Filmiveebi antisportlased

Jalgpall, korvpall, sumo, kettaheide - ühesõnaga alateema spordi jaoks!

Moderaator: Meeskond

Re: Filmiveebi antisportlased

PostitusPostitas CM-Girl » 22. Mai 2012, 16:06

Tean, et peaks hakkama trenni tegema, aga ei ole erilist tahtmist. Oleks keegi kellega koos käia trennis, kes tagant utsitaks, siis veel. Jooksmine tundub hetkel kõige vastumeelsem, see eest,aga väga tahaks jalgrattaga sõita. Olengi mõelnud, et peaks Rakverre ratta ostma, siis käiks vast võimalusel ikka iga päev sõitmas.
Olen käinud spinningus ja kõht-käed-tuharad trennis ja järgmine päev olid kõik lihased niiii valusad. Oli tegemist, et voodist välja saada. :)

Praegu mõtlen küll, et koolis kehalise kasvatuse tunnid olid väga head. Vähemalt kord nädalas sai end korralikult liigutatud. Kuigi gümnaasiumis olin laisem. Enne seda, aga polnud vigagi. Kuigi võistlustel ei meeldinud käia üldse, samuti klassidevahelised teatevõistlused. (N)
Meeldis aga korvalli ja eriti jalgpalli mängida + rahvastepall. Olin üks aktiivsemaid. Isegi klassivennad kiitsid, et mängin jalkat hästi. :irw:
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Filmiveebi antisportlased

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 22. Mai 2012, 16:12

CM-Girl kirjutas:Meeldis aga korvalli ja eriti jalgpalli mängida + rahvastepall. Olin üks aktiivsemaid. Isegi klassivennad kiitsid, et mängin jalkat hästi. :irw:

Like. (Y)

Jooksmine jms mindless activity pole kunagi meelinud, kui üldse, siis ikka mõnda meeskondlikku mängu mängida.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Filmiveebi antisportlased

PostitusPostitas Ronet » 22. Mai 2012, 16:39

talvel uisutan, kuid suvel püüan kala mere ääres
kogun marke, joonistan, spordist ikka lugu pean
näitex möödund kolmapäeval mängisin ma üksi kulli
looduses mul meedib käia siis saab linnulaulu kuulda
üldse meeldib kõike teha, igasugu vingeid asju
näiteks teisipäeval panin kokku suure teleka
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Filmiveebi antisportlased

PostitusPostitas tuusla » 20. Veebruar 2013, 12:14

Mul on ülikaunid sõrmelihased ja vasak käsi kohvikruusi tõstmisest musklis;)
Ülejäänud kere libiseb üle tooliveere umbes nagu Jabba Hut (or maybe not);)

Suitsu ei tee ja viina ei joo. Eriti vähe tekib sellist tahtmist pärast möödunud nädalavahetust, kus sugulaste juubelil oli kaks veidi üle 50aastast venda. Vanusevahe aasta. Üks suitsetab, teine mitte. Suitsumees näeb aga välja 20 aastat vanem, nägu on täiesti kortsus.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Filmiveebi antisportlased

PostitusPostitas Ralf » 20. Veebruar 2013, 16:41

Mnjah, natuke rohkem kui 3 aastat tagasi oli elu palju roosilisem, nüüd annab vähene füüsiline tegevus juba tunda küll ja katsun aeg-ajalt õhtuti vähemalt tunnistel jalutuskäikudel käia, et natuke värsket õhku saada ja liikuda, ja suitsetamine on hingamisele ikka suht rusuvalt mõjunud (noh, et istun praegugi rahulikult tööl ja pean seda trükkides vahepeal suu lahti tegema ja kergelt kähisedes sisse hingama, et korralikumalt hapnikku saada)... see oleks muidu ka ilmselt peamine põhjus mahajätmiseks, kui ma seda millalgi teha otsustan. :irw: Mingist vanusest hakkad ikka päris korralikult tundma, et iganed, mõni aasta tagasi võis rahuga tina panna / ööd läbi üleval passida / niisama seent toksida ja muret ei miskit, nüüd pole enam nii suurt idülli. Aga vähemalt motiveerib liikuma jne.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Filmiveebi antisportlased

PostitusPostitas tuusla » 20. Veebruar 2013, 17:08

Sina jeerum! Kui juba seent toksida ei jaksa, siis tuleb küll suits maha jätta. Ja sa mõtle veel sellele, et siis ei ole vaja 50aastasena kortse pesulõksuga kuklale kokku tõmmata.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Filmiveebi antisportlased

PostitusPostitas Ralf » 20. Veebruar 2013, 18:23

Ei, sellega on siiski kõik tip-top, olen seenetoksi Richard Burns, aga päris ükskõikseks ei saa oma keha suhtes enam küll jääda. Seda tahtsin öelda. :P
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Filmiveebi antisportlased

PostitusPostitas tuusla » 20. Veebruar 2013, 18:33

No ma juba kujutan ette, kuidas...
Ei, kisub nilbeks kätte, aga ütleme, et asjasse on segatud magnetoola, kust kostub "I'm sexy and I know it", Ralf ja veel üht-teist.
Andke andeks, eks ole, mul ei ole vist täna midagi targemat teha, kui foorumis teiste kallal kobiseda (nimesid nimetamata, köhh, Ralf).
;)
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Filmiveebi antisportlased

PostitusPostitas Iceman » 12. Juuni 2013, 20:57

Sai peale põhikooli siis esimest korda jõusaali mindud...oli vaja vähe ikka tugevamaks saada kuna sõjaväkke tahtsin minna...et selle jaoks sai siis paar aastat jõusaalis käidud...eelmine/üleeelmine aasta olin siis sõjaväes ja peale seda käisin mõned kuud veel edasi jõusaalis ja vahel jooksmas aga see jõusaal ikka viskas rämeda kopa ette...novembris avas myfitness pärnus spordiklubi ja seal siis sai rühmatreeninguid proovitud...bodypump ja bodycombat ja spinning...väga meeldivad ja nendes trennides käin ma siiani :P küll juba paar korda klubi vahetanud...aasta algul kolisin tallinna ja algul sai viru myfitnessis käidud aga seal mul ei meeldinud, et peale treeninguid ei puhastata neid treeningmatte higist...paar korda kurtsin seda klienditeenindajatele aga ei tehtud midagi...siis tuli uus klubi otsida ja nüüd olengi leidnud Revali, kus on eesti parim rühmatreener ka + seal on teised huvitavad treeningud ka nagu nt striding ja bodyjam.

Ses suhtes rühmatreeningud on nagu ülihead...viivad kõik mõtted mujale jne eelmise aasta lõpus olin ikka suht mustas augus aga need rühmatreeningud tõid mu august ikkagi välja. :D
Iceman
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 23
Liitunud: 15. Detsember 2012, 13:25

Re: Filmiveebi antisportlased

PostitusPostitas Ronet » 12. Juuni 2013, 23:20

Spinning on ju naistele. Ei?
Filmides on alati "I'm late for my spinning class" jne.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Filmiveebi antisportlased

PostitusPostitas Kickflick » 12. Juuni 2013, 23:21

Level kirjutas:Spinning on ju naistele. Ei?
Filmides on alati "I'm late for my spinning class" jne.


EI!
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Filmiveebi antisportlased

PostitusPostitas tuusla » 12. Juuni 2013, 23:31

Iceman, antisportlase kohta oled sa... kuramuse sportlik;)
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Filmiveebi antisportlased

PostitusPostitas Iceman » 13. Juuni 2013, 00:16

spinning kohe kindlasti ei ole ainult naistele.

Aga muidu jah, vahepeal mõtlesin, et teen juunis puhkuse trennist ja käin ns jooksmas aga ei, sellest ikka ei tule midagi välja, ei viitsi väga ka üksi käia ja selliseid tuttavaid ka pole veel tallinnas kellele meeldiks ka sporti teha, et tuleks ikka vast tagasi trenni minna. :D
Iceman
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 23
Liitunud: 15. Detsember 2012, 13:25

Re: Filmiveebi antisportlased

PostitusPostitas eerik » 13. Juuni 2013, 00:48

Spinning on ju kalapüüdmine, see ei ole sport. Lillede korjamine ja päevitamine ka ei ole.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Filmiveebi antisportlased

PostitusPostitas Garli » 13. Juuni 2013, 01:05

eerik kirjutas:Spinning on ju kalapüüdmine, see ei ole sport.


Pilt
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

EelmineJärgmine

Mine Sport

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist