EURO 2016

Jalgpall, korvpall, sumo, kettaheide - ühesõnaga alateema spordi jaoks!

Moderaator: Meeskond

Re: EURO 2016

PostitusPostitas Forzelius » 26. Juuni 2016, 22:36

Turniiri korraldus on ka suht paigast ära, või vähemalt pole fixture'id korralikult läbi mõeldud. Kui täna tundus, et Iirimaa oli Prantsusmaa vastu väsinud, siis oli see sellepärast, et nad said 3 päeva vähem puhata. Mitte 4 vs 5 päeva või 4 vs 3 päeva, aga 6 vs 3 päeva! See on üsna suur vahe.

Igatahes, loodetavasti suudab Itaalia homme Hispaania vastu kerge üllatuse teha ja edasi minna. Muidu on see suhteliselt igav EM veelgi igavam mu jaoks peale seda.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: EURO 2016

PostitusPostitas Rasmus » 27. Juuni 2016, 20:02

Hispaania better löögu väravaid, sest mul on finaalmängu ajal plaanis Hispaania pinnal viibida.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: EURO 2016

PostitusPostitas eerik » 27. Juuni 2016, 21:02

Hazard!

Pilt
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: EURO 2016

PostitusPostitas Forzelius » 28. Juuni 2016, 00:47

Rasmus kirjutas:Hispaania better löögu väravaid, sest mul on finaalmängu ajal plaanis Hispaania pinnal viibida.


;-)
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: EURO 2016

PostitusPostitas CM-Girl » 29. Juuni 2016, 23:04

Kahjuks pole kõiki mänge näinud. Mõningad mängud olen vaadanud ära tagantjärgi.

Türgi – Horvaatia 0:1 Ilus värav.
Poola – Põhja-Iirimaa 1:0 Kena värav.
Saksamaa – Ukraina 2:0 Üks lemmikumaid mänge. Sakslaste teine värav. (Y)

Hispaania – Tšehhi 1:0 Kuradi kaua võttis aega, aga said oma värava kätte lõpuks.
Iirimaa – Rootsi 1-1 Üllatus, et Iiri lõi esimese värava ja et teise värava lõid ka nemad. :D
Belgia – Itaalia 0:2 Üks nendest mängudest mille puhul lemmik puudus.

Austria – Ungari 0:2 II värav oli hea.
Portugal – Island 1:1 Kahju, et viiki mäng jäi, aga olen rõõmus, et Nani lõi värava. Elukaaslane ütles, et ma pole teiste mängude ajal nii elevil olnud kui selle mängu ajal. :)

Venemaa – Slovakkia 1:2 Slovakkia II värav läheb minu lemmikute hulka. Posti ja väravasse.
Rumeenia – Šveits 1:1 Äge värav Šveitsit
Prantsusmaa – Albaania 2:0 Kus läks alles aega enne kui skooriti. Payet !!

Inglismaa – Wales 2:1 Ilus värav Walesilt. Kahju, et mängu kaotasid. Inglismaa väravad kobad.
Ukraina – Põhja-Iirimaa 0:2 Oleks arvanud, et Ukraina võidab.
Saksamaa – Poola 0:0 Üllatav lõpptulemus.

Itaalia – Rootsi 1:0 Taaskord mäng kus I värav lüüakse mängu lõpus. Valus kaotus vastasele.

Belgia – Iirimaa 3:0
Island – Ungari 1:1
Portugal – Austria 0:0
Jummel see mäng pani alles vanduma. Nii palju väravavõimalusi Portugalil ja no see penalti..

Šveits – Prantsusmaa 0:0 Lugesin, et mitmed särgid rebenesid mängus. Otsustasin sellel põhjusel mängu tagantjärgi ära vaadata. :irw: Fun.
Rumeenia – Albaania 0:1

Slovakkia – Inglismaa 0:0
Venemaa – Wales 0:3 GO WALES! Superhea tulemus. Teine värav ajas naerma. Suck it, Russia!

Põhja-Iirimaa – Saksamaa 0:1 Ainult 1 värav Saksamaalt..asi seegi.
Ukraina – Poola 0:1
Horvaatia – Hispaania 2:1
Tšehhi – Türgi 0:2


Island – Austria 2:1 Islandi II värav mängu lõpus... Mängijate ja fännide emotsioonid.. (Y)
Rootsi – Belgia 0:1 Väga ilus värav.
Itaalia – Iirimaa 0:1 Mis mõttes Iirimaa võitis? :D

Šveits – Poola 1:1 (4:5) Esimene kaheksandikfinaali mäng ja kohe penaltide peale. Kahju möödalööjast. Shaqiri värav jääb üheks mu lemmikumaiks sellelt turniirilt.
Wales – Põhja-Iirimaa 1:0 Nõrk mäng Walesilt. Ei suudetud skoorida..
Horvaatia – Portugal 0:1 Uni tuli peale. Andis alles väravat oodata..lisaaja lõpus. Horvaatiast kahju, väärisid võitu. Aga #teamportugal! Võit on võit. Ükskõik kui kesiselt mängitakse. Viimased 30 minti (lisaaeg) olid kõige huvitavamad.
Mulle meeldivad sellised momendid / väravad kus vahetusmees tuleb mängu ja lööb (kiiresti) värava.

Prantsusmaa – Iirimaa 2:1
Saksamaa – Slovakkia 3:0 Väledad sakslased. Kolmas värav oli äge.
Ungari – Belgia 0:4 Ungari eelnevates mängudes head mängu näidanud, aga selles mängus..kahju.
Ilus kolmas värav.

Itaalia – Hispaania 2:0 I värav..wtf. Masendav.
Inglismaa – Island 1:2 Milline saavutus Islandile. Tiisleri reaktsioon - Hindamatu. :irw:
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: EURO 2016

PostitusPostitas CM-Girl » 01. Juuli 2016, 00:57

Veerandfinaal: Poola – Portugal 1:1 (3:5 penaltid)

Oi kurat ma vihkan penaltiseeriaid. Närv vabsee suur, eriti kui lemmiktiim mängib. Ei suuda telekat vaadatagi. :irw:
Go PORTUGAL!!
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: EURO 2016

PostitusPostitas Rasmus » 01. Juuli 2016, 01:02

Kehv mäng, aga tulemusega olen rahul. Penaltid olid seekord suht kahtlased: väravavahid ei paistnud pallide püüdmisest eriti huvitatud olevat ja tegelesid pigem eest ära hüppamisega. Portugal võidule!
Pilt
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: EURO 2016

PostitusPostitas CM-Girl » 01. Juuli 2016, 23:54

Veerandfinaal: Wales – Belgia 3:1

Milline suurepärane mäng. Aahh...GO WALES! FANTAST! Põnev mäng, mõlema poolaja esimesed 10 minutit olid eriti põnevad. Kõige rohkem kaarte jagatud selles mängus?

Oi..poolfinaal läheb keeruliseks. Portugal on minu lemmik, aga Wales on samas paremat mängu näidanud. Kindlasti poleks kurb kui Wales võidaks.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: EURO 2016

PostitusPostitas Rasmus » 02. Juuli 2016, 00:20

Wales vs Portugal tuleb tõesti raske vaatamine, kuna mõlemad meeskonnad hoopis erinevatel põhjustel sügavalt sümpaatsed. Äsja lõppenud mäng oli suhteliselt fantastiline, kusjuures CM-Girli mainitud "mõlema poolaja esimesed 10 minutit" magasin mõlemal korral maha. :D Kaarte jagati suht suvaliselt, ei olnud just kõige kompetentsem kohtunik sattunud. Belglase käsi esimesel poolajal oleks kindlalt kaarti väärinud, samas kui Walesile antud kaardid tulid päris mitmel korral belglaste lihvitud kukkumisoskusest. Walesi väravad olid kõik väga meeldejäävad.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: EURO 2016

PostitusPostitas Forzelius » 02. Juuli 2016, 06:49

Milline imbetsill kasutab Marouane Fellainit impact sub'ina? Vastus: Marc Wilmots. Epic bellend ikka, time to retire.

Homme tuleb turniiri ilmselt suurim mäng, kaalukausid pigem saksamaa poole, aga mu makaronid võivad siiski suuta võita, eks aeg näita!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: EURO 2016

PostitusPostitas CM-Girl » 03. Juuli 2016, 01:01

Veerandfinaal: Saksamaa - Itaalia 1:1 (Penaltid 6:5)


OH MY GOD. Oli see alles penaltiseeria. Kohutavalt halb (vähemalt algus), aga samas ka kohutavalt hea. Niiii lõbus. Tänud Boatengile. Ilma temata poleks seda vägevat lõppu näinud. :irw: Pikaks venis lõpp, aga tuli võit ära Saksamaale. Alguses nagu kindlalt kellegi poolt polnud, aga mida mäng edasi seda rohkem tahtsin Saksamaa võitu.
Kui alguses ei saa vedama, siis pärast ei saa pidama (kollaste kaartide jagamine). Vahepeal tuli selline uni peale, aga nüüd on uni läinud. :irw: Müller ajas ka naerma.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: EURO 2016

PostitusPostitas JazZ- » 03. Juuli 2016, 10:11

Belgia-Walesi veerandfinaal jäi mul kahjuks nägemata, kuna olin täiesti veendunud, et Belgia teeb Walesiga 1:0 (pidasin siinkohal silmas seda väljendit, mis peaks illustreerima kellegi katastroofilist hävingut, mitte kohutavalt igavat mängu nagu nendest numbritest tegelikkuses järeldada võiks). Hiljem muidugi kahetsesin oma võhiklikku eeldust, aga kuna jalka pole tõenäoliselt nagu "Buffy", mis töötab suurepäraselt ka kõiki spoilereid ette teades, siis mängu kordusest ma ka vaadata ei viitsinud. See-eest olin aga väga põnevil eilse Saksamaa-Itaalia mängu eel, mis osutus aga järjekordseks valeks otsuseks mu elus, sest mängu järel oli mul umbes samasugune tühi tunne nagu Rachel McAdamsi ja Mark Ruffalo "Spotlighti" tegelastel pärast seda, kui nende usk preestrite ebameeldiva käitumise tagajärjel hajuma hakkas. Arvasin alati, et Neuer on kõikvõimas, aga kui isegi tema 6 palli oma väravasse sisse laseb, siis mis mõte inimkonnal üldse on? Mülleri ebaõnnestunud penalti oleks mulle kunagi ilmselt üsna hinge läinud, aga selleks ajaks olin seesmiselt juba ammu surnud.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: EURO 2016

PostitusPostitas eerik » 03. Juuli 2016, 12:00

Nii sitta penaltiseeriat pole alates paari aasta tagusest Manchester United v Sunderland karikamängust näinud... (N)
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: EURO 2016

PostitusPostitas CM-Girl » 03. Juuli 2016, 23:57

Veerandfinaal: Prantsusmaa – Island 5:2

Väravaterohke mäng, aga siiski nukker tunne kuigi Prantsusmaa võit ei saanud tulla kellegile üllatusena. Tore, et Island suutis 2 tagasi lüüa. Kaotus pole häbiasi, jõuti üllatavalt kaugele. Oma rahva kangelased.

Poolfinaalid tulevad hääääääääd.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: EURO 2016

PostitusPostitas Rasmus » 04. Juuli 2016, 00:09

Saksa-Itaalia mängus pettusin umbes sama tugevalt kui Jaz - isegi penaltiseeria ajal hakkas pikapeale igav. Vähemalt tuli õige tulemus. Island-Prantsuse mängust jäi lõpuks ikkagi hea tunne sisse, sest Island lõi ju Prantsusmaale rohkem väravaid, kui neile terve senise turniiri peale kokku löödud (penaltid ei loe, mkay). Iseenesest oleks võinud käe eest islandlastele ka penalti anda, nii et sel juhul poleks 5:3 sugugi ebarealistlik olnud. Islandlased tegid igatahes uhke turniiri ja lahkuvad kokkuvõttes ikkagi võitjatena.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

EelmineJärgmine

Mine Sport

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist