Uued albumid/singlid

Uued albumid, popimad bändid ja kõik taoline muusika kohta siia foorumisse.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Hülss » 27. August 2008, 13:50

Metallica - Death Magnetic
(vana kooli kõla on olemas, mis teeb südame soojaks)
AC/DC - Black Ice
(lõpuks ometi)
Cradle Of Filth - Godspeed On the Devil's Thunder
(kuna tegemist on "teema" albumiga, siis loodan, et tuleb parem kui nende viimane saast Thornography)

Viimase aja plaatidest olen kuulanud:

The White Stripes - Icky Thump
See küll eelmise aasta plaat, aga avastasin ta suht alles. Icky Thump oli otsustavaks teguriks ja nüüd kuulan Stripes'i regulaarselt. Soovitan soojalt.

Duffy - Rockferry
Lühike plaat, aga puhas kvaliteet. Kui välja arvestada see ülemängitud ning ajudes leierdav Mercy, siis on tegemist tõeliselt hea plaadiga. Kohustuslik tänapäeva souli austajatele.

Filter - Anthems for the Damned
Jääb alla eelmistele, aga sellegipoolest täiesti kuulatav. Title of Record'i tasemeni ei suuda nad ilmselt enam kunagi küündida.

Kataklysm - Prevail
Siiani jätab sama hea mulje, kui nende eelmine kauamängiv, In the Arms of Devastation. Tõeliselt hea Kanada punt. Soovitan kõigile raskemuusika sõpradele.

Disturbed - Indestructible
Pettumus, kui päris ausalt öelda. Olen selle bändi kuulaja esimesest plaadist saadik, aga viimast albumit olen kuulanud ainult paar korda. Disturbed on ennast minu jaoks ammendanud.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas _eesti999_ » 05. September 2008, 20:44

Sellise kaanepildiga albumit võib Halloweeni paiku ka Eesti poodidest otsida.
Lordi- Deadache.
Kasutaja avatar
_eesti999_
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 548
Liitunud: 04. Detsember 2007, 21:18
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Forzelius » 05. September 2008, 21:31

Omg, ei jõua Death Magneticut ära oodata. Ära on pühitud St Angeri koleda kõlaga trumm ja Hetfieldi vananev hääl. Mees ja terve bänd on ennast käsile võtnud ja esimene reaktsioon Cyanide'i kuulates oli nagu kuulaks Black Albumit. Kõla ülisarnane.
The Day That Never Comes meenutas loo ülesehituse poolest And Justice For All'i. Oi, kuidas ootan seda. Unforgiven III pidavat ka hea olema. Kahju muidugi, et see plaat juba lekkinud on.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Spellbound » 06. September 2008, 01:10

Hülss kirjutas:Cradle Of Filth - Godspeed On the Devil's Thunder
(kuna tegemist on "teema" albumiga, siis loodan, et tuleb parem kui nende viimane saast Thornography)


Võib olla parem jah aga Thornography nüüd küll saast ei ole. Lihtsalt erinev, muud midagi. Mulle meeldis väga jällegi. Pidev muutus on hea. Ei muutu ühekülgseks.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 06. September 2008, 13:03

Forza kirjutas:Omg, ei jõua Death Magneticut ära oodata. Ära on pühitud St Angeri koleda kõlaga trumm ja Hetfieldi vananev hääl. Mees ja terve bänd on ennast käsile võtnud ja esimene reaktsioon Cyanide'i kuulates oli nagu kuulaks Black Albumit. Kõla ülisarnane.
The Day That Never Comes meenutas loo ülesehituse poolest And Justice For All'i. Oi, kuidas ootan seda. Unforgiven III pidavat ka hea olema. Kahju muidugi, et see plaat juba lekkinud on.


Esmamuljed on väga positiivsed. Youtube abil olen üle poolte lugudest ära kuulanud ja siiani on lemmikuteks "Broken, Beat & Scarred" ja "My Apocalypse". 8)

Spellbound kirjutas:
Hülss kirjutas:Cradle Of Filth - Godspeed On the Devil's Thunder
(kuna tegemist on "teema" albumiga, siis loodan, et tuleb parem kui nende viimane saast Thornography)


Võib olla parem jah aga Thornography nüüd küll saast ei ole. Lihtsalt erinev, muud midagi. Mulle meeldis väga jällegi. Pidev muutus on hea. Ei muutu ühekülgseks.


Muutuse vastu pole mul midagi, sest Cradle on oma stiili mitmesse suunda viinud esimesest albumist saadik. Ma jumaldan neilt kõike alates Dust'ist kuni Nymphetamine'ninini. :))

Thornography oli minu jaoks liiga...popmuusika ?! See album oli 180 kraadi kusagile võssa, sest laulusõnad olid nõrgad võrreldes Dani tavalise tasemega. Mees on muidu täielik meister laulusõnade kirjutamisel, aga see plaat valmistas pettumuse. Sound ei olnud ka enam lihtsalt Cradle of Filth kui selline, mistõttu on see plaat ka paljude fännide poolt hukka mõistetud. Bändiliikmete vahetumine liiga tihti pole ka hästi mõjunud, aga see on paratamatus. See kõik on siiski ainult minu arvamus.

Godspeed'ilt olen kuulnud ühe loo ja see jättis juba parema mulje. Kuna see neil esimene concept album pärast Beast'i, siis on ootused päris kõrgel. 8)
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 06. September 2008, 13:12

Sample'ite põhjal arvan, et Broken, Beat & Scarred võib tõesti väga hea tulla. My Apocalypse on liiga trash minu jaoks. Fast-paced lood ei ole mu lemmikud Metallicalt, sellepärast arvangi, et see album on parem kui KEA, kuigi kõik fanboyd arvatavasti vastu vaidlema hakkavad. Unforgiven III arvatakse ka, et parem kui II.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Hülss » 06. September 2008, 13:24

Vaevalt, et keegi vaidlema hakkab, sest esiteks pole KEA kindlasti mitte Metallica parim saavutus ja teiseks on need kaks plaati nii või teisiti nagu öö ja päev, olenemata sellest palju neid trashi'maid lugusid Magneticul esineb. :-)

Unforgiven III on esimesest kahest liialt erinev minu jaoks. Samas olen teda ainult ühe korra kuulanud.

"Broken, Beat & Scarred" + Lyrics:
http://uk.youtube.com/watch?v=L5pGiZ1xGH0
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 08. September 2008, 19:22

Spellbound kirjutas:
Hülss kirjutas:Cradle Of Filth - Godspeed On the Devil's Thunder
(kuna tegemist on "teema" albumiga, siis loodan, et tuleb parem kui nende viimane saast Thornography)


Võib olla parem jah aga Thornography nüüd küll saast ei ole. Lihtsalt erinev, muud midagi. Mulle meeldis väga jällegi. Pidev muutus on hea. Ei muutu ühekülgseks.


Uus lugu Tragic Kingdom on hoopis teine tase.Nagu oleks segatud Thornography, Nymphetamine ja Damnation and the Day.

Thorno on meeldivalt teistsugune album kui olen harjunud Cradlellt kuulama.
Aga heas mõttes. Endale meeldib ka muutused Cradle stiilis. Vb tõesti lihtsam kui eelmised aga ikka sama andekas.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Shotgun » 10. September 2008, 00:04

Death Magnetic on totally teemas. Väga rahul! Originaal laekub ka kindlasti riiulisse. Broken, Beat & Scarred on igas mõttes väga hea lugu, ma ei tea, miks ma just seda lugu mainin, aga see lihtsalt meeldib.. Cyanide on samuti (Y)
Kasutaja avatar
Shotgun
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 376
Liitunud: 03. Detsember 2007, 02:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 04. November 2008, 22:31

Kes teab öelda, kas ja millal Kerli ja selle Guns n Roses'i mehe (sorri nimi ei tule meelde praegu) James Bondi mängu-theme singlina ilmub?
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Hülss » 05. November 2008, 10:18

eerik kirjutas:Kes teab öelda, kas ja millal Kerli ja selle Guns n Roses'i mehe (sorri nimi ei tule meelde praegu) James Bondi mängu-theme singlina ilmub?


Kerli ja Axl Rose laulavad koos Quantum of Solace'i mängu jaoks ? :shokeeritud:

Cool beans.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 05. November 2008, 17:59

Hülss kirjutas:
eerik kirjutas:Kes teab öelda, kas ja millal Kerli ja selle Guns n Roses'i mehe (sorri nimi ei tule meelde praegu) James Bondi mängu-theme singlina ilmub?


Kerli ja Axl Rose laulavad koos Quantum of Solace'i mängu jaoks ? :shokeeritud:

Cool beans.

Nope. Kerli ja Richard Fortus (Guns 'n' Roses'i kitarrist) kirjutasid laulu, Kerli laulab. http://www.youtube.com/watch?v=XvaIopVuAHU
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Hülss » 06. November 2008, 16:39

Aa, selge. Ma neid uuema Guns 'n Roses'i liikmeid nimepidi ei tunne kui päris ausalt öelda.

Päris kuulatav teine, Kerli is moving up in the world. Enne Scream awards ja nüüd see, loodame et neiul edu jätkub. :-)
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 12. November 2008, 18:37

Kosmikute uus album "Ainus, mis jääb, on BEAT" on päris superluks. Enda lemmikud on nimilugu, "Lydia Koidula haud", "Seanss" ja "Valss".
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas eerik » 18. Veebruar 2009, 21:45

Popidoti uus album "Antenna of Love" on nüüd poodides. Kõik ostma!
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

EelmineJärgmine

Mine Muusika

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist

cron