EM 2008

Jalgpall, korvpall, sumo, kettaheide - ühesõnaga alateema spordi jaoks!

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas tharts » 19. Juuni 2008, 23:44

Saksamaa peab ikka kohtunikule väga tänulik olema, muidu nad poleks poolfinaalis...kahju Portugalist-üks vähestest kelle tehnilist ja kiiret mängu oli nauditav vaadata:)
Kasutaja avatar
tharts
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 19. Detsember 2007, 15:41

PostitusPostitas Forzelius » 20. Juuni 2008, 00:14

tharts kirjutas:Saksamaa peab ikka kohtunikule väga tänulik olema, muidu nad poleks poolfinaalis...kahju Portugalist-üks vähestest kelle tehnilist ja kiiret mängu oli nauditav vaadata:)


Sa mõtled 2. väravat? See oligi ainuke kaheldav asi. Esimesed 70 minutit domineeris Saksamaa absoluutselt...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Kidd » 20. Juuni 2008, 11:08

tharts kirjutas:Saksamaa peab ikka kohtunikule väga tänulik olema, muidu nad poleks poolfinaalis...kahju Portugalist-üks vähestest kelle tehnilist ja kiiret mängu oli nauditav vaadata:)


Kaotusekibedus räägib või :)) Saksamaa is coming
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas mad3in3stonia » 20. Juuni 2008, 12:31

kahju et portugal välja langes :(
nyyd hoian Hollandile ja Saksamaale pöialt
Kasutaja avatar
mad3in3stonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 348
Liitunud: 04. Jaanuar 2008, 23:21
Asukoht: Helsingi

PostitusPostitas Storm » 20. Juuni 2008, 13:23

Forza kirjutas: Esimesed 70 minutit domineeris Saksamaa absoluutselt...



Esimesed 70 minutit??? Saksama domineering lõppes enne esimest poolaega nii 10-15 minutit ning 2. veerandaeg algas enamvähem sama koha pealt, kus esimene oli pooleli jäänud, ehk siis Portugali pressinguga. Kuid jah, see Saksamaa 3. värav...(Oot, kas ma olen õigesti aru saanud, et kui tekib selline olukord, et kohtunik ei vilista viga, mis tegelikult toimus, siis "keegi" jälgib seda videokordusest ja saab siis kas ebakorrektse kohtuniku käitumise korral tema karistuse tühistada või just vastupidiselt vea ikkagi ära määrata?) Ma ei suuda ainult uskuda, kuidas Pepe suutis peaga nii perfektse palli mööda lüüa :vihane: . Nüüd on ootused ja lootused täielikult Hollandil.
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Forzelius » 20. Juuni 2008, 19:02

Saksamaa oli mängu parim igatahes, kuni 3-nda värava löömiseni...
Videokorduse põhjal ei tohiks otsustada imo..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Kidd » 20. Juuni 2008, 22:41

Storm kirjutas:(Oot, kas ma olen õigesti aru saanud, et kui tekib selline olukord, et kohtunik ei vilista viga, mis tegelikult toimus, siis "keegi" jälgib seda videokordusest ja saab siis kas ebakorrektse kohtuniku käitumise korral tema karistuse tühistada või just vastupidiselt vea ikkagi ära määrata?)


Tagantjärgi otsust ei muudeta, ükskõik mida kordus ei näita. Mina näen asja niimoodi, et kui mees ikkagi ei kukkunud, siis ikka polnud vilistamist väärt viga, jalgpall on siiski kontaktiga mäng (tahame või ei), absurd oleks iga tõuklemist vilistada.
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Storm » 21. Juuni 2008, 00:41

Kidd kirjutas:Tagantjärgi otsust ei muudeta, ükskõik mida kordus ei näita. Mina näen asja niimoodi, et kui mees ikkagi ei kukkunud, siis ikka polnud vilistamist väärt viga, jalgpall on siiski kontaktiga mäng (tahame või ei), absurd oleks iga tõuklemist vilistada.


Ok, mul lihtsalt oli kuskilt kõrva jäänud, nagu oleks selline reegel tehtud, aga ok. Tõesti igat tõuklemist ei tasu veaks vilistada, aga tolles situatsioonis lükkas ründaja selgelt kaitse lihtsalt situatsioonist välja, mille muidu oleks arvatavasti kaitsnud. Aga see selleks.


Kuid mida on teinud jälle Türgi!! Uskumatu. Selles mõttes, et kui saada värav ~1 minutit enne lisaaja lõppu 0-1 kaotusseisust on ikka vaimselt väga kõva saavutus. Et mitte murduda, kuna oldi nii kaua vastupidanuna ja hästi lisaaega mängitud ja siis värav saada, aga veel lõpus see tahtmine ja jõud võtta, et värav lüüa. SUPER. Nagu üks kommentaatoritest hästi ütles, et ega Türgi seda väravat enne lüüa tahagi, kui nad kaotusseisus on ja kus tuleb endast kõik anda. Kuigi jah Horvaatial olid mõned üksikud päris head võimalused olen lõpptulemuse üle rõõmus.
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas mad3in3stonia » 21. Juuni 2008, 01:04

Täitsa vi**us mis mäng :shokeeritud: terve mäng oli mingi totaalne pask ma oleks peaaegu magama jäänd aga jhh lisa-aja viimased minutid olid v6imsad... :)
Kasutaja avatar
mad3in3stonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 348
Liitunud: 04. Jaanuar 2008, 23:21
Asukoht: Helsingi

PostitusPostitas Kidd » 21. Juuni 2008, 10:26

Türklased pole nii kõrgelt enne lennanud, müstika :))
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Lowra » 21. Juuni 2008, 13:49

isegi mina vaatasin, päris segaseks läks värk lõpus :D
I believe what doesn't kill you simply makes you ... stranger
Kasutaja avatar
Lowra
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 193
Liitunud: 29. Veebruar 2008, 18:00
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Forzelius » 21. Juuni 2008, 18:33

Türgi oli tõesti võimas, kuid ta on varem ka poolfinaali saanud - 2002 nagu me mäletame. Eks näeb, mida nad Saksamaa vastu suudavad. Selle EM-i Tuhkatriinu-võistkond raudselt..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hau » 21. Juuni 2008, 19:10

Täitsa hull mäng. Peale Horvaatia väravat ma hoidsin juba näppu Turn Off nupu peal, et saaks käbe magama, sest mitu korda olin selle vastasseisu ajal juba silma kinni lasknud - AGA EI, Türklased enne väravat ei löö kui nad on jäänud kaotusseisu ja sellegi löövad nad kõige viimasel rünnakul.
Ja Rüstü on beast.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas KiiZ » 21. Juuni 2008, 20:01

kurat, mäng oli juba põhimõtteliselt läbi ja türgi lõi alles siis värava. hullem twist oli sees, ma hakkasin ka juba kerra tõmbama ja äkki laksti viigis. Kõige parem on see, et lõpus tegid türklased penaltitega veel ära ka. Ma ei oleks taht Horvaatia peatreeneri nahas olla see aeg :D :D

EDIT: aa jah rüstü oli ka päris julm, peale saatuslikuks osutunud viga võttis end kokku ja päris julmalt kaitses. Harvad on need juhud, kui väravavaht suudab sellise penalti ära kaitsta, mis talle otse sülle ei lenda.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Forzelius » 22. Juuni 2008, 00:14

See küll ei meeldi, et russid edasi said, igatahes olin Hollandi poolt..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Sport

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron