Millega kuulate teie muusikat?

Uued albumid, popimad bändid ja kõik taoline muusika kohta siia foorumisse.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Rain » 28. Jaanuar 2009, 17:33

Siin on siis minu muusikasõber :irw:. Mälu on 2 giga, raadiot saab ka kuulata :P. Võib öelda et kuulan väga tihti muusikat, kodust eemal on tavaliselt ikka klapid kõrvas :irw:. Siinamaani on see pleier umbes 1 aasta vastu pidanud ja täitsa korras on veel. Eelmine oli mingi hiina pask mis pidas ainult kuu aega vastu, loodan et selle eluiga on ikka suurem :irw:
Pilt
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Ralf » 28. Jaanuar 2009, 17:40

foobar'i üldiselt eelistavad kogenenumad arvutikasutajad kuna programm pakub võimalust see äratundmatuseni koodi ja mille iganes abil ära muuta - alguses näeb ta küll üsna labane välja.

Ma ise pole suurt muuta viitsinud, lasin ainult Audioscrobbleri ja ColumnsUI ja Spectrum Channeli komponendi peale ja muutsin värve ning Library väikesetäheliseks. Mulle meeldib programmi juures lihtsus. Winamp oli vanasti ka minu lemmik aga kuna ta mingit mõtetut iba täis topiti ja ma ei tea kui palju RAM'i võtma hakkas siis läksin üle ja armusin.

Peamine põhjus miks ma foobari eelistan on suurepärane tag'imise süsteem ja võimalus konvertida. Programm töötab kui professionaalne tag'imistarkvara. Selekteerid hunniku lugusid ja saad neile korraga tag'id panna, samuti on olemas freedb komponent mis lugude info netist paari sekundiga tõmbab. Ma olen tohutu pedant muusikakogu haldamisel, sestap on kasulik.

Winamp on sellegipoolest asjalik. Failivad need, kes iTunes'i kasutavad.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas null » 28. Jaanuar 2009, 17:56

ahjaa. winampis kasutan vaid seda classikalist välimust ning igas sitta mis pakkus ei võtnud kaasa.
so what
Kasutaja avatar
null
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 593
Liitunud: 31. August 2007, 19:14

PostitusPostitas seeru1980 » 28. Jaanuar 2009, 18:06

Endal kuskil arvutis 8000 lugu, enamus on neist soundtrackid
Gunnery Sergeant Hartmann: "I'm Gunnery Sergeant Hartman, your senior drill instructor, from now on you will speak only when spoken to, and the first and the last word out of your filthy sewers will be "Sir". Do you maggots understand that?"
Kasutaja avatar
seeru1980
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 556
Liitunud: 12. Juuli 2006, 18:21
Asukoht: Oleneb olukorrast....

PostitusPostitas kbong » 28. Jaanuar 2009, 18:10

Winamp õgib mälu tõesti nagu segane, eriti kui sa neid uusi skinne kasutad. Koos Last.fm jubinaga moodustavad nad hea tiimi, üks proovib teist üle trumbata mälu varastamisega.

Mul õnneks mälu jätkub läpparil, mängimise ja muu ressursse nõudva tegevuse juures topin asjad kinni muidugi...
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas null » 28. Jaanuar 2009, 18:35

mida see last.fm'i jubin huvitavat pakub? pole kunagi kasutanud seda. mul mingi väike plug-in winampil mis last.fm'i lood saadab.
so what
Kasutaja avatar
null
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 593
Liitunud: 31. August 2007, 19:14

PostitusPostitas eerik » 28. Jaanuar 2009, 18:37

kbong kirjutas:Winamp õgib mälu tõesti nagu segane

O RLY? Just kontrollisin ja mul võtab alla 10MB RAM-i ja alla 8MB virtual memoryt.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas kbong » 28. Jaanuar 2009, 18:39

null kirjutas:mida see last.fm'i jubin huvitavat pakub? pole kunagi kasutanud seda. mul mingi väike plug-in winampil mis last.fm'i lood saadab.


No, eks ta täidab sama eesmärki - saadab lugusid last.fm'i aga vahepeal kasutan teda ka n-ö raadiona, avastan uut muusikat. Seal saab mõnusalt panna käima mingi teatud artisti similar radio ja voila uusi bände jälle jalaga segada.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 28. Jaanuar 2009, 18:40

null kirjutas:mida see last.fm'i jubin huvitavat pakub? pole kunagi kasutanud seda. mul mingi väike plug-in winampil mis last.fm'i lood saadab.

See jubin ongi see sama plugin, mis lood last.fmi saadab.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Ralf » 28. Jaanuar 2009, 19:30

kbong kirjutas:
null kirjutas:mida see last.fm'i jubin huvitavat pakub? pole kunagi kasutanud seda. mul mingi väike plug-in winampil mis last.fm'i lood saadab.


No, eks ta täidab sama eesmärki - saadab lugusid last.fm'i aga vahepeal kasutan teda ka n-ö raadiona, avastan uut muusikat. Seal saab mõnusalt panna käima mingi teatud artisti similar radio ja voila uusi bände jälle jalaga segada.

Oleneb ju samas kas kasutada seda eraldi programmi mida Last.fm pakub või siis Winampi plugin'i, mis on suuruselt paar kilobaiti.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Cochrane » 28. Jaanuar 2009, 19:42

Tagide mainimisega seoses tuli meelde Quintessential Player. Kui ma mingi aeg tagasi siiski üritasin MP3-dega tegeleda, kasutasin seda nii kuulamiseks kui ka tagide töötlemiseks. Sai väga mugavalt faili- ja katalooginimedest infot tagidesse tõmmata ja vastupidi ka - tagide järgi faile nimetada. Ise võisid sobiva puudumisel näidise luua, mille alusel infot ühte ja teise suunda liigutati.
http://test.quinnware.com/index.php
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas null » 28. Jaanuar 2009, 20:11

raadiot sela kuulata saab siis üsna meeldiv asi vist. peab proovima. varem sai last.fm'i lehel lihtsalt raadiot kuulata, aga mul arvutil midagi perses tulirebasel flash ei tööta, seega ei tea kas nüüd veel uues last-fmis raadio on.
so what
Kasutaja avatar
null
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 593
Liitunud: 31. August 2007, 19:14

PostitusPostitas kbong » 28. Jaanuar 2009, 21:22

Ralf kirjutas:
kbong kirjutas:
null kirjutas:mida see last.fm'i jubin huvitavat pakub? pole kunagi kasutanud seda. mul mingi väike plug-in winampil mis last.fm'i lood saadab.


No, eks ta täidab sama eesmärki - saadab lugusid last.fm'i aga vahepeal kasutan teda ka n-ö raadiona, avastan uut muusikat. Seal saab mõnusalt panna käima mingi teatud artisti similar radio ja voila uusi bände jälle jalaga segada.

Oleneb ju samas kas kasutada seda eraldi programmi mida Last.fm pakub või siis Winampi plugin'i, mis on suuruselt paar kilobaiti.


Rääkisingi sellest, mis last.fm kodulehelt tõmmata saab ja sul seal kella kõrval all laiutab...
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 10. Veebruar 2009, 15:39

Tuunisin oma foobari, maru kena näeb välja nüüd.

Pilt
(tagant vaatab Filmiveeb vastu kuna mul on transparency peal).

kbong, äkki tahad kasutada Winampile mõeldud pisikest plugin'i ja mitte seda suurt jurakat programmi?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Dziga Vertov » 27. Veebruar 2009, 13:24

kodus foobar2000, olen teinud ainult kergemat tuuningut, mitte midagi radikaalset. kogus oli ca 15000 laulu, siis surid suht samaaegselt ära mu väline kõvaketas ja ipod (sain küll garantiist uue), niiet kaotasin pea terve kollektsiooni.... praegu paartuhat ehk.
Dziga Vertov
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 54
Liitunud: 23. Veebruar 2009, 20:45

EelmineJärgmine

Mine Muusika

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist

cron