Soovitused ja avastused

Uued albumid, popimad bändid ja kõik taoline muusika kohta siia foorumisse.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Trash » 18. November 2009, 17:44

Nädal tagasi ilmus eesti rockbändi One Dollar Project´i debüütalbum kus aastatel 2007 ja 2008 lindistatud lood. Sulle Soprano võiks see istuda, on selline hea minekuga plaat, indiest karmima rockini, iga lugu oma maitse ja värviga.

Pikem arvustus minu blogis : One Dollar Project - On Top Of The Grey City And Morning-High Flashback Riders

One Dollar Project MySpace´is : http://www.myspace.com/odpest
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

PostitusPostitas Soprano » 18. November 2009, 17:51

Tänud, panen kõrva taha (peale), kuigi Eesti kraami on raskem hankida.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas eerik » 23. November 2009, 20:41

Filmi "Der himmel über Berlin" kaudu jõudsin sellise grupi nagu Crime & the City Solution juurde. Youtubes on üks (suhteliselt vilets) klipp üleval: Six Bells Chime.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Trash » 23. November 2009, 22:25

eerik kirjutas:Filmi "Der himmel über Berlin" kaudu jõudsin sellise grupi nagu Crime & the City Solution juurde. Youtubes on üks (suhteliselt vilets) klipp üleval: Six Bells Chime.


Mul on üks nende bootleg DVD kus esinetakse koos Nick Cave´iga. Ei ole veel vaadanud, nüüd tekkis huvi. Himmel über Berlin in ikka über-über film.
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

PostitusPostitas Ralf » 29. November 2009, 14:19

Pilt
Bob Dylan - Blood on the Tracks

Ei olnud tänaseni "Blonde on Blonde"-järgse Dylaniga tuttav, aga "Blood on the Tracks" on suurepärane... võib-olla et tema albumitest parimgi. Lugudel on mõnusalt soe ja samas salapärane kõla ning kurblik lüürika.

Pilt
Bob Dylan - Desire

Kuulasin nüüd "Desire"-i ja see on tõtt-öelda isegi meelepärasem ja südantsoojendavam kui "Blood on the Tracks". Üleüldse eelistan ma Dylani seitsmekümnendate kraami tema kuuekümnendate loomingule. :P
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas delete » 25. Detsember 2009, 18:01

Minu viimane avastus oli Kauan http://www.myspace.com/kauanmusic kuigi ma soome keelt ei laksa on muusika see mis hinge poeb ja kõrvust tõstab.
Kasutaja avatar
delete
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 120
Liitunud: 24. Detsember 2009, 23:17

PostitusPostitas Ralf » 03. Jaanuar 2010, 08:31

Kogu oma muusikast ilma jäämine (nagu minuga juhtus) on mõnes mõttes kasulik, sest nii avastab tegelikult päris palju head muusikat. Näiteks sattusin ma peale sellisele bändile nagu Au Revoir Simone, mis peaks meeldima eelkõige inimestele, kellele istub nö. whimsical indie pop. Elektrooniline element on ka sees. Tegu muide all-girl grupiga.

Lugu "Stars".
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ronet » 03. Jaanuar 2010, 08:36

Ralf kirjutas:Kogu oma muusikast ilma jäämine (nagu minuga juhtus) on mõnes mõttes kasulik, sest nii avastab tegelikult päris palju head muusikat. Näiteks sattusin ma peale sellisele bändile nagu Au Revoir Simone, mis peaks meeldima eelkõige inimestele, kellele istub nö. whimsical indie pop. Elektrooniline element on ka sees. Tegu muide all-girl grupiga.

Lugu "Stars".

Ma tean neilt ainult ühte lugu.. ja see on kuradima hea. Pole aega/viitsimist olnud pikemalt süvenemiseks.

Another Likely Story
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Ralf » 03. Jaanuar 2010, 10:07

Hoppaaa, ma avastasin just, et She & Him'i kauaoodatud (vähemalt minu poolt) "Volume Two" näeb ilmavalgust 2010. aasta märtsis ja singel "In the Sun" omakorda veebruaris. Ega selle "Volume One" peal nüüd väga kaua ka ära ela. Positiivne uudis. Asuks nüüd Duffy ka uue albumi kallale, siis oleks ma õnnelik.

Tracklist:
Kood: Vali kõik
   1. "Thieves"
   2. "In the Sun" (featuring Tilly and the Wall)
   3. "Don't Look Back"
   4. "Ridin' in My Car" (NRBQ cover)
   5. "Lingering Still"
   6. "Me and You"
   7. "Gonna Get Along with You Now" (Skeeter Davis cover)
   8. "Home"
   9. "I'm Gonna Make It Better"
  10. "Sing"
  11. "Over It Over Again"
  12. "Brand New Shoes"
  13. "If You Can't Sleep"


Sopranole peaks vast rõõmu pakkuma, et ühes loos teeb kaasa Tilly and the Wall.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ralf » 05. Jaanuar 2010, 08:48

Pilt

I'm in love. :$

Mina kuulsin neist alles praegu esimest korda, kuid ju on nad tuntud, sest seda lugu "Pull Shapes" olen vist raadiost küll korduvalt kuulnud.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas seeru1980 » 09. Jaanuar 2010, 22:01

Kasutaja avatar
seeru1980
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 556
Liitunud: 12. Juuli 2006, 18:21
Asukoht: Oleneb olukorrast....

PostitusPostitas delete » 11. Jaanuar 2010, 20:32

The Saboteur Pilt soundtrack Väga stiilne kraam peaks olema, aga siiani pole õnnestund leida kuigi mäng ise on 10/10 :)
Kasutaja avatar
delete
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 120
Liitunud: 24. Detsember 2009, 23:17

PostitusPostitas Spellbound » 11. Jaanuar 2010, 20:55

Emiliana Torrini
Paljudele kindlasti tuttav, aga minule täitsa võõras, kuigi Islandi muusikud on alati head.
Esmane kokkupuude oli Lord of the Rings`i vapustaval OST-il looga Gollum`s Song
Nii palju kui olen juhtunud kuulama, siis meeldib 1999. aasta album Love In The Time Of Science kõige rohkem. Enamus lood on aeglasevõitu ja meloodilised, aga on ka tempokaid ning vägagi hästi kokkupandud lugusid.
Jungle Drum

Sama käib Annie Lennox`i kohta. Kuulsin esmalt LOTR III OST-il ja looks oli Into the West. Kohati väga ilusad lood, kuulaks kas või lõputult neid.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kickflick » 20. Jaanuar 2010, 17:54

Tänu Vaiko Epliku saatele "Muusikat nõudlikule maitsele" avastasin ühe väga hea folkrockilauljanna Judee Silli. Hetkel naudin tema esimest samanimelist plaati(1971). Kellele selline meloodiline ja rahulik muusika meeldib, soovitan soojalt.

http://en.wikipedia.org/wiki/Judee_Sill

Üks näitelugu ka :

Judee Sill - Crayon Angels
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Trash » 17. Veebruar 2010, 00:33

Pilt

Pressiteatest: Neli Tallinna underground-rock bändi - Zahir, One Dollar Project, Shelton San ja Tolmunud Mesipuu - avaldasid ühise DVD "Tempo'09"

Zahir (Tallinna undergroundi elav legend), Shelton San (raske käega rokibänd), One Dollar Project (East Trading Wangi varemetelt kerkinud uus bänd) ja Tolmunud Mesipuu (2009 aasta underground sensatsioon) tegid läinud sügisel jõulise dessandi Tartusse.

2. oktoobril 2009 klubis Plink Plonk antud meeleoluka ühiskontserdi parimad momendid on jäädvustatud ühisele dvd'le "Tempo'09".

"Tempo'09" on esimene reliis uuelt kodumaiselt plaadimärgilt Rist ja Viletsus. Uue labeli järgmine reliis on eesti rocki kõige paremini hoitud saladuse, ansambli Talbot, märtsis ilmuv debüütalbum.

Rist ja Viletsus märgist ja kontsert DVD arvustus minu blogis : Tempo´09 - Rist ja Viletsus

Homsest või ülehomsest poodides.

Pilt
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

EelmineJärgmine

Mine Muusika

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 119 külalist