Inglismaa-Eesti vaheline mäng

Jalgpall, korvpall, sumo, kettaheide - ühesõnaga alateema spordi jaoks!

Moderaator: Meeskond

Inglismaa-Eesti vaheline mäng

PostitusPostitas Ralf » 07. Juuni 2007, 19:07

Nõndaks, olin üllatunud, et keegi mängueelsete tulemuslike ennustuste või niisama kommentaaride nimel juba enne eilset seda teemat ei teinud, aga eks ma siis ise. Kuidas eilne mäng tundus?

Minu arust oli vägev, vähemalt niipalju kui ma viitsisin "Nip/Tucki" eel-järel-vahepeal jälgida. Eestlased osutasid tegelikult üllatavalt tugevat vastupanu, esimesel 30 minutil ei löönud ju keegi väravat. Hea, et lõppseisuks 10:0 ei tulnud... 3:0 on väärikas, ent mitte liiga häbiväärne kaotus. Ise muuseas ennustasin oma blogis lõppseisu õigesti.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Pixie » 07. Juuni 2007, 19:48

Kusjuures ma ootasin halvemat.
Väga hea,Eesti! :))
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas -sander- » 07. Juuni 2007, 23:08

Oli jah rasket sauna oodata, aga läks hästi :D
Kuigi lõpuks vajus eestlaste mäng ära ja asi läks ikka korralikult käest ära. Mitu väravavõimalust siiski Eestil oli, kahju, et ei suudetud neid realiseerida.
GO!GO!EESTI!
Pilt
Kasutaja avatar
-sander-
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 219
Liitunud: 19. Aprill 2006, 13:02

PostitusPostitas Kaido » 08. Juuni 2007, 00:20

käisin kohapeal. Suht vägev oli, aga eestlaste mäng jättis nõrga mulje. Horvaatia vastu oldi palju paremad.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Forzelius » 11. Juuni 2007, 14:39

Käisin ka kohapeal ja põhiliselt olin õnnelik selle üle, et Inglismaa oma esinduskoosseisu mängu pani. Lahe oli näha Chelsea ja Liverpooli tippe meie kodumurul mängimas. Owenit ja Bechamit(ülihead tsenderdused selle venna poolt) arvatavasti enam ei näe ka.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Will Turner » 19. Juuni 2007, 14:37

Kaido kirjutas:käisin kohapeal. Suht vägev oli, aga eestlaste mäng jättis nõrga mulje. Horvaatia vastu oldi palju paremad.


mõni ima ka?

sellist mängu oligi oodata.inglismaa on maailma edetabelis 8ndal kohal aga eesti on 110ndal kohal.
Kasutaja avatar
Will Turner
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Juuni 2007, 14:02

PostitusPostitas trintsu111 » 20. Juuni 2007, 20:19

said päris kõvasti pähe, aga ikka oli lahe näha nagu kogu inglismaa koondist siin eestis :)
lõpus oli eestlastel kaa üks väga hea võimalus, kink lõi kui ma ei eksi, kahju ainult et inglaste kapten selle palli ära kaitses. kui ma vaatasin et väravavaht tuli väravast välja ja kink lõi peale siis ma juba peaaegu hõiskasin et eesti ei saagi nulliga pähe ja siis ei läindki sisse.
aga mis seal ikka sellist tulemust oligi ju oodata.
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52


Mine Sport

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline