Eurovisioon 2008

Uued albumid, popimad bändid ja kõik taoline muusika kohta siia foorumisse.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas lostinthemist » 04. Veebruar 2008, 17:14

Kas ma olen tõesti ainus, kes Eurovisooni ei vaatanud? Ma tean, et nt Ralf ei vaatanud, sest ma olin nädalavahetusel tal külas.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas mad3in3stonia » 04. Veebruar 2008, 17:39

ei mulle se laul ültse ei meeldi ÖÄKK!!! aga ikkagist
ma arvan, et nalja saab ja eurooplastel jääb karp lahti :shokeeritud:
Kasutaja avatar
mad3in3stonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 348
Liitunud: 04. Jaanuar 2008, 23:21
Asukoht: Helsingi

PostitusPostitas Storm » 04. Veebruar 2008, 18:44

AvP_75 kirjutas:Kas ma olen tõesti ainus, kes Eurovisooni ei vaatanud? Ma tean, et nt Ralf ei vaatanud, sest ma olin nädalavahetusel tal külas.


Kusjuures mina ka ei vaatanud. Pole ühtegi laulu kuulnud ja ühtegi videot näinud ning kuuldu põhjal tegin vist õigesti, et see aasta selle jama vahele jätsin. Huvi kadus juba paari aasta eest...
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Weirdo » 04. Veebruar 2008, 20:15

Mina ka eelmisel ei vaadanud. Seega ma ei teagi ühtki muud eurolugu eelmisest aastast peale Padari. Kunagi sai Eurovisionit ikka iga kord vaadatud, aga nüüd pole mitu aastat vaadanud ja ei kavatse ka sel aastal aega raisata selle peale. Ajalehest võib nagunii lugeda, kuidas Eestil läks/läheb.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Forzelius » 04. Veebruar 2008, 21:28

Ei vaatakski, kui Kreisiraadiot ei oleks. Aga jah, natuke traditsiooniline on asi perekonnas, niiet, midagi ei ole teha...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Wisegirl » 04. Veebruar 2008, 23:01

Hea Aasta kirjutas:Leto Svet on ideaalne! Miks, te küsite? Sest see on ainuke laul mis vähegi silma paistab! Iga teise täiesti tavapärase lauluga oleks taas eelvoorus väljalangemine kindel, nüüd on vähemalt selle omapärase looga mingigi lootus, sest see paistab silma!
Ühe sõnaga valiti see laul, millega meil on kõige parem võimalus edasi pääsemiseks.
Loogiline, et see eelvoorust edasi ei pääse. Liiga paljud [inimesed] näevad seda mõnitusena. "Leto Svet" on puhas saast, väikeste laste seosetu sõnamulin on ka sügavama mõttega.

KiiZ kirjutas:Mulle tundub, et ainult balkani jobud võtavad seda tsirkust veel tõsiselt.
Correct me if I'm wrong, aga kui Eesti võitis, siis võtsime meie ka seda asja ju tõsiselt. Kas pole? Eestil pole paar viimast aastat hästi läinud, ja kuna keskmine eestlane on õel, väiklane ja kade, siis ta arvab, et parim kättemaks on naeruvääristada kogu sündmust.
H-A-L-E.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas kigents » 04. Veebruar 2008, 23:06

Mul on selline tunne, et pele eesti võitu on kudagi magedaks läinud asi ja ei viitsi nagu üldse enam vaadata...
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas silx » 04. Veebruar 2008, 23:51

Vanasti oli ikka täiega lahe Eurovisiooni vaadata mingi 3 aastat tagasi,aga nüüd enam eriti see eurovisioon ei huvita.Teglt oli Iris Vesiku laul parem aga ega vahet pole.Leto Svet pole ka väga halb. :))
Are You Watching Closely?
Kasutaja avatar
silx
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 07. Detsember 2007, 22:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas KiiZ » 05. Veebruar 2008, 20:38

Wisegirl, su jutus võib isegi iva sees olla, aga minu puhul pole küll tegemist kadedusega, vaid puhta põlgusega eurovisiooni vastu. Väga vähesed inimesed, kes austavad kvaliteetset muusikat, on ka eurovisioonisõbrad, kuna eurovisioon on kvaliteetsest muusikast kaugel.

Ja eurovisioonist pole mul eriti mingit arvamust olnud, see on lihtsalt kogu aeg olnud ja mul on ükskõik olnud. Eesti võit kunagi oli ka lihtsalt tore sündmus, mitte, et ma oleks hirmsasti kaasa elanud vms. Aga viimased aastad, mil olen veidi suuremaks kasvanud ja mil mu muusikamaitse on vaid parema poole läinud, olen ma aru saand, missugust solki eurovisioonil näha saab. Ei huvita ei Eesti tulemused ega midagist. Üks s**t kõik ju. Asi ei ole kadeduses. Miks ma peaks kade olema, kui Eesti laulud sama s***d on, kui teistel riikidel ? Ja mille üle mul oleks uhkust tunda, kui Eesti sellisel võistlusel võidaks ?
Sült on sült, midagi pole parata. Ma lihtsalt ei seedi sellist paska.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Forzelius » 05. Veebruar 2008, 21:19

Ja pealegi, Wisegirl, Eurovisioon ei ole enam sama, mis ta oli 7 aastat tagasi, siis ei lugenud poliitika eriti midagi...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas siilupart » 07. Veebruar 2008, 19:33

Hea Aasta kirjutas:Leto Svet on ideaalne! Miks, te küsite? Sest see on ainuke laul mis vähegi silma paistab! Iga teise täiesti tavapärase lauluga oleks taas eelvoorus väljalangemine kindel, nüüd on vähemalt selle omapärase looga mingigi lootus, sest see paistab silma!

Jumal tänatud, et valiti Leto Svet. Eelmisel aastal ka kiideti Gerli Padarit, aga kuna laul oli nii tavaline ega paistanud millegagi silma, siis oli selge, et edasi niigunii edasi ei pääse.

Ühe sõnaga valiti see laul, millega meil on kõige parem võimalus edasi pääsemiseks.


Olen sinuga 100% nõus. :pööritus:
I Know I Am Little Stupid Girl, But I Learn Always Something
Kasutaja avatar
siilupart
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 109
Liitunud: 27. Juuli 2007, 23:49
Asukoht: Kuressaare (Saarlane:D)

Eelmine

Mine Muusika

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist

cron