Jalgpalli MM 2010 LAV's

Jalgpall, korvpall, sumo, kettaheide - ühesõnaga alateema spordi jaoks!

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Garli » 24. Juuni 2010, 19:07

inglismaa kobistas edasi + itaalia põrus haledalt = turniir kordaläinud.

also,
Soprano kirjutas:põnev mäng on põnev
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas ruut » 24. Juuni 2010, 21:01

Garli kirjutas:inglismaa kobistas edasi + itaalia põrus haledalt = turniir kordaläinud.

also,
Soprano kirjutas:põnev mäng on põnev

Second that, 100%
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

PostitusPostitas JazZ- » 24. Juuni 2010, 21:48

HALB FOORUM, EI KÄI ENAM. KÕIKIL ON NII HALP MAITSE. :S:S:S:S

Itaalia kaotus poleks nii masendav olnud, kui seis olekski jäänud 2:0 või midagi, aga umbes viimased 15 minutit AJASIT IKKA PÄRIS NÄRRVI. 2:1... 3:1... 3:2... ja pinge (ja lootus) püsisid kuni täitsa viimase sekundini. 24. juuni läheb nüüd igaveseks minu kalendrisse kui must neljapäev (jah, saan aru, et 24. juuni pole igal aastal neljapäeval. Mul poh tho.)

Samas, kui aus olla, polnud see aasta Itaalia koondises ühtegi mu lemmikmängijat, nii et tänu sellele ma pärast mängu väga kaua ei nutnud. Mäng ise oli ka tegelikult päris naljakas. Slovakkia koondis omas pikaliviskamiste ja nutma hakkamistega isegi Itaalia ära, eriti vahva oli väravavaht (UUS KÕIGE LEMMIKUM MÄNGJA?). Ja see väravanurgas toimunud rüselus oli vist minu jaoks MM'i naljakaim hetk. (Y)

Normaalne, et mõlemad eelmise MM'i finalistid on enda alagrupis viimasteks jäänud.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas ruut » 24. Juuni 2010, 23:42

Ma olen praegu väga rahul faktiga, et Jaapan Taanile koti pähe tõmbas. Esimesed 2 väravat olid lihtsalt üle mõistuse!
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

PostitusPostitas eerik » 24. Juuni 2010, 23:53

Nüüd hääletasin SMS mängus Jaapani poolt ja õnneks ei pidanud pettuma. Kui nüüd loosiõnn ka naerataks... :)
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas CM-Girl » 25. Juuni 2010, 11:18

Esimest korda selle nädala jooksul saan pikemalt netis olla,räägiks siis väheke olnud mängudest.

Portugal-Põhja-Korea oli suuuuperrr mäng lihtsalt.7:0 . 7?? Lootsingi et Simao värava lööks.Ronaldot oli kihvt vaadata,palli ei läinud väravasse,ikka naeratas,lõpuks õnnestus tal värav saada. :))

Heameel et šveits kotti sai Tšiililt.Hispaania mäng Hondurasega mulle nii väga ei meeldinud,kui mäng šveitisiga,mis siis et võitsid 2:0.

PRANTSUSMAA on täielik pettumus!!Kuid tubli LAV!
Hea et Argentina Kreekale ära tegi.Inglismaa ka lõpuks võitis.Good.Arvata oli et Saksamaa võidab Ghanat,ega teist korda ei saa kaotust lubada.Hea meel et Slovakkia võitis Itaaliat.Kahju ainult Itaalia treenerist.Mis siis et Taani kaotas,siiski minu lemmikud,peale esimest mängu (mille nad kaotasid,so what?!)on nad ühed minu lemmikud.

Kõige halvemini läinud vist Hispaania mängijal Pique´l , kulm rullis,teises mängus sai õrna kohta pluss hiljem vastu lõugu,veri väljas,ei tea mis tal tänases mängus veel juhtuda võib.
Slovaki haav oli päris jube. :?
Kahju et uuesti ei näidatud seda kohta kus jaapanlane taanlasele näkku lõi,meelega. :vihane:

Väga "lahe" et mõlemad eelmise MM finalistid on out.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas ruut » 25. Juuni 2010, 23:53

CM-Girl kirjutas:Kõige halvemini läinud vist Hispaania mängijal Pique´l , kulm rullis,teises mängus sai õrna kohta pluss hiljem vastu lõugu,veri väljas,ei tea mis tal tänases mängus veel juhtuda võib.

Vigastust ei olnud, aga tema põlvest sai Tšiili ühe löögi väravasse küll.

Aga läbi ta on, eelvoorud that is. Portugal-Brasiilia mäng oli küll elumannetu. Hispaania-Tšiili oli parem, aga lõpp vajus ära. Esimene värav oli amüsantne sellegi poolest.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

PostitusPostitas Forzelius » 26. Juuni 2010, 13:18

Jazz, tore, et on keegi veel, kes jagab mu Itaalia sümpaatiat.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hint » 26. Juuni 2010, 13:49

Lõbus mäng see jalgpall. Prantslaste üle ei jaksa enam ei naerda ega kahjurõõmu tunda, las olla. Itaalased oma probleemides ise süüdi, USA värav oli sealse jalgpalli jaoks kahtlemata suur murdepunkt . Mu lemmikud Inglased on olnud sama sitad kui Itaalia ja Prantsusmaa, aint vähe rohkem õnne neil vast olnud. Hea meel veel, et Mehhiko, Slovakkia, Uru ja Para said edasi, täielikust õnnest jäi puudu ainult Taani edasipääs, ehk siis peaaegu täislaks(nood ju need sümpaatsed tiimid ja ita, france ma ju hate).

Samas kuna Ita, Fra ja Eng kõik sisuliselt failisid(Eng gruppi võita, aga roll sellel siiski), jaguneb edasine teekond finaali küllatki ebavõrdselt kaheks. Sisuliselt 1 finalist tuleb poolist, kus ülisuurtest on ainult Brasiilia ja Holland, kes saavad kokku juba veerandfinaalis(kui saavad ofc, aga ei näe sealt üllatust tulemas)kelle võitja läheb poolfinaalis kokku Usa/Ghana/Korea/Uruguay'ga.

Teise finaali koha eest võistlevad aga kõik Argentiina, Inglismaa, Saksamaa, Hispaania ja Portugal. Ja nt mu Inglismaa teekond võib neist kujuneda ikka eriti epic(Saksa, Argenitiina, Hispaania, finaal nt..), ise tõmbasid selle endale kaela samas, korralike mängude korral oleks nad seal usa nelikus
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 26. Juuni 2010, 14:54

hint kirjutas:Itaallased oma probleemides ise süüdi

Ei vedanud need De Rossi, Montolivo ja pensioniealised Gattuso ning Il Capitano neid seekord kusagile.

USA üle on siiani veel hea meel.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas JazZ- » 26. Juuni 2010, 19:18

Jee, Forza, tore, et on keegi veel, kes jagab mu Itaalia sümpaatiat.


Tegelt mõtlesin, et veerand- või poolfinaalideks võiks siia kuskile mingi poll'i ka üles panna. Yeah? No? Alright.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 26. Juuni 2010, 21:24

Täiesti haige on see, et Lilian Thuram lõi ainult kaks väravat prantsuse koondises ja mõlemad olid samas mängus poolfinaalis Horvaatia vastu 1998. Poleks saanudki vajalikumal ajal tulla.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 27. Juuni 2010, 00:11

.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas rauls » 27. Juuni 2010, 00:18

USA - Ghana mäng oli selle MM-i üks põnevamaid. Nüüd muidugi playoff ka, kus väga palju kaalul. Asamoah Gyani värav oli superilus. Mul tegelt hea meel, et üks Aafrika tiim sai veerandfinaali. Ghana mängis ju hästi, kuigi võib öelda, et USA oli vähe rohkem domineerivam. USA oleks pidanud normaalajal ära vormistama. Võimalusi oli.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Jolt » 27. Juuni 2010, 00:37

Wat? Ei saaks enam vähem nõustuda. 45+45+15+15 min oli selge liig mängule, kus vaid üks värav löödi pendlast. Algus oli tõesti väga paljulubav ja Ghana ehitas väga hästi mängu ning jooksutas USAd päris hoogsalt, kuid teine poolaeg ja lisaaeg läks ikka väga kesise tempoga ja tegevusvaeselt. Väravavõimalused olid kuidagi lambikad ja ennekõike oli Ghanal rohkem õnne.
L-Korea + Uruguai mängu vaadates oli mul püsivalt põnevam.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

EelmineJärgmine

Mine Sport

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline