EM 2008

Jalgpall, korvpall, sumo, kettaheide - ühesõnaga alateema spordi jaoks!

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas hau » 30. Juuni 2008, 02:37

ESPANAAA YEAH! Sai rõdu pealt ikka täiega karjutud. Väga hea mäng. Pingelisi hetki oli ikka päris..
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas -DS- » 30. Juuni 2008, 12:34

Hispaania oli tõsiselt üle, meil terve pere oli nende poolt. Hea, et ära lõppes ei pea enam seda kommentaatorite jama kuulama pidevalt oli mingi Saksamaa kiitmine. Kui Ballack tuli tagasi mängu ja neil oli just karistuslöök siis kommentaator ütles stiilis ,, Oi nüüd võiks Ballack sinna ette minna ja värava lüüa.'' Õnneks näidati Soome pealt ka. Sada korda ennem kuulan pool arusaamatut soomlaste juttu kui iga mäng oma lemmiku kiitmist.
-DS-
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 107
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 19:06

PostitusPostitas Gatito » 30. Juuni 2008, 12:51

-DS- kirjutas:Kui Ballack tuli tagasi mängu ja neil oli just karistuslöök siis kommentaator ütles stiilis ,, Oi nüüd võiks Ballack sinna ette minna ja värava lüüa.''


See häiris mind ka väga. Aga jah, Hispaania oli mitu korda parem ja võitis :)) Minu arust oli Torrese värav väga ilus, kuidas pall veeres suht aeglaselt tühja väravasse (või ainult tundus et aeglaselt?). Muidugi oleks võinud veel väravaid olla, võimalusi oli küll palju, aga peaasi, et Saksamaa kaotas.

Ja väga lahe oli veel see, et kui Casillas karika üles tõstis, lasti POTCi muusikat :)
Soojust, värve, rõõmu, vabadust
Kasutaja avatar
Gatito
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 58
Liitunud: 31. Jaanuar 2008, 20:05
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas tharts » 14. Juuli 2008, 00:03

Aga mul on olemas juba eesti vs hispaani pilet 8) , et siis ma näen ka nüüd ära euroopa meistrid :))
Kasutaja avatar
tharts
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 19. Detsember 2007, 15:41

Eelmine

Mine Sport

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

cron