Eurovisiooni ühisvaatamine 2014

Uued albumid, popimad bändid ja kõik taoline muusika kohta siia foorumisse.

Moderaator: Meeskond

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2014

PostitusPostitas Forzelius » 11. Mai 2014, 13:43

Full retard, indeed.
Mul pole otseselt enda kehas või orientatsioonis ebakindlust või vastikust tundvate inimeste vastu mitte midagi. Kui nad elaksid rahulikult omaette ning ei tikuks esiplaanile. Kogu see sallivuse ja maailmarahu ja uhkuse esiletoomine, vot see ajab oksele. Eile oli kahjuks üks väga vastik näide sellest. Rõvedus.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2014

PostitusPostitas tuusla » 11. Mai 2014, 14:35

Arvestades, et Eurovisioon on LGBT kogukonnas tähtis sündmus, pole ime, et võitis Conchita.
Sest võitis ju esineja, mitte lugu ometigi. Nii nagu omal ajal Dana International.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2014

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 11. Mai 2014, 15:12

Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2014

PostitusPostitas Wisegirl » 11. Mai 2014, 17:55

Laulud, mis mul veel täna meeles on.


Pilt Holland - See lugu jäi meelde juba poolfinaalist, hoogsete tümpsulugude foonis paistis selgelt silma.
Pilt Armeenia - Minu jaoks täitsa kobe.
Pilt Itaalia - Tõlge rikkus küll natuke elamust ja lauljal on väga nõrk hääl, video oli tunduvalt tugevam kui finaalis nähtu, aga meeldejääv refrään ja itaalia keel kõlab ka hästi.
Pilt Taani - Meeldis arvatavasti sellepärast, et oli väga poistebändihõnguline. :) Lisaks oli toredasti lõbus heatujulaul.


Austria lugu ei ole kahjuks üldse meeles. Võitis Dana International vol.2.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2014

PostitusPostitas Kickflick » 11. Mai 2014, 22:38

Võidulaul ei kõlba küll kuhugi. Aga tore, et Hollandil, Soomel ja Norral päris hästi läks.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2014

PostitusPostitas Hea Aasta » 12. Mai 2014, 12:05

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Olin meeldivalt üllatunud, et seda tehti ja nii häälekalt. Üldse oleks võinud sel aastal Venemaa välja jätta. Õnneks Eestilt neile ainult 1p.
Nohjah, kuigi kenad noored neiud ju, esitusel ka just viga polnud. Inimlikust aspektist ei ole ilmselt kõige meeldivam seejärel sellise vastuvõtu osaliseks saada. Tüdrukutel pole ju midagi pistmist ühe teatava riigpea tegemistega.

Muide, Eesti oma poolfinaalis siis 12. kohal. Ehk siis ikka veidi jäi sellest finaalikohast vajaka. Better luck next time.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2014

PostitusPostitas brixxx » 12. Mai 2014, 15:01

Ma kuulasin juba kuu aega tagasi kõik laulud ära ning siis leidsin 8 lemmiklaulu ja tegin väikese edetabeli ka tänapäeva klubi RNB muusikast, mis mulle peaaegu üldse ei meeldi. Need kolm klubi RNB laulu meeldisid tunduvalt rohkem kui hetkel kõik ülejäänud selle žanri laulud, mis hetkel mängitakse, kui selle žanri laulud oleks enamik sellised, siis ilmselt kuulaks rohkem sellist muusikat. Hetkel ühed lemmikud artistid on Cee Lo Green, Gavin DeGraw ning veidi ka Justin Timberlake (kuigi temalt meeldivad vanemad laulud rohkem nt. "Cry Me River"), nende kohta võib väita, et on kõige lähemal tänapäeva klubi RNB muusika žanrile. Enim kuulan küll Kenny Rogers, Elton John, Engelbert Humperdinck jne.

Kuigi ei olnud nii head laulud Eurovisioonis kui nt. 90.ndatel, aga sellegi poolest andis Eurovisioon lootust, et tänapäeval kuulatakse muud muusikat ka kui ainult klubi RNB muusikat.

Lemmikud 8 laulu, lemmikuse järgi edetabelisse pandud (youtube):
1. The Netherlands;
2. Latvia;
3. Malta;
4. Montenegro;
5. San Marino;
6. Austria;
7. Belgia;
8. Moldova.

Tänapäeva klubi RNB 3 lemmikut laulu (youtube):
1. Denmark;
2. Greece;
3. Hungary.

Mul ei olnud selle vastu midagi, et Austria võitis kuna oli üks lemmikuid laule selle aasta Eurovisioonist. Kuigi esitaja küll olekult mingi mees (riietus küll naiseks, aga reaalelus pidi olema mees) ei olnud nii õrna hingeline, et lausa nuttis. Pigem oli selline homoseksuaal, kes on naiselik. Kui ikka vaadata neid homoseksuaal paare, siis paratamatult tundub üks pool väga naiselik.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2014

PostitusPostitas Ronet » 12. Mai 2014, 15:56

brixxx kirjutas:Ma kuulasin juba kuu aega tagasi kõik laulud ära ning siis leidsin 8 lemmiklaulu ja tegin väikese edetabeli ka tänapäeva klubi RNB muusikast, mis mulle peaaegu üldse ei meeldi. Need kolm klubi RNB laulu meeldisid tunduvalt rohkem kui hetkel kõik ülejäänud selle žanri laulud, mis hetkel mängitakse, kui selle žanri laulud oleks enamik sellised, siis ilmselt kuulaks rohkem sellist muusikat. Hetkel ühed lemmikud artistid on Cee Lo Green, Gavin DeGraw ning veidi ka Justin Timberlake (kuigi temalt meeldivad vanemad laulud rohkem nt. "Cry Me River"), nende kohta võib väita, et on kõige lähemal tänapäeva klubi RNB muusika žanrile. Enim kuulan küll Kenny Rogers, Elton John, Engelbert Humperdinck jne.

Pilt
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2014

PostitusPostitas Ralf » 12. Mai 2014, 16:59

Forza kirjutas:Mul pole otseselt enda kehas või orientatsioonis ebakindlust või vastikust tundvate inimeste vastu mitte midagi. Kui nad elaksid rahulikult omaette ning ei tikuks esiplaanile.

Siis ju on midagi. :D

Aga jah, selge on, et seekord üritati võitjat valides tolerantsust üles näidata. Mis iseenesest on tervitatav, aga paneb selle võistluse valimispoliitika suhtes taas kord kulmu kergitama. Laulu enda tase ei mänginud seekord mingit rolli.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2014

PostitusPostitas Forzelius » 13. Mai 2014, 23:36

Ralf kirjutas:
Forza kirjutas:Mul pole otseselt enda kehas või orientatsioonis ebakindlust või vastikust tundvate inimeste vastu mitte midagi. Kui nad elaksid rahulikult omaette ning ei tikuks esiplaanile.

Siis ju on midagi. :D


Ei, mulle ei meeldi üleüldse, kui inimesed oma vaateid liigselt peale suruvad. Samuti ei istu mulle ultrakonservatiivsed pereväärtuste propageerijad. Laske inimestel ise oma valikuid teha. See Wursti võit oli kõige rõvedam ja öökima ajav "vaata mind, pane mind tähele, ma eksisteerin ka" fix. Totakas riik läks ise kah, ma eeldan, asjaga kergelt kaasa. Nägid, et pole lootust mingi normaalse lauluga midagi teha. Mida siis teeks? Saadaks habemega pre-op'i, sest see gimmick toob ehk võidu koju. Tülgastav. Agajah, kui härra Conchita elaks kuskil rahulikult ja teeks oma asja ja ei tuleks mulle (publikule) rääkima maailmarahust ja muust sitast, siis ei oleks mul ta vastu ilmselt midagi. Läheb veits teemast kõrvale, aga ega ma rohkem siia midagi postita kah.

Vasha.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2014

PostitusPostitas Ralf » 14. Mai 2014, 01:26

Eks ta nii ole jah, aga miski ütleb mulle, et selle nükkega ei loodetud võita. Pigem joppas. Samas ma ei jälginud teemat ka väga, kes teab.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2014

PostitusPostitas Rasmus » 14. Mai 2014, 16:06

Forza kirjutas:Ei, mulle ei meeldi üleüldse, kui inimesed oma vaateid liigselt peale suruvad.

Siis peaks kõik korras olema, sest peale ju küll midagi ei surutud. Igal inimesel on õigus teha, mida ta ise tahab ja sellise lauluoskusega oleks patt ennast kodus peita. Sugu või orientatsioon on lauluvõistlusel teisejärguline, aga kui see tõesti kedagi hääletama meelitas, siis on ju ainult tore, et Euroopas nii palju tolerantseid inimesi elab.

Ja tundub, et vähemalt üks eesmärk on täidetud: http://elu24.postimees.ee/2794080/venemaa-tahab-heterode-eurovisiooni
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2014

PostitusPostitas brixxx » 14. Mai 2014, 17:07

Forza kirjutas:
Ralf kirjutas:
Forza kirjutas:Mul pole otseselt enda kehas või orientatsioonis ebakindlust või vastikust tundvate inimeste vastu mitte midagi. Kui nad elaksid rahulikult omaette ning ei tikuks esiplaanile.

Siis ju on midagi. :D


Ei, mulle ei meeldi üleüldse, kui inimesed oma vaateid liigselt peale suruvad. Samuti ei istu mulle ultrakonservatiivsed pereväärtuste propageerijad. Laske inimestel ise oma valikuid teha. See Wursti võit oli kõige rõvedam ja öökima ajav "vaata mind, pane mind tähele, ma eksisteerin ka" fix. Totakas riik läks ise kah, ma eeldan, asjaga kergelt kaasa. Nägid, et pole lootust mingi normaalse lauluga midagi teha. Mida siis teeks? Saadaks habemega pre-op'i, sest see gimmick toob ehk võidu koju. Tülgastav. Agajah, kui härra Conchita elaks kuskil rahulikult ja teeks oma asja ja ei tuleks mulle (publikule) rääkima maailmarahust ja muust sitast, siis ei oleks mul ta vastu ilmselt midagi. Läheb veits teemast kõrvale, aga ega ma rohkem siia midagi postita kah.

Vasha.

Inimesed võiksid küll rahulikult oma elu elada, aga siin pigem teema see, et kui inimesel on annet ja meeldib esineda, miks ta ei tohi esineda. Sama hästi võib tavalisele inimesele ka öelda ära roni lavale.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2014

PostitusPostitas Rasmus » 14. Mai 2014, 17:12

Ei oleks oodanud, et tuleb päev, mil brixxx räägib mõistlikumat juttu kui Forza.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2014

PostitusPostitas JazZ- » 14. Mai 2014, 18:12

Minu meelest on ka veidi idiootne arvata, et kõik Austria loole hääle andnud inimesed otsustasid telefoni tõsta ainult selleks, et oma tolerantsust näidata. Lugu polnud küll just mu isiklik lemmik sellel Eurovisioonil, aga midagi väga häda ka polnud ja minu arvates on väited stiilis "Conchita sai hääli ainult sellepärast, et tal habe oli, aga lugu ise oli täielik p**k" suht õigustamatud (ok, võtan vist sõnad tagasi, sest habemed on lahedad). Igatahes, Forza, kas sa üldse mõnda teist selle aasta laulu oled kuulanud? Sest vihje: konkurents polnud just kuigi tugev.

Kokkuvõttes olen võiduloo ja võitja suhtes nõus Rassu ja brixxxiga ning heade lugude suhtes ühel nõul Kickflickiga.

Pilt
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Muusika

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist

cron