Eesti Laul

Uued albumid, popimad bändid ja kõik taoline muusika kohta siia foorumisse.

Moderaator: Meeskond

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas Rasmus » 11. Veebruar 2018, 14:11

Miljardid oli parim.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas Kickflick » 11. Veebruar 2018, 15:32

Rasmus kirjutas:Miljardid oli parim.


(Y)
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas JazZ- » 04. Märts 2018, 00:11

Jess, olen terve oma elu oodanud, et Forza eurovisioonile pääseks. Sibyl Vane oli finalistide hulgast vist mu isiklik favoriit, aga üldiselt küllalt unustatavad lood (allikas: kõik lood unustanud mina).
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 04. Märts 2018, 23:12

Eesti laulu juubeli puhul üllatuslikult parim võitis. See võib siiski kõnelda ka selle aasta ühtlaselt olematust tasemest, kus sisuliselt igaüks oleks võinud TOP 3 jõuda.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas Rasmus » 05. Märts 2018, 00:04

Viimati jäi finaal vaatamata "Leto sveti" võidu ajal ja see oli viimane aasta, mil võistlus Eurolaulu nime kandis. Nüüd jäi samuti vaatamata ning loodan siiralt, et Mart Normeti soov läheb täide ja järgmisel aastal me enam Eesti Laulu (või vähemasti seda formaati) nägema ei pea. Vaatasin seekord vaid esimest poolfinaali (ja selle lõpus näidati teise poolfinaali promo, nii et tean, millest räägin) ning jääb üle vaid ultiga nõustuda, tase oli tänavu tõesti olematu. Puhast rämpsu oli vast vähem kui mõnel teisel aastal, aga kõik peale Miljardite oli ühtlaselt keskpärane. Netšajeva võitu ma samas pahaks ei pane, olgugi et sama etteaste on Eurovisioonil juba varem paremini ära tehtud.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas rauls » 05. Märts 2018, 22:25

See aasta oli minu arust heade laulude hulk finaalis Eesti laulu ajaloo suurim. Enda selge lemmik oli Frankie Animal. Pole aastaid vist nii head ja kvaliteetset asja Eesti laulul kuulnud.
Heade hulka arvan veel järgmised esitajad: Sibyl Vane, Elina Nechayeva, Iiris & Agoh (mulle meeldivad Iirise veiderdused :)). Stig Rästa oli ka OK ja Evestus päris huvitav (drag queenid oleks võinud olemata olla). "La forza" võit oli ette teada. Ses suhtes väga põnevust ei olnud. Nendest 10 on "La forzal" kahtlemata kõige paremad võimalused Eurovisioonil. Paistab kinldasti silma.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

Eelmine

Mine Muusika

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist