Laulud, mis võiksid olla filmides!

Uued albumid, popimad bändid ja kõik taoline muusika kohta siia foorumisse.

Moderaator: Meeskond

Laulud, mis võiksid olla filmides!

PostitusPostitas Soprano » 18. November 2009, 02:56

Saades inspiratsiooni artiklist Top 10 Songs That Should Be Used in a Movie teemegi oma teema lauludest, mis võiksid mõnes filmis kõlada. Tingimuseks ongi, et seda poleks üheski tuntud filmis juba kasutatud.
P.S. Eriti teretulnud on nt. stseeni kirjeldus, mille taustaks pakutud lugu võiks mängida...


Ma olen aja jooksul palju laule oma nö. kujuteldava filmi taustaks mängima pannud, aga piirdun praegu mõne valikuga 2009. aastast:
1. Handsome Furs - Evangeline - nt. mõne peostseeni taustaks (eriti alates 2:21). Tegelikult on terve Face Control album küte.
2. Kasabian - Vlad the Impaler või Fire - mõne tagaajamise taustaks. Mõlemad videod ongi praktiliselt filmid. Vlad the Impaler Noel Fielding'ga ruulib!
3. The Antlers - Kettering - on filmi lõppu justkui loodud.
4. Animal Collective - My Girls - raske on mõelda, kuhu see lugu täpselt sobiks, aga kuhugi ta ikka sobib!
5. Moby - Shot In The Back Of The Head - instrumentaallugu, millele David Lynch tegi muusikavideo ja andis oma nägemuse. Nagu ikka ongi Moby album perfektne soundtrack. Muuseas ma nõustun artiklis oleva Television - Marquee Moon looga, mida soovitas kunagi Moby!
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Garli » 18. November 2009, 17:23

Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas JazZ- » 18. November 2009, 17:59

Mingeid konkreetseid näiteid ei hakka praegu tooma, aga muidu olen vahepeal naljaviluks mõnel filmil (või seriaalil) hääle maha keeranud ja antud olustikku julmalt vastanduva laulu mängima pannud, mille tulemusel on üsna edukalt võimalik kurb stseen hoobiga naljakaks muuta. Seda nippi hakkasin ma tähele panema kunagi YouTube'st filmide recap'e vaadates, kus eriti ühe Sixth Sense'i recap'i juures hakkas silma, et põhimõtteliselt tunduks terve film (okei, arvatavasti küll mitte TERVE film, aga vähemalt valitud lõigud), täiesti erinev, kui ainult muusikat pisut rõõmsamaks muuta.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 18. November 2009, 18:03

JazZ- kirjutas:...olen vahepeal naljaviluks mõnel filmil (või seriaalil) hääle maha keeranud ja antud olustikku julmalt vastanduva laulu mängima pannud, mille tulemusel on üsna edukalt võimalik kurb stseen hoobiga naljakaks muuta.

Tegin seda eile LiveStreamis "Wrong Turniga" kasutades muusikana Alvin and the Chipmunksi lugusid ja The Beatles'ite "Ob-La-Di Ob-La-Da"-d. Huvitav on see, et viimases tuli rida "Desmond says to Molly "Girl, I like your face"" täpselt selles kohas, kus peategelased vaatavad auto peeglisse ja see muteerunud koll Three Finger oma inetu lõustaga neile järele jookseb.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Soprano » 24. November 2009, 03:31

Kuidas võisin välja jätta bändi The Big Pink...
Too Young To Love - näiteks taustaks montaazile, kui sõidetakse kuskil suurlinnas (NY), perfektne.
Velvet - murtud südamete klubi tunnuslugu.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Ronet » 04. Detsember 2009, 20:52

Vennaskond - Kui mustavad udud

Sobiks ideaalselt mõnda Tarantino filmi.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas eerik » 11. Detsember 2009, 18:51

Ma olen alati arvanud, et Kurjam/Operatsioon Õ - Mees sa ei tea... sobiks mõne super awesome kaklusstseeni taustaks.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59


Mine Muusika

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist

cron