Kumbasid albumeid ostate rohkem, kas Eesti või välismaa?

Uued albumid, popimad bändid ja kõik taoline muusika kohta siia foorumisse.

Moderaator: Meeskond

Kumbasid albumeid ostate rohkem, kas Eesti või välismaa?

PostitusPostitas brixxx » 21. Mai 2012, 13:27

Kumbasid albumeid ostate rohkem, kas Eesti või välismaa?

Mina kunagi ammu ostsin Jennifer Lopez - This Is Me... Then, Britney Spears - Oops!… I Did It Again ja Boni M ning mitmeid jõuluplaate.

Aga Eesti plaate olen küll palju ostnud, eriti Kullafonde.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kumbasid albumeid ostate rohkem, kas Eesti või välismaa?

PostitusPostitas Rasmus » 21. Mai 2012, 13:38

Eesti.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kumbasid albumeid ostate rohkem, kas Eesti või välismaa?

PostitusPostitas Soprano » 21. Mai 2012, 13:57

Välismaa.

brixxx, tore, et oled aktiivne ja teed uusi teemasid, aga pea natuke hoogu ja mõtle enne tegemist, kas teema on ikka VÄGA vajalik. Väga "põnev" on lugeda inimeste vastuseid siin, kas Eesti või välismaa...
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Kumbasid albumeid ostate rohkem, kas Eesti või välismaa?

PostitusPostitas Kickflick » 21. Mai 2012, 21:35

Kuna Eesti artiste kuulan suhteliselt vähe, ootan neid ka rohkem. Tihtipeale ei jõua ma kõigi oma välismaa lemmikute uudistega kursis olla. Siis mõni kuu hiljem avastan, et a la: "Oh, Damon Albarnil on uus plaat väljas."
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kumbasid albumeid ostate rohkem, kas Eesti või välismaa?

PostitusPostitas CM-Girl » 21. Mai 2012, 21:59

Välismaa. Hetkeseisuga on ostetud plaatide seis 39:22, Eesti kahjuks. Üpris suure hulga lugusid/plaate olen lasknud tõmmata plaadile või siis ise seda teinud.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Kumbasid albumeid ostate rohkem, kas Eesti või välismaa?

PostitusPostitas Defexer » 21. Mai 2012, 22:24

Eesti mainstreami ei kuula niiet ei osta ka kuid Eesti punk on ikka tõsiselt hea aga kuna mul isal on ikka kõva tutvus bändidega sees siis saab ta ise plaate.
Välismaa albumeid ma samuti ei osta vaid soetan rohkem erinevaid live dvd`sid.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Kumbasid albumeid ostate rohkem, kas Eesti või välismaa?

PostitusPostitas Trash » 21. Mai 2012, 23:56

Eesti! Näiteks täna sain Tartu ropsi ja popsi instituudi plaadi, eile pisteti pihku Picnicu seitsmetolline ning üleeile plaadi kus Marko Mägi koos Zahiriga musitseerimas. Ja üleüleile ostsin Põhjast vinüüli. Vaikselt vaikselt...

Defexer kirjutas:...kuid Eesti punk on ikka tõsiselt hea...


Palun soovita mõnda head eesti pungibändi?
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

Re: Kumbasid albumeid ostate rohkem, kas Eesti või välismaa?

PostitusPostitas Defexer » 22. Mai 2012, 00:44

Trash kirjutas:
Defexer kirjutas:...kuid Eesti punk on ikka tõsiselt hea...


Palun soovita mõnda head eesti pungibändi?

Üldiselt läheb rohkem vanakooli punk või underground bändid, mis pole kuulsad kuid hetkel ei oska ma nii ei nimesid tuua kuid ega laule jagada kuna need kõik plaatidel. (Millalgi üritan endale arvutisse sebida ühe punk tüdrukutebändi mis on ikka üpris hea. :)

Generaator M - Ootame onu surma
The Belka - Ärge tapke mu ema
Raisk - Raisakotkas
http://www.upload.ee/files/2362799/Track13.mp3.html
http://www.upload.ee/files/2362797/Track06.mp3.html
http://www.upload.ee/files/2362798/Track04.mp3.html

...Velikije Luki, Kulo, JMKE, Belka (Pole päris punk), ABS.

Samuti approven seda albumit (vanakooli teema)
http://www.upload.ee/files/2362774/Hooli_Gaanz.rar.html
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Kumbasid albumeid ostate rohkem, kas Eesti või välismaa?

PostitusPostitas Ralf » 22. Mai 2012, 01:29

Olen ostnud Psychoterrori albumi ja Trashilt plaate. Välismaa omi palju rohkem. Aga üldiselt pole suurem asi albumiteostja.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kumbasid albumeid ostate rohkem, kas Eesti või välismaa?

PostitusPostitas Trash » 22. Mai 2012, 01:35

Tänks linkide eest Defexer!

Tegin huvi pärast ülelugemist (mis oli kergem kui arvate) ja selgus, et poole aasta jooksul olen ostnud 47 kodumaist helikandjat CD-l, vinüülil ja kassettidena.

Edit. Ostnud umbes pooled, saanud ikka niisama samuti. :)
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

Re: Kumbasid albumeid ostate rohkem, kas Eesti või välismaa?

PostitusPostitas brixxx » 22. Mai 2012, 10:04

Soprano kirjutas:brixxx, tore, et oled aktiivne ja teed uusi teemasid, aga pea natuke hoogu ja mõtle enne tegemist, kas teema on ikka VÄGA vajalik. Väga "põnev" on lugeda inimeste vastuseid siin, kas Eesti või välismaa...

Ma tegin selle teema kui lugesin foorumi teemat 2012 aasta oodatumad plaadid ning seal olid enamik välismaa albumid ning tekkis huvi, kas enamik inimesi eelistavad välismaa või eesti albumeid.

Kui eurovisioon on läbi, siis hangin eurovisiooni laulud, hetkel on 2000, 2001, 2002, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 aasta eurovisiooni laulud olemas.

Viimasel ajal ei ole ma cd ostnud, tunnen, et mul hakkab vaikselt tulema külge jälle DVD-de ostmine.

Hetkel tundub, et võiks osta: Singer Vinger ''Suu laulab, süda läigib'', Mart Sander ''The Swing Swindlers - In Concert and on film'', Tõnis Mägi ''Kiik & Kirik'', Getter Jaani ''Rockefeller Street'' ja ''Parim päev'', Sirje ja Väiono Puura ''Laul sinule'', Katrin Karisma, Tõnu Kilgas, Väino ja Sirje Puura ''Vallutanud meelioperett'', hetkel mainisin need, mis meelde tulid, aga tavaliselt lähen plaadipoodi ja vaatan, mis seal on, aga tihtilugu on see kui ma tean mida tahan, siis ma ei leia neid plaate poes üles.

Kas keegi oskab soovitada mõnda head levi muusikut, nii eestist kui ka välismaalt? Hetkel olen vanadest lauludest juba ära tüdinud, et tahaks midagi uut kuulata.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kumbasid albumeid ostate rohkem, kas Eesti või välismaa?

PostitusPostitas LiveForThis » 22. Mai 2012, 14:00

Välismaised albumeid "ostan" väga ohtralt. Eestimaised väga, väga vähe. Olen aastatega Eesti muusikast kohutavalt võõrandunud, kuigi tean, et nüüdisaja Eesti muusika taevas on muutunud kohutavalt kirevaks.
Metsatöll, Loits ja muud taolised on ainsad, mis meelitavad live`i vaatama või poodi ruttama.

Reaalsuses ostan ostan ainult lemmikute live DVD-sid. Viimaseks oli Arch Enemy 2008. aasta live DVD "Tyrants of the Rising Sun"
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Kumbasid albumeid ostate rohkem, kas Eesti või välismaa?

PostitusPostitas brixxx » 22. Mai 2012, 14:10

LiveForThis kirjutas:Välismaised albumeid "ostan" väga ohtralt. Eestimaised väga, väga vähe. Olen aastatega Eesti muusikast kohutavalt võõrandunud, kuigi tean, et nüüdisaja Eesti muusika taevas on muutunud kohutavalt kirevaks.
Metsatöll, Loits ja muud taolised on ainsad, mis meelitavad live`i vaatama või poodi ruttama.

Mul on just vastupidine, ei osta välismaa muusikat üldse, kuulan enamasti ainult eesti muusikat ja meeldib just pigem vanem 60ndad, 70ndate, 80ndate muusika, sel ajal kui Vello Orumets, Uno Loop, Ivo Linna, Tõnis Mägi ja Jaak Joala olid noored, eriti meeldivad Tõnis Mägi 80ndate muusika, v.a nüüdisaegses eesti muusika on minu lemmik juba u 15 või rohkem aastaid olnud Terminaator ja kaks lemmikut laulu on ''Kaktusviin'' ja ''Tänapäeva muinaslugu'' ning Jaan Tätte meeldib ka.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kumbasid albumeid ostate rohkem, kas Eesti või välismaa?

PostitusPostitas LiveForThis » 22. Mai 2012, 14:24

Ütleme nii, et aastate jooksul on minu oma isiklik muusikamaitse juurdunud ikka ühes(ja selle kõikvõimalike alažanrite) kindlas suunas ja enamus Eesti muusikast seda suunda mulle ei paku. Samal tasemel vähemalt mitte.

Antud juhul väljastan kõikvõimalikud põrandaalused rock, metal, punk, progressive artistid/bändid, kellega ma suures osas kursis ei ole, aga nii palju kui peale olen sattunud(eelkõige tänu Trashile), siis Eesti muusika on vähemalt selles valdkonnas muutumas üha põnevamaks.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Kumbasid albumeid ostate rohkem, kas Eesti või välismaa?

PostitusPostitas brixxx » 22. Mai 2012, 15:19

Mul tundub, et mul on just hakkanud viimasel ajal erinevad stiili muusika meeldima, aga hard rock ja jazz siiamaani ei meeldi. Vahepeal meeldis ainult Eesti levimuusika - Ivo Linna, Uno Loop, Vello Orumets ja uutes bändidest Terminaator. Aga nüüd on hakkanud meeldima Loits, Metsatöll, Jaan Tätte, Sõpruse puiestee, Kosmikud, Modern Fox. Ning on hakanud huvi pakkuma ka Vene, Hispaania ja Hong Kongi muusika.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Muusika

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist