Soovitused ja avastused

Uued albumid, popimad bändid ja kõik taoline muusika kohta siia foorumisse.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Ralf » 29. Jaanuar 2009, 18:11

Kuradi kurat, Camera Obscura "Let's Get Out of This Country" on täiuslik album. Kõik lood on hämmastavalt head. Praegu ehk isegi mu lemmik indiebänd.

http://www.youtube.com/watch?v=ztIWgEO0vRc
http://www.youtube.com/watch?v=Sa1OJ8n1r6U
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Hülss » 29. Jaanuar 2009, 18:41

Oo, nice teema.

Karmimast soovitan Melechesh'i ja Kataklysm'it, kes pole niivõrd tuntud veel. Loodan, et mõlemad ilmuvad ka kunagi Eestisse.

Soome puntidest näiteks Kotiteollisuus ja Los Bastardos Finlandeses. Üht asja mida peate omama kindlasti on Punaarmee meeskoori parimad palad (Best of the Red Army Choir), kui peate lugu ilusast koorimuusikast. Selle koori ettekandes on need laulud lihtsalt ja kergeltöeldes võimsad.

Lisaks tasub Robert Plant'i soolo plaate uudistada, mitte ainult Zep'i sees mõnuleda. Eriti just viimast kahte albumit, nendest viimane Alison Krauss'iga. Kula Shaker ja Interpol on ka avastamist väärt.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas seeru1980 » 30. Jaanuar 2009, 21:59

Gunnery Sergeant Hartmann: "I'm Gunnery Sergeant Hartman, your senior drill instructor, from now on you will speak only when spoken to, and the first and the last word out of your filthy sewers will be "Sir". Do you maggots understand that?"
Kasutaja avatar
seeru1980
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 556
Liitunud: 12. Juuli 2006, 18:21
Asukoht: Oleneb olukorrast....

PostitusPostitas Spellbound » 31. Jaanuar 2009, 23:15

Lahe. Täna avastasin, et mul on arvutis bänd, mida ma polnud kordagi kuulanud. Bändiks siis Dimension Zero, kes vaata aga vaata on pärit Rootsist ja esindab minu lemmikstiili melodic deathi. Praegu kuulan 3-ndat albumit juba ja väga meeldib.
http://en.wikipedia.org/wiki/Dimension_ ... edish_band)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 04. Veebruar 2009, 18:40

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Soprano » 28. Veebruar 2009, 21:20

Parima bändi nime auhinna annaks teenitult Natalie Portman's Shaved Head rühmitusele. Natuke blogis juttu.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Ralf » 03. Märts 2009, 22:58

Kas ma olen ainus kes arvab, et Belle and Sebastiani "Lazy Line Painter Jane" on üks perfektsemaid lugusid eales? Võtab jala liikuma, head sõnad, tekitab sõltuvust, Monica Queeni laulmine on suurepärane (ta peaks soolotööd tegema) ja muidugi bänd ka üks lemmikuid, aga see olen vaid mina. B&S parim lugu on ta kindlasti.

http://www.youtube.com/watch?v=GvTkHM4g83Q

Ja däng, ma sain just aru, et nende lugu "Like Dylan in the Movies" on Bob Dylanist ja "Dont Look Back"-ist.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas LiveForThis » 03. Märts 2009, 23:23

Üks kõige rahustavam, kui samas ka veidram kõige paremas mõttes on vähemalt mulle kindlasti A Perfect Circle Tool´i väga omapärase häälekasutusega lauljaga. Olen pikemat aega kuulanud ja mida rohkem kuulasin, seda kõrva paitavamaks muutus.

Blogi esimesel kuul kirjutasin ka veidi
Muusikavideod on neil samuti väga õnnestunud, üks omapärasem kui teine.
Kuid kahjuks ei soostu nad enam albumeid välja laskma, sest Tool võtab aja ja tahtmise ära. Väga kahju, kuid on ka kuulda olnud, et õige pea peaks vähemalt netti uusalbum ilmuma, kuid seegi pidi paari looga olema.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 30. Märts 2009, 18:07

ansambel e=mc2 ja nende projekt 1983. a. tartu levimuusikapäevadelt -

viis tantsu viimsekevade hommikul:

1. tants laugaste jääl
2. väikese ja kaduva tants
3. suure ja kaduva tants
4. veetants
5. mittemillegitants peale kõige lõppu
6. kuula valgust

üks paljudest vürst volkonski erinäolistest projektidest, mis tõi talle eelmainitud üritusel ka eripreemia humanistlike ideede eest.
soovitan kuulata! huvitav projekt! volkonski taaskord pigem vokalisti kui lihtsalt laulja rollis...
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas null » 31. Märts 2009, 21:06

so what
Kasutaja avatar
null
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 593
Liitunud: 31. August 2007, 19:14

PostitusPostitas ingrids » 01. Aprill 2009, 00:45

The Dead Weather on minu jaoks ka hea avastus, mille ma muideks avastasin Soprano blogist ja mille ma omakorda muideks avastasin oma bookmarkside seast (kunagi kuskilt leidsin ja lisasin ja vahel sirvisin ka ja nüüd avastain, et see sama Soprano ongi:D) Aga nüüd bändi juurde tagasi tulles, siis kuigi olen juba umbes aasta jagu The Kills'i fännanud, Jack White on juba vana lemmik ja Queens of the Stone Age'i tegelased on ka kõik alati vägagi omal kohal, siis paneb mind imestama, et ma seda ise ei avastanud. Ootan suure huviga plaati.

Muidu veel äsja avastasin veel sellise artisti nagu Santogold nüüd nime all Santigold. Ja võimalik, et kõik teavad teda ja ma lihtsalt olen kapis elanud ja raadiot ma ka ei kuula. Aga igal juhul minu jaoks hea avastus, hetkel meeldib eriti lugu My Superman, millel official video küll pole, aga panen lingi ikka:

http://www.youtube.com/watch?v=0edqUV_hQcc
Kasutaja avatar
ingrids
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 165
Liitunud: 15. Märts 2009, 13:17

PostitusPostitas Soprano » 01. Aprill 2009, 01:26

ingrids kirjutas:The Dead Weather on minu jaoks ka hea avastus, mille ma muideks avastasin Soprano blogist ja mille ma omakorda muideks avastasin oma bookmarkside seast (kunagi kuskilt leidsin ja lisasin ja vahel sirvisin ka ja nüüd avastain, et see sama Soprano ongi:D) Aga nüüd bändi juurde tagasi tulles, siis kuigi olen juba umbes aasta jagu The Kills'i fännanud, Jack White on juba vana lemmik ja Queens of the Stone Age'i tegelased on ka kõik alati vägagi omal kohal, siis paneb mind imestama, et ma seda ise ei avastanud. Ootan suure huviga plaati.

Jah näedsa unustasingi siin teemas linkida:
http://filmsmusic.blogspot.com/2009/03/ ... ather.html
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas null » 06. Aprill 2009, 20:31

the kills om muidugi peajagu parem kõigist neist: valged triibud ja qotsa. viimane ei istu kohe üldse.

dead weathersist veel, et see nende teine lugu meeldib mullerohkem: are friends' electric?
so what
Kasutaja avatar
null
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 593
Liitunud: 31. August 2007, 19:14

PostitusPostitas Soprano » 06. Aprill 2009, 21:05

null kirjutas:the kills

fännan juba ammu
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas null » 21. Aprill 2009, 14:36

sonic youthi suvel ilmuvalt plaadilt üks lugu nüüd kuulatav: http://www.matadorrecords.com/matablog/

ootan plaati. väga hea lugu see.
so what
Kasutaja avatar
null
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 593
Liitunud: 31. August 2007, 19:14

EelmineJärgmine

Mine Muusika

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 67 külalist