Eesti Laul

Uued albumid, popimad bändid ja kõik taoline muusika kohta siia foorumisse.

Moderaator: Meeskond

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas Rasmus » 06. Märts 2016, 02:05

Finaal

Minu paremusjärjestus:

1. Go Away Bird, "Sally" - käed maas selle aasta parim laul. Eurovisioonile poleks sobinud, aga tänavustest lugudest üks väheseid, mida ma hea meelega ka vabal ajal kuulaksin. Minu süda kuulub sulle, Hanna Parman. Pilt

2. Meisterjaan, "Parmupillihullus" - väga vabandan kõigi inimeste ees, kes head muusikat armastavad, aga Meisterjaan on täiesti imeline. Kui Meisterjaan on laval, on minu suul naeratus ning Jaan Tätte jr oli tänavu ainuke, kes minu rahakotti 96 sendi võrra kergemaks suutis teha. Rahvas toetab ja rohkemat pole vajagi (v.a žürii punkte).

3. Jüri Pootsmann, "Play" - laul on lihtsalt okei (hetkel ma näiteks ei mäletagi seda), aga Jüri on laval olles nii äge, et võit kulus täitsa ära. Mõned heidavad ette, et ta ei suuda lavanärviga toime tulla, aga minu meelest on ta päris suure osa oma müstilisest sarmist just nimelt pingele võlgu. Muudab ta esitused mõnusalt intensiivseks. Eurovisiooni aspektist ilmselt selle aasta parim valik.

4. I Wear* Experiment, "Patience" - kõlas pisut liiga palju nagu kõik teised tänapäeva lood, kuid hea sellegipoolest
5. Mick Pedaja, "Seis" - natuke liiga igav, aga omapära on samuti midagi väärt
6. Laura, "Supersonic" - mida rohkem kuulata, seda paremaks muutub
7. Grete Paia, "Stories Untold" - unustamisväärne
8. Kati Laev ja Noorkuu, "Kaugel sinust" - laul on iseenesest tore, aga Kati on kohutav solist
9. Kéa, "Lonely Boy" - mul ei ole õrna aimugi, milline see lugu oli
10. Cartoon feat. Kristel Aaslaid, "Immortality" - vihkan sind, Kristel Aaslaid

Üldiselt läks finaalkontsert ikka väga oodatud rada pidi. Pakkusin esimesed viis kohta (ja kaks viimast) järjestuslikult õigesti, Pootsmanni võitu võis juba poolfinaalis selgelt tulemas näha. Tulemusega olen väga rahul ja Eurovisiooni lõppvõistluseks ennustan meile 12. kohta.

Sepp ja Avandi deliveerisid, ehkki mitte nii tugeva pauguga, kui arvanud olin. Vaheklipid olid muhedad.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas Zinera » 06. Märts 2016, 19:51

FINAAL

Märt Avandi ja Ott Sepp said väga hästi hakkama, naljad olid head. Vaheklipid olid hästi läbi mõeldud, va klounid.

1. Go Away Bird, "Sally" - Emotsioonitu, mõttetu.
2. Meisterjaan, "Parmupillihullus" - Naeruväärne, ei kõlba kuskile. Kes selle pasa jälle valis sinna, uskumatu...
3. Jüri Pootsmann, "Play" - Enam-vähem, vähemalt hea häälega noormees.
4. I Wear* Experiment, "Patience" - Väga kaasakiskuv meloodia, kena lauljanna, üks lemmikuid.
5. Mick Pedaja, "Seis" - Halb, ei sobi üldse eurovisioonile.
6. Laura, "Supersonic" - Mõnus poplugu raadiosse+vilkuv kleit oleks väga hästi eurovisioonil ehk hakkama saanud.
7. Grete Paia, "Stories Untold" - Oleks paremini saanud, esitus polnud suur asi.
8. Kati Laev ja Noorkuu, "Kaugel sinust" - Mitte eriti hea, üsna hirmus naine.
9. Kéa, "Lonely Boy" - Alguses tundus parem, mitmekordsel kuulamisel ikka sisutu ja kesine.
10. Cartoon feat. Kristel Aaslaid, "Immortality" - Eriefektid oleks eurovisioonil läbi löönud, laul oli ka arvestatv, va Kristel Aaslaid - kas tõesti ühtegi normaalset naist ei leitud? cmon.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas Kickflick » 06. Märts 2016, 21:48

FINAAL

01. Laura - "Supersonic" - tüüpiline Laura, tüüpiline Lõhmus. Laura on ilus ja andekas, kuid peaks selle popmuusika pilastaja maha jätma, siis saaks temast viimaks asja. Vähemalt pole parmupillihullus.
02. Go Away Bird - "Sally" - Franz Ferdinandilik gruuv mõjub sümpaatsena ja lauljatar on võluva isikupäraga, aga tervikuna jääb nüriks. Vähemalt pole parmupillihullus.
03. Mick Pedaja - "Seis" - Võrratu laul, kus kõik on perfektne ja puhas! Eurovisiooni jaoks selgelt liiga hea, aga vähemalt pole parmupillihullus.
04. Grete Paia - "Stories Untold" - Nojah noh...Laura nr. 2. Vähemalt pole parmupillihullus.
05. Kea - "Lonely Boy" - Ei paista millegi erilisega silma ega kõrva. Vähemalt pole parmupillihullus.
06. Jüri Pootsmann - "Play" - Suurepärane esitus, poolfinaali omaga võrreldes öö ja päev. Šikk, intensiivne ja nauditav. Pealekauba pole parmupillihullus.
07. Kati Laev ja Noorkuu - "Kaugel sinust" - Suhteliselt ebameeldiv. Vähemalt pole parmupillihullus.
08. Cartoon - "Immortality" - Lavashow on lahe. Muidu tüüpiline Adele'i moel kiunumine, mis tekitab peavalu. Vähemalt pole parmupillihullus.
09. Meisterjaan - "Parmupillihullus" - kaalun mõtet visata oma isiklik parmupill aknast välja. Ma saan aru, et eestlased armastavad Jaan Tättet, aga kamoon...
10. I Wear* Experiminent - "Patience" - ei midagi erilist, aga peale Meisterjaani õudust mõjub väga teraapiliselt. Vähemalt pole parmupillihullus.

Jüri võidu üle on mul väga hea meel. Märt ja Ott olid õhtujuhtidena muhedad. Ka vaheklippide idee oli vahva. Kokkuvõtteks võib öelda, et vähemalt polnud parmupillihullus.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas ruut » 07. Märts 2016, 10:58

01. Laura - "Supersonic" - Suht okei. Lõppvooru poleks saatnud, eurovisioonile poleks saatnud. Lavashow oli suht mage, Laura vehkis kätega ja ta kleit vilkus. Cool. /s
02. Go Away Bird - "Sally" - Suht okei. Eurovisioonile ei saadaks, aga solisti kutsuks deidile küll.
03. Mick Pedaja - "Seis" - Üks lemmikutest. Laul on hea, see lavavisull oli äge. Oleks võinud vähemalt lõppvoori jõuda. Žürii enam-vähem mõistis asja.
04. Grete Paia - "Stories Untold" - Ei mäleta enam seda lugu. Nagu päriselt.
05. Kea - "Lonely Boy" - Kaameraplaanid olid enamjaolt kas sellised, et solisti kõrvad paistsid läbi või oli tema pea valgusvihuga asendatud. Lugu oli keskpärane.
06. Jüri Pootsmann - "Play" - Meeldis, oli üks kolmest lemmikust.
07. Kati Laev ja Noorkuu - "Kaugel sinust" - Korralik matuselaul. Kes kurat selle edasi hääletas ma ei tea.
08. Cartoon - "Immortality" - Lame. Lugu ennast ei mäleta, ainus asi mis meenub, on see kohutavalt halb animatsioon ning solisti nõmetsemine.
09. Meisterjaan - "Parmupillihullus" - "Haha, see laul on nii tobe, ma parem annan sellele hääle, kuiet mõnele heale loole!" - keskmise eestlase mõttekäik. Eelmine kord juhtus selle puhul Leto Svet.
10. I Wear* Experiminent - "Patience" - üks kolmest lemmikust. Oleks jällegi lõppvooru saatnud.

Kickflick kirjutas:Ka vaheklippide idee oli vahva.

Vaheklippide idee oli kõige debiilsem asi, mida ma viimaste aastate jooksul olen näinud. Huumor oli vähemalt 20 aastat vana ja eriti ei toimi see siis, kui anda ebanaljakas skript inimestele, kes ei oska grammivõrragi näidelda. Viimaseks piisaks karikasse on klounide kasutamine. Klounid ei ole naljakad. Pole seda kunagi olnud.

Märt ja Ott olid ka osaliselt naljakad, need intekad olid kohati punnitatud, et "naljakas" oleks.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas rauls » 07. Märts 2016, 21:00

Mul Rassuga vägagi sarnane maitse seekord. Esikolmik sama, ainult et Meisterjaani paneks esimeseks. Jaan Tätte Juunior oli finaalis tõesti imeline, selline mõnusalt crazy ja lihtsalt väga lahe. Võitja meeldis ka. Minu arust sobib hästi Eestit esindama. Pootsmannis on midagi, mis paneb teda kuulama. Ta ei ole liiga tavaline laulja. Märt ja Ott olid head, nalja sai, kuigi mõned intervjuud läksid käest ära. Nende avasooritus, kui nad Elina ja Stigi loo katkestasid, DJ-dena oli super, tõesti koomika ruudus. Vaheklipid olid ka hästi tehtud ja vaimukad. Minu arust oli see aasta üllatavalt hea kogu see show. (Y)
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas Garli » 08. Märts 2016, 00:06

01. Laura - "Supersonic" - Hea, meeldis juba esimeses poolfinaalis ja tore, et viimase kolme hulka jõudis.
02. Go Away Bird - "Sally" - Jäi alguses kuulates väga anonüümseks, aga juhtusin seda muude allikate kaudu veel enne finaali kuulma ja tegelt on ju päris hea lugu.
03. Mick Pedaja - "Seis" - Omapärane ja sümpaatne, aga lõppvõistlusel jääks selline lugu oma poolfinaalis ilmselt eelviimaseks.
04. Grete Paia - "Stories Untold" - Meenutab sadat (või kahte vähemalt) erinevat pop-lugu. Null originaalsust.
05. Kéa - "Lonely Boy" - Ei mäleta, milline see oli, aga ilmselt igav.
06. Jüri Pootsmann - "Play" - Selline turvaline valik, aga hea esitus ja korralik lugu. Saab lõppvõistlusel ilmselt parema koha kui eelviimane oma poolfinaalis.
07. Kati Laev ja Noorkuu - "Kaugel sinust" - Igav.
08. Cartoon feat. Kristel Aaslaid - "Immortality" - Üsna igav. Üllatav, et viimase kolma hulka jõudis.
09. Meisterjaan - "Parmupillihullus" - Endiselt kohutav. Kõigil, kellele see meeldib, peaks edaspidi puuduma õigus kellegi teise muusikamaitse kohta midagi kritiseerivat öelda.
10. I Wear* Experiminent - "Patience" - Kahju, et viimase kolme hulka ei jõudnud. Kõige sümpaatsem.

Ei tea, kas siin on mingi seos, aga mul hakkas selle postituse kirjutamise ajal ninast verd jooksma.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas JazZ- » 08. Märts 2016, 00:09

FINAAL

01. Laura - "Supersonic" - Laura on Eurovisiooni eelvoorus üles astunud vist juba vähemalt 5 korda, aga ühelgi aastal, kui ta lugu katastroofiline pole olnud, ta suurvõistlusele pääsenud ei ole. See on midagi, mille peale ta järgmisel korral mõelda võiks. Mulle on tegelikult need Lõhmuse-Laura kosmoselood enam-vähem alati istunud, aga seekord jäi minu jaoks midagi puudu. Või siis hoopis 12 eluaastat üle.
02. Go Away Bird - "Sally" - Sellel lool on suhteliselt palju ühiseid jooni muusikaga, mida ma tavapäraselt kuulata armastan - alustades näiteks sellest, et see ei olnud kohutavalt halb. Lisaks nägi lauljanna tõeliselt kena välja. Kui mõnele peaks tunduma, et esitaja välimus pole muusika headuse juures just eriti oluline aspekt, siis solvate sellega kõiki mu 10 aasta taguseid lemmikuid. Igatahes sarnaselt mitmele teisele normaalse muusikamaitsega inimesele oli Hanna Parman "Sally" ka minu tänavune favoriit.
03. Mick Pedaja - "Seis" - Arvan, et loo pealkiri võtab suhteliselt hästi kokku selle suurima probleemi - lugu ei liikunud eriti kuhugi edasi. Iseenesest see mulle siiski meeldis, sest mu muusikamaitse koosnebki suures osas lugudest, mis ennast heliredelil eriti liigutada ei viitsi. Igatahes on "Seis" meeldivalt maagilise kõlaga ja ka mina leian, et laulja näo mitte nägemine annab ainult lisapunkte. Välja arvatud juhul, kui tegu on Hanna Parmaniga. Sellisel juhul oleks see lihtsalt traagiline.
04. Grete Paia - "Stories Untold" - Neid järjestikuseid "täiesti unustamisväärne" kommentaare lugedes ei saanud ma eriti aru, millest te räägite, sest ei mäleta sellest laulust absoluutselt mitte midagi.
05. Kéa - "Lonely Boy" - Sellest laulust mäletan ma ausalt öeldes veel vähem, aga ema ütles "Lonely Boy" mängimise ajal, et kui kohvi tahan, siis pean seda endale ise tegema, nii et kokkuvõttes on mul sellest ainult negatiivsed mälestused.
06. Jüri Pootsmann - "Play" - Kuna Sky Plus teadis juba ammu enne lõppvooru, et just see lugu Eurovisioonile pääseb, pole nad lasknud mööda ühtegi võimalust vahelduseks mõnda teist lugu mitte lasta. Sky Plusi pingutustest hoolimata pole ma seda laulu veel aga vihkama hakata jõudnud. Jüri (koos oma häälega) sai küll "Superstaari" ajal minu raamatus suhteliselt heasse kirja (vähemalt mitte Comic Sansi), aga need ilged asjad, mida ta vahepeal (loodetavasti surmaähvardusel) laulma on pidanud, on minu entusiasmi tema kui artisti suhtes pisut kahandanud. See lugu õnneks lunastas teda minu silmis pisut.
07. Kati Laev ja Noorkuu - "Kaugel sinust" - Ma ei ole küll päris ühes paadis nende inimestega, kes mingil põhjusel Kati Laeva vihkavad, sest seesugustel inimestel pole oma eluga tõenäoliselt midagi paremat peale hakata (nagu näiteks Kristel Aaslaidu vihata), aga loost ei hooli sellegipoolest.
08. Cartoon - "Immortality" - Ma ei saa täpselt aru, mis, aga midagi selle loo juures ärritab mind kohutavalt - loll animatsioon või loll Kristel Aaslaid või on see niisama loll.
09. Meisterjaan - "Parmupillihullus" - Arvan, et see lugu lihtsalt ei vääri seda kirglikku vihkamist, mida paljud talle lahkelt jaganud on. Minu silmis ei vääriks "Parmupillihullus" tegelikult üldse mingit tähelepanu. Vihake parem normaalseid asju.
10. I Wear* Experiminent - "Patience" - Rassu väide, et see lugu kõlab nagu kõik tänapäeva lood, jäi mulle pisut arusaamatuks, kuna minu jaoks kõlab see lugu hoopis nagu oleks ta oma tulekuga 15 aastat hiljaks jäänud. Selline kerge eesti aktsendiga inglise keeles laulmine meenutab mulle rohkem neid asju, mis "Everybodyle" omal ajal konkurentsi pakkusid. Iseenesest mul selle vastu siiski midagi ei ole, sest lood, mis "Everybodyle" omal ajal konkurentsi pakkusid, olid GENIAALSED. (Põlege põrgus, kui te seda linki ei avanud, sest selle taha oli peidetud kõigi aegade parim Eesti eelvooru lugu).

Minu esikolmik:

1. Go Away Bird - "Sally"
2. Jüri Pootsmann - "Play"
3. Mick Pedaja - "Seis"

Mis üldisesse sõusse puutub, siis Avandi ja Sepa huumor oli humoorikas nagu alati, vaheklipid olid nii ja naa - kohati mõjusid natuke sunnitult, kohati olid okeid. Kas selle väikse poisi "laval peaks laev olema" kommentaar oli mingi Noorkuu reference?
Õhtu suurim pettumus oli, et pidin "Kaelakee häält" kuulama. Minu poolest võiks see lugu igaveseks 1996. aastasse jäädagi.

P.S. Olin Zinera postitust lugedes suhteliselt segaduses, kuna siin teemas on lugusid kommenteeritud, kas a) isikliku paremusjärjestuse alusel või b) lugude ettekande järjekorras. Esitamisjärjestuses Zinera igatahes ei kommenteerinud, nii et arvasin, et tegu on a) variandiga. Kuna "emotsioonitu, mõttetu" kõlab tegelikult adekvaatse kommentaarina, mille Zinera oma favoriidile teha oleks võinud, siis esialgu pikemalt pead vaevama ei hakanud. Alles hiljem taipasin, et tõenäoliselt oli Zinera lihtsalt Rassu nimekirja ümber kopeerinud.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas Zinera » 08. Märts 2016, 00:14

JazZ- kirjutas:Alles hiljem taipasin, et tõenäoliselt oli Zinera lihtsalt Rassu nimekirja ümber kopeerinud.

(Y) Mõnikord mulle meeldivad mõttetud asjad ka, aga jah, seekord oli Rassu tabel.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas ruut » 08. Märts 2016, 01:00

rauls kirjutas: Vaheklipid olid ka hästi tehtud ja vaimukad.

Pilt
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas Kickflick » 08. Märts 2016, 23:44

Tee ise paremini siis. :D If you know what I mean.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas Rasmus » 19. Veebruar 2017, 21:15

Keep running, Rene!
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas CM-Girl » 03. Märts 2017, 23:59

Kindlasti parem seltskond finaalis kui eelmine aasta. Lood enamjaolt meeldisid kõik (mis finaali said). Koit Toome & Laura lugu meeldib enim.

I POOLFINAAL

1. Elina Born - "In or Out" Hawt. Mis loose puutub siis refrään meeldib.
2. Carl-Philip - "Everything But You" Meeldib.
3. Laura Prits - "Hey Kiddo" wtf lugu. tsikk näeb äge välja.
4. Leemet Onno - "Hurricane" Kutt näeb igav välja. Teatud kohad loos meeldisid. Not his song.
5. Ivo Linna - "Suur loterii" Armastan Iffi, aga see laul..Nii veider seda Eesti Laulul kuulata.
Suur üllatus tegelikult, et finaali saadi. Teisel kuulamisel meeldib lugu rohkem. Tema hääl. <3

6. Lenna Kuurmaa - "Slingshot" Huvitav esitus. Kuidagi veider oli Lennat näha tantsimas. Laul on päris hea.
7. Karl-Kristjan & Whougaux feat. Maian - "Have You Now" Suht esimesel minutil meenus mis laulu
see meenutab - The Chainsmokers "Closer". Lugedes kommentaare ei olnud ma ainus kellele see lugu meenus.
Laul mulle meeldib, aga selle loo rikub ära sarnasus teise looga.

8. Janno Reim & Kosmos - "Valan pisaraid" wtf @ laulja hääl. Nende eelmine Eesti Laulu lugu oli kordades parem. See kõlab nigelalt.
9. Ariadne - "Feel Me Now" Cute, really cute. Mahe hääl. Igav esitus. Laul on nii ja naa. See "Eh, eh, eh.." on veider. Ilus tüdruk, esitus jätab mulje, et tegu ara hiirekesega.
10. Uku Suviste - "Supernatural" Kummaline esitus. Laul isegi meeldib.

II POOLFINAAL

1. Koit Toome & Laura - "Verona" Keeruline. Ei tekita küll suurt positiivset emotsiooni. Aga pigem siiski meeldib.2. Kerli - "Spirit Animal" Kerli meeldib, esitlus meeldis (oli mida vaadata), aga laul hetkel jätab külmaks. Lõpus kiskis hääl eriti imelikuks.
3. Daniel Levi - "All I Need" Too dark. Aga hea lasershow. Liiga peenike hääl.
4. Liis Lemsalu - "Keep Running" Meeldib, aga oleks tahtnud näha Liisi tantsimas koos taustatantsijatega. Tal on ägedaid esitusi olnud. Lava jäi seekord suht tühjaks. Paganama ilus tsikk.
5. Close To Infinity feat. Ian Karell - "Sounds Like Home" WHAT?!
6. Antsud - "Vihm" Positiivselt mõjuv laul. Meeldib. Mõnus esitus. Tahaks vihmas jalutada. :)
7. Almost Natural - "Electric" Laulja oli 1 mu lemmikutest superstaari saates ja on tore teda siin näha, aga ei meeldi see laul. Reikopi härra tegi oma margi taas maha. Kunagi ta meeldis mulle, aga peale üht nähtud intervjuud mõned aastad tagasi, ta enam mulle ei sümpatiseeri ikka üldse ja asi ei parane selles osas.
8. Rasmus Rändvee - "This Love" Enesekindlust juurde tulnud. I like it. Hea liikumine. Laul pole ka kõige hullem. 9. Alvistar Funk Association - "Make Love, Not War" Laulu pealkiri paneb silmi pööritama. See siis tänavuse Eesti Laulu veider lugu, esitus, esitaja. Päris jube.
10. Angeelia - "We Ride With Our Flow" Hea hääl. Esitus ja laul jäävad igavaks.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas Eestlane » 04. Märts 2017, 18:39

Selle konkursi pealkiri on eksitav. Mitte millegi poolest pole tegemist "Eesti" lauluga. Riigikeelt ja selles keeles esinemist jätkuvalt põlatakse. See kurvastab, tõsiselt. 3 eestikeelset lugu, mis 20 sekka valitud said, ning neistki vaid üks sai lõpuks finaali. Ega's midagi, tuleb vist Ivo Linnat tõsiselt toetama hakata, et päris halba maiku sellest konkursist ei jääks. Muidu oleks Antsude "Vihma" meeleldi finaalis uuesti kuulda tahtnud.
Kas isegi mitte keegi züriist ei juhtinud tähelepanu sellele, et eesti keel on väga meloodiline ja seda võiks rohkem kasutada.

Tõenäoliselt läheb siis Eurovisioonile mingi järjekordne eurotrash (Born, Rändvee, Lemsalu vms), mis väidetavalt on kõige esinduslikum eurolugu, kuid tegelikkuses kuigi kaugele ei jõua. Tüüpiliselt nii juhtubki lugudega, mis on n-ö spetsiaalselt Eurovisiooni jaoks kirjutatud. Selle põhjal julgen väita, et ka Lenna on võrreldes oma varasemate esitustega sel korral lati alt läbi jooksnud.
Eestlane
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 41
Liitunud: 15. August 2008, 11:07

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas Zinera » 05. Märts 2017, 16:33

FINAAL
1. Elina Born - "In or Out" - Kena vaadata, refrään ka normaalne, kahju, et nii tahapoole jäi.
2. Ivo Linna - "Suur loterii" - Ise ei saadaks Eurovisioonile, pigem eestlastele retro-meenutus.
3. Lenna Kuurmaa - "Slingshot" - Lenna jääb vanaks juba, ei olnud suurem asi, laul s.o.
4. Karl-Kristjan & Whougaux feat. Maian - "Have You Now" - Üsna korralik laul, aga neiul väsis hääl lõpupoole ära.
5. Ariadne - "Feel Me Now" - Laul hea, aga igav, sest igasugune lavashow puudus.
6. Koit Toome & Laura - "Verona" - Ei meeldinud, Koit kileda häälega ja Laura nagu ta ikka, aga ehk läheb hästi neil siis.
7. Kerli - "Spirit Animal" - Õudne, Eesti metsad pole Kerlile hästi mõjunud.
8. Daniel Levi - "All I Need" - Meeldejääv, aga tavaline Elmari raadiohitt.
9. Liis Lemsalu - "Keep Running" - Hea, täitsa kuulatav ja meeldejääv.
10. Rasmus Rändvee - "This Love" - Selle aasta Jüri Pootsmann, väga hea ei olnud, ilma ekraanivärinata ei mäletakski.

Vaheklipid meeldisid, eriti viin ja lööme vähem, ka reklaamifirma.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas Ronet » 05. Märts 2017, 16:53

FINAAL
1. Ariadne - "Feel Me Now" - Mõnus malbe biit. Ei ärritanud kuidagi.
2. Koit Toome & Laura - "Verona" - Mul ei ole selle loo vastu suurt midagi. Eesti keeles oleks ehk paremini kõlanud. Koit on alati sümpaatne.
3. Ivo Linna & Supernova - "Suur loterii" - "Vana vaksal ei ole raudteejaam" on liiga nina pihta. Meenus see kunagine poliitreklaamide ära tegemine, "Poliitika ei ole malemäng!"
4. Rasmus Rändvee - "This Love" - Veits peenem hääl kui Pootsmannil, ent kannab paremini.
5. Lenna Kuurmaa - "Slingshot" - Olen endiselt #TeamVaikogaKoostöösLenna.
6. Daniel Levi - "All I Need" - Sellise lavakujundusega ootaks vähe võimsamat häält. Muidu decent.
7. Karl-Kristjan & Whougaux feat. Maian - "Have You Now" - Tubli noor neiu.
8. Kerli - "Spirit Animal" - Mets tegi Kerlist valgemates toonides Ruslana.
9. Elina Born - "In or Out" - Oli ja ei olnud ka. Meeldib see kerge kähedus Borni hääles. Saksofon oli tobe.
10. Liis Lemsalu - "Keep Running" - Nagu ikka.

Õhtu tõmbenumbriteks olid muidugi reklaamipausid. 8/10 olid päris head. Kahe poolfinaali parim oli obv Janno Reim & Kosmos!
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

EelmineJärgmine

Mine Muusika

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist

cron