EM 2008

Jalgpall, korvpall, sumo, kettaheide - ühesõnaga alateema spordi jaoks!

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Storm » 14. Juuni 2008, 00:23

No ma ei suuda uskuda, et Rumeenia ei realiseerinud penaltit! :vihane:
Ai kus Holland tegi ilusa mängu, Robben oli super 8)
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Forzelius » 14. Juuni 2008, 16:59

Jumal tænatud, et ei realiseerinud, see oleks veel eriti ebaaus olnud. Kohtunik oli suht terve mæng Itaalia vastu...Neilt værava æra v¨tmine oli ka imelik...

Holland oli vïmas muidugi, super mængu tegid ja hetkel raudsed favoriidid...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Forzelius » 14. Juuni 2008, 18:26

Kuna olen hetkel Norras, siis ei ole v2ga normaalne kirjutis, kuid lihtsalt pean ytlema, kui ebaaus hetkel asi on, t2pselt nagu 6 aastat tagasi...


http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=736084 - nagu ylihaige lihtsalt. Vihkan seda, kuidas Itaalia 2002 2ra vilistati ja Rumeenia m2ng ka. No 5 v2ravat lyya kahe m2ngu jooksul, mille kohtunikud alusetult suluseisuks vilistasid???
See kohtunik, kes 2002 (miks ma seda r22gin on see, et 2002 v6eti Itaalialt igasugune v6imalus edasip22suks t2nu kohtunikele, kes absoluutselt oma t88d teha ei oska - 5 v2ravat, mis oleksid pidanud lugema, loeti suluseisuks. Ja praegu, 2008, tundub ka, et mingi vanden6u on justkui toimumas) MM-il Itaalia 2 v2ravat 2ra v6ttis, lasi yhes teises m2ngus m2ngida 13 minutit lisaaega ja p2rast seda andis yhes teises m2ngus 3 kaheldavat punast kaarti...yhes6naga t6sine vanden6u on itaallasi j2litamas...Lihtsalt lugege seda teksti - uskumatu!
Ja Hispaania vastu oli 2002 samasugune kala muuseas. 2 v2ravat v6eti neilt 2ra.

Loodan, et siiski see ei takista nende edasip22su---
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas -DS- » 14. Juuni 2008, 18:41

Muidugi, kui midagi paremat pähe ei tule, süüdista kohtunikke. Äkki oled kunagi möelnud, mis võiks ühe jalgpalli kohtunikku vaatevälja takistada mm..vb. on see pidev liikumine või väsimus või hoopis kerge lühinägelikkus. Ma ei usu, et see kohtuniku töö nii kerge on kui alati keegi on süüdistamas. Eile oli jube hea Holland 4:1 Prantsusmaa mäng.
-DS-
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 107
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 19:06

PostitusPostitas Pixie » 14. Juuni 2008, 19:29

-DS- kirjutas:Muidugi, kui midagi paremat pähe ei tule, süüdista kohtunikke. Äkki oled kunagi möelnud, mis võiks ühe jalgpalli kohtunikku vaatevälja takistada mm..vb. on see pidev liikumine või väsimus või hoopis kerge lühinägelikkus. Ma ei usu, et see kohtuniku töö nii kerge on kui alati keegi on süüdistamas. Eile oli jube hea Holland 4:1 Prantsusmaa mäng.


Nõustun täielikult. :))
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Forzelius » 14. Juuni 2008, 19:52

-DS- kirjutas:Muidugi, kui midagi paremat pähe ei tule, süüdista kohtunikke. Äkki oled kunagi möelnud, mis võiks ühe jalgpalli kohtunikku vaatevälja takistada mm..vb. on see pidev liikumine või väsimus või hoopis kerge lühinägelikkus. Ma ei usu, et see kohtuniku töö nii kerge on kui alati keegi on süüdistamas. Eile oli jube hea Holland 4:1 Prantsusmaa mäng.


Muidu ma oleksin sinuga isegi n¨¨us, aga kui sa ikka 13 minutit lisaaega lased m2ngida annad, siis ikka p2ris normaalne kohtunik ei ole ju (sama kohtunik vilistas Itaalia - L6una-Korea)...Pealegi, seal on argumente veelgi, loe edasi..Ma muidu ei ole ise ka selline tyyp, kes kohtunikke syydistab, aga see on ebanormaalne, mis toimunud on lihtsalt. Toni oli meetrijagu mitte-suluseisus, normaalne 22rekohtunik paneks seda t2hele ja kui sa seda videot vaatad, siis seal on ka need 22rekohtunikud sellised ebalevad, kui nad m88da panid...Video ytleb k6ik seal..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas albski » 14. Juuni 2008, 20:55

-DS- kirjutas:Muidugi, kui midagi paremat pähe ei tule, süüdista kohtunikke. Äkki oled kunagi möelnud, mis võiks ühe jalgpalli kohtunikku vaatevälja takistada mm..vb. on see pidev liikumine või väsimus või hoopis kerge lühinägelikkus. Ma ei usu, et see kohtuniku töö nii kerge on kui alati keegi on süüdistamas. Eile oli jube hea Holland 4:1 Prantsusmaa mäng.


kuule mees, kohtnuik ennast sellega küll vabandada ei saa et tal on raske, vaadanud siis kordusest.I taalaste esimese värava lööja polnud suluseisus. Sellist ebaõiglust pole kaua näinud.
albski
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 219
Liitunud: 20. Jaanuar 2007, 23:34
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hau » 14. Juuni 2008, 23:18

Kõige paremini iseloomustab Hollandi omangut Robbeni näoilme ja muhe õlgadekehitus pärast sellist super väravat. Ega ise ka ei oska midagi selle peale öelda.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas -DS- » 14. Juuni 2008, 23:23

albski kirjutas:
-DS- kirjutas:Muidugi, kui midagi paremat pähe ei tule, süüdista kohtunikke. Äkki oled kunagi möelnud, mis võiks ühe jalgpalli kohtunikku vaatevälja takistada mm..vb. on see pidev liikumine või väsimus või hoopis kerge lühinägelikkus. Ma ei usu, et see kohtuniku töö nii kerge on kui alati keegi on süüdistamas. Eile oli jube hea Holland 4:1 Prantsusmaa mäng.


kuule mees, kohtnuik ennast sellega küll vabandada ei saa et tal on raske, vaadanud siis kordusest.I taalaste esimese värava lööja polnud suluseisus. Sellist ebaõiglust pole kaua näinud.


Kas ma kõlan nagu mees???Õige pöördumine oleks tüdruk/neiu/sina. Igatahes ma tean jh, et ta polnud suluseisus ja see penalti oli kergekäeliselt antud, lisaks vilistas veidi rumeenlaste kasuks. Nagunii saab Itaalia edasi, sest Rumeenia kaotab Hollandile ja Itaalia ja Prantsusmaa mängivad vähemalt viiki või võidavad Itaalased ( nad on paremat mängu näidanud, palju erksamad ja ründavamad.). Mulle lihtsalt ei meeldi kohtunike süüdistamine. Kui teised on sinu vastu tuleb olla lihtsalt nii hea, et mingit kahtlust /võimalust sinu vastu tegutseda ei tekiks.
-DS-
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 107
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 19:06

PostitusPostitas Forzelius » 15. Juuni 2008, 10:24

Kui Itaalia viiki teeb, siis nad ei saa edasi, et sa teaksid. V2ravate vahe on neil... mitte just k6ige parem.

Ja hau jutt on ka suht 6ige, pole kaua sellist vaba m2ngu n2inud nagu neil oli...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Storm » 15. Juuni 2008, 10:47

-DS- kirjutas:Nagunii saab Itaalia edasi



Aga õnneks seda ei juhtu, sest Itaalia saab Prantsusmaalt pähe!
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas albski » 15. Juuni 2008, 11:02

-DS- kirjutas:
albski kirjutas:
-DS- kirjutas:Muidugi, kui midagi paremat pähe ei tule, süüdista kohtunikke. Äkki oled kunagi möelnud, mis võiks ühe jalgpalli kohtunikku vaatevälja takistada mm..vb. on see pidev liikumine või väsimus või hoopis kerge lühinägelikkus. Ma ei usu, et see kohtuniku töö nii kerge on kui alati keegi on süüdistamas. Eile oli jube hea Holland 4:1 Prantsusmaa mäng.


kuule mees, kohtnuik ennast sellega küll vabandada ei saa et tal on raske, vaadanud siis kordusest.I taalaste esimese värava lööja polnud suluseisus. Sellist ebaõiglust pole kaua näinud.


Kas ma kõlan nagu mees???Õige pöördumine oleks tüdruk/neiu/sina. Igatahes ma tean jh, et ta polnud suluseisus ja see penalti oli kergekäeliselt antud, lisaks vilistas veidi rumeenlaste kasuks. Nagunii saab Itaalia edasi, sest Rumeenia kaotab Hollandile ja Itaalia ja Prantsusmaa mängivad vähemalt viiki või võidavad Itaalased ( nad on paremat mängu näidanud, palju erksamad ja ründavamad.). Mulle lihtsalt ei meeldi kohtunike süüdistamine. Kui teised on sinu vastu tuleb olla lihtsalt nii hea, et mingit kahtlust /võimalust sinu vastu tegutseda ei tekiks.


sa kõlad täpselt nagu mees 8) ja kui prantsusmaa ja Itaalia mängivad viiki siis tulevad penaltid, nii et ei ole veel midagi kindlat.
albski
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 219
Liitunud: 20. Jaanuar 2007, 23:34
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Gatito » 15. Juuni 2008, 14:13

Parandage mind, kui ma eksin, aga Itaalial ja Prantsusmaal on ju väravatevahe sama. Mõlemad on löönud 1 värava ja neile on löödud 4 väravat. Ja Hollandile kaotasid 3 väravaga. Kumb siis viigi korral edasi peaks saama? :?
Soojust, värve, rõõmu, vabadust
Kasutaja avatar
Gatito
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 58
Liitunud: 31. Jaanuar 2008, 20:05
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas albski » 15. Juuni 2008, 22:10

heida pilk mu eelmisele postile
albski
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 219
Liitunud: 20. Jaanuar 2007, 23:34
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas tharts » 15. Juuni 2008, 22:28

Viigi korral võivad mõlemad suure tõenäosusega kotid kokku pakkida ja kodu poole minema hakata, ma ei tahaks uskuda et rumeenia saab pähe rohkem kui kolme väravaga kui üldse saavad, sest nad on ikka siiani suppermängu näidanud ;-)
Kasutaja avatar
tharts
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 19. Detsember 2007, 15:41

EelmineJärgmine

Mine Sport

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist