2018 parim laul

Uued albumid, popimad bändid ja kõik taoline muusika kohta siia foorumisse.

Moderaator: Meeskond

Re: 2018 parim laul

PostitusPostitas Soprano » 04. Jaanuar 2019, 15:17

JazZ- kirjutas:Lõpetuseks tahaksin veel öelda, et see on üks tänuväärne teema, sest toob Filmiveebi korraks tagasi isegi sellised rariteetsed külalised nagu IlseV ja Audrey, keda muul ajal juhuslikult kinos või tänaval kohata on tõenäolisem kui siinses foorumis. Lihtsalt selleks, et uus aasta kollektiivselt vihates vastu võtta. :)

Jep! Ma olen nt. kategooriliselt vastu Ralfi ideele teha see teema pollina. Nii oleks küll objektiivsem, aga 100x igavam. Tegu on ikkagi mänguga, me ei otsusta siin absoluutset tõde. Mõnes mõttes need 2 häält igale loole ongi antud selle eesmärgiga, et ainult 1 inimene ei saaks loo saatust otsustada. Sellise süsteemiga jäävad ka sõelale "paremad" lood.

Natuke promo ka... kellele mu lood meeldisid, siis võite uurida mu Best of 2018 playlisti (pole lõplik): https://open.spotify.com/playlist/1Sp5t ... vjXK1zpmLA
Kahetsen, et Snow Patrol'i siia ei pannud. Võibollah Epliku asemel.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: 2018 parim laul

PostitusPostitas adi » 04. Jaanuar 2019, 22:37

Kickflick kirjutas:Jee! Väga tore üllatus, et minu nomineeritud lugu võitis. Kolmest loost, mis tabelisse lisasin, ennustasin sellele kõige suuremat edu, kuid päris esikohta ennustada ei julgenud, teades kui küünilised snoobid filmiveeblased võivad olla. Tore oli ka, et Thom Yorke nii kõrge koha saavutas.


Ma hoidsin sellele loole põialt. Väga hea valik.
See lugu võitis ainult selle pärast, et see on kõige igavam christ fuckking sake boring mindfuck ever.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Eelmine

Mine Muusika

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist

cron