Eesti Laul

Uued albumid, popimad bändid ja kõik taoline muusika kohta siia foorumisse.

Moderaator: Meeskond

Re:

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 19. Veebruar 2012, 03:17

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Ei hakka uut teemat tegema, aga mis muljed sellest aastast?

Esimesest poolfinaalist meeldis endale ainult Ott (/Kickflick), kokkuvõttes vast sel aastal Lenna kord võita.

Malmsten (Y)
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas CM-Girl » 19. Veebruar 2012, 03:36

Copyn oma arvamused FB Eesti Laulu lehelt siia.

1. Janne Saar - See peenike hääl refräänis häiris, ebamugav hakkas
2. Erasmus Rotterdamist - Eieiei! Taavi on huvitav ja isikupärane aga sellest ainuüksi ei piisa.
3. MIA koos Dj I.M.T.B-ga - Hea, et DJ kambas on. Ilma temata ei meeldiks nii väga. Tantsijad võiks olemata olla.
4. Milky Whip - Täitsa huvitav. Nii ja naa. Ausalt öeldes meeldib välimus (laulja jt) rohkem kui lugu.
5. Pop Maniacs - Meeldis juba esimesel korral kui kuulsin aga refrääni (algust) kuulates meenub Kesha lugu "Blow". Ja see häirib.
6. Ott Lepland - Parim! Minu poolehoid kuulub täielikult ainult talle. ;-)
7. August Hunt - Fun. Positiivne lugu. Mõnus. =)
8. Soundclear - Ei läinud peale.
9. Liis Lemsalu - Väga meeldib. Mõnus biit.
10. Loss Paranoias - Üpris hea. Ja no need punased juuksed. (Y) =D

Mait Malmsteni versioon Rockefeller Streetist oli huvitav. (Y)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas Ronet » 19. Veebruar 2012, 08:46

See oli Malmsten? Ma arvasin, et Sergo Warez.

Hääletasin Tantsulõvi ja DaydreamDiamond'i poolt.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas Kickflick » 19. Veebruar 2012, 13:08

1. Janne Saar - Jube!
2. Erasmus Rotterdamist - Taavi Peterson on muidu lahe, kuid lugu jäi pisut jamaks.
3. MIA koos Dj I.M.T.B-ga - Jube!
4. Milky Whip - Jube!
5. Pop Maniacs - Jube!
6. Ott Lepland - Ilus laul, sellest voorust minu teine lemmik.
7. August Hunt - Lõbus lugu, kuid jääb liiga üksluiseks.
8. Soundclear - Jube!
9. Liis Lemsalu - Sellest voorust minu lemmik, kaasahaarav rütm, paneb jala tatsuma.
10. Loss Paranoias - Jube!
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas rauls » 19. Veebruar 2012, 21:58

Ott oli jah parim. Ilus viis, hea esitus. Ei olnud liiga naistekas. Erasmus Rotterdamist oli lahe ja Taavi Petersoni on laval alati huvitav jälgida. Liis Lemsalu ja Loss Paranoias suht meeldisid. Muidu pooled lood olid jubedad.
Õhtu suurim tegija oli ikkagi Malmsten (Y)!

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:kokkuvõttes vast sel aastal Lenna kord võita.
Absoluutselt nõus!
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas Weirdo » 19. Veebruar 2012, 22:07

1. Janne Saar - Mõttetu ja tüüpiline tibide poplugu.
2. Erasmus Rotterdamist - Minu jaoks kindel lemmik tänu 60ndate saundile ja üleüldisele meeleolu. Supermõnus meloodia ja meeldivalt vaheldusrikas lugu. Taavi on mulle nagunii alati meeldinud. Mõnus hääletämber ja seekord oli ta look eriti stiilne. Kaif rocklugu.
3. MIA koos Dj I.M.T.B-ga - nii mõttetu, et isegi ei mäleta.
4. Milky Whip - Seda vaadates tekkis kohe wtf tunne. Nii halb et lausa hea? Sellist asja kujutaks ette mingis (kergelt) kahtlase mainega pubis. Hullumeelne lugu ja lauljad, seega mulle peaaegu et meeldis.
5. Pop Maniacs - See lugu on järjekordselt nii rolfroosalulik. Mulle ei meeldi, liiga poptümps. Igal aastal meeleheitlikult Eurovisioonile püüdlev Roosalu tegi kavala lükke, et kaasas sellised lauljad. Praegu tundub, et see töötab.
6. Ott Lepland - Superkaunis meloodia ja muidugi häälekasutusoskus. Meeldib.
7. August Hunt - Mulle pole kunagi Normani lavaline olek eriti meeldinud. Lugu jätab täiesti ükskõikseks.
8. Soundclear - Järjekordne wtf. Laul minu jaoks täiesti mõttetu, aga laulja ainitine kaamerasse jõllitamine oli päris äge.
9. Liis Lemsalu - Liis meeldib ja ta võiks veel ja veel rohkem jazz/R&B/soul stiilis lugusid esitada. See lugu konkreetselt jäi pisut lahjaks minu jaoks, aga siiski hea.
10. Loss Paranoias - Minu jaoks täiesti kohutav! Rohkem seda lugu kuulda ei taha, jubedalt tüütu. Mul tekkis selline tunne nagu oleks kuskil külasimmanil. Poolsült minu jaoks, sorry. Ja noh, need punased juuksed oli ainuke äge asi selle juures.

Malmsteni luuleminut oli super! Jään tema järgmist etteastet ootama.
Mitmeid lugusid kuulates tekkis küsimus, et kui jubedad need välja jäänud lood siis veel olid.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas Ronet » 20. Veebruar 2012, 00:11

Sattusin eile ühte vana Superstaari saadet nägema. Tuli meelde, et ma suht "vihkasin" Normanit sel ajal.
Aga see August Hund'i asi on tal väga õnnestunud! Props!
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas Kadii » 20. Veebruar 2012, 00:17

Weirdo kirjutas:Mitmeid lugusid kuulates tekkis küsimus, et kui jubedad need välja jäänud lood siis veel olid.

Ma mõtlen seda iga aasta :D

Ja hea meelega saadaks Malmsteni seda rokafellerit lugema sinna, saaks vähemalt finaali.
Kõige rohkem meeldisid Lemsalu ja Loss, pärastpoole Tantsulõvi ka. Aga saadaks Lemsalu, eestikeelse popplooga pole eurol mitte midagi teha, isegi vaatamata sellele, et laulja ülihot on.
Aga järgmise nädala omad tundusid vähemalt kõvasti paremad, eks näeme ja kuulame.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas margot » 22. Veebruar 2012, 09:49

No ma mõtlesin koguaeg, et August Hunt on ainus kõige vingem osaleja sel aastal, aga kui ma neid esinemas vaatasin, siis arvamus muutus. Lavaline olek oli võlts ja vokaal oli ka natuke nõrk, raadios meeldis mulle rohkem igatahes.
Meeldis Lemsalu ja isegi Lepland, kuigi viimane muidu üldse ei sümpatiseeri(aja see habe ära!!).
Kasutaja avatar
margot
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 14
Liitunud: 27. Detsember 2011, 19:40
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas Hea Aasta » 25. Veebruar 2012, 20:05

Noh, üldmulje oli muidugi jube, aga seda oli ilmselt ka oodata. Kas Eesti muusika ongi nii vilets? Ja kui need olid väljavalitud parimad, siis missugused need ülejäänud lood veel on, mis konkursile ei pääsenud?
Nagu öeldud, päris hale oli. Mõne erandiga siiski. Ott Lepland oli suurepärane! Mehel on häält ning sellise kauni eestikeelse looga häbisse ei jääks! Kindel lemmik.
Lemsalu oli ka veel üpriski kuulatav, aga Eurovisioonile siiski ei saadaks.

Teisest poolfinaalist oskan vaid veel sama jama oodata. Pole ühtegi lugu täispikkuses kuulnud, aga 2. poolfinaali esitusi tutvustavas videos mõni näis isegi kuulamist kannatavat. Et siis Kuurmaal täitsa okei lugu ning loomulikult ka Orelipoisil, kes alati küll meeleolu heaks teeb, kuigi Euroopa ette saata ei tasuks.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas Kickflick » 25. Veebruar 2012, 21:30

Hea Aasta kirjutas:Kas Eesti muusika ongi nii vilets?


Ma ei ütleks nii, Eestis on päris palju andekaid muusikuid, aga nad lihtsalt ei viitsi sellise süldimuusika võistlusele aega raisata.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 25. Veebruar 2012, 23:54

Juba teist korda yawn-fest, kust välja paistsid ainult Lenna (kokkuvõttes Oti järel teine "lemmik") ning Mait "Ma tahan kohtuda Bob Dylaniga" Malmsten. Sel korral läheme siis vast eestikeelse looga üritama.

Weirdo kirjutas:Mitmeid lugusid kuulates tekkis küsimus, et kui jubedad need välja jäänud lood siis veel olid.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas Kickflick » 26. Veebruar 2012, 00:07

Seekordne saade oli veidi parem, kui eelmise nädala oma, kuid enamik lugusid olid siiski jamad. Žürii valikuga klappis mul täielikult, kuid rahva valik tegi nukraks. Jällegi pani Mait Malmsten saate kinni! (Y)

1. Traffic - Kuulatav, kuid ei midagi erilist.
2. Lenna - Selle saate lemmik, ilusad sõnad ja viis ning Lenna laulis hästi ofc. Võiks minna see aasta Eurovisiooni esindama.
3. Malcolm Lincoln - Väga lahe lugu, meenutas veidi mu üht mu lemmikut Ben Folds Five'i. Väga kahju, et edasi ei pääsenud.
4. Tenfold Rabbit - Lugu on kuulatav, aga laulja hääl riivab kõrva kuidagi. Ehk vajab harjumist.
5. Birgit Õigemeel & Violina - Selle saate kõige õudsam lugu, täielik Eurovisiooni klišee - elektriviiulid, tümakas ja vehklemine nagu oleks aeroobikatrennis.
6. Soul Militia - Jube!
7. Mimicry - Jube! Peale seda, kui Paul hakkas seal bändis domineerima, on nende kraam täielik häving.
8. Orelipoiss - Ajas küll muigama, kuid Eurovisioonile poleks teda saatnud. Tegelikult oleks Jaan Pehkil aeg tõsisemat muusikat teha, häält ja lauluoskust tal iseenesest on.
9. Teele Viira - Jube! Ning liiga palju "sügaval ta sees".
10. Cat Eye - Jube!
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas margot » 26. Veebruar 2012, 00:44

Kickflick kirjutas:
Hea Aasta kirjutas:Kas Eesti muusika ongi nii vilets?


Ma ei ütleks nii, Eestis on päris palju andekaid muusikuid, aga nad lihtsalt ei viitsi sellise süldimuusika võistlusele aega raisata.


Mis mis? See süldimuusika võistlus on paljudele tundmatutele hea võimalus ennast lihtsalt rahvale näidata.

Mulle väga meeldis Tenfold Rabbit, nii omapärane ja huvitav, aga euroka jaoks liiga alternatiiv.
Kasutaja avatar
margot
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 14
Liitunud: 27. Detsember 2011, 19:40
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas rauls » 26. Veebruar 2012, 01:32

Seekord Kickflickiga paljuski nõus.
Kickflick kirjutas:Seekordne saade oli veidi parem. Jällegi pani Mait Malmsten saate kinni! (Y)

1. Traffic - keskpärane.
2. Lenna - Lenna on võrratu; selle aasta lemmik.
3. Malcolm Lincoln - omamoodi tore lugu, aga ei avaldanud suurt muljet.
4. Tenfold Rabbit - ei oska midagi öelda.
5. Birgit Õigemeel & Violina - tavaline tobe europop, Birgit laulab iseenesest hästi.
6. Soul Militia - jube nagu Kickflick juba ütles; mulle pole see punt kunagi istunud.
7. Mimicry -
Kickflick kirjutas:Jube! Peale seda, kui Paul hakkas seal bändis domineerima, on nende kraam täielik häving
Nõus! Mimicry trump on Kene ja kui ta etendab vaid taustalaulja rolli, on tegu mõttetu bändiga minu jaoks.
8. Orelipoiss - lahe ja omapärane nagu tema lood ikka, kuid jäi veidi alla oma keskmise taseme; eelmise aasta "Valss" oli palju parem.
9. Teele Viira - Teele on Eesti üks kihvtimaid lauljaid ja väga hea esineja, kuid antud lugu ei olnud vähimalgi määral minu teetass.
10. Cat Eye - ilus tüdruk, jama laul.

Malmsten on kunn!!!
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

EelmineJärgmine

Mine Muusika

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist