Sinu parim kontsertelamus?

Uued albumid, popimad bändid ja kõik taoline muusika kohta siia foorumisse.

Moderaator: Meeskond

Re: Sinu parim kontsertelamus?

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 09. September 2013, 11:26

Forza kirjutas:Sheeeeit, sa olid siis seal, kus Gilmour ja Mason ka olid?


Gilmour ja Mason olid 12. Mai kontserdil..ma käisin 14. Mai omal :(
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Sinu parim kontsertelamus?

PostitusPostitas Forzelius » 09. September 2013, 13:39

Tunnen sulle kaasa, aga lohutuseks ütlen, et võimalused säärase asja vol. 2 jaoks on suurimad just sellele kontserdil kuhu sa peatselt lähed. Hindaks umb 50-50 tõenäoliseks seda.
Mitte, et sellele üleliigselt keskenduda tasuks, sest Snowy White ja Kilminster on ka väga ägedad kidramehed. Esimene neist mänginud ju seda albumit ka põhimõtteliselt sama kaua kui Roger ise.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Sinu parim kontsertelamus?

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 19. September 2013, 15:31

Nagu O2 show aga kordades suurem. Lisaks paar bit'i, mida minu meelest O2 show'l ei mängitud.

S*taks hea saund. Surround sound andis jõhkralt hea elamuse.
Siga oli äge :) Seda O2'el ei olnud.

Rahvas võibolla tõesti oli veidike uim. Teine pool (mis mulle on alati rohkem meeldinud) tõmbas vähemalt mu sektsioonis rohkem rahvast käima. Millegi pärast tekitas mulle eriti vaimustust see kui Roger rahva suunas tule avas.

Mil pillimehed olid väga väga head (Carin tegi ka Pink Floyd'is kaasa 94' aastal), siiski tunnen puudust Masoni logisevast trummimängust, Gilmour'i pehmest häälest/kitarrimängust ja Wright'i klahvidest (RIP). Comfortably Numb oli hea, kuid ikkagi käis väike krõnks seest läbi kui see ei olnud Gilmour, kes müüri otsas vastas arsti jutule. Rääkimata veel selles loos asuvatest kitarrisoolodest (ma ei võta krediiti ära nendelt pillimeestelt, kes seal praegu osalesid).

Aga muidu, 10/10. Ma ei ole nii hea sõnasepp, et anda edasi seda emotsiooni, mida see kontsert pakkus mulle.

Lahe, et peale kontserti mingi seltskond karjus ka "tear down the wall", kuna rahvast hoiti kinni:

Pilt
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Sinu parim kontsertelamus?

PostitusPostitas Loop » 29. September 2013, 10:35

pirate station 2008
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Sinu parim kontsertelamus?

PostitusPostitas Defexer » 15. November 2013, 19:04

Kindlasti noorena parimateks pidudeks jäävad mul Beach Clubis toimunud igasugused hardstyle ja muud reiviõhtud. Psyko Punkzi live on väga räigelt meeles ja oi milline küte seal oli. Muidugi paljud kõvad peod olen maha maganud mis on Tallinnas toimunud aga eks need aina paremaks lähevad ja ka rohkem käima saab hakata.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Sinu parim kontsertelamus?

PostitusPostitas Ronet » 15. November 2013, 20:39

Defexer kirjutas:Kindlasti noorena parimateks pidudeks jäävad mul Beach Clubis toimunud igasugused hardstyle ja muud reiviõhtud. Psyko Punkzi live on väga räigelt meeles ja oi milline küte seal oli. Muidugi paljud kõvad peod olen maha maganud mis on Tallinnas toimunud aga eks need aina paremaks lähevad ja ka rohkem käima saab hakata.

Need vist päris kontserdid ka ei ole. (?)
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Sinu parim kontsertelamus?

PostitusPostitas Rasmus » 01. Juuli 2014, 21:58

Spoiler :
Pilt

Vist esimest korda teen siia postituse, et vastata teema pealkirjas esitatud küsimusele.
The Offspring 27. juunil 2014 Tallinna Lauluväljakul.

Ütlesin päev varem #filmiveebis:
[23:29:31] <+Rassu> kle ei usu, et offspringil eriliseks hüplemiseks läheb üldse
[23:29:59] <+Rassu> vanurid laval ja vanurid publikus prolly

Arvasin ilmselgelt valesti, sest ilma liialdamata pole ma kunagi nii suurt kaasaelamist publiku poolt näinud. Rahvas hüppas vahetpidamata absoluutselt iga loo jooksul. Kontsert kestis üks tund ja viis minutit, aga sellega tehti ära rohkem, kui mõni bänd pea poole pikema ajaga suudab.

Väga awesome ja tahan neid võimalikult kiiresti uuesti näha.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Sinu parim kontsertelamus?

PostitusPostitas Soprano » 03. Juuli 2014, 13:56

The Black Keys @ Open'er 02.07.2014

3 päeva festivali on veel jäänud ja tulemas on sellised gigandid nagu nt. Pearl Jam, Faith No More ja Jack White, aga ütlen nüüd ja praegu, et Black Keys'i ei ületa neist enam keegi. See on ainus bänd, mis suudab minusugust vanameest veel hüppama panna ning mitme loo ajal tulid peaaegu õnnepisarad silma. Näiteks Lonely Boy, millega lõpetati enne lisalugusid, oli HULL. Ainus lisalugu, mis oleks võinud veel Lonely Boy'd minu jaoks ületada, oleks olnud Set You Free, ent nende tuuri setlistide põhjal nad polegi seda kordagi mänginud. Dan kusjuures ütles vahepeal midagi sellist: "You guys are quarter the size of Glastonbury, but 10 times more energetic." (Y)
Mul on ainult üks kriitikanool kontserti osas. Nimelt nad näitasid ekraanidel läbi vanamoodsate filtrite vms. lastud pilti, millel oli u. 3-sekundiline viivitus. See peaks kokku käima nende uue plaadi promoga, millel on selline 80ndate VHS vibe, aga kontsertile selline stiil hästi ei sobinud. Õigemine stiil oleks ok, kuid see viivitus segas.

Spoiler :
Pilt
Pilt


Mu üks teine suur lemmik Interpol oli ka eile, kuid nende kahjuks nad alustasid kell 20:00, kui veel päike oli väljas. Viimased lood olid täpselt siis, kui päike hakkas loojuma ja siis saadi alles teha paremat valgusshow'd. Muidu oli aga väga hea kontsert.

Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Sinu parim kontsertelamus?

PostitusPostitas sandraest » 11. November 2014, 13:15

Sellel juunil oli David Guetta Tallinnas, see oli vägev:) Ta sai eesti rahva hüppama:)
sandraest
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 3
Liitunud: 11. November 2014, 12:46

Eelmine

Mine Muusika

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist