Viimane ost

Uued albumid, popimad bändid ja kõik taoline muusika kohta siia foorumisse.

Moderaator: Meeskond

Viimane ost

PostitusPostitas brixxx » 25. Mai 2012, 10:12

Muudan veidi teemat kuna avastasin, et teema ''Viimane OST, mida kuulsite'' ei ole poest või internetist muusika ostmine, vaid soundtrackid, siis teen sarnase teema ''Viimane ost'', aga nüüd muusika ostmine poest või internetist.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Mis albumeid on plaanis osta?

PostitusPostitas Rasmus » 05. Juuni 2012, 17:30

Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Mis albumeid on plaanis osta?

PostitusPostitas Soprano » 05. Juuni 2012, 17:56

Rassu, osta mu Bloodhound Gang - Hooray for Boobies cd ära.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Mis albumeid on plaanis osta?

PostitusPostitas Sten » 05. Juuni 2012, 18:22

Deftones upcoming album
Burn Still "Rise"
Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 516
Liitunud: 12. September 2010, 20:48

Re: Viimane ost

PostitusPostitas brixxx » 22. Juuni 2012, 00:03

1. Laupäeval ostsin ''Karl Madise - Kullafondi'', mul on paar nädalat olnud Karl Madise huvi, see tekkis laulust ''Tuhala Nõiakaevu Loits'' (minu lemmiklaul hetkel), selles laulus on Karl Madis üks lemmikuid lauljaid, veel meeldisid Birgit Varjun ja räppar nime ei tea, aga mitte Henri Kõrvits alias Genka.

Head laulud on plaadil, kuigi esimene CD meeldib rohkem, kus on Karl Madise uuemad laulud. Pean tunnistama, mulle ei meeldi eesti keelne versioon Elton Johni laulust ''Sorry seems to be the hardest word'', mis eesti keeles on ''Varem või hiljem''. Üldiselt mulle üldse see laul eriti ei meeldi, aga inglise keelne versioon meeldib rohkem, eriti Blue esituses. Selle laulu peale sattusin esimest korda kui vaatasin ''Aliase'' muusikavideot Jacki ja Irina kohta.

Ma ei ole nii põhjalikult CD kuulanud, et suudaks kõiki 60 laulu nimega kokku viia, kuid kuna olen 1st CD kõige rohkem kuulanud, siis lemmikud on: ''Olen vang su käes'', eriti ''Sügis'' ja ''Volare''. Laul ''Sõltuvus'' koos Genkaga on ka üks lemmikuid Karl Madise laule, aga seda ''Kullafondis'' ei ole.

2. Teisipäeval ostsin Rein Rannap - ''Hingelinnud'', suhteliselt sarnane muusika kui Rein Rannapi eelmises albumis ''Ilus maa'', veidige hakkab selline sünge muusika ära tüütama, Rein Rannap võiks vahelduseks mõned Ruja aegsete laulude moodi laulud kirjutada. Ei saa öelda, et ''Hingelinnud'' halb muusika on, aga siiski tunduvalt igavam kui ''Ilus maa''.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Viimane ost

PostitusPostitas Soprano » 22. Juuni 2012, 01:54

brixxx kirjutas:Muudan veidi teemat kuna avastasin, et teema ''Viimane OST, mida kuulsite'' ei ole poest või internetist muusika ostmine, vaid soundtrackid, siis teen sarnase teema ''Viimane ost'', aga nüüd muusika ostmine poest või internetist.

OKEI, selleks saab edukalt kasutada seda teemat: viewtopic.php?f=21&t=6112

Teema lukku.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24


Mine Muusika

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist