Aasta foorumlane 2010

Filmiveebi aasta tegijate hääletustulemused ja kommentaarid.

2010. aasta meeldejäävaim Filmiveebi foorumlane on?

Hääletus lõppes 14. Jaanuar 2011, 19:26

Rain
10
23%
Ralf
16
36%
Eerik
5
11%
JazZ-
9
20%
0ll
4
9%
 
Hääli kokku : 44

PostitusPostitas eerik » 04. Jaanuar 2011, 23:27

Ütlen ausalt välja, et hääletasin iseenda poolt. Aitäh neile, kes mind nomineerisid. 8)
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Ralf » 04. Jaanuar 2011, 23:32

Hea mees!

Eelmise aasta valimisest:
rezpekt kirjutas:Palun eemaldada Ralf küsitlusest varikontodega enda poolt hääletamise eest.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas eerik » 04. Jaanuar 2011, 23:38

Mul ainult üks konto. :'(

Aga muidu on kahju, et Loop nominatsiooni saanud. Ma unustasin üldse enda nominendid Kaidole saata.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Ralf » 05. Jaanuar 2011, 03:30

Zinera kirjutas:Tahtsin Ralfile hääle anda, aga andsin kogemata Rainile :)) Eks siis peab nii olema :)) :)) :))

Pilt

Nuga selle eest!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas 0ll » 05. Jaanuar 2011, 03:51

Ohoo, milline kena üllatus. Tänan. Päris täpselt ei teagi, millega selle nominatsiooni ära teenisin...

Hääl Ralfile... lihtsalt sellepärast, et tundub olevat kõige usinam filmilisaja.
Soprano oleks võinud oma popi sarjamängu eest ka nommi saada
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 05. Jaanuar 2011, 04:05

0ll kirjutas:Soprano oleks võinud oma popi sarjamängu eest ka nommi saada

Vana teada tõde, et Filmiveeblastel on lühike mälu. Üleeelmisel aastal tegi Jolt targalt aasta lõpus mängu ja sai kohe aasta foorumlaseks. ;-)

0ll aga teenis minu nominatsiooni ka seepide teemas olevatest ülevaadetest, mida alati huviga loen + muud postitused.
Hääle sai...
Spoiler :
EI[spoiler]JazZ- (Y)
[/spoiler]
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Zinera » 05. Jaanuar 2011, 12:55

Ralf kirjutas:
Zinera kirjutas:Tahtsin Ralfile hääle anda, aga andsin kogemata Rainile :)) Eks siis peab nii olema :)) :)) :))

Pilt

Nuga selle eest!


mina Sind ka :)) ;-)
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Ronet » 05. Jaanuar 2011, 15:38

In
JazZ-
I
Trust
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas JazZ- » 05. Jaanuar 2011, 16:24

Kui vastuseid vormistama hakkasin, siis esimese nominent sai kirja pandud ilma pikema järelemõtlemiseta ja olin ausalt öeldes täiesti kindel, et lõpphääletusele pääseb see foorumlane ka kohe kindlasti. Sest lisaks sellele, et ta mulle lihtsalt sümpaatne on (ja pokkeris raha saadab), on ta vähemalt minu arvates foorumi jaoks ka üht-teist ära teinud alustades seriaalimängust ja lõpetades lihtsalt badass admin olemisega. Jah, siinkohal peaksid osavamad "Foorumlase äraarvamise mängu" mängijad juba aru saanud olema, et jutt käib Sopranost. Nii, et lõpphääletusele pääsenud nominentide nimekirja vaadates olin lihtsalt kergelt... dissapoint?

Teise foorumlase nominendi mõtlemine oli juba veidi keerulisem. Lõpuks olin juba 0ll'i kirja pannud, kuid viimasel hetkel muutsin siiski eerik'uks ära. Sest jah, eerik on kohutavalt egoistlik ja ülbe ning peale selle on tal veel palju teisigi häid omadusi.
Siiski on mul väga hea meel, et 0ll (isegi ilma minu panuseta) nominendiks sai ja minu hääl just temale lähebki. Esiteks, nagu Garligi juba välja tõi- EPIC sarja review'd- võtke õppust. Lisaks Soprano eest, kes suuremeelselt (püstol meelekohal?) enda hääle mulle loovutas. (Siiski täpsustuseks- 0ll oleks minu hääle saanud ka ilma Soprano kurbade emoticonideta).

Ja kui jutt juba aasta foorumlastele ja epic reviewdele läks, siis kuhu on kadunud Aasta Foorumlane 2009- mitte Ralf, aga see teine, mis-ta-(kasutaja)nimi-nüüd-oligi? Täiesti LOST Jolt küll veel pole, aga siiski näeb teda foorumis millegipärast üha harvemini. Igatahes, tunnen VÄGA puudust Jolt'i huvitavatest filmi ja sarjaarvustustest- NÄIDE. Lisaks on Jolt'il teatud diktaatoritele sarnane veenmisoskus, nii et soovikorral võiks ta enda kirjutistega ehk isegi tervet foorumit veenda, et Twilight ON vaieldamatult viimase kümnendi parim film. Näiteks pärast Jolt'i postitust Veronica Marsi kohta, oli ainsaks takistuseks, miks ma seda kohe vaatama ei hakanud, aeg (tuntud ka "kooli" nime all). Juhul kui Jolt oma veenmisoskust armee ülesehitamiseks kasutab, et Eesti maailmakaardil suurima pindalaga riigiks kujundada, on harv kohalolek veel kuidagi õigustatud, muidu...
Nali naljaks, aga :( .

Ahjaa, kui aasta tegijatel oleks selline kategooria nagu Aasta Filmipäevik, siis see auhind läheks hands down Px'le. Laitmatu vormistus, võtke õppust!

Ja jah, aitäh neile, kes mu nominendiks hääletasid! Kuigi ausalt öeldes ma tõesti ei tea, kes või mis teid seda tegema sundis. Aga see selleks- võitlus on nüüd alanud ehk lähen enda valimislubaduste nimekirja ja -plakatit meisterdama. (Y)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 05. Jaanuar 2011, 22:08

Pilt

Vaatasin, et olin nominentide hulgas 2007 ja 2008 ehk ENNE, kui "kurjaks adminiks" sain. Siit mõtlemisainet kõrgele kohale püüdlejatele... ei tohi valijaid unustada!
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas rauls » 05. Jaanuar 2011, 22:27

Üllatav on jah, et Soprano välja jäi :(. Mina esitasin ta küll nominendiks.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas IlseV » 07. Jaanuar 2011, 23:38

Selle aasta top 5 nominendid + Soprano olid need, kelle vahel tõsiselt kaalusin ka ise, keda esitada ja keda mitte. Lõpuks tegin kompromissi, et kui kaheks valituks said Rain ja CM-Girl, kes ka äramärkimist kõvasti väärib (+ kelle viimasel hetkel 0ll'i vastu ümber vahetasin), siis JazZ-i poolt hääletan nn finaalis (olin üpris kindel, et mõlemad viie parema seas raudpoltjolt on). Ja nii ka tegin, kuigi ka teistele neljale oleks võimalusel lisapunkti andnud.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 08. Jaanuar 2011, 00:13

Kuigi võitjas enam ilmselt kahtlust ei ole, siis
LiveForThis kirjutas:Valisin ka Raini.
Tubli poiss oled 8) (Y) 8)
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas ZeMonsta » 09. Jaanuar 2011, 02:03

Ralfile veel üks hääl kirja. Viitsib uudiste ja filmide lisamisega tegeleda jne.
Kasutaja avatar
ZeMonsta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 419
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 01:05

PostitusPostitas Ralf » 09. Jaanuar 2011, 02:18

Minu arust on natuke väär valida aasta foorumlast lisatud filmide ja/või uudiste põhjal, sest ma olen ju meeskonnaliige - peangi ju lisama, see on mu töö.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

EelmineJärgmine

Mine Aasta tegijate valimine 2007-2018

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist

cron