Last.fm

Uued albumid, popimad bändid ja kõik taoline muusika kohta siia foorumisse.

Moderaator: Meeskond

Re: Last.fm

PostitusPostitas Defexer » 22. Juuni 2012, 02:02

Olen tihti su poste lugenud ning siiani suhtunud neurtraalselt kuid mida päevad edasi seda rohkem sa hakkad tühja panema. Milleks sa ütled saidikohta mõttetu, kui sa isegi pole seda uurinud. Üks asi on kuulata eesti raadiot kuid teine on hoopis see, mis pakub sulle sarnaseid artiste/bände mis sulle meeltmööda on (Ehk suurem tõenäosus midagi uut meelepärast leida, kui kuulata lihtsalt raadiot).
Teisena, kuidas sa saad nii saamatu olla, et ei leia funktsioone? Deafult värvilahenduseks on punane ning sealt on raske midagi kahesilma vahele üldse jätta (Alustades konsertitest ja näiteks lõpetades muusikazanritega). Samuti sa saad kiirelt hea ülevaate artisti kohta keda sa parasjagu kuulad, mis on ikka suur pluss. Loomulikult oleneb ka mida sa sealt saidilt leida soovid ja kui sa juba mainisid mingeid oma saite, siis võid need ka avaldada.
Samamoodi saad seal omale sõpru lisada ja, et sa ei peaks erinevaid teemasid tegema ning küsima, "Kas keegi kuulab Terminaatorit, Nikit või Koit Toomet." Ühiste sõprade abil on ka samuti võimalik leida endale taas miskit uut.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Last.fm

PostitusPostitas brixxx » 22. Juuni 2012, 02:09

Defexer kirjutas:Olen tihti su poste lugenud ning siiani suhtunud neurtraalselt kuid mida päevad edasi seda rohkem sa hakkad tühja panema. Milleks sa ütled saidikohta mõttetu, kui sa isegi pole seda uurinud. Üks asi on kuulata eesti raadiot kuid teine on hoopis see, mis pakub sulle sarnaseid artiste/bände mis sulle meeltmööda on (Ehk suurem tõenäosus midagi uut meelepärast leida, kui kuulata lihtsalt raadiot).
Teisena, kuidas sa saad nii saamatu olla, et ei leia funktsioone? Deafult värvilahenduseks on punane ning sealt on raske midagi kahesilma vahele üldse jätta (Alustades konsertitest ja näiteks lõpetades muusikazanritega). Samuti sa saad kiirelt hea ülevaate artisti kohta keda sa parasjagu kuulad, mis on ikka suur pluss. Loomulikult oleneb ka mida sa sealt saidilt leida soovid ja kui sa juba mainisid mingeid oma saite, siis võid need ka avaldada.
Samamoodi saad seal omale sõpru lisada ja, et sa ei peaks erinevaid teemasid tegema ning küsima, "Kas keegi kuulab Terminaatorit, Nikit või Koit Toomet." Ühiste sõprade abil on ka samuti võimalik leida endale taas miskit uut.

OKEI, kas oli raske öelda, mis on saidi plussid ning muideks ma ei olegi eriti last.fm saidi funktsioone uurinud, avasin korra Karl Madise lehe ning see tundus funktsioonilt sarnane kui mtv kodulehel artistide kohta.

Defexer kirjutas:Samamoodi saad seal omale sõpru lisada ja, et sa ei peaks erinevaid teemasid tegema ning küsima, "Kas keegi kuulab Terminaatorit, Nikit või Koit Toomet." Ühiste sõprade abil on ka samuti võimalik leida endale taas miskit uut.

Mis selliste teemade alustamises halba on? Ma küll ei tea, kuidas Last.fm foorumid on üles ehitatud, aga erinevate artistide või bändide fännklubi teemad eraldi teevad palju ülevaatlikuma ja selgema pildi ette, kui teha lihtsalt Eesti muusika teema ja kõik räägivad seal läbi segi erinevatest artistitest ja bändidest.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Last.fm

PostitusPostitas Ronet » 22. Juuni 2012, 02:14

brixxx kirjutas:OKEI, kas oli raske öelda, mis on saidi plussid ning muideks ma ei olegi eriti last.fm saidi funktsioone uurinud, avasin korra Karl Madise lehe ning see tundus funktsioonilt sarnane kui mtv kodulehel artistide kohta.


MIS SUL VIGA ON?!?!
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Last.fm

PostitusPostitas brixxx » 22. Juuni 2012, 02:18

Level kirjutas:
brixxx kirjutas:OKEI, kas oli raske öelda, mis on saidi plussid ning muideks ma ei olegi eriti last.fm saidi funktsioone uurinud, avasin korra Karl Madise lehe ning see tundus funktsioonilt sarnane kui mtv kodulehel artistide kohta.


MIS SUL VIGA ON?!?!

Mis mul viga peab olema?

Äkki ma olen läinud mugavaks, et enne küsin teistelt inimestelt ning siis hakkan ise uurima.

Mul on hetkel selline tunne, et mina kaon siit muusika alateemast ning suudun filmide alla ning uurin last.fm foorumit kuna hetkel muusika huvi, kuigi selle natukese uurimise järel pean siiski tunnistama, et eriti huvitav sait see ei tundu.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Last.fm

PostitusPostitas Garli » 22. Juuni 2012, 10:14

brixxx kirjutas:OKEI, kas oli raske öelda, mis on saidi plussid ning muideks ma ei olegi eriti last.fm saidi funktsioone uurinud, avasin korra Karl Madise lehe ning see tundus funktsioonilt sarnane kui mtv kodulehel artistide kohta.


Pilt
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Last.fm

PostitusPostitas CM-Girl » 25. Juuni 2012, 12:05

Tegin ka konto, ei saa teistest halvem olla ju. ;-)

http://www.last.fm/user/CM-Girl
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Last.fm

PostitusPostitas Ralf » 25. Juuni 2012, 22:01

Hiljuti liitunud võiks ka sellega ühineda: http://www.last.fm/group/Filmiveeb.ee
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Last.fm

PostitusPostitas Defexer » 25. Juuni 2012, 22:54

Ralf kirjutas:Hiljuti liitunud võiks ka sellega ühineda: http://www.last.fm/group/Filmiveeb.ee

See oli üks esimestest tegevustest mis ma Last.fm'i saidil tegin kuid paraku keegi pole nõusolekut mulle pannud.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Last.fm

PostitusPostitas Ralf » 04. Juuli 2012, 22:45

Uued liikmed nüüd vastu võetud ja asi taas töös.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Last.fm

PostitusPostitas brixxx » 07. August 2012, 14:50

Tulin nüüd korra uuesti Last.fm uurima, mõned plussid olen ka leidnud.

Kuigi ei saa aru, mis loogika järgi neid raadio jaamu koostatakse, hetkel olen liitunud Filmiveebi, Terminaator ja Karl Madise klubiga, siis Filmiveebi raadiost ma enam vähem saan aru miks seal on erinevad artistid (isiklikult ei meeldinud sealt ükski laul), aga Terminaatori ja Karl Madise raadiost ei saa pihta miks seal laulavad erinevad artistid.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Last.fm

PostitusPostitas Defexer » 07. August 2012, 18:51

Sa mõtled seda raadiot?
http://www.last.fm/music/Terminaator?ac=terminaator

Kui jah, siis võtab sarnased artistid ja nende lood ja hakkab sulle laskma neid ja nii see käib...sina omakorda avastad uusi artiste ja bände ja kuulad nende kaudu sarnaseid artiste jne.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Last.fm

PostitusPostitas brixxx » 08. August 2012, 10:25

Defexer kirjutas:Sa mõtled seda raadiot?
http://www.last.fm/music/Terminaator?ac=terminaator

Kui jah, siis võtab sarnased artistid ja nende lood ja hakkab sulle laskma neid ja nii see käib...sina omakorda avastad uusi artiste ja bände ja kuulad nende kaudu sarnaseid artiste jne.

Jah, see on samas hea, aga samas ka halb, pigem võiks olla kaks raadiot, üks see, mis hetkel on ja üks ainult artisti keskne.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Last.fm

PostitusPostitas eerik » 08. September 2014, 21:29

Nelja-aastase pausi järel puhusin enda kontole elu jälle sisse: http://www.last.fm/user/rezpekt

Loodetavasti on nüüd püsivust seda järjepidevamalt kasutada. :irw:
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Last.fm

PostitusPostitas JazZ- » 05. Oktoober 2014, 15:00

Tegin oma lõbuks last.fm'is pisut statistikat ja uurisin seal oleva Filmiveebi grupi põhjal, kui hea on foorumlaste muusikamaitse. Tuleb välja, et väga halb (Garlist ma paremat ei oodanudki, aga teised võiks ennast küll kokku võtta). Igatahes on mul lõpuks ka filmiveebi filmivendade ühe teisele eelistamiseks vettpidav alus olemas: nimelt on LiveForThisil parem muusikamaitse kui tema nooremal (ja rumalamal) veljel. ;-)


Pilt
Joonis 1. Filmiveeblaste maitseühilduvusest minu omaga

Et kõigile oleks edaspidi teada, kellesse aupaklikult suhtuda tuleb, siis ka nimekiri:

Spoiler :
VERY LOW
  • lostinthemist
  • Spellbound
  • sviik
  • Garli
  • IlseV
  • Hendrik
  • KiiZ
  • Rassu
  • Defexer
  • Cochrane

LOW
  • Kadii
  • eerik
  • LiveForThis

MEDIUM
  • Soprano
  • Level

VERY HIGH
  • Dream

SUPER
  • Kickflick
  • Forzelius
  • Ralf
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Last.fm

PostitusPostitas Ralf » 05. Oktoober 2014, 19:21

lostinthemistil on VERY LOW compatibility ilmselt igaühega, kes pole jaapanlasest emo. :irw:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

EelmineJärgmine

Mine Muusika

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist