga palju momendil teles jooksvaid sarju käsile ei võtagi.

Aga quotimise põhjus... mul on Breaking Bad'i iganädalaselt vaadates selline tunne, et see on üks nendest sarjadest, mille vaatamiskogemus on tempoga ep per nädal lihtsalt parem. See episoodide vahele jääv hingamisruum tundub kuidagi vajalik, et olulised teemad sügavale sisse jõuaks sööbide (no pun intended) ja samas selline veidi vastik ja räpane rusutunne pealt kaoks. Keegi teine ütles juba palju täpsemini ära... BB on nii slow-burn, et igasugune keskpärane seep pressiks praeguse hetkeni lahtikerinud teemad kõik ühte hooaega. Ja nõudlikumale vaatajale tunduks need arengud ebaloomulikud ja stsenaariumi järgi ette dikteeritud. BB puhul on kõik aga üliloomulik. Ja aegalsem vaatamistempo laseb paremini tunnetada, et kuivõrd ulatuslikult on peategelased kogu sarja ulatuses muutunud.
Mnjah, kindlalt lemmik sari, mis hetkel teles jookseb.

Hääle sai GoT, sest tegu on värske asjaga.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Aasta seriaal 2011?

PostitusPostitas Soprano » 17. Jaanuar 2012, 12:39

Jolt kirjutas:(Breaking Bad rant)
Mnjah, kindlalt lemmik sari, mis hetkel teles jookseb.

Hääle sai GoT, sest tegu on värske asjaga.

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:
Kickflick kirjutas:"Breaking Bad" on parem, aga kuna "Suits" algas 2011. aastal, leidsin, et on õiglasem neile hääl anda.

Comoon! Ei pea ju olema 2011. alanud seriaal. Aga no olgu, olen nõus üksi BB vankrit vedama.
SOP = VäävelHapnikFosfor on mu uus nick nüüdsest.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Aasta seriaal 2011?

PostitusPostitas Jolt » 17. Jaanuar 2012, 12:54

Standard Operating Procedure

Sul on oma imelikud põhimõtted selle koha pealt, et kõik lemmikud peavad omad nominatsioonid saama - ja keelad endale selleläbi seda, et üks film on tour de force ning omab ühel aastal pooled kategooriad ära.
Mul on sama imelikud sundmõtted selle koha pealt, et aasta seriaal võikski olla sellel aastal linastunud seriaal. Kuigi ühe nominendina esitasin ise Breaking Bad'i.

Aga ma käin välja sellise veksli, et kui BB neljanda hooaja lõpp on sama eepiline (too oh sht kaader) ja südantmurdev (see vaikne hetk, mis järgnes) kui kolmanda oma oli, siis ma loobun rumalast piiratusest ja mõtlen sarjadele samal moel nagu need auhinnajagajad, kelle arvamus midagi reaalselt loeb, ja vaatan sarju jooksva hooaja lõikes.
Kuigi ka nii võidaks GoT, sest BB kolmas hooaeg algas kuidagi loiult ja sarja kõige nõrgemad hetked pärinevad imho just viimasest hooajast.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Aasta seriaal 2011?

PostitusPostitas Soprano » 17. Jaanuar 2012, 13:01

Ei ei, hetkel on mu lemmikfilm eelmisest aastast 50/50, mille ka valisin ja kõiki ülejäänuid enda kandidaate hindasin võrdselt seega üritasin võimalikult hästi ära jagada kategooriate vahel. Lihtne.
Oot, sul on BB neljanda finaal vaatamata? What are you waiting for!?
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Aasta seriaal 2011?

PostitusPostitas Ardo » 17. Jaanuar 2012, 13:11

Tegelikult pole teisi nägemata aus valida, aga Game of Thrones.
See on küll seep, AGA MILLINE SEEP !
Parim osa on see, et kuna ta põhineb maailma parimal seebiromaani(de)l, siis on vähemalt teoreetiliselt ka edaspidine äravajumine välistatud.
Ardo
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 58
Liitunud: 16. Aprill 2005, 10:40

Re: Aasta seriaal 2011?

PostitusPostitas Jolt » 17. Jaanuar 2012, 13:46

Soprano kirjutas:Oot, sul on BB neljanda finaal vaatamata? What are you waiting for!?


My bad - see what i did there, anyone anyone ?.. argh, let's move on.
Breaking Bad on nr üks prioriteet jooksev sari, mida vaatan, nii et tean väga hästi, mida viimaste osade pealkirjade pun'd endast kujutavad. Keset tööpäeva kiirustades eksisin järjekorranumbritega.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Aasta seriaal 2011?

PostitusPostitas Garli » 17. Jaanuar 2012, 16:40

Mina hääletasin Breaking Bad'i poolt, sest
1) sellel oli praegu ainult üks hääl. WTF?
2) Game of Thrones on hea, kuid minu arust ei ole see "OMG BEST TV SHOW EVURRR"
3) Suits on muhe, kuid kohe kindlasti mitte selline seep, mida saaks parimaks vms nimetada. Lihtsalt hea kerge ajaviide.
4) Homeland'i finale oli kahjuks väga nõrk. Muidu oleksin selle valinud.

Ise esitasin kandidaatideks Misfits'i ning Justified'i. Kahju, et kumbki lõpuni ei jõudnud.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Aasta seriaal 2011?

PostitusPostitas Ronet » 25. Jaanuar 2012, 15:04

Esitasin kandidaadiks Breaking Bad'i ja Suits'i. Viimane neist on väga mõnus seep, kuid esimene neist pakkus kuradima palju pinget. BrBa saab minu hääle!

Homeland'is on midagi puudu ja I can't put my finger on it.. Kõik oleks justkui olemas. Asi ei ole ainult finale's pettumises.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Eelmine

Mine Aasta tegijate valimine 2007-2018

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

cron