Jalgpall

Jalgpall, korvpall, sumo, kettaheide - ühesõnaga alateema spordi jaoks!

Moderaator: Meeskond

Re: Jalgpall

PostitusPostitas Garli » 07. Mai 2014, 12:04

Väga sümpaatne viimane kodumäng Vidicile ja ilmselt ka Giggsile. Noortelt väga korralik debüüt. Ja mingid ruumorid on, et kui Van Gaal kinnitatakse, siis tahab ta Giggsi abitreeneriks - oleksin rahul sellega.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Jalgpall

PostitusPostitas eerik » 07. Mai 2014, 14:02

Garli kirjutas:Ja mingid ruumorid on, et kui Van Gaal kinnitatakse, siis tahab ta Giggsi abitreeneriks - oleksin rahul sellega.

Ma olen täiesti vastupidiseid kõlakaid lugenud, et Giggs ja co jaoks mingit kohta Van Gaali käe all pole. :pööritus:
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Jalgpall

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 08. Mai 2014, 10:49

eerik kirjutas:
Garli kirjutas:Ja mingid ruumorid on, et kui Van Gaal kinnitatakse, siis tahab ta Giggsi abitreeneriks - oleksin rahul sellega.

Ma olen täiesti vastupidiseid kõlakaid lugenud, et Giggs ja co jaoks mingit kohta Van Gaali käe all pole. :pööritus:


ega neid asju ennem teada ei saagi kui ei ole konkreetset kinnitust olnud uudisele, et LVG on uus kapitan. aga hea uudis vähemalt, et ta ise tahaks seda tööd küll. ning ta jättis selles intervjuus vähemalt mulle juba väga hea mulje:

Louis van Gaal believes Manchester United are "the biggest club in the world
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Jalgpall

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 12. Mai 2014, 09:13

Läbi kah see PL selleks korraks. Hooaeg, mille mälestuse iga Manchester United'i fänn tahaks lihtsalt oma peast Dumbeldore'i kombel välja tõmmata. Siiski, võidud sellest hooajast:

+Mata
+Januzaj

Miinuseid ei ole mõtet üles lugeda. Pilk tabelile ja see ütleb juba kõik. Ainuke lohutus on see, et Liverpool kokkis appi oma tiitlivõidu niivõrd peenelt, et see peaks igale United'i fännile rõõmu pakkuma. City võidust on suht kama - plastik meeskond.

Roll on MM!
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Jalgpall

PostitusPostitas Garli » 12. Mai 2014, 10:25

Mainisid vist enam-vähem kõike olulist, aga lisaks Januzaj'le ja Matale tooks välja De Gea arengu - ülejäänud olid küll alla oma võimete ja seda liiga tihti.

Aga enne MMi on mõni asi veel:
La Liga viimane voor
FA Cupi finaal
CLi finaal

Eilsetes La Liga mängudes ei võitnud ükski tiitlikandidaat, Real kaotas ja on nüüd konkurentsist väljas ning Atletico ja Barca tegid oma mängudes viigid ja mängivad viimases voorus omavahel Nou Campil. Barca vajab tiitliks võitu, aga Atleticole piisab viigist.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Jalgpall

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 12. Mai 2014, 20:25

Olen Inglismaa esialgse MM-i meeskonnaga päri. Lõpuks ollakse realistid ja mõistes, et (pool)finaali neil nagunii asja ei ole (kui grupifaasistki edasi saadakse), tasub noortele panustada. Ainult, et 7 kaitsjat on natukene vähe, kui osad neist veel (pool-)vigased ka on. Imelik vaadata, et Carrick, Defoe, A. Cole ja co aeg läbi on.

Ferdinand to leave Manchester United
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Jalgpall

PostitusPostitas Garli » 12. Mai 2014, 23:53

Nõus kõigega @ Inglise koondis.
---
Lisaks Vidicile siis: Rio calls time on Reds career

Kui uskuda eilseid kõlakaid, et Luke Shawi eest tehti pakkumine, siis ilmselt näeb varsti sarnast teadaannet ka Evra kohta. Kahju, aga selgelt aeg edasi liikuda.

edit: eh, Ulti juba ette jõudnud
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Jalgpall

PostitusPostitas Forzelius » 13. Mai 2014, 01:20

Kui juba noortele panustada, siis minna täiega, mitte ainult üks-kaks eeldatavat koondislast välja jätta. Pigem võiks korraliku overhauli teha juba valiktsüklis, mitte siis MMile minna mingi Luke Shaw'ga. Cole pole veel done, rumal otsus. Shaw vastu pole midagi, kunagi lööb laineid, pole kahtlustki. Aga nagu Paul Parker hästi ütles, siis klubitasemel on okei riskeerida nii, aga koondisega lähed suurturniirile kindla peale, MM on kord 4 aasta jooksul ja pole aeg mingite riskide võtmiseks. 2016 tsükli jaoks peaks suurpuhastuse tegema. Mitte, et Inglismaa mu lemmik enivei oleks, peale mõne sümpaatse mängija.

Forza Azzuri!!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Jalgpall

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 13. Mai 2014, 12:37

Forza kirjutas:Kui juba noortele panustada, siis minna täiega, mitte ainult üks-kaks eeldatavat koondislast välja jätta. Pigem võiks korraliku overhauli teha juba valiktsüklis, mitte siis MMile minna mingi Luke Shaw'ga. Cole pole veel done, rumal otsus. Shaw vastu pole midagi, kunagi lööb laineid, pole kahtlustki. Aga nagu Paul Parker hästi ütles, siis klubitasemel on okei riskeerida nii, aga koondisega lähed suurturniirile kindla peale, MM on kord 4 aasta jooksul ja pole aeg mingite riskide võtmiseks. 2016 tsükli jaoks peaks suurpuhastuse tegema. Mitte, et Inglismaa mu lemmik enivei oleks, peale mõne sümpaatse mängija.

Forza Azzuri!!

Ma päris seda meelt ei ole, et täielik overhaul oleks vajalik, sest nagu sa ise märgid, ei oleks see MMile minnes mõistlik. Valiktsükli ajal on erinevaid mehi ju ka proovitud, kellest paljud nüüd saidki koondisesse, päris uusi on vähe. Eks Cole jäi seetõttu välja, et ei ole enam nii palju mänguaega saanud ja kuna Hodgson toodi meeskonda noorendama, tundis kohustust kedagi välja jätta. Lampardit ja - eriti selle hooaja põhjal - Gerrardi välja jätta ei julenud ja suurturniiriks ei ole ka põhjust.

Mündi teine pool on ilmselt see, et kuna vanakestega Inglismaa juba proovis ja põrus, siis nüüd loodetakse osad vähe värskemad mehed platsile saada, kes Brasiilias 90 minutit joosta jõuavad.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Jalgpall

PostitusPostitas Forzelius » 13. Mai 2014, 17:53

Jah, aga nagu hooaja lõpp näitas, siis Cole, kes enamik hooaega pingil oli, suutis endiselt suurte tiimide vastu oma a-mängu tuua. Imestan, et ma seda ütlen, aga kui keegi üldse vanakestest kõrvale jätta, siis pigem Lampard. Cole on rohkem oma parima vormi juures kui tema. Kahjuks ei tunne ma inglise koondise hierarhiat nii hästi, et öelda, kes tema asemel oleks võinud valida saadud. Agajah, jään selle juurde, et Cole pole veel lõpetanud, not by a long shot. Inglise koondis, nüüd ilma Terry ja Cole'ita ning ega Lampski väga mängida saa ilmselt, on kaotanud suure osa oma võlust mu jaoks, aga eks saab näha, mida nad suudavad. Edu neile ikkagi, kuigi mu a-sümpaatia kuulub loomulikult Itaaliale.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Jalgpall

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 14. Mai 2014, 01:09

Mõned jutud veel:

1. Samir Nasri jäi Prantsusmaa koosseisust välja
Nasri ei ole küll Prantsusmaa jaoks eriti vajalik, aga tema asemel sai päris palju suhteliselt tundmatuid tüüpe kutse.

2. Isco ei mahtunud Hispaania koondisesse
Umbes sama suur üllatus nagu eelmine. On siis Iturraspe parem valik? Ka Koke, Silva, Mata ja Cazorla on nimekirjas, kelle kõigi nimed käisid läbi spekulatsioonidest, kes võivad koju jääda. De Gea sai tänu Valdesi vigastusele samuti MMile.

3. Argentiina valikusse ei mahtunud Tevez
Eelmisest kahest vast veelgi suurem üllatus. Palacio, Franco Di Santo, Jose Sosa, aga mitte Tevez? Imelik.

Kui imelikest valikutest veel rääkida, siis Van der Wiel ja Vermeer ei mahtunud Hollandi koosseisu. Aga noh, van Gaal ju...

Samuti ei mahu pähe, kuidas Lucas Moura, Filipe Luis ja Miranda Brasiilia koondisesse ei saanud.

4. Terry aastane lepingupikendus.
Ei tulnud vist kellelegi üllatusena. Ferdinandil läks selgelt kehvemini. Also, kas David Luiz on siis Barcasse suundumas?
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Jalgpall

PostitusPostitas eerik » 14. Mai 2014, 01:13

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Also, kas David Luiz on siis Barcasse suundumas?

Barcelona tundub hetkel olevat kõige tugevam kandidaat aga huvi on näidanud ka Bayern ja PSG. Chelseas ta igatahes järgmisel hooajal ei mängi.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Jalgpall

PostitusPostitas Forzelius » 14. Mai 2014, 01:32

Tevez on vist peatreeneri ja kogu selle Messi-keskse ideega raksus, kui õigesti aru olen saanud.
Nasri oleks kindlasti võinud saada, täiesti arusaamatu.

Terry lepingupikendus pole üllatus, Cole ja Luiz on mõlemad minemas koos ilmselt Mikeli, Bertrandi, Ba, Lampardi ja võib-olla ka Torresega. Lamps võiks veel ju jääda, aga kahtlen selles.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Jalgpall

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 14. Mai 2014, 01:36

.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Jalgpall

PostitusPostitas Forzelius » 14. Mai 2014, 01:37

Kõik Chelsea üle 30-aastased mängijad saavad maksimaalselt ühe-aastase lepingupikenduse. Terry, Lampard ja Cole eelmine aasta just sellise said, mis tähendab, et see aasta tuleb kõigiga jälle uuesti maha istuda. Ütleks, et Cole on 99% minemas ja Lampard on 70 protsenti minemas.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Sport

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

cron