Jalgpalli MM 2010 LAV's

Jalgpall, korvpall, sumo, kettaheide - ühesõnaga alateema spordi jaoks!

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas KiiZ » 07. Juuni 2010, 21:57

Mu lemmikud on Kamerun, Elevandiluurannik ja USA. Loodame, et Drogba ikka korralikult mängida saab.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 07. Juuni 2010, 21:59

Garli, mis Itaallastel viga? :P
Isiklikult on sealt satsist vastukarva paar üksikut mängijat ja kõike liiga isiklikult võttev treener, kes selle tobeda kaadrivalikuga hakkama sai.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas JazZ- » 07. Juuni 2010, 22:04

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Garli, mis Itaallastel viga? :P
Isiklikult on sealt satsist vastukarva paar üksikut mängijat ja kõike liiga isiklikult võttev treener, kes selle tobeda kaadrivalikuga hakkama sai.


Ausõna, Garli, mis itaallastel viga on???
uLtImAtEcRiTiC- NIMED!
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas CM-Girl » 07. Juuni 2010, 22:09

Ega ma jah suur jalgpallifanatt pole aga mulle meeldib mänge jälgida.Ja mina kohe kindlasti ei ole üks selline tüdruk kes vaatab välimust jalgpallurile . (a la "ta on nii kobe,kuum jms")

Ikkagist mäng on teema,mitte jalgpallurite välimus . :D

Elan mängu suht sisse,rahus tervet mängu kyll vaadata ei saa.Peale Portugali ja Hispaania hoian pöialt ka nii mõnelegi teisele (Nt Inglismaa,Prantsusmaa,Holland,Argentiina) ;-)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas Garli » 07. Juuni 2010, 22:20

Classic põhjus: ma ei kannata itaallaste mängustiili. Ongi kõik. Täiesti mõjuv põhjus ühe jalkasatsi vihkamiseks.

Itaalia klubijalgpalli ei salli samuti. Itaalia klubidest ainus vähegi sümpaatne on Inter ja see pole mitte sellepärast et nad natuke aega tagasi CLi kinni panid (gloryhunting ftw?), vaid hoopis seepärast, et seal on itaallasi suht minimaalselt (koosseisus, mis CLi võitis, polnud vist ühtegi?) ning seega on nende mängustiili tihtipeale vägagi nauditav.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 07. Juuni 2010, 22:20

.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 07. Juuni 2010, 22:24

Garli, Inter võitis CL'i muuseas täpselt selle sama mängustiiliga, kuigi ühtegi itaallast ei mänginud.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Highlander » 07. Juuni 2010, 22:31

Favoriidid on kindlasti Brasiilia ,Hispaania ja Argetiina.
Kuid vigastatud mängijaid on päris palju ja seda annab tunda, eriti Saksamaal vist, Ballacki eemale jäämine.
Kui Drogba mängima saab, siis võib Elevandiluurannik ka üllatada ja Portugal oma Kristiinaga. Kaugele võib jõuda ka Inglismaa Rooneyga.
Ja kui Robben Hollandi koondisse ei saa vigastuse tõttu, siis võib neil ka natu halvasti minna. Ise hoian pöialt Inglismaale :)
Highlander
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 22
Liitunud: 03. Jaanuar 2010, 00:55

PostitusPostitas Garli » 07. Juuni 2010, 22:32

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Garli, Inter võitis CL'i muuseas täpselt selle sama mängustiiliga, kuigi ühtegi itaallast ei mänginud.

Ei maininud finaali mängustiili kohta midagi.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Forzelius » 07. Juuni 2010, 22:34

Ja Inter on sitaks ebasümpaatne ning seda tiimi ei salli just sellepärast, et mängivad itaalia liigat, olles ise täielikud maailmakodanikud.

Forza Itaalia ühesõnaga. Kahtlen, et võidavad, aga minu pöidlad saavad igal juhul.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Highlander » 07. Juuni 2010, 22:41

Prantsusmaast ei oskagi väga rääkida, Zidane on kadunud, Henry on ikka veel, niiet ei tea mis saab. Ainult see oli jama, et nad nii MMile said, tänu selle Henry käeväravale.
Highlander
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 22
Liitunud: 03. Jaanuar 2010, 00:55

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 07. Juuni 2010, 22:43

Garli kirjutas:
uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Garli, Inter võitis CL'i muuseas täpselt selle sama mängustiiliga, kuigi ühtegi itaallast ei mänginud.
Ei maininud finaali mängustiili kohta midagi.


Mina ka mitte. Meenuta poolfinaali. Neid mänge oli veel ja veel (v.a siis tugevalt nõrgemad vastased, kelle vastu ka Itaalia koondis all out of attack läheks).

Abidal ja Anelka oleks koju võinud jääda.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas hint » 07. Juuni 2010, 23:19

+

Natuke reaalsemalt rääkides ja see Uus-Meremaa kõrvale jättes, on MM minu jaoks ikka Inglismaa. Ja nii on see juba olnud mõnda aega, elu esimene ja viimane kord kui palvetasin oli nt 98 argentiinaga kahesankifinaali pennalde ajal jne.

Lisaks noile tolgustele on mulle enam-vähem sümpaatsed olnud mõned kesk-ida-euroopa satsid nagu nt Tsehhid ja Horvaadid, kumbagi pole aga kahjuks see MM. Sealtkandist jääb siis vaid Slovakkiale pöialt hoida(Sloveenia vb ka)

Rootsit ka pole, ainult Taani on, tuleb siis neid ka toetada.

Loodan veel et lõuna-ameerika väiksematel satsidel Uruguay'l, Paraguay'l ja Tšiili'l läheb hästi.
Mehhikol võiks ka minna kenasti.

-

"Prantsusmaa" vihkamine on viimasel ajal päris moes, aga seda kuradi kampa pole mina kunagi sallinud silmaotsaski. Lisaks muidugi tõsisasi, et enamik mänge pole neil väljakul ühtegi mitte-immigranti, ei tõsta nende väärtus minu silmis.

Portugali pedekaid vihkan alates sellest, kui tatina kadriorus mängu avaminutil see figo end lambist karistusala nurgas (must 20m kaugusel umbes) kõhuli loopis ja andunud pilgu kohtinuku poole suunas, lootes et sitase eesti vastu saab temasugune mees ikka pendla kätte.

Eriti räigelt vihkan ma igasuguseid türke ja kreeklasi, türke seekord vist pole, aga ega need kreeklased ka mingid normaalsed inimesed just pole.

lõuna korea suregu kohe, saagu kõik mängud minu poolest 0-10 suhu, see kuidas nad selle 2002 MM'i persse keerasid oma kohtunike ära ostmisega on ikka faking andestamatu.

No Brasiilia...Ei meeldi mulle kogu see pussy "meil on hea tuju ja tuleb välja ma mängime ilusat jalgpalli ja tantsime jama". Kuradi Robinhod kõik. Jalgpall on kurat tõsine elu ja surma andmine, distsipliin, taktika, veri, muda ja pisarad, mitte mingi faking samba, lisaks raiped võidavad liiga palju.

Arengtiinat vihkan rohkem, aga ka respekteerin tunduvalt rohkem.

Itaaliased pole ju ka päris normaalsed inimesed, röögivad ju kogu aeg, aga mis jalgkat puudutab, siis arvamus on igavneutraalse ja negatiivse vahepeal.

+-

Saksamaa
on minu jaoks nata liiga anonüümne.

Hollandit ma kadetsen, nahhui kõik neile pöialt peavad hoidma ja miks neil nii head mängjad on. Hollandi ilus jalgpall blablabla.

Hispaania koondis on muidugi ebareaalselt võimas, loetakse seda üheks läbi aegade võimsamaks MM-il osalevaks meeskonnaks põhjusega, aga kui nad nüüd EM'ile MMi otsa saavad, siis nende ära tõusmine ja ülbus oleks ikka liigväljakannatamatu.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

PostitusPostitas Highlander » 07. Juuni 2010, 23:25

päris ull arvamus :D:d
Highlander
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 22
Liitunud: 03. Jaanuar 2010, 00:55

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 07. Juuni 2010, 23:27

hint kirjutas:"Prantsusmaa" vihkamine on viimasel ajal päris moes, aga seda kuradi kampa pole mina kunagi sallinud silmaotsaski. Lisaks muidugi tõsisasi, et enamik mänge pole neil väljakul ühtegi mitte-immigranti, ei tõsta nende väärtus minu silmis.

See nüüd küll tõsi ei ole. Saan aru sinu probleemist ja üldse on Eestis meeletult populaarne vihkamine, aga pole mõtet tõde nii suurel määral ka väänata.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

EelmineJärgmine

Mine Sport

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist

cron