Eurovisiooni ühisvaatamine 2012

Uued albumid, popimad bändid ja kõik taoline muusika kohta siia foorumisse.

Moderaator: Meeskond

Eurovisiooni ühisvaatamine 2012

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 22. Mai 2012, 22:26

Muljed. Hinded. Kommentaarid.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2012

PostitusPostitas Pixie » 22. Mai 2012, 22:45

Täna ongi vä?
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2012

PostitusPostitas CM-Girl » 22. Mai 2012, 23:05

Pixie kirjutas:Täna ongi vä?

Jaa. Kõik (almost) vaatavad. Siiamaani ütleks, et nõrk I poolfinaal.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2012

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 22. Mai 2012, 23:30

I poolfinaal

1. Montenegro. Kohe alguses alaustati pauguga: Rambo ja EURO-NEURO! 2/10
2. Island. Selline tavaline, ega ta meelde ei jäänud. 3/10
3. Kreeka. "Kriitikud viskavad juba tõrva meepotti". Natuke tempokam, üks sõna jäi isegi meelde, võib 3/10 anda.
4. Läti. Laul midagi erilist taas ei olnud. 2/10
5. Albaania. Selle raha, mis "ülivõimsatele" USA stuudiotele kulutati, oleks võinud küll kokku hoida rahvale suunata. 1/10
6. Rumeenia. Loodetavasti kõige ilusam naine ikka ei olnud, lugu ise tavaline eurokas taas. 3/10 siiski
7. Šveits. Green Day ripoff, oh jah, olgu 4,5/10 siis
8. Belgia. 17-aastane Ralfi lemmik. Uuesti ei kuulaks, aga hull ei ole, 4/10
9. Soome. Olen rootsi keeles oluliselt paremaid laule ka kuulnud. 2/10
10. Iisrael. Lillad Benny Hilli mõjutustega. 2/10
11. San Marino. 1/10
12. Küpros. Tavaline sült taas, ohohoh-hehehehehe-ohohoh. 1,5/10
13. Taani. Positiivne üllatus, kuulaks küll. 6/10, st hääletama ei kiirusta, aga korralik.
14. Venamaa. Mis memmed, appi. 1/10, palun, rohkem ei taha! Kõrgpunktiks lõpp.
15. Ungari. Ungarlaste oma Rolf Roosalu, 3,5/10
16. Austria. Nuudlisupikamp saab minu poolt 1/10. Cochrane: üks nendest kordadest, kus ma sooviksin, et ei oskaks saksa keelt.
17. Moldova. Kas asi on selles, et eelmine laul oli nii kohutav, aga 2/10 sobib panna küll. Sarnane mõnele eelmisele, mittemidagiütlev.
18. Iirimaa. Nagu Reikop ütles, siis nende lauluoskust nii väga ei kiideta... 1/10
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2012

PostitusPostitas Zinera » 22. Mai 2012, 23:36

I poolfinaal


1. Montenegro: Rambo Amadeus «Euro Neuro» - ei laula, halb taust, kole laulja - 1/10
2. Island: Greta Salóme & Jónsi «Never Forget» - duett, viiul mängu, lavashow, igav ikka - 3/10
3. Kreeka: Eleftheria Eleftheriou «Aphrodisiac» - nagu my nr one, tantsivad ja hõõruvad mööda lava - 2/10
4. Läti: Anmary «Beautiful Song» - imelikud naised, sõnad tahavad erilised vist olla, eriti ei tule välja, kole lavashow - 1/10
5. Albaania: Rona Nishliu «Suus» - hipi laulab, ilus ja tugev hääl, aga mitte kaasa tõmbav, liiga mõttetu karjumine - 2/10
6. Rumeenia: Mandinga «Zaleilah» - jube bänditõmblemine, nagu suve raadiolugu vms - 2/10
7. Šveits: Sinplus «Unbreakable» - solistil hea hääl. laul ka enamvähem, suhtleb rahvaga - 5/10
8. Belgia: Iris «Would You» - ilus ballaad, laulja on ilusti riides vahelduseks - 4/10
9. Soome: Pernilla «När Jag Blundar» - tavaline, ilus, aga igav - 3/10
10. Iisrael: Izabo «Time» - nagu külabänd - 1/10
11. San Marino: Valentina Monetta «The Social Network Song (Oh Oh - Uh - Oh Oh)» - lollakad sõnad, imelik lavashow - 1/10
12. Küpros: Ivi Adamou «La La Love» - kahtlase häälega tädi, lavashow on olemas, kehv lugu - 2/10
13. Taani: Soluna Samay «Should've Known Better» - solist laulab hästi, laul mõnus ja meeldejääv, raadiohitt - 5/10
14. Venemaa: Buranovskije Babuški «Party For Everybody» - vene tädid laulavad mingit popplugu, lõbus iseenesest - 2/10
15. Ungari: Compact Disco «Sound Of Our Hearts» - mõttetu tautsajura, igav laul - 1/10
16. Austria: Trackshittaz «Woki Mit Deim Popo» - hiphop stripi taustal, jube - 1/10
17. Moldova: Pasha Parfeny «L?utar» - haiglane lavashow, laul ka mõttetu - 1/10
18. Iirimaa: Jedward «Waterline» - halb popplugu, keksivad poisid, veeshow ei mõjuta eriti midagi - 2/10
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2012

PostitusPostitas CM-Girl » 22. Mai 2012, 23:44

I POOLFINAAL

1. Montenegro: Rambo Amadeus - "Euro Neuro" Kohutavalt halb lugu ja esitus. Halvim I poolfinaali lugu, võiks öelda isegi 2012 eurovisiooni halvim lugu.
2. Island: Greta Salóme & Jónsi - "Never Forget" Meeldis.
3. Kreeka: Eleftheria Eleftheriou - "Aphrodisiac" Meenutab kreeka võidulugu. Sarnane laulja,viis, liikumine. Muidu täitsa hea lugu.
4. Läti: Anmary - "Beautiful Song" Hea.
5. Albaania: Rona Nishliu - "Suus" HALB. Mõnus toss laval.
6. Rumeenia: Mandinga - "Zaleilah" Lemmik.
7. Šveits: Sinplus - "Unbreakable" Väga hea.
8. Belgia: Iris - "Would You" Hea.
9. Soome: Pernilla - "När Jag Blundar" Teistkordsel kuulamisel meeldib rohkem.
10. Iisrael: Izabo - "Time" Lõbus lugu. LOL
11. San Marino: Valentina Monetta - "The Social Network Song (Oh Oh - Uh - Oh Oh)" Laulu juures parim? Pealkiri. Laul ise ok. Sõnades peitus tõde. Ja nii ongi!
12. Küpros: Ivi Adamou - "La La Love" Üpris hea.
13. Taani: Soluna Samay - "Should've Known Better" Üpris hea. Head outfitid.
14. Venemaa: Buranovskiye Babushki - "Party For Everybody" Refrään meeldis.
15. Ungari: Compact Disco - "Sound Of Our Hearts" Väga hea.
16. Austria: Trackshittaz - "Woki Mit Deim Popo" Bad., stripipostid on midagi uut, teistkordsel kuulamisel enam siiski niiii halb ei olegi.
17. Moldova: Pasha Parfeny - "L?utar" Täitsa ok, huvitav esitus, ägedad naised. Hmm.
18. Iirimaa: Jedward - "Waterline" Meeldis, hea lõpp.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2012

PostitusPostitas LiveForThis » 23. Mai 2012, 03:36

Üle mitme, mitme aasta sattusin jälle seda õnnetusehunnikut nimega Eurovisioon vaatama.

Nagu ikka oli enamik tõsine crap. Selles vallas üllatusi polnud.

Ainuke lugu, mis sundis end kuulama(erinevalt kõigist teistest) oli Soome pala, mida lauljanna rootsi keeles laulis. Ilus rütm, muusika, hääl ja keel. Ainuke lugu, mida vaatasin/kuulasin põnevusega.

Aga nagu ikka, siis ülejäänut Eurovisiooni ei vaata. Viimane kord oligi vist siis kui Läti võitis.


Venemaa oli ka äge!
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2012

PostitusPostitas brixxx » 23. Mai 2012, 11:31

Mina ei saa aru, miks enamik inimesi eurovisiooni vihkavad, isegi enamik eurovisiooni lauljaid vihkavad seda.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2012

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 23. Mai 2012, 11:40

brixxx kirjutas:Mina ei saa aru, miks enamik inimesi eurovisiooni vihkavad, isegi enamik eurovisiooni lauljaid vihkavad seda.

Ei suudeta seda aktsepteerida sellisena nagu ta on - poliitvõistlusena. Muusika on seal juba ammu teisejärguline, kui sellest aru saada, siis kannatab vaadata küll. Tõsi, sel aastalgi on tase väga nõrk, aga alati on ka üllatusi, nii et jälgida võib ikka. Kõik inimesed lihtsalt ei kannata europoppi, kasvõi ühest kõrvast sisse ja teisest välja laskmiseks.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2012

PostitusPostitas Defexer » 23. Mai 2012, 13:29

brixxx kirjutas:Mina ei saa aru, miks enamik inimesi eurovisiooni vihkavad, isegi enamik eurovisiooni lauljaid vihkavad seda.

Kriitik küll mainis juba aga peale seda, kui Eurovisioon poliitiliseks läks on täiesti allakäinud kõik ja ma vaatan sellest nii kaugelt mööda kui võimalik.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2012

PostitusPostitas LiveForThis » 23. Mai 2012, 13:46

Poliitiline või mitte, aga Eurovisiooni laulude kvaliteet on alla igasugust arvestust. Kusagil (vist eelmine aasta?) mainiti kuskil väljaandes, et Eurovisioon on peaaegu et välja arendanud omaette žanri: euromuusika or something.

Enamik lauludest on haledad koopiad lääne popmuusikast ja taga tipuks on inglise keeles kraaksumine kaotanud iga väikese või suure laulja hääle. It all the same, all of the time.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2012

PostitusPostitas brixxx » 23. Mai 2012, 14:27

Mina siiski ei saa aru miks kõik on nii kriitilised Eurovisiooni vastu. Minu arust ei ole poliitika küll põhjus, miks Eurovisioon halb on, võibolla siis küll kui sa jälgid just seda, et hea laul võidaks, aga mina pigem vaatan Eurovisioone selleks, et mulle meeldib Eurovisiooni muusika ning tahan teada saada uusi häid laule ja artiste. Seda ma ei saa öelda, et ligi kümme aastat on Eurovisioon kehv ja laulud on viletsad, aga 2010.aasta ja 2011.aasta (jäi meelde ainult Prantsusmaa ja Rootsi) eriti olid kehvad laulud, sel aastal on paremad kui eelmine aasta, aga siiski kehvemad kui 2010.aasta, mina usun, et veel lähevad Eurovisioonis laulud paremaks. Kuigi mulle meeldib küll laval rohkem vanemaid mehi laulmas vaadata u 40ndad, 50ndad, 60ndaid, selle aasta kõige lemmikum laul on UK - "Love Will Set You Free", esitajaks on 76.aastane Engelbert Humperdinck, täna olen seda artisti uurinud ja hetkel võin öelda minu lemmik muusik hetkel on Engelbert Humperdinck. Aga 1.poolfinaalist leidsin 5 lemmikut laulu ka - Iceland, San Marino, Russia, Moldova ja Ireland. Pean tunnistama ega Eesti laulus ka normaalseid laule ei ole, sellest ajast saati kui pandi Eurovisiooni lauluvõistluse laulu otsingu saate pealkirjaks Eesti laul, kuigi see aasta Ott Leplandi - "Kuula" on hea laul.

1 poolfinaal

Lemmikud:

1. Iceland - 10/10
2. San Marino - 10/10
3. Russia - 10/10 - mida rohkem seda laulu kuulata seda rohkem hakab meeldima, kui ma eurovisioonil esimest korda kuulsin, siis ei meeldinud, aga nüüd kuulan juba kolmandat korda ning nüüd on hakanud meeldima.
4. Moldova - 10/10
5. Ireland - 10/10 - eelmise aasta laul ''Lipstick'' ei tekitanud nii suurt vaimustust, aga see laul meeldib, ma ei pea end just nooreks kondinendiks, aga mulle meeldib see laul, mina küll ei ütleks, et nad hästi ei laulaks.

Halvimad:

1. Montenegro -1/10 - siin ei osatud laulda.
2. Albania - 3/10 - liiga karjuv laul oli.

Teised laulud:

1. Greece - 5/10 - esitus meenutas 2010.aasta Greece eurovisiooni laulu OPA!, mis on üks lemmikumaid 2010.aasta eurovisiooni laule.
2. Latvia - 7/10
3. Romenia - 8/10
4. Switzerland - 9/10
5. Belgium - 5/10
6. Finland - 9/10
7. Isreal - 7/10 - trummi mängija meenutas Rene Casadot ja Robert Downey Jr.

Pildid:
Spoiler :
Pilt
Siin pildil on küll solist nii riides, aga Eurovisioonil oli trummar - Izabo.

Pilt
Rene Casado

Pilt
Robert Downey Jr.

8. Cypros - 5/10
9. Denmark - 7/10
10. Hungary - 8/10
11. Austria - 7/10 - mulle küll ei meeldi sellise sisuga laulud, filmid ja seriaalid, aga huvitav lõbus meelde jääv esitus oli ja hea rütm oli ka laulul.

5/10 said need laulud, mis ei paistnud mitte millegagi silma, aga ei olnud ka halvad ega head.

2. poolfinaalis on tunduvalt paremad laulud ning lemmik eurovisiooni laul on UK - Englbert Humberdinck - "Love Will Set You Free". UK muusika on tunduvalt parem kui USA, mul enamik välismaa muusikud ja bändid on UK: Blue, Take That, Tom Jones, Englbert Humberdinck, aga kuna ma eriti lauljaid ei tea, siis rohkem meelde ei tule.

Peab tunnistama, sel aastal on paremad ja meelde jäävamad laulud kui eelmine aasta, ma mäletan eelmine aasta ainult Prantsusmaa ja Rootsi laulu, mis oli ka minu lemmik 2011.aasta eurovisiooni laul.

Te väitsite, et sellest ajast peale kui toodi poliitika Eurovisioonile on laulud alla poole arvestust, mis te sellest laulust arvate, see on juba 5 aastat minu kõige lemmikum välismaa ja eurovisiooni laul: Eurovision 2007 Iceland - Eirikur Hauksson - "Valentine Lost''?
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2012

PostitusPostitas Ronet » 23. Mai 2012, 16:26

I poolfinaal

1. Montenegro - Ojapetsi pervo sugulane. On oht, et võib kummitama hakata.
2. Island - Ei pakkunud midagi. Island on paremaks võimeline.
3. Kreeka - Tavaline Kreeka
4. Läti - Kuldsed (Läti) Lindid
5. Albaania - Kohalik Björk vms
6. Rumeenia - Tavaline eurokas
7. Šveits - ÕUDNE aktsent! Mingi Band of Horses'i loo algus ja siis Bloc Party - Banquet otsa.
8. Belgia - Vist kõige igavam laul esimeses poolfinaalis. Tüdruk laulis normaalselt tho.
9. Soome - Üks kahest lemmikust essas poolfinaalis. Ilus, lihtne ja heas tempos kasvav meloodia. Oleks võinud edasi saada.
10. Iisrael - Teine lemmik tuli kohe otsa. Väga mõnus/lahe imo.
11. San Marino - Jube. Järjekordne tard lugu mis võib kummitama hakata. Solist on täielik hatef**k-materjal (vt. Californication).
12. Küpros - Tümakalugudest tundus see kõige normaalsem
13. Taani - Alanis Morissette kaverdatud Seal'i "Crazy" meets kohati Crowded House. Normaalne lugu muidu.
14. Venamaa - Young@Heart on üks mu lemmik dokfilme, kuid seda üritust oli küll häbi vaadata..
15. Ungari - Täitsa talutav tapeet.
16. Austria - Kõige vastikum.
17. Moldova - Enamvähem. Moldova eelmise aasta "So Lucky" on mu Eurovisiooni ajaloo top3's koos Brainstormi ja Iirimaa 1996nda aasta looga.
18. Iirimaa - Toredad poisid.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2012

PostitusPostitas Hea Aasta » 23. Mai 2012, 23:24

Esimese poolfinaali tase oli veel madalam, kui eurovisioonile tavaliselt omane. Lihtsalt täiesti jube. Palvetasin, et karglevad vennad finaali ei saaks, aga kus sa sellega!
Igatahes sellises konkurentsis peaks meie Ott Lepland täitsa geniaalsena välja paistma. :) Kui just need seitse - või palju neid on - Balkanimaad poolfinaalis liiga kokku ei mängi.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2012

PostitusPostitas brixxx » 24. Mai 2012, 11:50

1. poolfinaali tase oli tugevam kui eelmise aasta eurovisioon kokku, eelmise aasta eurovisiooni lauludest mäletan ainult 3 riigi laule: Rootsi, Prantsusmaa ja UK, aga selle aasta 1.poolfinaalist jäid meelde juba 15 laulu, neist 5 oli lemmikut: Island, San Marino, Russia, Moldova, Ireland.

Kuskilt kuulsin, et keegi riik ennustas, et Ott Lepland - "Kuula" saab seitsmenda koha.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Muusika

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist

cron