Eesti bänd Terminaatori fännklubi

Uued albumid, popimad bändid ja kõik taoline muusika kohta siia foorumisse.

Moderaator: Meeskond

Re: Eesti bänd Terminaatori fännklubi

PostitusPostitas brixxx » 07. Veebruar 2013, 17:07

Hea laul jälle, kuigi mulle viimane Terminaatori album ''Rakett'' meeldis, aga siiski olen nõus, et eelmised albumid oli paremad, siis uus single, annab lootust, et järgmine album on jälle sama head kui vanemad Terminaatori albumid.
Jätkan nüüd Stingi kuulamist.

Kas keegi vaatas TV3st ka Jaagup Kreemist Kolmedoki?
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti bänd Terminaatori fännklubi

PostitusPostitas Rasmus » 15. Märts 2013, 21:23

"Enne oli nii ja nüüd on teisiti"

Lisaks on selle aasta novembris neilt uut plaati oodata (esitluskontserdi kuupäevad juba paigas) ja aprillis/mais peaks mingi muusikavideo ka tulema. Ootan huviga, kuna nende viimasest videost on kuus aastat möödas. Samas pole võimatu, et nad selle video tegemiseni ei jõuagi, kuna Termikal on ikka kombeks kõigega venitada või üleüldse tegemata jätta.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Eesti bänd Terminaatori fännklubi

PostitusPostitas JazZ- » 16. Aprill 2014, 20:06

CM-Girl kirjutas:Olen Terminaatorit ( ehk siis bändi) kuulanud juba aastaid aastaid. Kasvasin üles kuulates Termikat ja Smilersit. Kahjuks on bändilt aint kaks kassetti - Kuld ja Kuutõbine. Nii palju kui kontserditele olen sattunud siis on need (Y) Lugudest oli pikemat aega suur lemmik "Romula", aga üle eelmine aasta hakkas aina rohkem ja rohkem meeldima "Muinasjutu mets". Vanemad lood on kõige paremad.


Juhtusin ühest salajasest allikast lugema, et Terminaator ei esitanud oma viimasel Rakveres antud kontserdil üldse mitte CM-Girli lemmiklugu ja tekkis huvi, mis lugu see selline on. "Romula" või "Muinasjutu mets" või ... ?
(Kui jutt juba jultunud bändide CM-Girli lemmiklaulude mitte esitamisele läks, siis äkki võiksid ka enda Smilersi lemmikloo avalikustada, CM-Girl?)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti bänd Terminaatori fännklubi

PostitusPostitas CM-Girl » 16. Aprill 2014, 20:09

JazZ- kirjutas:
CM-Girl kirjutas:Olen Terminaatorit ( ehk siis bändi) kuulanud juba aastaid aastaid. Kasvasin üles kuulates Termikat ja Smilersit. Kahjuks on bändilt aint kaks kassetti - Kuld ja Kuutõbine. Nii palju kui kontserditele olen sattunud siis on need (Y) Lugudest oli pikemat aega suur lemmik "Romula", aga üle eelmine aasta hakkas aina rohkem ja rohkem meeldima "Muinasjutu mets". Vanemad lood on kõige paremad.


Juhtusin ühest salajasest allikast lugema, et Terminaator ei esitanud oma viimasel Rakveres antud kontserdil üldse mitte CM-Girli lemmiklugu ja tekkis huvi, mis lugu see selline on. "Romula" või "Muinasjutu mets" või ... ?
(Kui jutt juba jultunud bändide CM-Girli lemmiklaulude mitte esitamisele läks, siis äkki võiksid ka enda Smilersi lemmikloo avalikustada, CM-Girl?)


Keegi on twitteris käinud stalkimas. :irw:

"Muinasjutu mets" jah. Ja Smilersilt "Ainult unustamiseks".
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Eesti bänd Terminaatori fännklubi

PostitusPostitas brixxx » 14. Mai 2014, 17:10

Rassu kirjutas:"Enne oli nii ja nüüd on teisiti"

Lisaks on selle aasta novembris neilt uut plaati oodata (esitluskontserdi kuupäevad juba paigas) ja aprillis/mais peaks mingi muusikavideo ka tulema. Ootan huviga, kuna nende viimasest videost on kuus aastat möödas. Samas pole võimatu, et nad selle video tegemiseni ei jõuagi, kuna Termikal on ikka kombeks kõigega venitada või üleüldse tegemata jätta.

Terminaatorit võrrelda Kuldse Trioga, siis Terminaator ei tee üldse muusika videosid.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti bänd Terminaatori fännklubi

PostitusPostitas Rasmus » 03. Juuni 2014, 12:56

Rassu kirjutas:Lisaks on selle aasta novembris neilt uut plaati oodata

Yeah, right. Uus kuupäev on nüüd 12. juuli ja plaadi nimi pidi "Vaikuse meri" olema. Tahaks uskuda, et seekord peab paika ja ühe uue albumi võtaks küll.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Eesti bänd Terminaatori fännklubi

PostitusPostitas Rasmus » 22. Juuni 2016, 15:26

Käisin eile mingil peol, kus ülejäänud randoomse diskotümpsu vahele lasti ühel hetkel Terminaatori "Muinasjutu metsa". Pean seda küll Termika halvimaks looks, aga sellises situatsioonis oli ikkagi lahe kuulda.
Uus album ilmub 24.02.2017.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Eesti bänd Terminaatori fännklubi

PostitusPostitas Rasmus » 28. Oktoober 2016, 11:13

Spoiler :
Pilt


Maailm täis vigasid, maailm täis vigasid...
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Eesti bänd Terminaatori fännklubi

PostitusPostitas Defexer » 28. Oktoober 2016, 17:54

Rasmus kirjutas:
Spoiler :
Pilt


Maailm täis vigasid, maailm täis vigasid...

Sinine vilkur sinine vilkur leiab tee
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Eesti bänd Terminaatori fännklubi

PostitusPostitas Rasmus » 21. Veebruar 2017, 21:17

Rullisin saksa keele tunni ajal oma feissbuki feedi ja avastasin, et Termikas on üle 10 aasta avaldanud uue video. Eelmisest laulust ka juba korralikult üle aasta möödas. Vabandasin kiirelt õpetaja ees, lükkasin klapid kõrva ja vaatasin video särasilmi ära - suunurgad kiskusid aina ülespoole ja rõõmupisaradki polnud kaugel.

Pilt
piltnäide minu näoilmest kirjeldatud olukorras

See on armastus Pilt - loodan, et teiegi elus on midagi, mis teid südamepõhjani liigutab ja koledal talvepäeval meelde tuletab, miks elu elamist väärt on. Pilt

"13 sammu"
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Eesti bänd Terminaatori fännklubi

PostitusPostitas Rasmus » 23. November 2017, 03:00

Olen terve elu arvanud, et need sõnad on "sina tahtsid suuri puid ja ma sind puudutada", aga tegelt "tahtsid" asemel hoopis "kartsid". Kuigi ma pole isegi kindel, kas see midagi muudab, sest suurtest puudest laulmine on öeldisest hoolimata kuritegelik.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Muusika

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist

cron