MLB

Jalgpall, korvpall, sumo, kettaheide - ühesõnaga alateema spordi jaoks!

Moderaator: Meeskond

MLB

PostitusPostitas Forzelius » 18. Juuni 2011, 03:53

Jumal tänatud, et MLB hooaeg suvel on. Midagi vaadata vähemalt, kui jalkat ei ole. Sügavalt kahtlen, aga küsin ikka. Siin keegi pesapalli vaatab? Ise olen Red Soxi fänn ja vaatan hetkel Brewers-Red Sox mängu. MLB.com Free game of the day'ga joppas täna, nii et ei mea mingit kesist streami otsima.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Forzelius » 21. Juuni 2011, 04:00

Pohui, lasen edasi monoloogi.

Red Sox väga heas hoos hetkel (ja ka vormis, põhid on kõik vormis ja tagasi oma parimate päevade juures). Miller on väga sümpaatseks pitcheriks saanud ja all in all, loodaks väga neid World Series'il näha see aasta. Let's go Red Sox!

Atm Red Sox-Padres 3:0
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hint » 21. Juuni 2011, 08:32

Pesapallist tean nii palju, et Red Soxi'l ja Liverpoolil on samad omanikud. Lisaks Utd ja Yankees teevad väga tihedat koostööd. Ja nende vahel on tegu sealmaal riigi suurima derbyga, sarnaselt inglismaaga, kus just Yankees on selle ülieduka ja kõigi poolt vihatud klubi rollis. Samas aga LOSTist meenub, siis ka Red Soxil on viimasel ajal häid aegu olnud.

Samas tegelt mängust ei tea midagi, ameerika sportidest nende jalgpall on ainus, mida vahest jälgin. Seega küsin Forzalt, et kuidas sa jaksad seda pesapalli üldse vaadata? Nii palju kui mina olen aru saanud, siis nad mängivad iga jummala päev ja mingi 170 mängu aastas + playoffid mingi 50 otsa + need mängud pole teps mitte lühiksed, kena 3-4h venib vast ikka ära. Kes kurat neid season ticketeid seal holdivad siis? Töötud?
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

PostitusPostitas Forzelius » 22. Juuni 2011, 00:06

hint kirjutas:Pesapallist tean nii palju, et Red Soxi'l ja Liverpoolil on samad omanikud. Lisaks Utd ja Yankees teevad väga tihedat koostööd. Ja nende vahel on tegu sealmaal riigi suurima derbyga, sarnaselt inglismaaga, kus just Yankees on selle ülieduka ja kõigi poolt vihatud klubi rollis. Samas aga LOSTist meenub, siis ka Red Soxil on viimasel ajal häid aegu olnud.

Samas tegelt mängust ei tea midagi, ameerika sportidest nende jalgpall on ainus, mida vahest jälgin. Seega küsin Forzalt, et kuidas sa jaksad seda pesapalli üldse vaadata? Nii palju kui mina olen aru saanud, siis nad mängivad iga jummala päev ja mingi 170 mängu aastas + playoffid mingi 50 otsa + need mängud pole teps mitte lühiksed, kena 3-4h venib vast ikka ära. Kes kurat neid season ticketeid seal holdivad siis? Töötud?


Red Soxil oli vahepeal 88 aastat tiitlita. Kuid kõige pikem põud on Chicago Cubsil, kes võitis oma viimase tiitli 102 aastat tagasi. Red Sox võitis lisaks 2004. aasta tiitlile ka 2007, nii et viimasel ajal hästi, jep. See aasta, kuna pre-seasonil suudeti supertehinguga saada üks väga hea hitter, siis on World Seriesile asja küll. Also, eile hävitati 7. inninguga Padred, tegid 10 run'i seal. Feat, mida mina pole mitte kunagi näinud. Ja veel, hetkel on nad kõige enim skooriv tiim.

Ja, hint, ega ma igat mängu ei vaatagi. Mingi aeg lasen endal mlb.tv'st selle paketi küll, aga hetkel loodan stream'ide peale, mida iga õhtu ei teki. Enamasti saab küll, tho. Ja põhihooajas on tõepoolest palju mänge, 162. Season ticketite kohta niipalju, et ega iga mäng ju kodus pole. Mlb põhihooaeg töötab nii, et mängitakse ühe vastasega 3 korda järjest, et ei oleks vaja liigselt reisida ja mängijatele nii kergem kah. Seega tulevad kodumängud põhimõtteliselt pooleks (või koguni täiesti keskeltläbi 50-50, oleneb, kuidas veab. Kõigil küll ei tohiks olla 50-50 kodu- ja võõrsilmängud). Playoffides tuleb mänge, olenevalt, kuidas sa oma vastaseid võidad, kuni 21 (kui kõik mängud 7. mänguni välja lähevad). Ja nagu omast kogemusest tean, tuttavate kaudu, that is, siis ostetakse tihti (kuna hind on überkallis) mitmepeale season ticketid ja jaotatakse mängupäevad ära.
Ja, heh, sa ei usuks, kui kiiresti see aeg läheb, kui seda sporti armastad. Pure joy

Ja tõsi on, et Red Sox-Yankees on vihavaenus, kuid Yankee'del on vaene paljudega. Populaarne vaen on veel näiteks Dodgers-Giants, sest mõlemad kolisid 50. lõpus New Yorkist ära läänerannikule.
Forza out.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: MLB

PostitusPostitas Forzelius » 16. Aprill 2012, 20:17

Nii uus hooaeg hakkas ja loodetavasti eelmise aasta uskumatu ämber ei kordu. Kõiki mänge kindlasti vaatama ei hakka, kuid üritan ikka aktuaalsete asjadega kursis olla.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22


Mine Sport

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist